Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
13.09.2014
Místo konání:
Lesní penzion Bunč
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Komínky 2014, 1:15 000, E=5m stav srpen 2014,
Ředitel závodu:
Dittrich Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Dvorský Boris - R2
Stavitel tratí:
Stachoň Zdeněk - R2
Protokol:
Nebyl podán žádný protest a závod proběhl bez zranění. Hlavní rozhodčí schválila závod v plném rozsahu

H21C 9.50 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7944

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 67:45 8161
2. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 68:52 + 1:07 8034
3. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 72:21 + 4:36 7636
4. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:33 + 4:48 7614
5. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 74:20 + 6:35 7410
6. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 75:59 + 8:14 7222
7. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 76:43 + 8:58 7138
8. Horký Jan UOL7100 SK UP Olomouc 77:13 + 9:28 7081
9. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 78:50 + 11:05 6897
10. Jirka Michal PTI8403 Sportovní klub Ptení 80:13 + 12:28 6739
11. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 80:33 + 12:48 6701
12. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 81:15 + 13:30 6621
13. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 81:25 + 13:40 6602
14. Šincl Jiří ASU9446 Magnus Orienteering 81:50 + 14:05 6555
15. Klváček Aleš PTI8527 Sportovní klub Ptení 83:15 + 15:30 6393
16. Petřivalský Marek STE6907 SK SKI-OB Šternberk 83:21 + 15:36 6382
17. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 86:19 + 18:34 6044
18. Mudrák Stanislav LCE6707 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:03 + 19:18
19. Frainšic Michal BFM8303 SKOB Frýdek - Místek 87:20 + 19:35
20. Pudel Jarda STE7505 SK SKI-OB Šternberk 87:28 + 19:43 5912
21. Fendrych Michal STE7607 SK SKI-OB Šternberk 88:58 + 21:13 5741
22. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 91:17 + 23:32 5477
23. Špacír Jan UOL8805 SK UP Olomouc 91:45 + 24:00 5424
24. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 92:03 + 24:18 5390
25. Bubela Tomáš KVS8100 SKOB Kobra Vsetín 95:46 + 28:01 4966
26. Pospíšil Petr SOP9301 OOB TJ Slezan Opava 97:54 + 30:09 4723
27. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 97:57 + 30:12 4717
28. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 98:01 + 30:16 4709
29. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 105:49 + 38:04 3820
30. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 106:24 + 38:39 3753
31. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 112:31 + 44:46 3056
32. Burdilák Radek MBM8533 O-mikron 113:10 + 45:25 2982
33. Dzik Martin UOL7600 SK UP Olomouc 121:13 + 53:28 2064
34. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 146:37 + 78:52 0
35. Karásek Michal ZPV7900 KOB ZPV Prostějov 149:48 + 82:03 0
Bouzek Petr SVS Orientklub Vsetín DISK