Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.10.2014
Místo konání:
Sulice – Hlubočinka
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Tvoje bába
Ředitel závodu:
Prášek Přemysl
Hlavní rozhodčí:
Valášek Petr - R2
Stavitel tratí:
Kettner Vojtěch
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     MA     MB     N1     N2     P3     T3     T6     ZA     ZB    
D10
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 21:51
2. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 27:10 + 5:19
3. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 27:17 + 5:26
4. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 27:41 + 5:50
5. Pavlíčková Hana KPY0450 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:58 + 6:07
6. Jedličková Kristýna KAM0455 SK Kamenice 29:18 + 7:27
7. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 30:07 + 8:16
8. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 31:28 + 9:37
9. Švecová Anežka ZVO0460 OB SK Zvole 34:30 + 12:39
10. Kramlová Kateřina ZVO0459 OB SK Zvole 35:24 + 13:33
11. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 39:20 + 17:29
12. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:58 + 19:07
13. Huková Rebeka DKP0456 Oddíl OB Kotlářka 44:58 + 23:07
14. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 63:30 + 41:39
MS Jirglová Anna KAM0256 SK Kamenice 49:03 + 27:12
D10L
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Karolína KAM0453 SK Kamenice 30:08
2. Jirglová Natálie KAM0552 SK Kamenice 43:44 + 13:36
3. Trefná Alžběta TAP0566 KOB TRETRA Praha 44:08 + 14:00
4. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 47:44 + 17:36
4. Milotová Barbora KAM0753 SK Kamenice 47:44 + 17:36
6. Kubová Kristýna KAM0454 SK Kamenice 48:51 + 18:43
7. Geffertová Agáta NNN Neregistrovaní 50:46 + 20:38
8. Švecová Karolína ZVO0466 OB SK Zvole 51:33 + 21:25
9. Müllerová Hana HCE0650 TJ Sokol Hostivice 51:55 + 21:47
10. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 52:29 + 22:21
11. Krejčová Ema ROU0699 SKOB Roudnice nad Labem 52:44 + 22:36
12. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 60:36 + 30:28
13. Ciglerová Viktorie NNN Neregistrovaní 65:03 + 34:55
14. Žemlová Barbora KAM0751 SK Kamenice 66:04 + 35:56
15. Bartalošová Anežka NNN0851 Neregistrovaní 66:21 + 36:13
16. Trešlová Veronika KAM0457 SK Kamenice 67:02 + 36:54
17. Voců Alexandra KAM0553 SK Kamenice 68:00 + 37:52
18. Kudrnáčová Marta KAM0754 SK Kamenice 74:59 + 44:51
19. Bohatá Marie UVP0650 Slovan Praha 84:13 + 54:05
20. Trnková Anna NNN Neregistrovaní 84:59 + 54:51
21. Krčmářová Karolína NNN Neregistrovaní 85:56 + 55:48
22. Jančová Anežka KAM0852 SK Kamenice 101:29 + 71:21
MS Chramostová Amálie KAM0355 SK Kamenice 40:17 + 10:09
MS Sluková Adéla KAM0357 SK Kamenice 68:29 + 38:21
MS Semíková Julie KAM0366 SK Kamenice 30:40 + 0:32
D12
3.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sládečková Barbora RIC0250 OB Říčany 39:37
2. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 40:10 + 0:33
3. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 40:21 + 0:44
4. Baťhová Zuzana KAM0354 SK Kamenice 41:52 + 2:15
5. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 44:19 + 4:42
6. Mašatová Eliška PHK0251 OK 99 Hradec Králové 49:06 + 9:29
7. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 50:52 + 11:15
8. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 54:14 + 14:37
9. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 56:11 + 16:34
10. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 59:49 + 20:12
11. Dvořáková Hana 6YC0350 Neregistrovaní 59:52 + 20:15
12. Štěpánková Ema KAM0255 SK Kamenice 67:28 + 27:51
13. Bartoňová Tereza TAP0350 KOB TRETRA Praha 68:44 + 29:07
Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha DISK
D14
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 35:44
2. Semíková Lucie KAM0250 SK Kamenice 35:48 + 0:04
3. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 37:48 + 2:04
4. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 38:01 + 2:17
5. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 41:46 + 6:02
6. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 41:47 + 6:03
7. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 41:49 + 6:05
8. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 45:05 + 9:21
9. Rusá Vendula DCE0150 KOB Dobřichovice 47:53 + 12:09
10. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 50:54 + 15:10
11. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 51:45 + 16:01
12. Míchalová Šárka KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:32 + 17:48
13. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 57:30 + 21:46
14. Kyralová Anna KAM0052 SK Kamenice 59:00 + 23:16
15. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 59:44 + 24:00
16. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 61:59 + 26:15
17. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 65:34 + 29:50
D16
5.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 44:21
2. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 44:48 + 0:27
3. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 47:04 + 2:43
4. Zimmerová Kateřina ZVO9852 OB SK Zvole 49:24 + 5:03
5. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 53:44 + 9:23
6. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 54:16 + 9:55
7. Hájková Eliška ZVO9851 OB SK Zvole 59:21 + 15:00
8. Kopecká Eliška KNC9850 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 61:57 + 17:36
9. Repiská Amálie RIC9851 OB Říčany 64:32 + 20:11
10. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 78:38 + 34:17
11. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 80:29 + 36:08
12. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:47 + 42:26
13. Mikulášová Martina PGP9852 SK Praga 100:45 + 56:24
Škarková Kateřina MFP9988 VŠSK MFF UK Praha DISK
D18
6.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paukertová Martina TJP9650 TJ Sokol Troja 166:06
D21K
5.20 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2764
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 59:22 2971
2. Filipová Zdeňka KRP8251 SK KOURA 66:14 + 6:52 2675
3. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 66:56 + 7:34 2645
4. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 67:15 + 7:53 2632
5. Zoubková Jana ZBM8050 SK Žabovřesky Brno 69:11 + 9:49
6. Bartalošová Jana NNN8150 Neregistrovaní 70:33 + 11:11
7. Stehlíková Anna RIC9750 OB Říčany 73:10 + 13:48 2377
8. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:12 + 13:50 2375
9. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 73:22 + 14:00 2368
10. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 74:17 + 14:55 2329
11. Bobina Daria 13R9500 1. česko-francouzský kroužek OB v Moskvě 78:37 + 19:15
12. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 83:03 + 23:41 1951
13. Freyová Michaela KPY6050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:08 + 35:46 1431
14. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 101:25 + 42:03
15. Bartošová Ivana KRP8751 SK KOURA 105:14 + 45:52 996
16. Šinovská Kristýna ROU9351 SKOB Roudnice nad Labem 117:15 + 57:53 478
Oujeská Lenka ZBP7652 OOB SK Zbraslav DISK 0
D21L
8.40 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8025
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 65:01 8361
2. Košárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního běhu Opava 68:45 + 3:44 7920
3. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 69:49 + 4:48 7794
4. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 73:38 + 8:37 7342
5. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 77:07 + 12:06 6930
6. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 81:09 + 16:08 6453
7. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 81:20 + 16:19 6432
8. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 81:24 + 16:23 6424
9. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 82:10 + 17:09 6333
10. Klusáčková Zuzana TTR9151 OOB Třebíč 82:51 + 17:50 6252
11. Svobodná Madla DKP9154 Oddíl OB Kotlářka 84:55 + 19:54 6008
12. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 86:31 + 21:30 5819
13. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:08 + 24:07 5509
14. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 95:36 + 30:35 4745
15. Čečrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 99:10 + 34:09 4323
16. Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga 100:52 + 35:51 4122
17. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 101:31 + 36:30 4045
18. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 105:12 + 40:11 3609
19. Kuklová Kateřina TJP8450 TJ Sokol Troja 105:45 + 40:44 3544
20. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 115:38 + 50:37 2376
21. Procházková Zuzana KPY8650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:37 + 53:36 2023
22. Karasová Jana FSP6153 VŠTJ Stavební fakulta Praha 123:18 + 58:17 1469
23. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 130:44 + 65:43 590
24. Vejrostová Lenka KPY8853 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 153:54 + 88:53 0
D35K
4.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 53:47
2. Fibírová Zuzana FSP7555 VŠTJ Stavební fakulta Praha 67:15 + 13:28
3. Trefná Radka NNN7250 Neregistrovaní 70:45 + 16:58
4. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 76:02 + 22:15
5. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 76:36 + 22:49
6. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 79:02 + 25:15
7. Stauchová Iva 3LC7450 OB Lipence 79:06 + 25:19
8. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 84:34 + 30:47
9. Bohatá Pavla UVP7450 Slovan Praha 85:41 + 31:54
10. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 88:06 + 34:19
11. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 91:11 + 37:24
Hroudová Jana 34X7750 Neregi DISK
D35L
7.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 72:13
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 73:28 + 1:15
3. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 74:51 + 2:38
4. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 85:23 + 13:10
5. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 87:38 + 15:25
6. Huková Petra TJP7350 TJ Sokol Troja 90:09 + 17:56
7. Longinová Lenka TAP7151 KOB TRETRA Praha 91:12 + 18:59
8. Forštová Jitka PGP7558 SK Praga 91:15 + 19:02
9. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 96:47 + 24:34
10. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 98:17 + 26:04
11. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 98:46 + 26:33
12. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 99:56 + 27:43
13. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 101:31 + 29:18
14. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 104:22 + 32:09
15. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 105:52 + 33:39
16. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 108:18 + 36:05
17. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 111:59 + 39:46
18. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 113:57 + 41:44
19. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 117:31 + 45:18
20. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 132:54 + 60:41
Vaňková Kateřina FSP7653 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
D45K
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 58:34
2. Čápová Irena SCP6450 OK Sparta Praha 80:12 + 21:38
3. Líbalová Marcela ROU6551 SKOB Roudnice nad Labem 84:47 + 26:13
4. Votavová Renata KNC6452 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 90:40 + 32:06
5. Krákorová Iva NNN Neregistrovaní 91:30 + 32:56
6. Rusá Lenka DCE6452 KOB Dobřichovice 93:24 + 34:50
7. Hrubá Veronika NNN6860 Neregistrovaní 105:27 + 46:53
8. Tichá Ivana KNC6250 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 128:23 + 69:49
D45L
5.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 53:14
2. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 60:47 + 7:33
3. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 64:46 + 11:32
4. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 64:52 + 11:38
5. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 67:02 + 13:48
6. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 68:58 + 15:44
7. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 69:47 + 16:33
8. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 72:33 + 19:19
9. Kohlová Alena KPY6051 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:55 + 19:41
10. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 72:58 + 19:44
11. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 73:31 + 20:17
12. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 76:30 + 23:16
13. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 77:07 + 23:53
14. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 77:16 + 24:02
15. Lustigová Lenka DKP6652 Oddíl OB Kotlářka 80:25 + 27:11
16. Čechmánková Helena OKP6450 SK OK 24 Praha 80:38 + 27:24
16. Jeřábková Jana PGP6151 SK Praga 80:38 + 27:24
18. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 81:05 + 27:51
19. Malačková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 81:12 + 27:58
20. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 84:07 + 30:53
21. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 88:00 + 34:46
22. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 89:02 + 35:48
23. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 89:28 + 36:14
24. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 90:35 + 37:21
25. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 94:37 + 41:23
26. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 96:05 + 42:51
27. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 96:11 + 42:57
28. Šámalová Hana PGP6150 SK Praga 96:53 + 43:39
29. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 97:57 + 44:43
30. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 101:40 + 48:26
31. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 107:56 + 54:42
Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice DISK
D55
4.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 63:43
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 66:05 + 2:22
3. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 78:15 + 14:32
4. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 81:23 + 17:40
5. Jůzková Jaroslava SCP5250 OK Sparta Praha 87:40 + 23:57
6. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 92:24 + 28:41
7. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 93:58 + 30:15
8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 97:42 + 33:59
9. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 112:19 + 48:36
Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha DISK
Šilerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
D65
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 98:07
D75
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 92:38
2. Dolečková Míla TJP3650 TJ Sokol Troja 138:40 + 46:02
3. Burýšková Věra TJP3750 TJ Sokol Troja 152:02 + 59:24
H10
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 29:11
2. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 30:07 + 0:56
3. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 30:45 + 1:34
4. Černý Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 31:22 + 2:11
5. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 32:27 + 3:16
6. Bartaloš Matyáš NNN0500 Neregistrovaní 32:40 + 3:29
7. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 33:20 + 4:09
8. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 33:32 + 4:21
9. Mišoň Daniel KAM0500 SK Kamenice 40:57 + 11:46
10. Rudolf Matyáš DKP0702 Oddíl OB Kotlářka 41:05 + 11:54
11. Janas Adam PGP0404 SK Praga 41:10 + 11:59
12. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 46:12 + 17:01
13. Šiler Martin KAM0501 SK Kamenice 46:15 + 17:04
14. Jedlička Jakub KAM0404 SK Kamenice 47:49 + 18:38
15. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 50:42 + 21:31
16. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 56:02 + 26:51
17. Hlubuček Jakub RIC OB Říčany 63:02 + 33:51
18. Bohatý Jan UVP0400 Slovan Praha 69:59 + 40:48
19. Šťastný Tomáš TAP0401 KOB TRETRA Praha 72:25 + 43:14
Janča Eduard KAM0504 SK Kamenice DISK
Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice DISK
H10L
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 23:40
2. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 32:18 + 8:38
3. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 32:46 + 9:06
4. Oujeský Dan ADA0412 OOB TJ Spartak Adamov 34:24 + 10:44
5. Bárta Zikmund ZVO0410 OB SK Zvole 31:47 + 8:07
6. Skripnik Nikola FSP0600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:12 + 13:32
7. Oujeský Lukáš ADA0411 OOB TJ Spartak Adamov 40:28 + 16:48
8. Kubový Hugo KAM0600 SK Kamenice 40:51 + 17:11
9. Vondra Tomáš FSP0500 VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:54 + 19:14
10. Cylek Ondřej VSP0501 USK Praha 42:59 + 19:19
11. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 46:07 + 22:27
12. Černý Matouš TAP0501 KOB TRETRA Praha 47:02 + 23:22
13. Vanžura David ROU0600 SKOB Roudnice nad Labem 52:09 + 28:29
14. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 54:52 + 31:12
15. Mareš Vojtěch KAM0406 SK Kamenice 55:30 + 31:50
16. Kosák Jonáš 9JC0600 neregistrovaní - Všenory 56:33 + 32:53
17. Polívka Ondřej ROU0649 SKOB Roudnice nad Labem 57:31 + 33:51
18. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 57:43 + 34:03
19. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 57:58 + 34:18
20. Novobilský Dominik TAP0701 KOB TRETRA Praha 61:19 + 37:39
21. Skripnik Matouš FSP0800 VŠTJ Stavební fakulta Praha 63:32 + 39:52
22. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 63:38 + 39:58
23. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 66:23 + 42:43
24. Baťha Jan KAM0612 SK Kamenice 67:07 + 43:27
H12
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 29:04
2. Kovářík Tomáš KAM0300 SK Kamenice 29:28 + 0:24
3. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 31:00 + 1:56
4. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 31:42 + 2:38
5. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 32:37 + 3:33
6. Sedláček Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 32:49 + 3:45
7. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 34:55 + 5:51
8. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 35:26 + 6:22
9. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 35:55 + 6:51
10. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 36:20 + 7:16
11. Borovička Matěj KNC0202 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 41:46 + 12:42
12. Trefný Matěj TAP0302 KOB TRETRA Praha 45:34 + 16:30
13. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 45:48 + 16:44
14. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 50:10 + 21:06
15. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 50:46 + 21:42
16. Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 51:27 + 22:23
17. Kyral Maxmilián KAM0305 SK Kamenice 51:49 + 22:45
18. Průša Jan OLP0201 PSK Olymp Praha 54:06 + 25:02
19. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 55:06 + 26:02
20. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 64:20 + 35:16
21. Kolář Matyáš SLA0300 SKOB Slaný 68:38 + 39:34
22. Mrózek Adam KAM0209 SK Kamenice 77:54 + 48:50
23. Novobilský Daniel TAP0301 KOB TRETRA Praha 89:17 + 60:13
24. Cvrček Adam DOR0204 OK Dobříš 108:43 + 79:39
25. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 113:22 + 84:18
H14
4.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 KOB ZPV Prostějov 37:32
2. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 42:27 + 4:55
3. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 43:05 + 5:33
4. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 48:47 + 11:15
5. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 51:28 + 13:56
6. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 52:24 + 14:52
7. Dědek Matěj TAP0001 KOB TRETRA Praha 53:05 + 15:33
8. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 56:45 + 19:13
9. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 60:16 + 22:44
10. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 61:15 + 23:43
11. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 61:34 + 24:02
12. Valášek Václav KAM0100 SK Kamenice 62:49 + 25:17
13. Janeček Jiří TAP0000 KOB TRETRA Praha 63:22 + 25:50
14. Víšek Martin KAM0102 SK Kamenice 63:59 + 26:27
15. Janas Petr PGP0200 SK Praga 69:40 + 32:08
16. Tachezy Jan DCE0100 KOB Dobřichovice 74:24 + 36:52
17. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 74:53 + 37:21
18. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 75:40 + 38:08
19. Kdýr Matěj ODV0000 TJ Aero Odolena Voda 81:50 + 44:18
20. Bartoň Michal KAM0107 SK Kamenice 96:35 + 59:03
21. Volek Jaroslav KNC0100 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 106:19 + 68:47
22. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 123:31 + 85:59
23. Hlinka František KAM0002 SK Kamenice 123:48 + 86:16
Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany DISK
Šťastný Petr TAP0106 KOB TRETRA Praha DISK
H16
6.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 58:49
2. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 61:28 + 2:39
3. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 65:22 + 6:33
4. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 67:32 + 8:43
5. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 69:21 + 10:32
6. Mikeš Jan TAP9802 KOB TRETRA Praha 71:14 + 12:25
7. Chaloupka Dominik KAM9904 SK Kamenice 79:53 + 21:04
8. Ždimera Jan LME9900 SK Los Mělník 95:11 + 36:22
9. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 105:55 + 47:06
10. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 119:55 + 61:06
11. Bartoš Pavel KRP9801 SK KOURA 145:04 + 86:15
H18
9.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 97:53
2. Novák Aleš ODV9805 TJ Aero Odolena Voda 103:27 + 5:34
3. Janáč Vašek TAP9602 KOB TRETRA Praha 106:44 + 8:51
4. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 112:39 + 14:46
5. Hlubuček Jan KAM SK Kamenice 114:11 + 16:18
6. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 122:34 + 24:41
H21K
6.60 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5707
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 55:16 6075
2. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 60:49 + 5:33 5539
3. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 61:08 + 5:52 5508
4. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 62:10 + 6:54 5408
5. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 63:32 + 8:16 5276
6. Ježek Ondřej PGP9706 SK Praga 65:05 + 9:49 5126
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 65:08 + 9:52 5122
8. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 65:38 + 10:22 5073
9. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 65:53 + 10:37 5049
10. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 67:22 + 12:06 4906
11. Uher Petr VSP5001 USK Praha 67:25 + 12:09 4901
12. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 67:29 + 12:13 4895
13. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 71:14 + 15:58 4532
14. Kulich Martin NNN9009 Neregistrovaní 73:18 + 18:02
15. Hejtmánek Martin TAP8605 KOB TRETRA Praha 73:41 + 18:25 4296
16. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 74:59 + 19:43 4170
17. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 75:04 + 19:48 4162
18. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 75:15 + 19:59 4144
19. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 75:16 + 20:00 4143
20. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 76:08 + 20:52 4059
21. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 78:36 + 23:20 3821
22. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 79:50 + 24:34 3701
23. Maška Marek MKP8800 SK Meteor Kačerov Praha 80:41 + 25:25 3619
24. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 85:46 + 30:30 3128
25. Šedivý Ondřej KNC9103 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 86:17 + 31:01 3078
26. Mátl Radek RIC7900 OB Říčany 88:15 + 32:59
27. Bartaloš Tomáš NNN8001 Neregistrovaní 91:24 + 36:08
28. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 93:02 + 37:46 2426
29. Matoušek Petr DKP8401 Oddíl OB Kotlářka 98:06 + 42:50 1937
30. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 99:27 + 44:11 1806
31. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 100:25 + 45:09 1713
32. Kaluš Ondřej NNN8040 Neregistrovaní 104:23 + 49:07
33. Malec Oldřich SLA9400 SKOB Slaný 105:37 + 50:21 1210
Klomínský Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
H21L
10.70 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8256
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 70:28 8393
2. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 71:09 + 0:41 8314
3. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 73:21 + 2:53 8060
4. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 75:51 + 5:23 7772
5. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 76:27 + 5:59 7703
6. Košárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 77:05 + 6:37 7630
7. Kovář Miroslav SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín 77:49 + 7:21 7546
8. Fibír Tomáš FSP7901 VŠTJ Stavební fakulta Praha 78:46 + 8:18 7436
9. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 80:10 + 9:42 7275
10. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 81:22 + 10:54 7137
11. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 83:57 + 13:29 6839
12. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:01 + 14:33 6716
13. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 85:45 + 15:17 6632
14. Šňupárek Václav DKP9500 Oddíl OB Kotlářka 85:56 + 15:28 6611
15. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 86:25 + 15:57 6555
16. Kazda Jiří SJC8006 TJ Sportcentrum Jičín 88:19 + 17:51 6336
17. Blažek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 88:22 + 17:54 6330
18. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 90:02 + 19:34 6138
19. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 92:43 + 22:15 5829
20. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 93:27 + 22:59 5745
21. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 93:54 + 23:26 5693
22. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 97:39 + 27:11 5261
23. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 98:55 + 28:27 5115
24. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 100:34 + 30:06 4925
25. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 101:09 + 30:41 4857
26. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 102:31 + 32:03 4700
27. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 104:38 + 34:10 4456
28. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 111:06 + 40:38 3711
29. Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun 112:55 + 42:27 3502
30. Tůma Martin 6YC8202 Neregistrovaní 118:28 + 48:00
31. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 123:56 + 53:28 2233
32. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 143:42 + 73:14 0
33. Lužnický Jiří 6YC8501 Neregistrovaní 144:25 + 73:57
Bucháček Petr NNN1414 Neregistrovaní DISK
H35K
6.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 66:53
2. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 91:32 + 24:39
Polívka Petr RIC7401 OB Říčany DISK
H35L
9.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 TJ Sportcentrum Jičín 67:22
2. Doležal Tomáš NNN7111 Neregistrovaní 71:20 + 3:58
3. Trefný Pavel NNN7000 Neregistrovaní 72:32 + 5:10
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 75:03 + 7:41
5. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 79:55 + 12:33
6. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 80:22 + 13:00
7. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 81:20 + 13:58
8. Pavlíček Lubomír KPY7800 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:24 + 14:02
9. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 82:50 + 15:28
10. Šunka Jan ZBM7628 SK Žabovřesky Brno 83:03 + 15:41
11. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 84:10 + 16:48
12. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 86:47 + 19:25
13. Jonáš Radek ZVO6901 OB SK Zvole 91:20 + 23:58
14. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 92:05 + 24:43
15. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 96:37 + 29:15
16. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 97:19 + 29:57
17. Straka Lukáš KPY7002 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:32 + 30:10
18. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 100:44 + 33:22
19. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 101:23 + 34:01
20. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 101:40 + 34:18
21. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 109:48 + 42:26
22. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 110:54 + 43:32
23. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 118:33 + 51:11
24. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 136:44 + 69:22
H45K
5.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 60:53
2. Šebek Martin SCP6700 OK Sparta Praha 70:21 + 9:28
3. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 77:59 + 17:06
4. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 94:28 + 33:35
5. Hlubuček Petr RIC OB Říčany 120:36 + 59:43
H45L
7.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 56:41
2. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:31 + 8:50
3. Holík Marek TBM6507 KOS TJ Tesla Brno 67:36 + 10:55
4. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 69:45 + 13:04
5. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 70:42 + 14:01
6. Cincibus Pavel FSP6605 VŠTJ Stavební fakulta Praha 77:12 + 20:31
7. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 77:27 + 20:46
8. Reichl Michal MKP6402 SK Meteor Kačerov Praha 77:45 + 21:04
9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 77:52 + 21:11
10. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 78:09 + 21:28
11. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 80:17 + 23:36
12. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 80:38 + 23:57
13. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 81:39 + 24:58
14. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 82:54 + 26:13
15. Kohl Jiří KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:33 + 26:52
16. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 84:23 + 27:42
17. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 87:18 + 30:37
18. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 88:09 + 31:28
19. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 92:55 + 36:14
20. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:02 + 36:21
21. Malec Jaroslav SLA6200 SKOB Slaný 102:41 + 46:00
22. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 105:21 + 48:40
23. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 107:40 + 50:59
24. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 110:34 + 53:53
25. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 111:33 + 54:52
26. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 118:57 + 62:16
27. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 124:03 + 67:22
28. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 126:20 + 69:39
29. Dobeš Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 137:26 + 80:45
30. De Heij Michel RIC6900 OB Říčany 179:00 + 122:19
Štětina Jiří HCE6100 TJ Sokol Hostivice DISK
Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní DISK
H55
5.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 50:45
2. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 52:38 + 1:53
3. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 61:04 + 10:19
4. Ahokoivu Hemmo 63F5900 SK Pohjantähti 61:42 + 10:57
5. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 65:10 + 14:25
6. Šámal Václav PGP5601 SK Praga 66:54 + 16:09
7. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 68:02 + 17:17
8. Lustig Zdeněk DKP5601 Oddíl OB Kotlářka 68:21 + 17:36
9. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 68:58 + 18:13
10. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 69:11 + 18:26
11. Koč Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov Praha 69:23 + 18:38
12. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 71:36 + 20:51
13. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 73:33 + 22:48
14. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 74:27 + 23:42
15. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 76:25 + 25:40
16. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 76:29 + 25:44
17. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 78:41 + 27:56
18. Mikeš Radovan TAP5800 KOB TRETRA Praha 79:36 + 28:51
19. Bartoš Vratislav KRP5401 SK KOURA 79:47 + 29:02
20. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 93:11 + 42:26
Kolský Alexander PGP5000 SK Praga DISK
H65
4.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 53:47
2. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 55:30 + 1:43
3. Suchý Karel PGP4300 SK Praga 63:36 + 9:49
4. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 67:46 + 13:59
5. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 70:16 + 16:29
6. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 71:04 + 17:17
7. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 74:26 + 20:39
8. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 76:34 + 22:47
9. Duda František KPY4600 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:01 + 38:14
10. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 132:52 + 79:05
H75
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 50:04
2. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 71:48 + 21:44
3. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 77:19 + 27:15
4. Kalivoda Vladimír KNC3800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 87:14 + 37:10
5. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 89:42 + 39:38
6. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 111:02 + 60:58
7. Burýšek Slavomír TJP3600 TJ Sokol Troja 137:23 + 87:19
HDR
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozkošný David EKP0909 VŠTJ Ekonom Praha 27:09
2. Zápotocký Jiří SLA SKOB Slaný 27:29 + 0:20
3. Moravec Michal NNN0600 Neregistrovaní 30:11 + 3:02
4. Dvořáková Lucie NNN Neregistrovaní 31:51 + 4:42
5. De Heij Robert RIC0800 OB Říčany 34:17 + 7:08
6. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 34:19 + 7:10
7. Dvořáková Veronika 74C0650 NER 30:30 + 3:21
8. Kosák Eliáš 9JC0700 neregistrovaní - Všenory 35:47 + 8:38
9. Forštová Ema NNN0610 Neregistrovaní 35:50 + 8:41
10. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 36:16 + 9:07
11. Rendová Kateřina KAM0550 SK Kamenice 36:31 + 9:22
12. Víteček Šimon NNN0808 Neregistrovaní 37:12 + 10:03
13. Blahová Iva Karolína KAM0752 SK Kamenice 37:14 + 10:05
14. Foršt Bruno NNN0910 Neregistrovaní 37:23 + 10:14
15. Štěňha David EKP0701 VŠTJ Ekonom Praha 37:35 + 10:26
16. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 38:22 + 11:13
17. Holec Jáchym 9JC0701 neregistrovaní - Všenory 39:37 + 12:28
18. Müller Filip HCE0407 TJ Sokol Hostivice 39:56 + 12:47
19. Hlaváček Vojtěch 6MC0700 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 40:16 + 13:07
20. Paulusová Aneta NNN0555 Neregistrovaní 40:42 + 13:33
21. Tamaši Kryštof KAM0602 SK Kamenice 40:56 + 13:47
22. Nováčková Anna KAM SK Kamenice 43:18 + 16:09
23. Balejová Sofie NNN Neregistrovaní 43:38 + 16:29
24. Vaňková Helena FSP7609 VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:14 + 17:05
25. Nováček Franta NNN Neregistrovaní 44:30 + 17:21
26. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 45:08 + 17:59
27. Hlaváčková Lucie 6MC1050 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 45:26 + 18:17
28. Jiroušková Barbora RIC0650 OB Říčany 45:35 + 18:26
29. Hřebíková Markéta 51C0950 RAPAMAVI Satalice 45:54 + 18:45
30. Fibírová Lucie FSP0777 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:56 + 21:47
31. Bartalošová Ada NNN1050 Neregistrovaní 48:59 + 21:50
32. Šimek Matouš KAM0800 SK Kamenice 50:01 + 22:52
33. Kolencová Sára HCE TJ Sokol Hostivice 50:39 + 23:30
34. Bažata Alberto KAM0702 SK Kamenice 52:14 + 25:05
35. Štěpánková Emma PGP0464 SK Praga 52:30 + 25:21
36. Kolenec Jan HCE TJ Sokol Hostivice 53:38 + 26:29
37. Pilař František NNN Neregistrovaní 55:00 + 27:51
38. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 55:30 + 28:21
39. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 55:39 + 28:30
40. Žemlová Magdalena KAM0950 SK Kamenice 59:17 + 32:08
41. Matoušek Filip KAM0801 SK Kamenice 60:30 + 33:21
42. Jirmanová Nina KAM0851 SK Kamenice 61:20 + 34:11
43. Chramostová Julie KAM0652 SK Kamenice 62:44 + 35:35
44. Jirmanová Klára NNN0955 Neregistrovaní 63:11 + 36:02
45. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 64:47 + 37:38
46. Skripniková Kateřina FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:37 + 38:28
47. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 65:45 + 38:36
48. Šunkovi Berta, Sára, Hube NNN Neregistrovaní 67:45 + 40:36
49. Mátl Vojtěch NNN Neregistrovaní 68:42 + 41:33
50. Vagenknecht Petr 9CC7500 NEREG 69:27 + 42:18
51. Skripnik Ondřej FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:14 + 44:05
52. Kazdová Rozárie SJC1350 TJ Sportcentrum Jičín 75:12 + 48:03
53. Vondrová Eliška FSP8052 VŠTJ Stavební fakulta Praha 77:54 + 50:45
54. Pop Jonáš TAP0600 KOB TRETRA Praha 78:07 + 50:58
55. Rudolfová Eliška NNN Neregistrovaní 78:50 + 51:41
56. Sebera Hugo NNN Neregistrovaní 80:17 + 53:08
57. Huk Kryštof TJP TJ Sokol Troja 80:23 + 53:14
58. Hrouda Filip 34X0700 Neregi 82:26 + 55:17
59. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 83:19 + 56:10
60. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 83:25 + 56:16
61. Schubertová Kačka NNN Neregistrovaní 85:46 + 58:37
62. Krčmář Karel NNN Neregistrovaní 87:01 + 59:52
63. Trnka Lukáš NNN Neregistrovaní 88:15 + 61:06
64. Müller Karel HCE0406 TJ Sokol Hostivice 88:33 + 61:24
65. Holec Kryštof NNN Neregistrovaní 93:14 + 66:05
66. Ryšánek Ondřej NNN0822 Neregistrovaní 93:17 + 66:08
67. Jakoubkovi NNN Neregistrovaní 162:34 + 135:25
68. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 181:18 + 154:09
MS Soukup Matěj 38C8000 PORG Orienteering 100:52 + 73:43
MA
7.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henzl David SOB9903 SOBSA 67:27
2. Benda Jan SOB9901 SOBSA 73:50 + 6:23
3. Drahoňovský Roman SOB9902 SOBSA 76:24 + 8:57
4. Sladkovský Jaromír SOB9911 SOBSA 78:26 + 10:59
5. Jandera Tomáš SOB9905 SOBSA 78:37 + 11:10
6. Křivánek Jan SOB9908 SOBSA 81:59 + 14:32
7. Janeček Ondřej st. SOB9906 SOBSA 87:09 + 19:42
8. Veselý Vojta SOB9913 SOBSA 87:32 + 20:05
9. Němec Jan SOB9909 SOBSA 89:28 + 22:01
10. Janík Pavel SOB9907 SOBSA 104:23 + 36:56
11. Veselý Vašek SOB9912 SOBSA 117:38 + 50:11
12. Plánička Jiří SOB9910 SOBSA 125:30 + 58:03
Choutka Jaroslav SOB9904 SOBSA DISK
MB
5.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Setnička Karel SOB9928 SOBSA 52:13
2. Plánička Viktor SOB9925 SOBSA 68:36 + 16:23
3. Beneš Radovan ml. SOB9915 SOBSA 70:39 + 18:26
4. Sladkovský Jára SOB9929 SOBSA 77:33 + 25:20
5. Beneš Radovan st. SOB9916 SOBSA 85:18 + 33:05
6. Henzl Jaroslav SOB9919 SOBSA 85:44 + 33:31
7. Šlitr Milan SOB9933 SOBSA 89:49 + 37:36
8. Sedláček Luděk SOB9927 SOBSA 93:41 + 41:28
9. Mikšovský Luboš SOB9924 SOBSA 98:14 + 46:01
10. Suchánek Jan SOB9930 SOBSA 98:41 + 46:28
11. Štufka Miroslav SOB9935 SOBSA 104:51 + 52:38
12. Veselý Mirek SOB9936 SOBSA 105:27 + 53:14
13. Havlíček Vojta +1 SOB9918 SOBSA 114:44 + 62:31
14. Mikšovský Tomáš SOB9923 SOBSA 118:37 + 66:24
15. Hadač Václav SOB9917 SOBSA 126:22 + 74:09
16. Janeček Jiří SOB9920 SOBSA 133:45 + 81:32
17. Randík Jan +1 SOB9926 SOBSA 162:58 + 110:45
Kovalčík Ján +1 SOB9922 SOBSA DISK
Šimr Jan SOB9932 SOBSA DISK
Janík Ondřej SOB9921 SOBSA DISK
N1
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Kryštof SOB9940 SOBSA 23:20
2. Purr Daniel +1 SOB9944 SOBSA 31:21 + 8:01
3. Brabencová Anna SOB9937 SOBSA 38:16 + 14:56
4. Sláma Libor +2 SOB9947 SOBSA 41:42 + 18:22
5. Štěpánek Bédík SOB9950 SOBSA 44:07 + 20:47
6. Němec Marek SOB9952 SOBSA 45:49 + 22:29
7. Štěpánek Jiří +1 SOB9951 SOBSA 48:28 + 25:08
8. Ondráček Josef ml.+2 SOB9943 SOBSA 49:29 + 26:09
9. Suchánková Marie SOB9949 SOBSA 52:05 + 28:45
10. Suchánková Markéta SOB9948 SOBSA 55:44 + 32:24
11. Hykrdová Lenka +2 SOB9939 SOBSA 59:05 + 35:45
12. Knížková Marcela +2 SOB9941 SOBSA 70:59 + 47:39
13. Matuška Jonáš +1 SOB9942 SOBSA 75:13 + 51:53
14. Sedláčková+1 Eliška SOB9946 SOBSA 78:44 + 55:24
15. Sedláček Pepíček +1 SOB9945 SOBSA 82:33 + 59:13
16. Horadová Klára +1 SOB9938 SOBSA 83:27 + 60:07
N2
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janderová Barbora SOB9960 SOBSA 65:03
2. Svobodová Hana +1 SOB9973 SOBSA 65:49 + 0:46
3. Vaigl Rudolf SOB9975 SOBSA 67:51 + 2:48
4. Setnička Jaroslav +1 SOB9970 SOBSA 68:01 + 2:58
5. Freiberg Petr +1 SOB9954 SOBSA 69:15 + 4:12
6. Cimbulka Václav +1 SOB9953 SOBSA 69:59 + 4:56
7. Kostičová Anamarija +1 SOB9963 SOBSA 71:34 + 6:31
8. Sladkovský Jan SOB9971 SOBSA 72:34 + 7:31
9. Pacovský Jiří +1 SOB9967 SOBSA 72:36 + 7:33
10. Ransdorfová Hedvika +2 SOB9968 SOBSA 78:09 + 13:06
11. Hlaváček Ivan +1 SOB9957 SOBSA 80:44 + 15:41
12. Ransdorfová Šárka +2 SOB9969 SOBSA 81:39 + 16:36
13. Matušková Klára +1 SOB9965 SOBSA 83:37 + 18:34
14. Horad Daniel +1 SOB9959 SOBSA 86:01 + 20:58
15. Sláma Eduard +1 SOB9972 SOBSA 86:23 + 21:20
16. Štefek Martin SOB9974 SOBSA 92:32 + 27:29
17. Gřešek Radoslav +1 SOB9955 SOBSA 93:11 + 28:08
18. Ondráček Josef +1 SOB9966 SOBSA 105:59 + 40:56
19. Janeček ml. Ondřej SOB9961 SOBSA 112:43 + 47:40
20. Cimbulková Květa SOB9978 SOBSA 123:08 + 58:05
21. Kolbušovský Petr SOB9962 SOBSA 124:52 + 59:49
22. Honajzrová Magda +1 SOB9958 SOBSA 151:46 + 86:43
23. Vecko Tomáš +1 SOB9976 SOBSA 158:08 + 93:05
24. Hadač Jakub +1 SOB9956 SOBSA 162:08 + 97:05
25. Kratochvíl Lukáš +4 SOB9964 SOBSA 170:09 + 105:06
Tišnovská Eva SOB9979 SOBSA DISK
P3
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Petr KNC6602 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:59
2. Malačka Milan DVP TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 40:06 + 5:07
3. Syrovátková Štěpánka NNN Neregistrovaní 41:40 + 6:41
4. Jirman Jiří NNN7822 Neregistrovaní 42:38 + 7:39
5. Nováková Alice DKP Oddíl OB Kotlářka 44:50 + 9:51
6. Kudrnáčová Hana KAM6250 SK Kamenice 46:24 + 11:25
7. Tůmová Tereza 37C8750 Bez registrace 47:03 + 12:04
8. Tůmová Jitka NNN Neregistrovaní 48:29 + 13:30
9. Kučerová Berenika 9JC8050 neregistrovaní - Všenory 48:35 + 13:36
10. Weislová Eliška TJP0250 TJ Sokol Troja 53:22 + 18:23
11. Hřebíková Radka 51C7750 RAPAMAVI Satalice 55:12 + 20:13
12. Kápičková Michaela 9RC9550 Neregistrovaná - Kápičková 55:41 + 20:42
13. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 56:31 + 21:32
14. Čermáková Iveta ROU SKOB Roudnice nad Labem 56:43 + 21:44
15. Kučerová Bára DOR7851 OK Dobříš 57:05 + 22:06
16. Doležalová Ema NNN Neregistrovaní 57:16 + 22:17
17. Dobiáš Jaromír ROU6802 SKOB Roudnice nad Labem 57:27 + 22:28
18. Doležalová Anita NNN Neregistrovaní 58:18 + 23:19
19. Rejšková Blanka NNN9977 Neregistrovaní 61:02 + 26:03
20. Doležal Jáchym NNN Neregistrovaní 63:16 + 28:17
21. Paulus Jan NNN1111 Neregistrovaní 66:40 + 31:41
22. Slotová Jarmila TAP KOB TRETRA Praha 66:44 + 31:45
23. Paulusová Adéla NNN0055 Neregistrovaní 67:37 + 32:38
24. Jírová Monika NNN7360 Neregistrovaní 68:16 + 33:17
25. Lišková Hana KPY6650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:05 + 37:06
26. Míchalová Marcela KPY6850 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:01 + 38:02
27. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 73:12 + 38:13
28. Mrázek Vavřinec NNN Neregistrovaní 73:56 + 38:57
29. Vrubel Tomáš KPY8500 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:13 + 39:14
30. Berounská Adéla NNN Neregistrovaní 74:16 + 39:17
31. Berounská Anna NNN Neregistrovaní 74:18 + 39:19
32. Vaňáková Barbora KPY8751 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:38 + 39:39
33. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 79:17 + 44:18
34. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 81:38 + 46:39
35. Čermáková Dana TAP7150 KOB TRETRA Praha 81:59 + 47:00
36. Ládík K. NNN Neregistrovaní 82:55 + 47:56
37. Trešlová Alena KAM9977 SK Kamenice 91:19 + 56:20
38. Tisoň Daniel NNN Neregistrovaní 103:31 + 68:32
39. Hlavatá Viktorie 5RC0350 neregistrovaní 114:35 + 79:36
Horák Ivan ROU6300 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Mrázek Ondřej NNN Neregistrovaní DISK
T3
3.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Rostislav SLA SKOB Slaný 36:04
2. Brázdilová Radka ODV6950 TJ Aero Odolena Voda 38:14 + 2:10
3. Rudolfová Jana SJC7752 TJ Sportcentrum Jičín 40:00 + 3:56
4. Hlaváčková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 40:21 + 4:17
5. Jurgová Ludmila 46X8450 Krutě Kruté Krůty 48:42 + 12:38
6. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 51:45 + 15:41
7. Hlavatá Natálie 38C0250 PORG Orienteering 53:49 + 17:45
8. Halamová Anna TAP KOB TRETRA Praha 57:35 + 21:31
9. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 57:57 + 21:53
10. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 64:54 + 28:50
11. Janasová Barbora XBM7150 PELL’S MTBO TEAM 69:09 + 33:05
12. Jankovcová Marie TJP3950 TJ Sokol Troja 118:15 + 82:11
Hřebík Pavel 51C7400 RAPAMAVI Satalice DISK
T6
6.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurga Vojtěch 46X8500 Krutě Kruté Krůty 52:12
2. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 63:34 + 11:22
3. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 66:05 + 13:53
4. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 67:21 + 15:09
5. Knotek Michal OLP9201 PSK Olymp Praha 72:48 + 20:36
6. Knotek Kamil ml. OLP8502 PSK Olymp Praha 73:09 + 20:57
7. Syrovátko Jiří NNN Neregistrovaní 75:25 + 23:13
8. Fojtů Petr NNN6610 Neregistrovaní 75:33 + 23:21
9. Plch Martin NNN7512 Neregistrovaní 84:06 + 31:54
10. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 89:16 + 37:04
11. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 89:40 + 37:28
12. Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha 95:39 + 43:27
13. Hodek Jindřich NNN8811 Neregistrovaní 101:13 + 49:01
14. Novák František TJP TJ Sokol Troja 105:09 + 52:57
15. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 117:58 + 65:46
16. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 121:13 + 69:01
17. Novák Petr TJP6301 TJ Sokol Troja 125:17 + 73:05
18. Čech Zdeněk NNN Neregistrovaní 138:02 + 85:50
19. Čechová Eliška NNN Neregistrovaní 142:09 + 89:57
20. Nechyba Jiří 61C5300 Stara Hut 146:59 + 94:47
21. Bořilová Magdaléna NNN8866 Neregistrovaní 164:45 + 112:33
Průša Ondřej OLP9601 PSK Olymp Praha DISK
Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš DISK
ZA
4.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Choutková Magdalena SOB9981 SOBSA 46:29
2. Sedláčková Jana SOB9984 SOBSA 59:33 + 13:04
3. Pláničková Eva SOB9983 SOBSA 69:42 + 23:13
4. Němcová Barbora SOB9982 SOBSA 78:53 + 32:24
5. Štouračová Eva SOB9987 SOBSA 97:45 + 51:16
6. Sladkovská Helena SOB9985 SOBSA 98:08 + 51:39
7. Brabencová Alena SOB9980 SOBSA 102:02 + 55:33
8. Strnadlová Pavla SOB9986 SOBSA 120:16 + 73:47
ZB
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stýblová Barbora SOB8804 SOBSA 65:56
2. Janíková Martina SOB9993 SOBSA 74:59 + 9:03
3. Šafránková Jana SOB9999 SOBSA 75:23 + 9:27
4. Křivánková Lucie SOB9994 SOBSA 75:43 + 9:47
5. Benešová Kristýna SOB9988 SOBSA 76:29 + 10:33
6. Stýblová Hana SOB9998 SOBSA 77:01 + 11:05
7. Pláničková Libuše SOB9996 SOBSA 77:38 + 11:42
8. Štěpánková Kateřina SOB8802 SOBSA 81:57 + 16:01
9. Šafránková Dominika SOB8801 SOBSA 83:18 + 17:22
10. Hadačová Pavla SOB9992 SOBSA 85:37 + 19:41
11. Doubková Klára +1 SOB9991 SOBSA 89:09 + 23:13
12. Vaiglová Marie SOB8803 SOBSA 93:26 + 27:30
13. Benešová Jana SOB9989 SOBSA 96:05 + 30:09
14. Mikšovská Alena SOB9995 SOBSA 111:05 + 45:09
15. Benešová Zdeňka SOB9990 SOBSA 115:14 + 49:18
16. Puchernová Jana SOB9997 SOBSA 121:24 + 55:28