Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
18.10.2014
Místo konání:
Sulice – Hlubočinka
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Tvoje bába
Ředitel závodu:
Prášek Přemysl
Hlavní rozhodčí:
Valášek Petr - R2
Stavitel tratí:
Kettner Vojtěch

H21L 10.70 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8256

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 70:28 8393
2. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 71:09 + 0:41 8314
3. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 73:21 + 2:53 8060
4. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 75:51 + 5:23 7772
5. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 76:27 + 5:59 7703
6. Košárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 77:05 + 6:37 7630
7. Kovář Miroslav SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín 77:49 + 7:21 7546
8. Fibír Tomáš FSP7901 VŠTJ Stavební fakulta Praha 78:46 + 8:18 7436
9. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 80:10 + 9:42 7275
10. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 81:22 + 10:54 7137
11. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 83:57 + 13:29 6839
12. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:01 + 14:33 6716
13. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 85:45 + 15:17 6632
14. Šňupárek Václav DKP9500 Oddíl OB Kotlářka 85:56 + 15:28 6611
15. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 86:25 + 15:57 6555
16. Kazda Jiří SJC8006 TJ Sportcentrum Jičín 88:19 + 17:51 6336
17. Blažek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 88:22 + 17:54 6330
18. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 90:02 + 19:34 6138
19. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 92:43 + 22:15 5829
20. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 93:27 + 22:59 5745
21. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 93:54 + 23:26 5693
22. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 97:39 + 27:11 5261
23. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 98:55 + 28:27 5115
24. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 100:34 + 30:06 4925
25. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 101:09 + 30:41 4857
26. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 102:31 + 32:03 4700
27. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 104:38 + 34:10 4456
28. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 111:06 + 40:38 3711
29. Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun 112:55 + 42:27 3502
30. Tůma Martin 6YC8202 Neregistrovaní 118:28 + 48:00
31. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 123:56 + 53:28 2233
32. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 143:42 + 73:14 0
33. Lužnický Jiří 6YC8501 Neregistrovaní 144:25 + 73:57
Bucháček Petr NNN1414 Neregistrovaní DISK