Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21K

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Máchovo jezero - Borný
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Karolína 2014
Ředitel závodu:
Novák Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hradecký Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R3
Protokol:
Protokol o závodě na KT Ještědského žebříčku Datum: 20.9.2014 Místo konání: Staré Splavy, Borný Pořadatel: OK Doksy Mapa: Karolína, M 1:10000 resp. 15 000, E 5m, 2014 Ředitel závodu: Jaroslav Novák Hlavní rozhodčí: Jaroslav Hradecký Stavitel tratí: Daniel Novák Složení Jury: Zdeněk Zuzánek TJN, Jana Omová TUR, Tomáš Kořínek BOR Protokol: Prezentace, start, cíl i samotný závod proběhly bez závad za příznivého oblačného počasí. Protesty proti porušení pravidel nebyly podány. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích Závod absolvovalo 608 závodníků.
D21K
4.40 km, 200 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5158
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 38:55 5882
2. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:28 + 8:33
3. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 48:23 + 9:28 4803
4. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 48:30 + 9:35 4790
5. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 50:23 + 11:28 4575
6. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 53:14 + 14:19 4251
7. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 54:03 + 15:08 4157
8. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 55:09 + 16:14 4032
9. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 56:18 + 17:23 3901
10. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 56:43 + 17:48 3854
11. Daňková Petra JPV8575 C Oddíl OS SK Prostějov 57:24 + 18:29 3776
12. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 57:55 + 19:00 3717
13. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 60:15 + 21:20 3451
14. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:25 + 21:30 3432
15. Krtičková Michaela KON7975 C KOB Konice 61:29 + 22:34 3310
16. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 63:28 + 24:33 3084
17. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 63:49 + 24:54 3045
18. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 64:00 + 25:05 3024
19. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 66:07 + 27:12 2782
20. Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 68:49 + 29:54 2475
21. Vlčková Klára LDC9250 C KOB Děčín 68:59 + 30:04 2456
22. Vydrová Markéta PEN8950 C OK RECO Sport 69:43 + 30:48 2372
23. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:51 + 33:56 2015
24. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 103:05 + 64:10 0