Výsledky závodu: Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr)

Datum:
21.09.2014
Místo konání:
Zálesí
Pořadatel:
KSH - OB Kašperské Hory
CST - OB Strakonice
Mapa:
Zahájený, stav po revizi léto 2014, 1:15 000 (10 000)
Ředitel závodu:
Liberdová Martina
Hlavní rozhodčí:
Šafařík Ivo - R3
Stavitel tratí:
Pelc Václav - R3
Protokol:
nebyl podán protest
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     DL     H10     H12     H14     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HL     T3    
D10
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:51
2. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 25:22 + 4:31
3. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 25:47 + 4:56
4. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 28:18 + 7:27
5. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 29:34 + 8:43
6. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 31:36 + 10:45
7. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 34:17 + 13:26
8. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 34:36 + 13:45
D12
2.70 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:54
2. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:41 + 1:47
3. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:31 + 2:37
4. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 30:16 + 3:22
5. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 31:39 + 4:45
6. Kosařová Aneta ONO0250 SKOB Ostrov 33:43 + 6:49
7. Kosobudová Kateřina KTA0253 SK Kotnov Tábor 37:42 + 10:48
8. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 42:38 + 15:44
9. Sodorová Zuzana NNN0199 Neregistrovaní 45:33 + 18:39
10. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 48:00 + 21:06
D14
3.40 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 27:41
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 31:06 + 3:25
3. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 31:58 + 4:17
4. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 34:39 + 6:58
5. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 39:46 + 12:05
6. Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 45:17 + 17:36
7. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:38 + 36:57
8. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 97:06 + 69:25
D16
4.40 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 44:55
2. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 50:03 + 5:08
3. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:42 + 21:47
D21
7.70 km, 240 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7305
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 68:25 7860
2. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 75:49 + 7:24 7130
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 77:53 + 9:28 6926
4. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 78:02 + 9:37 6911
5. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 84:53 + 16:28 6235
6. Horová Magda VSP5450 USK Praha 87:51 + 19:26 5942
7. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:14 + 20:49 5806
8. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 89:44 + 21:19 5757
9. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:26 + 25:01 5392
10. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 95:42 + 27:17 5168
11. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 109:41 + 41:16 3788
12. Pavlásková Alena LDC8652 KOB Děčín 136:55 + 68:30 1101
13. Jeníčková Kateřina CST9551 OB Strakonice 148:19 + 79:54 0
D35
6.00 km, 235 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 62:08
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:23 + 3:15
3. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:30 + 6:22
4. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 68:59 + 6:51
5. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:53 + 8:45
6. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 71:56 + 9:48
7. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 72:37 + 10:29
8. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:50 + 10:42
9. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 75:35 + 13:27
10. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 76:42 + 14:34
11. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 82:03 + 19:55
12. Jirsová Pavla KSH7251 OOB TJ Kašperské Hory 82:18 + 20:10
13. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 87:27 + 25:19
14. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 90:21 + 28:13
15. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 90:33 + 28:25
16. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 94:13 + 32:05
17. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 96:04 + 33:56
18. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 100:09 + 38:01
19. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 100:10 + 38:02
20. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 111:21 + 49:13
21. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 119:06 + 56:58
22. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 120:56 + 58:48
23. Sodorová Magdalena NNN7399 Neregistrovaní 122:46 + 60:38
24. Klimešová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 123:47 + 61:39
25. Machová Ivana KRE6451 OOB TJ Sokol Křemže 128:48 + 66:40
Šitrová Lucie NNN7850 Neregistrovaní DISK
D45
3.70 km, 165 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 44:10
2. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 47:38 + 3:28
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 47:42 + 3:32
4. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 50:02 + 5:52
5. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 51:11 + 7:01
6. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 55:15 + 11:05
7. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 57:36 + 13:26
8. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 59:34 + 15:24
9. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 60:53 + 16:43
10. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:00 + 17:50
11. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 65:24 + 21:14
12. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 71:12 + 27:02
13. Doležalová Lucie LPM6450 OK Lokomotiva Plzeň 71:46 + 27:36
14. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 92:23 + 48:13
15. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 93:03 + 48:53
D55
3.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 43:49
2. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 56:43 + 12:54
3. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 58:00 + 14:11
4. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 60:16 + 16:27
5. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 60:44 + 16:55
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 63:46 + 19:57
MS Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 66:00 + 22:11
D65
2.50 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 46:26
2. Bohuslavová Věra LPM OK Lokomotiva Plzeň 48:35 + 2:09
3. Koblížková Michaela TJH4851 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 49:41 + 3:15
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 66:00 + 19:34
5. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 66:52 + 20:26
6. Boučková Ludmila OCB OC České Budějovice 73:50 + 27:24
DL
2.00 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 25:32
2. Kosobudová Anna KTA0551 SK Kotnov Tábor 25:50 + 0:18
3. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 26:36 + 1:04
4. Sodorová Katarina NNN0499 Neregistrovaní 31:38 + 6:06
5. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 33:45 + 8:13
6. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 35:04 + 9:32
7. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 36:35 + 11:03
H10
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 19:01
2. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 19:40 + 0:39
3. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 22:12 + 3:11
4. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:08 + 4:07
5. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 24:04 + 5:03
6. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 24:28 + 5:27
7. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:11 + 10:10
8. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 35:49 + 16:48
9. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 59:13 + 40:12
Klein Martin LPM0403 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov DISK
MS Novák Ondřrej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 28:46 + 9:45
H12
3.40 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 25:45
2. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:44 + 2:59
3. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 29:34 + 3:49
4. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:34 + 8:49
5. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 35:45 + 10:00
6. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:47 + 15:02
7. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 42:35 + 16:50
8. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 45:48 + 20:03
9. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 47:42 + 21:57
10. Poupa Vojtěch LPM0301 OK Lokomotiva Plzeň 50:09 + 24:24
11. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 53:00 + 27:15
12. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 56:09 + 30:24
13. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 58:59 + 33:14
14. Mayer Šimon KSH0246 OOB TJ Kašperské Hory 63:56 + 38:11
Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně DISK
H14
4.40 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:26
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:51 + 4:25
3. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 43:38 + 9:12
4. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 46:15 + 11:49
5. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 60:32 + 26:06
6. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 62:47 + 28:21
7. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:25 + 41:59
Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor DISK
H18
9.00 km, 325 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 80:57
2. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 106:16 + 25:19
3. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 108:09 + 27:12
4. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 143:42 + 62:45
Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice DISK
H21
10.50 km, 370 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7801
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 82:54 7881
2. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 84:11 + 1:17 7762
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:12 + 1:18 7760
4. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 88:49 + 5:55 7330
5. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 89:17 + 6:23 7287
6. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 92:11 + 9:17 7017
7. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 93:01 + 10:07 6939
8. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 96:16 + 13:22 6636
9. Vištejn Jiří KRL9305 Kometa Kralovice 98:20 + 15:26 6444
10. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 106:01 + 23:07 5728
11. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 106:10 + 23:16 5714
12. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 106:13 + 23:19 5710
13. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 107:29 + 24:35 5592
14. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 107:35 + 24:41 5582
15. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 108:29 + 25:35 5499
16. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 111:24 + 28:30 5227
17. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 112:54 + 30:00 5087
18. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 114:16 + 31:22 4960
19. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 116:30 + 33:36 4752
20. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 122:27 + 39:33 4198
21. Pavlásek Jiří LDC7501 KOB Děčín 126:22 + 43:28 3833
22. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 126:50 + 43:56 3790
23. Smejkal Martin NNN8500 Neregistrovaní 138:11 + 55:17
24. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 140:20 + 57:26 2532
25. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 142:53 + 59:59 2295
26. Paták Martin KSH8600 OOB TJ Kašperské Hory 148:39 + 65:45
27. Kolman Jan LTP8501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 149:23 + 66:29 1689
Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor DISK 0
H35
9.00 km, 325 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 83:56
2. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:05 + 0:09
3. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 86:43 + 2:47
4. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 86:58 + 3:02
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 91:10 + 7:14
6. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 93:09 + 9:13
7. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 95:17 + 11:21
8. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 100:46 + 16:50
9. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 101:06 + 17:10
10. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 101:17 + 17:21
11. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 101:36 + 17:40
12. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 101:57 + 18:01
13. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 102:15 + 18:19
14. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 113:12 + 29:16
15. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 130:01 + 46:05
16. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 137:27 + 53:31
17. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 146:42 + 62:46
Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory DISK
Jeníček Jiří CST7101 OB Strakonice DISK
H45
7.70 km, 240 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 91:08
2. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:28 + 0:20
3. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 92:51 + 1:43
4. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 95:27 + 4:19
5. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 97:16 + 6:08
6. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 99:31 + 8:23
7. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 100:03 + 8:55
8. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 101:54 + 10:46
9. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 102:00 + 10:52
10. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 106:05 + 14:57
11. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 115:40 + 24:32
12. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 120:28 + 29:20
13. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 129:09 + 38:01
14. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 137:22 + 46:14
15. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 155:50 + 64:42
Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor DISK
Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H55
3.70 km, 165 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:20
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 48:31 + 0:11
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 48:36 + 0:16
4. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 48:48 + 0:28
5. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 54:43 + 6:23
6. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 57:10 + 8:50
7. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:17 + 30:57
8. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 85:07 + 36:47
H65
3.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 37:53
2. Křenek Aleš VCB4901 TJ OB České Budějovice 50:56 + 13:03
3. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 52:48 + 14:55
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 57:33 + 19:40
5. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 57:36 + 19:43
6. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 58:29 + 20:36
HDR
2.00 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:27
2. Kretschmer Jakub VCB0601 TJ OB České Budějovice 34:34 + 12:07
3. Černý Filip LPM0701 OK Lokomotiva Plzeň 34:57 + 12:30
4. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 35:48 + 13:21
5. Kretschmer David VCB0801 TJ OB České Budějovice 40:10 + 17:43
6. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 40:33 + 18:06
7. Křížek Ivo MAS0501 KČT Aš 43:37 + 21:10
8. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 43:42 + 21:15
9. Štěrba Jiří PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 44:34 + 22:07
9. Toncarová Kateřina 44:34 + 22:07
11. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 45:21 + 22:54
12. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 46:21 + 23:54
13. Mayerová Daniela KSH OOB TJ Kašperské Hory 56:06 + 33:39
14. Pilařová Marie LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 68:55 + 46:28
15. Kleinová Linda LPM OK Lokomotiva Plzeň 74:14 + 51:47
16. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 76:54 + 54:27
Pecánek Matěj KSH OOB TJ Kašperské Hory DISK
HL
2.00 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 26:13
2. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:27 + 4:14
3. Městka Václav VSP0600 USK Praha 31:16 + 5:03
4. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 36:50 + 10:37
T3
3.40 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavíková Monika VPM8750 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:08
2. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 44:21 + 2:13
3. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 45:02 + 2:54
4. Weisar Kamil LPM0101 OK Lokomotiva Plzeň 47:33 + 5:25
5. Patáková Klára KSH9998 OOB TJ Kašperské Hory 48:34 + 6:26
6. Fiedlerová Tereza KSH9997 OOB TJ Kašperské Hory 50:43 + 8:35
7. Opat Jan KSH9947 OOB TJ Kašperské Hory 51:57 + 9:49
8. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 55:24 + 13:16
9. Kosobudová Lenka KTA7351 SK Kotnov Tábor 64:58 + 22:50
10. Doležalová Barbora NNN9994 Neregistrovaní 78:46 + 36:38
11. Mayerová Johana KSH0495 OOB TJ Kašperské Hory 81:13 + 39:05
12. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 90:39 + 48:31
13. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 100:55 + 58:47
14. Rauerová Jana KSH9996 OOB TJ Kašperské Hory 116:43 + 74:35
15. Jirovec David KSH9946 OOB TJ Kašperské Hory 153:02 + 110:54