Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2014
Místo konání:
Velký Rybník
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Čihadlo 2013
Ředitel závodu:
Ševčík Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Lisá Monika
Stavitel tratí:
Urbánek Lumír
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P2     P4    
D10L
1.40 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 17:28
2. Bauerova Aneta NER 19:17 + 1:49
3. Masková Lucie SK22007 21:29 + 4:01
4. Holíková Simona BEZ0550 24:33 + 7:05
5. Cesáková Alice SK22007 24:41 + 7:13
6. Cesáková Ivana SK22005 25:06 + 7:38
7. Stiborová Jolanka SKV TJ Slovan Karlovy Vary 27:01 + 9:33
8. Müllerová Hana HCE0650 TJ Sokol Hostivice 29:28 + 12:00
9. Zuzková Karla BEZ 45:57 + 28:29
10. Holíková Petra BEZ0650 55:56 + 38:28
11. Sedá Katerina SK22005 62:19 + 44:51
12. Kriklavová Magdalena SK22006 70:13 + 52:45
Reháková Miroslava SK1 DISK
D10
1.60 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 14:18
2. Sauli Katerina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:23 + 1:05
3. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 15:29 + 1:11
4. Cesáková Eliska SK22004 16:05 + 1:47
5. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 16:06 + 1:48
6. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 17:59 + 3:41
7. Kulová Laura SK1 20:31 + 6:13
8. Dvoráková Karolína SK1 22:01 + 7:43
9. Krízková Marie MAS0450 KČT Aš 22:24 + 8:06
10. Vlasimská Bára SKV TJ Slovan Karlovy Vary 32:52 + 18:34
11. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 34:20 + 20:02
Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov DISK
D12
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krízová Daniela MAS0250 KČT Aš 18:07
2. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 18:30 + 0:23
3. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:50 + 0:43
4. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:22 + 1:15
5. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 19:27 + 1:20
6. Kovárová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:56 + 1:49
7. Fisarová Eliska KRL0351 Kometa Kralovice 20:41 + 2:34
8. Reháková Gabriela SK1 22:34 + 4:27
9. Kosarová Aneta ONO0250 SKOB Ostrov 23:38 + 5:31
10. Turcinová Anna SK22002 23:56 + 5:49
11. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 28:35 + 10:28
12. Petríková Adéla MAS0352 KČT Aš 32:20 + 14:13
D14
2.60 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 25:26
2. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 25:31 + 0:05
3. Slechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 26:48 + 1:22
4. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 33:08 + 7:42
5. Stanková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:48 + 8:22
D16
3.90 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 37:24
2. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 39:33 + 2:09
3. Maresová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 44:19 + 6:55
4. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 45:02 + 7:38
5. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 47:35 + 10:11
6. Dolezalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:14 + 10:50
D18
5.50 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 51:22
2. Zandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 61:55 + 10:33
D21
7.30 km, 205 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 61:52 0
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 64:57 + 3:05 0
3. Kubová Petra NER79 81:00 + 19:08
D35
5.50 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritterová Michaela SK21975 52:30
2. Fisáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 56:05 + 3:35
3. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 59:38 + 7:08
4. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 59:56 + 7:26
5. Sauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:04 + 8:34
6. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 61:14 + 8:44
7. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 61:47 + 9:17
8. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:33 + 21:03
9. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 74:01 + 21:31
10. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 74:55 + 22:25
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 74:59 + 22:29
12. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 75:48 + 23:18
13. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 77:13 + 24:43
14. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 80:27 + 27:57
15. Maresová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 82:25 + 29:55
16. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 82:57 + 30:27
17. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 85:03 + 32:33
D45
4.20 km, 45 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 54:48
2. Soupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 54:57 + 0:09
3. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 56:21 + 1:33
4. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 59:56 + 5:08
5. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 64:34 + 9:46
6. Vasková Blanka MAS6250 KČT Aš 74:16 + 19:28
7. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 75:58 + 21:10
D55
3.30 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 43:23
2. Nyklová Helena LKV5151 Klub vodáků Karlovy Vary 73:33 + 30:10
3. Nyklová Jindra LKV5351 Klub vodáků Karlovy Vary 133:21 + 89:58
D65
2.30 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laugen Timenes Kari IIL 30:23
2. Bohuslavová Vera LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 45:51 + 15:28
3. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:14 + 19:51
4. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:47 + 20:24
H10
1.60 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondrej VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 10:44
2. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 11:30 + 0:46
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 11:33 + 0:49
4. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 13:33 + 2:49
5. Voceluk Daniel ONO0402 SKOB Ostrov 15:54 + 5:10
6. Kosina Tobiás SKV TJ Slovan Karlovy Vary 16:53 + 6:09
7. Soupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 18:35 + 7:51
8. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 22:14 + 11:30
9. Turcin Jan SK22004 26:56 + 16:12
10. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 30:27 + 19:43
11. Jecmen Matyás ONO0600 SKOB Ostrov 33:10 + 22:26
12. Kriklava Adam SK22004 69:03 + 58:19
MS Barda Tomás ONO0302 SKOB Ostrov 27:40 + 16:56
MS Dlabac Marek SK22004 60:23 + 49:39
H10L
1.40 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matousek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 29:37
2. Bauer David NER 34:48 + 5:11
Toufar Adam SK22006 DISK
H12
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 14:56
2. Sauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:17 + 0:21
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:24 + 0:28
4. Kurz Simon VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 16:08 + 1:12
5. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 16:17 + 1:21
6. Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:59 + 5:03
7. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 23:11 + 8:15
8. Krízek Filip MAS0301 KČT Aš 24:44 + 9:48
9. Sesták Stepán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 24:48 + 9:52
10. Vendelberger Tomás MAS0302 KČT Aš 27:22 + 12:26
11. Knepr Tomás BSO0200 KOB Baník Sokolov 27:38 + 12:42
12. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 28:56 + 14:00
13. Sevcík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 32:22 + 17:26
14. Samek Simon SK22002 44:23 + 29:27
Krízek Josef MAS0201 KČT Aš DISK
H14
3.90 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukás VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:07
2. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 42:32 + 1:25
3. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 45:17 + 4:10
4. Bartos Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 57:35 + 16:28
5. Rosenbaum Ondrej JES0001 KOS Jesenice 68:57 + 27:50
6. Kriklava Jakub SK22001 91:03 + 49:56
H16
5.50 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondrej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:23
Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek DISK
H18
8.70 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frank Jirí MAS9600 KČT Aš 87:50
H21
9.90 km, 195 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7317
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:20 7469
2. Vales Jirí LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 65:07 + 0:47 7382
3. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 67:38 + 3:18 7101
4. Suchy Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 71:11 + 6:51 6706
5. Tichovsky Martin PGP6100 SK Praga 71:43 + 7:23 6646
6. Redlich Tomás MAS8200 KČT Aš 72:23 + 8:03 6572
7. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:32 + 12:12 6110
8. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 77:47 + 13:27 5971
9. Vistejn Jirí KRL9305 Kometa Kralovice 78:40 + 14:20 5872
10. Pova Ondrej KRL9304 Kometa Kralovice 78:46 + 14:26 5861
11. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 84:08 + 19:48 5263
12. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:09 + 26:49 4482
13. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 91:37 + 27:17 4430
14. Suchy Libor LPM8003 OK Lokomotiva Plzeň 126:28 + 62:08 548
15. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 137:38 + 73:18 0
H35
8.70 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Zdenek VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 69:57
2. Kovár Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:45 + 1:48
3. Bartos Ludek MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 72:00 + 2:03
4. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 75:49 + 5:52
5. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 77:39 + 7:42
6. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 79:37 + 9:40
7. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 80:00 + 10:03
8. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 82:44 + 12:47
9. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 83:16 + 13:19
10. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 85:35 + 15:38
11. Nejdely Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 87:20 + 17:23
12. Sedlácek Tomás KRL6401 Kometa Kralovice 91:05 + 21:08
13. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 97:15 + 27:18
14. Soukup David SKV7601 TJ Slovan Karlovy Vary 106:35 + 36:38
Krízek Filip MAS7800 KČT Aš DISK
Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
MS Jiskra Matin VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 87:44 + 17:47
H45
7.00 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:33
2. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 76:59 + 3:26
3. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 78:35 + 5:02
4. Sterba Jirí SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 85:50 + 12:17
5. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 90:25 + 16:52
6. Cech Petr SCH6001 TJ Skalka Cheb 111:02 + 37:29
7. Pech Jirí LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 120:05 + 46:32
Blazek Jirí VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
MS Daika Aneta NER 99:02 + 25:29
H55
4.20 km, 45 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 46:05
2. Fisák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 50:13 + 4:08
3. Sklenár Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 54:47 + 8:42
4. Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 65:41 + 19:36
H65
3.30 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 42:54
2. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 44:38 + 1:44
3. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 46:08 + 3:14
4. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 54:46 + 11:52
HDR
1.70 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jecmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 21:04
2. Nuc Petr SK22007 23:20 + 2:16
3. Fisarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 24:10 + 3:06
4. Nuc Tomás SK22009 24:13 + 3:09
5. Toufarová Katerina SK22008 24:34 + 3:30
6. Lepíková Barbora SK22008 26:23 + 5:19
7. Jirkosvky Lukás SK2 27:23 + 6:19
8. Müller Karel HCE TJ Sokol Hostivice 30:50 + 9:46
9. Lukás a Kuba Vlasimsky NER 31:22 + 10:18
10. Apolínová Neli SK22007 31:23 + 10:19
11. Sterba Lukás SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 33:59 + 12:55
12. Stiborová Apolenka SKV TJ Slovan Karlovy Vary 37:53 + 16:49
13. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 39:32 + 18:28
14. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 43:03 + 21:59
15. Mála Matyás MAS0800 KČT Aš 46:59 + 25:55
16. Krízek Ivo MAS0501 KČT Aš 47:01 + 25:57
17. Postránsky Adam MLA MLOK Mariánské Lázně 48:10 + 27:06
18. Kvapil Matej SK22009 54:43 + 33:39
19. Schartová Klara SK2 54:55 + 33:51
20. Podaril Adam SK2 55:34 + 34:30
21. Ritterová Lída SK22008 55:40 + 34:36
22. Ritter Jakub SK22010 55:41 + 34:37
23. Janeba Jaroslav SK22008 63:54 + 42:50
24. Soukupova Eliska SKV TJ Slovan Karlovy Vary 72:45 + 51:41
Krízek Vilík MAS1000 KČT Aš DISK
MS Nádenícková Tereza NEJ TJ Jiskra Nejdek 29:17 + 8:13
P2
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krízková Jitka MAS8050 KČT Aš 21:16
2. Holík Jaroslav BEZ7500 22:03 + 0:47
3. Maly Jiri NER 23:28 + 2:12
4. Holíková Ilona BEZ7550 25:40 + 4:24
5. Zuzková Jarka BEZ 26:47 + 5:31
6. Koldinská Veronika NER 28:32 + 7:16
7. Kemrová Pavlína Viktoria ONO SKOB Ostrov 39:31 + 18:15
P4
3.90 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jecmenová Vera ONO8050 SKOB Ostrov 53:17
2. Dvorák Milos NER 56:05 + 2:48
3. Wolfová Martina ONO SKOB Ostrov 59:05 + 5:48
4. Turcinová Kamila SK21976 64:09 + 10:52
5. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 69:53 + 16:36
6. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 70:21 + 17:04
7. Kriklavová Petra SK21979 81:52 + 28:35
Buresová Martina NER DISK
Balabán Karel NER DISK