Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
21.09.2014
Místo konání:
Praha - Chodov, ZŠ Mikulova
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Central park
Ředitel závodu:
Matějů Martina
Hlavní rozhodčí:
Flašar Jan - R3
Stavitel tratí:
Landovský Tomáš
H21L
3.40 km, 21 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7961
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 17:56 8179
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 18:37 + 0:41 7884
3. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 18:46 + 0:50 7820
4. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 18:52 + 0:56 7777
5. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 19:05 + 1:09 7683
6. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 19:41 + 1:45 7424
6. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 19:41 + 1:45 7424
6. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 19:41 + 1:45 7424
9. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 19:56 + 2:00 7316
9. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 19:56 + 2:00 7316
9. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 19:56 + 2:00 7316
12. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 20:08 + 2:12 7230
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 20:09 + 2:13 7222
14. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 20:14 + 2:18 7186
15. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 20:29 + 2:33 7078
16. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 20:42 + 2:46 6985
17. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 20:44 + 2:48 6971
18. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 20:59 + 3:03 6863
19. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 21:11 + 3:15 6776
20. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 21:21 + 3:25 6704
21. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 21:23 + 3:27 6690
22. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 21:34 + 3:38 6611
23. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 21:47 + 3:51 6517
24. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 21:48 + 3:52 6510
25. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:54 + 3:58 6467
26. Havelka Tomáš UOL8700 C SK UP Olomouc 21:55 + 3:59 6460
27. Doruk Balkan C 22:39 + 4:43
28. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 22:51 + 4:55 6057
29. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 22:55 + 4:59 6028
30. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 22:59 + 5:03 5999
30. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 22:59 + 5:03 5999
32. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 23:01 + 5:05 5985
33. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 23:17 + 5:21 5870
34. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 23:30 + 5:34 5776
35. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 23:33 + 5:37 5754
36. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:35 + 5:39 5740
37. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:42 + 5:46 5690
38. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 23:43 + 5:47 5682
39. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 24:09 + 6:13 5495
40. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 24:23 + 6:27 5395
41. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 24:24 + 6:28 5387
42. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 24:33 + 6:37 5323
43. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 24:35 + 6:39 5308
44. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 24:37 + 6:41 5294
45. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 25:06 + 7:10 5085
46. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 25:12 + 7:16 5042
47. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 25:14 + 7:18 5028
48. Lužnický Jiří NNN85 C Neregistrovaní 25:19 + 7:23
49. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:42 + 7:46 4826
50. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 25:57 + 8:01 4718
51. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 26:19 + 8:23 4560
52. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 26:22 + 8:26 4538
53. Matoušek Petr DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka 26:42 + 8:46 4394
54. Fleiberk Tomáš C 27:15 + 9:19
55. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov 27:21 + 9:25 4114
56. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 28:51 + 10:55 3466
57. Malec Oldřich SLA9400 C SKOB Slaný 29:29 + 11:33 3193
58. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 29:34 + 11:38 3157
59. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 30:23 + 12:27 2804
60. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:57 + 13:01 2559
61. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 31:01 + 13:05 2531
62. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 31:31 + 13:35 2315
63. Stránský Matěj MFP7802 C VŠSK MFF UK Praha 32:03 + 14:07 2084
64. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 33:21 + 15:25 1523
Valtr Pavel MFP6600 C VŠSK MFF UK Praha DISK 0
Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov DISK 0