Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Březina
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Křtiny - 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Brlica Pavel
Hlavní rozhodčí:
Drábek Jan - R3
Stavitel tratí:
Bravený Vít, Zháňal Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl za podzně letního slunčného počasí při 21°C. Nebyl podán prostest a tudíž se Jury nemusela sejíti. Nikdo nebyl zraněn. Letní počasí přilákalo nadstandardní množství závodníkù v kategorii P. Závod dokončilo 464 zavodniků.
D21C
6.70 km, 170 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7521
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Natalia Giklova 27X0050 C Neregistrovaní Giklova 50:35
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 50:35 + 0:00 7955
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 54:10 + 3:35 7453
4. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 56:17 + 5:42 7156
5. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 58:36 + 8:01 6832
6. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 59:09 + 8:34 6754
7. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 61:51 + 11:16 6376
8. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 63:10 + 12:35 6192
9. Matulová Lucie ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov 68:34 + 17:59 5435
10. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 68:36 + 18:01 5430
11. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 69:08 + 18:33 5356
12. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 70:02 + 19:27 5229
13. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 72:01 + 21:26 4952
14. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 75:04 + 24:29 4524
15. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 75:32 + 24:57 4459
16. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 77:38 + 27:03 4165
17. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 79:21 + 28:46 3924
18. Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 79:51 + 29:16 3854
19. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 80:43 + 30:08 3733
20. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 83:08 + 32:33 3394
21. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 85:19 + 34:44 3088
22. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 88:38 + 38:03 2623
23. Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 104:52 + 54:17
24. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 112:42 + 62:07 0