Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2014
Místo konání:
areál střelnice Bramberk, Horní Maxov
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Bramberk 2014, stav říjen 2014, 1:10 000, e=5 m; formát A3 pro kategorie D21L, H18, H20, H21L, H35, H40, H45, H50, formát A4 pro ostatní kategorie. Autoři Josef Borůvka a Roman Horký, revize Jan Picek; tisk na laserové tiskárně, mapa nebude vodovzdorně upravena. Mapa je zpracována dle normy ISOM 2010.
Ředitel závodu:
Dejnožka Jiří
Hlavní rozhodčí:
Picek Jan - R1
Stavitel tratí:
Zuzánek Zdeněk - R2
JURY:
Wolf Daniel, Eiselt Jan, Karvánek Matouš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     LLI     P2     P4     T6    
D10
1.60 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 C Slavia Liberec orienteering 13:03
2. Richtrová Kamila VPM0451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 14:58 + 1:55
3. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 15:14 + 2:11
4. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 15:41 + 2:38
5. Matyášová Kristýna CHA0555 C OK Chrastava 15:48 + 2:45
6. Funk Julika 65D0002 Orientierungslauf Klub Leipzig 16:19 + 3:16
7. Mellanová Judita TUV0559 C SOK TJ Turnov 17:47 + 4:44
8. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 19:10 + 6:07
8. Jakoubková Anna STB0498 C TJ Stadion Nový Bor 19:10 + 6:07
10. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:40 + 6:37
11. Nedvídková Katka DLT0451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 19:47 + 6:44
12. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:16 + 11:13
13. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 24:36 + 11:33
14. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:59 + 11:56
15. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 28:52 + 15:49
16. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 47:07 + 34:04
Tomanicová Sofie CHA0450 C OK Chrastava DISK
D10L
1.80 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 22:03
2. Floriánková Františka VSP0550 C USK Praha 25:50 + 3:47
3. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 29:48 + 7:45
4. Nagyová Kateřina TJN0460 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:07 + 9:04
5. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 31:32 + 9:29
6. Pesničáková Soňa TJN1061 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:13 + 10:10
7. Příkazská Zuzana PHK0654 C OK 99 Hradec Králové 33:03 + 11:00
8. Danková Alice CHA0650 C OK Chrastava 33:32 + 11:29
9. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 35:04 + 13:01
10. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 35:07 + 13:04
11. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 39:04 + 17:01
12. Sýbová Marika BOR0553 C OK Jiskra Nový Bor 40:05 + 18:02
13. Háková Eliška TJN1060 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:58 + 20:55
14. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:20 + 26:17
15. Trnková Anna NER 5RC CZ - neregistrovaní 50:43 + 28:40
16. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:48 + 30:45
17. Vajskebrová Petra TJN0751 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:20 + 43:17
18. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:08 + 58:05
D12
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 22:33
2. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 24:15 + 1:42
3. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 26:18 + 3:45
4. Žejdlíková Eliška LTP0350 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:25 + 3:52
5. Pulda Aleksandra STB0299 B TJ Stadion Nový Bor 27:29 + 4:56
6. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:36 + 7:03
7. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 32:10 + 9:37
8. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 32:30 + 9:57
9. Boskovská Tereza DOK0250 C OK Doksy 32:31 + 9:58
10. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 35:02 + 12:29
11. Kašparová Barbora SLA0251 C SKOB Slaný 35:49 + 13:16
12. Tymešová Anna 56X0250 Neregistrovaní Bor 36:30 + 13:57
13. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 37:27 + 14:54
14. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 38:49 + 16:16
15. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:02 + 22:29
16. Balatková Barbora VLI0150 Slavia Liberec orienteering 46:32 + 23:59
17. Svobodová Eva VLI0253 Slavia Liberec orienteering 50:37 + 28:04
18. Kopecká Tamara TJN0352 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:34 + 30:01
19. Hejcmanová Monika CHA0255 C OK Chrastava 57:55 + 35:22
D14
3.10 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 26:03
2. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 28:26 + 2:23
3. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:42 + 3:39
4. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:28 + 8:25
5. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 35:05 + 9:02
6. Chrástová Tereza STH0251 B SK Studenec 35:10 + 9:07
7. Mašínová Anna TJN0152 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:58 + 10:55
8. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:49 + 11:46
9. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 39:45 + 13:42
10. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:53 + 13:50
11. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:45 + 16:42
12. Hájková Anna TUR0051 C OOB TJ Turnov 43:26 + 17:23
13. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:29 + 17:26
14. Hornychová Karolína TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:33 + 18:30
15. Mullerová Anička TUV0051 C SOK TJ Turnov 45:09 + 19:06
16. Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 46:04 + 20:01
17. Vančurová Anna TJN0154 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:41 + 29:38
18. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 66:53 + 40:50
19. Míchalová Šárka KPY0050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:36 + 50:33
Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D16
3.70 km, 180 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 31:22
2. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 37:29 + 6:07
3. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 38:18 + 6:56
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 39:32 + 8:10
5. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 40:42 + 9:20
6. Vyhnálková Marie RIC0151 B OB Říčany 43:19 + 11:57
7. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 43:34 + 12:12
8. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 46:32 + 15:10
9. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 49:39 + 18:17
10. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:19 + 18:57
11. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 50:25 + 19:03
D18
4.40 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 52:36
2. Poloprutská Klára VLI9750 A Slavia Liberec orienteering 55:39 + 3:03
3. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 59:26 + 6:50
4. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 67:33 + 14:57
D20
5.50 km, 300 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 88:24 0
D21K
4.00 km, 150 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5331
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 41:31 5544
2. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 43:31 + 2:00 5297
3. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 44:42 + 3:11 5151
4. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:41 + 4:10
5. Mrázová Pavla KAM9350 C SK Kamenice 47:42 + 6:11 4781
6. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 49:40 + 8:09 4539
7. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 51:33 + 10:02 4307
8. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 52:49 + 11:18 4151
9. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 53:28 + 11:57 4071
10. Tomešová Daniela SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín 53:29 + 11:58 4068
11. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 55:07 + 13:36 3867
12. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 57:58 + 16:27 3516
13. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 61:27 + 19:56 3086
14. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 62:23 + 20:52 2971
15. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 62:27 + 20:56 2963
16. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 63:02 + 21:31 2891
17. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 66:53 + 25:22
18. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 69:02 + 27:31 2152
19. Rudolfová Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 70:28 + 28:57 1975
20. Vlčková Klára LDC9250 C KOB Děčín 73:11 + 31:40 1640
21. Nedvídková Iva DLT8551 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:27 + 32:56 1484
22. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 91:04 + 49:33 0
23. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 99:01 + 57:30 0
24. Koudelková Markéta 74C8881 NER 108:55 + 67:24
D21L
7.50 km, 360 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8159
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 61:55 8615
2. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 63:41 + 1:46 8395
3. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 71:08 + 9:13 7468
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 76:18 + 14:23 6825
5. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 78:23 + 16:28
6. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 81:32 + 19:37 6174
7. Volfová Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 81:36 + 19:41 6166
8. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 81:49 + 19:54 6139
9. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 82:43 + 20:48 6027
10. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 86:49 + 24:54 5517
11. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 90:19 + 28:24 5081
12. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 90:37 + 28:42 5044
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 91:11 + 29:16 4973
14. Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka 92:16 + 30:21 4839
15. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 93:34 + 31:39 4677
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 101:03 + 39:08 3746
17. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 103:11 + 41:16
18. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 124:15 + 62:20 859
19. Jeníčková Radka TAP8750 C KOB TRETRA Praha 159:05 + 97:10 0
Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov DISK 0
D35
5.70 km, 270 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajdová Magdalena KAM7450 C SK Kamenice 59:31
2. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 66:49 + 7:18
3. Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 69:26 + 9:55
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 75:20 + 15:49
5. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 76:27 + 16:56
6. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 83:11 + 23:40
7. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 87:26 + 27:55
8. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 92:43 + 33:12
9. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 94:05 + 34:34
10. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 100:18 + 40:47
11. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 109:11 + 49:40
12. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 119:51 + 60:20
D40
4.60 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 46:49
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 49:02 + 2:13
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 49:32 + 2:43
4. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 52:16 + 5:27
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 53:18 + 6:29
6. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 55:07 + 8:18
7. Pařízková Věrka TJN7151 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:39 + 9:50
8. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 62:38 + 15:49
9. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 66:21 + 19:32
10. Funk Ira 65D0003 Orientierungslauf Klub Leipzig 69:15 + 22:26
11. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 70:51 + 24:02
12. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 72:24 + 25:35
13. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 75:18 + 28:29
14. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:42 + 31:53
15. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 81:29 + 34:40
16. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 95:07 + 48:18
17. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 102:53 + 56:04
D45
4.60 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychterová Dana SMR6950 C SK SNS Smržovka 58:25
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 62:48 + 4:23
3. Marešová Pavlína BOR6651 C OK Jiskra Nový Bor 64:08 + 5:43
4. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 64:52 + 6:27
5. Krömer Ines 11D0001 HSG TURBINE ZITTAU 88:00 + 29:35
D50
4.40 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 66:34
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 66:54 + 0:20
3. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 70:35 + 4:01
4. Koudelková Jana 74C8882 NER 76:46 + 10:12
5. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 81:11 + 14:37
6. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 124:47 + 58:13
D55
4.40 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 55:34
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 66:48 + 11:14
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 66:55 + 11:21
4. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 82:46 + 27:12
5. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 90:09 + 34:35
6. Tvrdková Eva LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun 90:18 + 34:44
7. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 96:13 + 40:39
8. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 106:35 + 51:01
9. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 109:37 + 54:03
Franckeová Líba NER 5RC CZ - neregistrovaní DISK
D60
4.00 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 72:05
2. Ender Irina 11D0003 HSG TURBINE ZITTAU 98:05 + 26:00
3. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 107:47 + 35:42
D65
3.70 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 68:23
2. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 74:36 + 6:13
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 82:42 + 14:19
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 89:57 + 21:34
H10
1.60 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:54
2. Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 14:52 + 2:58
3. Zabořil Ondřej JEN0401 C OB Jenišovice 15:04 + 3:10
4. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 15:28 + 3:34
5. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:39 + 3:45
6. Kabát Martin TAP0403 C KOB TRETRA Praha 15:47 + 3:53
7. MIka Filip TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:49 + 3:55
8. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 18:25 + 6:31
9. Míka Bertík TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:43 + 6:49
10. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 18:59 + 7:05
11. Vajskebr Michal TJN0502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:47 + 7:53
12. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:12 + 8:18
13. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:35 + 9:41
14. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov 23:20 + 11:26
15. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 24:04 + 12:10
16. Havíř Kryštof TJN0404 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:14 + 12:20
17. Pulda Eryk STB0403 C TJ Stadion Nový Bor 26:36 + 14:42
18. Heřmánek Petr TUR0500 C OOB TJ Turnov 27:55 + 16:01
19. Šašek Martin SOB0501 C SOBSA 28:47 + 16:53
20. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 31:31 + 19:37
21. Holan Petr CHA0401 OK Chrastava 32:47 + 20:53
22. Mairich Filip TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:58 + 22:04
Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:43 + 11:49
H10L
1.80 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 22:31
2. Randáček Prokop VLI0402 Slavia Liberec orienteering 31:53 + 9:22
3. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:34 + 20:03
4. Funk Timon 65D0001 Orientierungslauf Klub Leipzig 42:52 + 20:21
5. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:57 + 21:26
6. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:07 + 21:36
7. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 46:20 + 23:49
8. Horák Jakub NER 74C CZ - NER 50:26 + 27:55
9. Slabý Pavel TJN1030 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:16 + 30:45
10. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 57:21 + 34:50
11. Horna Filip TJN1011 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:39 + 43:08
H12
2.20 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:03
2. Pachnik Stanislaw STB0303 B TJ Stadion Nový Bor 20:11 + 1:08
3. Peterka Jakub LLI0404 C TJ Loko Liberec 22:10 + 3:07
4. Gajda Martin KAM0405 C SK Kamenice 22:41 + 3:38
5. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:19 + 4:16
6. Tuma Matěj SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín 24:15 + 5:12
7. Staňa Ondřej BOR0301 B OK Jiskra Nový Bor 25:07 + 6:04
8. Ekert Tomáš VLI0302 C Slavia Liberec orienteering 25:35 + 6:32
9. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 25:39 + 6:36
10. Mellan Jonáš TUV0308 C SOK TJ Turnov 26:41 + 7:38
11. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 27:16 + 8:13
12. Henzl Pavel CHA0302 C OK Chrastava 27:39 + 8:36
13. Šrámek Jaromír RIC0303 C OB Říčany 28:17 + 9:14
14. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 28:23 + 9:20
15. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 28:45 + 9:42
16. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:52 + 9:49
17. Hájek Kryštof TUV0203 C SOK TJ Turnov 30:34 + 11:31
18. Muller Ondra TUV0214 C SOK TJ Turnov 31:14 + 12:11
19. Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 31:53 + 12:50
20. Jirman Filip TUV0212 C SOK TJ Turnov 32:51 + 13:48
21. Burgr Jan LLI0202 C TJ Loko Liberec 34:22 + 15:19
22. Tůma Šimon TAP0400 C KOB TRETRA Praha 34:34 + 15:31
23. Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 36:12 + 17:09
24. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 36:45 + 17:42
25. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 39:48 + 20:45
26. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:14 + 29:11
H14
3.70 km, 180 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 A SK Kamenice 34:15
2. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 37:29 + 3:14
3. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:35 + 7:20
4. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 41:49 + 7:34
5. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:32 + 8:17
6. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 42:50 + 8:35
7. Galbavý Matěj CHA0000 C OK Chrastava 44:31 + 10:16
8. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:28 + 17:13
9. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:17 + 18:02
10. Václavů Jan TJN0005 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:25 + 20:10
11. Aschermann Martin VSP0001 C USK Praha 54:36 + 20:21
12. Rokos Michal TJN0107 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:30 + 26:15
13. Tománek Josef BOR0102 C OK Jiskra Nový Bor 63:01 + 28:46
14. Rajn Filip CHA0102 C OK Chrastava 69:56 + 35:41
15. Bek Jiří CHA0103 C OK Chrastava 71:38 + 37:23
16. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 81:53 + 47:38
Pavlík Ondřej LIT0101 C KOB Chemopetrol Litvínov DISK
Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 113:43 + 79:28
H16
5.50 km, 300 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 47:39
2. Ullrich Jakub BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor 50:14 + 2:35
3. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 51:49 + 4:10
4. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 53:06 + 5:27
5. Ludvík Matyáš STB9801 A TJ Stadion Nový Bor 55:28 + 7:49
6. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 59:11 + 11:32
7. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 60:07 + 12:28
8. Ondřejček Jiří ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda 61:28 + 13:49
9. Birnbaum Adam BOR9802 A OK Jiskra Nový Bor 65:36 + 17:57
10. Bek Ondřej CHA9904 C OK Chrastava 96:01 + 48:22
Mašata Metoděj PHK9905 A OK 99 Hradec Králové DISK
H21K
7.60 km, 360 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6557
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 58:20 6853
2. Čech Jan FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:07 + 2:47 6554
3. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 63:49 + 5:29 6265
4. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 64:22 + 6:02 6206
5. Kapal Tomáš KAM9402 B SK Kamenice 64:40 + 6:20 6173
6. Blažek Martin ZVO7505 C OB SK Zvole 65:12 + 6:52 6116
7. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 65:48 + 7:28 6052
8. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 65:53 + 7:33 6043
9. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 68:10 + 9:50 5798
10. Hájek Jan JEN9703 C OB Jenišovice 69:15 + 10:55 5681
11. Cerha Milan TUR7703 C OOB TJ Turnov 71:09 + 12:49 5477
12. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 72:09 + 13:49 5370
13. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:48 + 14:28 5300
14. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 72:57 + 14:37 5284
14. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 72:57 + 14:37 5284
16. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 73:19 + 14:59 5245
17. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:28 + 15:08 5229
18. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 73:56 + 15:36 5179
19. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 74:08 + 15:48 5157
20. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:08 + 16:48 5050
21. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:55 + 17:35 4966
22. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 77:05 + 18:45 4841
23. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:01 + 19:41 4740
24. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 79:15 + 20:55 4608
25. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 79:18 + 20:58 4603
26. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 79:53 + 21:33 4540
27. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 80:43 + 22:23 4451
28. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 80:44 + 22:24 4449
29. Pesničák Jan SMR7902 C SK SNS Smržovka 81:47 + 23:27 4336
30. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 81:58 + 23:38 4316
31. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 82:18 + 23:58 4281
32. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 82:34 + 24:14 4252
33. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 83:32 + 25:12 4148
34. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:38 + 25:18
35. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 86:42 + 28:22 3808
36. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 87:08 + 28:48 3762
37. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:35 + 29:15 3713
38. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:27 + 31:07 3513
39. Stránský Michal BOR8900 C OK Jiskra Nový Bor 90:59 + 32:39 3348
40. Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:40 + 33:20 3275
41. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:55 + 38:35 2712
42. Horáček Matěj TUV8501 C SOK TJ Turnov 99:31 + 41:11 2432
43. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:42 + 41:22 2413
44. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 101:31 + 43:11 2218
45. Bergl Tomáš 7NC7800 Česká republika 103:36 + 45:16
46. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 113:23 + 55:03 944
47. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 122:29 + 64:09 0
H21L
11.80 km, 510 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9452
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 79:34 9691
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 80:25 + 0:51 9593
3. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 84:54 + 5:20 9073
4. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 87:11 + 7:37 8809
5. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 87:22 + 7:48 8788
6. Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava 88:16 + 8:42 8684
7. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 92:05 + 12:31 8242
8. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 92:26 + 12:52 8201
9. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 92:56 + 13:22 8143
10. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 94:27 + 14:53 7968
11. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 95:35 + 16:01 7836
12. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 95:36 + 16:02 7834
13. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 98:52 + 19:18 7456
14. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 99:04 + 19:30 7433
15. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 99:15 + 19:41 7412
16. Svoboda Honza SMR7901 C SK SNS Smržovka 100:55 + 21:21 7219
17. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 101:26 + 21:52 7159
18. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 101:44 + 22:10 7124
19. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 102:30 + 22:56 7035
20. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 103:15 + 23:41 6949
21. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 105:13 + 25:39 6721
22. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 108:32 + 28:58 6337
23. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 108:52 + 29:18 6298
24. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 111:00 + 31:26
25. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 111:09 + 31:35 6034
26. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 111:54 + 32:20 5947
27. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 111:55 + 32:21 5945
28. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 113:51 + 34:17 5721
29. Pucherna Petr TAP8001 C KOB TRETRA Praha 120:00 + 40:26 5009
30. Mareš Martin BOR6501 C OK Jiskra Nový Bor 121:23 + 41:49 4849
31. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 122:18 + 42:44 4743
32. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 122:26 + 42:52 4727
33. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 123:32 + 43:58 4600
34. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 125:14 + 45:40 4403
35. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 129:27 + 49:53 3915
36. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 144:26 + 64:52 2180
Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor DISK 0
H35
8.40 km, 410 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 83:49
2. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 84:01 + 0:12
3. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 84:58 + 1:09
4. Tomeš Petr SJC7531 C TJ Sportcentrum Jičín 86:09 + 2:20
5. Střelba Ondřej 5RC7500 neregistrovaní 110:54 + 27:05
Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
H40
7.90 km, 350 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 77:07
2. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 78:42 + 1:35
3. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 92:57 + 15:50
4. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 98:44 + 21:37
5. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 98:59 + 21:52
6. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 100:04 + 22:57
7. Floriánek Jan VSP7304 C USK Praha 101:48 + 24:41
8. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 108:52 + 31:45
9. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 141:06 + 63:59
Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov DISK
H45
7.00 km, 380 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan PEN6600 C OK RECO Sport 70:16
2. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 70:38 + 0:22
3. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 87:06 + 16:50
4. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 87:33 + 17:17
5. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 88:20 + 18:04
6. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 95:31 + 25:15
7. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 105:40 + 35:24
8. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 146:50 + 76:34
H50
6.40 km, 360 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 57:59
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 64:43 + 6:44
3. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 65:47 + 7:48
4. Ullrich Petr BOR6300 C OK Jiskra Nový Bor 79:34 + 21:35
5. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 86:40 + 28:41
6. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 90:39 + 32:40
7. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 92:15 + 34:16
8. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 101:21 + 43:22
9. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 106:24 + 48:25
10. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 109:59 + 52:00
11. Kavalek Miroslav CHA6300 C OK Chrastava 115:43 + 57:44
H55
5.70 km, 270 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 54:28
2. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 58:47 + 4:19
3. Ditrich Pavel 97C5577 No register 59:51 + 5:23
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 68:52 + 14:24
5. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 71:50 + 17:22
6. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 73:30 + 19:02
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 74:29 + 20:01
8. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 81:37 + 27:09
9. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 84:02 + 29:34
10. Francke Karel NER 5RC CZ - neregistrovaní 90:09 + 35:41
11. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 92:26 + 37:58
H60
4.60 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 60:37
2. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 60:38 + 0:01
3. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 65:35 + 4:58
4. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 67:56 + 7:19
5. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 68:28 + 7:51
6. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 74:37 + 14:00
7. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 76:55 + 16:18
8. Tvrdek Vojtěch LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun 77:37 + 17:00
9. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 82:17 + 21:40
10. Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 83:46 + 23:09
11. Ender Volker 11D0004 HSG TURBINE ZITTAU 88:14 + 27:37
12. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 91:06 + 30:29
13. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 100:57 + 40:20
14. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 119:05 + 58:28
Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK
H65
4.40 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 55:47
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 59:46 + 3:59
3. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 70:18 + 14:31
4. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 70:56 + 15:09
5. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 73:24 + 17:37
6. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 73:33 + 17:46
7. Duda František KPY4600 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:58 + 32:11
8. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 94:48 + 39:01
9. Lukáš Zdeněk LLI4502 C TJ Loko Liberec 112:06 + 56:19
10. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 120:48 + 65:01
Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK
H70
4.00 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 71:30
2. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:45 + 5:15
3. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 81:22 + 9:52
4. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 83:04 + 11:34
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 84:34 + 13:04
6. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:06 + 17:36
7. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 91:03 + 19:33
8. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 99:32 + 28:02
9. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 110:25 + 38:55
HDR
1.80 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan 39X8883 OK Cvikov/CVI 21:16
2. Jeřábková Tereza CHA0752 C OK Chrastava 23:20 + 2:04
3. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 24:01 + 2:45
4. Štolfová Veronika NER 74C CZ - NER 24:03 + 2:47
5. Mareš Matěj TUR0100 C OOB TJ Turnov 24:14 + 2:58
6. Kubant Kryštof NER 74C CZ - NER 24:15 + 2:59
7. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 27:09 + 5:53
8. Březina Karel CHA0504 OK Chrastava 27:24 + 6:08
9. Tkáč Jakub TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:03 + 7:47
10. Oklamčáková Alžběta TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:14 + 7:58
11. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:35 + 8:19
12. Vojtíková Klára 74C8888 NER 29:37 + 8:21
12. Pohlová Anička NER 74C CZ - NER 29:37 + 8:21
14. Pohl Bertík NER 74C CZ - NER 29:38 + 8:22
15. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 29:40 + 8:24
16. Blažkovan Matěj 39X8882 OK Cvikov/CVI 30:16 + 9:00
17. Humešová Eliška NER 74C CZ - NER 30:25 + 9:09
18. Trejtnar Vojtěch SRK0700 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:35 + 9:19
19. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 30:53 + 9:37
20. Mullerová Markéta TUV0752 C SOK TJ Turnov 30:54 + 9:38
21. Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 31:01 + 9:45
22. Tuma Lukáš SJC TJ Sportcentrum Jičín 31:46 + 10:30
23. Vávra Vladimír 39X8881 OK Cvikov/CVI 31:47 + 10:31
24. Hoetzel Jiří JEN0701 C OB Jenišovice 31:51 + 10:35
25. Trejtnarová Magdaléna SRK0950 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:06 + 10:50
26. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 32:11 + 10:55
27. Masnica Filip NER 74C CZ - NER 32:15 + 10:59
27. Štrynclová Johanka NER 5RC CZ - neregistrovaní 32:15 + 10:59
29. Burgrová Zuzana LLI0650 C TJ Loko Liberec 32:39 + 11:23
30. Studničný Adam CVI 39X CZ - OK Cvikov/CVI 32:58 + 11:42
31. Čičko Marek TJN1010 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:18 + 12:02
32. Příkazský Josef PHK7777 OK 99 Hradec Králové 33:49 + 12:33
33. Štryncl Vilém NER 5RC CZ - neregistrovaní 33:59 + 12:43
34. Doleželová Vendula KTA0751 C SK Kotnov Tábor 34:22 + 13:06
35. Vojtíková Tereza 74C8887 NER 34:26 + 13:10
36. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 34:54 + 13:38
37. Masnicová Anna NER 74C CZ - NER 35:02 + 13:46
38. Randáček Josef NER 74C CZ - NER 35:58 + 14:42
39. Přinda Vojta VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 36:02 + 14:46
40. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 36:08 + 14:52
41. Čalounová Klára NER 5RC CZ - neregistrovaní 37:54 + 16:38
42. Broumová Johanka ZBP7799 OOB SK Zbraslav 38:02 + 16:46
43. Šebelka Jakub NER 5RC CZ - neregistrovaní 38:15 + 16:59
44. Vomáčka Vítek 74C8890 NER 38:37 + 17:21
45. Votýpka Š. + Tymeš J. NER 74C CZ - NER 38:39 + 17:23
46. Vomáčka Antonín 74C8889 NER 38:40 + 17:24
47. Svatošová Bára NER 74C CZ - NER 38:56 + 17:40
48. Koutná Amélie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor 39:22 + 18:06
49. Pohl Lukáš SRK0702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:51 + 18:35
50. Ullrichová Terezka BOR OK Jiskra Nový Bor 39:54 + 18:38
51. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 39:58 + 18:42
52. Pohlová Sandra SRK1151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:08 + 18:52
53. Nagyová Zuzana TJN0560 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:14 + 18:58
54. Bradnová Magdaléna NER 74C CZ - NER 40:22 + 19:06
55. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 40:31 + 19:15
56. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 40:51 + 19:35
57. Maděra Jakub 74C8891 NER 42:13 + 20:57
58. Branda Vítek NER 9XC CZ - Neregistr 43:21 + 22:05
59. Kalinová Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha 45:14 + 23:58
60. Doleželová Jolana KTA1151 C SK Kotnov Tábor 46:18 + 25:02
61. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 47:08 + 25:52
62. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 49:27 + 28:11
63. Kalinová Lisa EKP11 VŠTJ Ekonom Praha 50:38 + 29:22
64. Uhrová Kristýna NER 74C CZ - NER 50:56 + 29:40
65. Štolfová Anna NER 74C CZ - NER 52:36 + 31:20
66. Berka Ondřej TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:17 + 37:01
67. Svatoš Filip NER 74C CZ - NER 60:35 + 39:19
68. Buriánek Max SMR SK SNS Smržovka 61:53 + 40:37
69. Slabý Martin TJN1031 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:00 + 40:44
70. Blažek Daniel NER 74C CZ - NER 62:50 + 41:34
70. Blažek Vincent NER 74C CZ - NER 62:50 + 41:34
72. Lorenc Tadeáš NER 74C CZ - NER 65:54 + 44:38
73. Bašus Ondřej SCP OK Sparta Praha 67:03 + 45:47
74. Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava 71:13 + 49:57
75. Ouhrabka Vít EKP1010 C VŠTJ Ekonom Praha 80:22 + 59:06
76. Ouhrabková Bára EKP12455 VŠTJ Ekonom Praha 80:27 + 59:11
77. Andrle Hynek NER 74C CZ - NER 85:47 + 64:31
Trnka Lukáš NER 74C CZ - NER DISK
Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha DISK
LLI
6.50 km, 245 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 45:30
2. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 54:05 + 8:35
3. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 57:23 + 11:53
4. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 71:43 + 26:13
5. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 74:33 + 29:03
6. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 76:03 + 30:33
7. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 78:11 + 32:41
8. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 80:55 + 35:25
9. Hořák Jaroslav LLI0102 B TJ Loko Liberec 81:38 + 36:08
10. Burgr Jan LLI7500 C TJ Loko Liberec 88:25 + 42:55
11. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 91:29 + 45:59
12. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 94:32 + 49:02
13. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 94:38 + 49:08
14. Marek Lukáš LLI9800 C TJ Loko Liberec 97:21 + 51:51
15. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 98:01 + 52:31
16. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 102:17 + 56:47
17. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 108:24 + 62:54
18. Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 109:14 + 63:44
19. Žihlová Lucie LLI6952 C TJ Loko Liberec 125:55 + 80:25
20. Křenková Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 126:36 + 81:06
21. Truhlářová Michaela LLI9950 C TJ Loko Liberec 132:42 + 87:12
Marek Jakub LLI9900 C TJ Loko Liberec DISK
Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec DISK
P2
1.80 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Lukáš NER 74C CZ - NER 16:18
2. Růta Jaroslav TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:11 + 1:53
3. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 18:44 + 2:26
4. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 21:29 + 5:11
5. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 21:40 + 5:22
6. Pesničáková Kristýna TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:49 + 5:31
7. Novák Jiří NER 74C CZ - NER 21:54 + 5:36
8. Šeflová Eva NER 74C CZ - NER 22:32 + 6:14
9. Válková Marcela NER 74C CZ - NER 22:37 + 6:19
10. Mališíková Radka NER 74C CZ - NER 22:50 + 6:32
11. Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 23:36 + 7:18
12. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 23:40 + 7:22
13. Ullrichová Květa BOR7053 C OK Jiskra Nový Bor 23:50 + 7:32
14. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 24:47 + 8:29
15. Knížková Šárka TJN9960 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:13 + 8:55
16. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:17 + 9:59
17. Kárný Michal TJN7035 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:00 + 13:42
18. Pitrová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 32:18 + 16:00
19. Šikolová Tereza TJN9850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:22 + 17:04
20. Floriánková Daniela VSP7353 C USK Praha 33:33 + 17:15
21. Kubcová Michaela BOR6653 C OK Jiskra Nový Bor 33:34 + 17:16
22. Vítková Anna 74C1501 NER 33:53 + 17:35
23. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 35:24 + 19:06
24. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 36:10 + 19:52
25. Sychrová Kateřina CHA7450 OK Chrastava 37:19 + 21:01
26. Brzák Kryštof NER 74C CZ - NER 38:08 + 21:50
27. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 39:12 + 22:54
28. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 40:00 + 23:42
29. Vokálová Jitka NER 74C CZ - NER 40:13 + 23:55
30. Novotná Michaela TJN6868 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:31 + 27:13
31. Benháková Dagmar 74C8899 NER 44:14 + 27:56
32. Melišík Michael NER 74C CZ - NER 44:31 + 28:13
33. Ládík K. NER 74C CZ - NER 44:40 + 28:22
34. Náhlovská Markéta KPY7777 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:44 + 29:26
35. Míchalová Marcela KPY6850 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:48 + 29:30
36. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 46:05 + 29:47
37. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 48:14 + 31:56
38. Jírová Monika 74C5000 NER 50:36 + 34:18
39. Loulová Anička TJN9961 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:28 + 38:10
40. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:43 + 42:25
41. Solničková Michaela NER 74C CZ - NER 84:21 + 68:03
Vokálová Markéta NER 74C CZ - NER DISK
P4
3.70 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarolím Adam NER 74C CZ - NER 37:40
2. Jurga Václav NER 9XC CZ - Neregistr 42:12 + 4:32
3. Kavalírová Julie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 42:32 + 4:52
4. Skal Jarda TJN5010 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:44 + 7:04
5. Vodička Jan NER 74C CZ - NER 45:17 + 7:37
6. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 46:38 + 8:58
7. Maršálová Katka NER 74C CZ - NER 49:18 + 11:38
8. Rolná Jana SMR SK SNS Smržovka 49:47 + 12:07
9. Bereka Miroslav NER 74C CZ - NER 50:42 + 13:02
10. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 51:05 + 13:25
11. Aschermannová Irena VSP7350 C USK Praha 52:00 + 14:20
12. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 52:50 + 15:10
13. Maršál Jan NER 74C CZ - NER 53:40 + 16:00
14. Maděra Josef 74C8884 NER 54:30 + 16:50
15. Vokál David NER 74C CZ - NER 55:52 + 18:12
16. Švagerová Pavla TUV8350 SOK TJ Turnov 56:19 + 18:39
17. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 57:43 + 20:03
18. Szenczi Gabriel NER 74C CZ - NER 58:26 + 20:46
19. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 58:30 + 20:50
20. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 59:24 + 21:44
21. Hnídek Stanislav 9XC5500 Neregistr 59:33 + 21:53
22. Kopecký Tomáš TUR8901 C OOB TJ Turnov 59:44 + 22:04
23. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB TRETRA Praha 59:52 + 22:12
24. Zuzánková Tereza TJNNER OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:33 + 22:53
25. Hnídek Miroslav NER 74C CZ - NER 60:44 + 23:04
26. Hanajová Kateřina SMR SK SNS Smržovka 61:19 + 23:39
27. Berglová Lucie 7NC8200 Česká republika 61:24 + 23:44
28. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 61:57 + 24:17
29. Miklasová Markéta NER 5RC CZ - neregistrovaní 62:36 + 24:56
30. Uhrová Eva NER 74C CZ - NER 63:19 + 25:39
31. Socha Tomáš BOR7312 OK Jiskra Nový Bor 64:30 + 26:50
32. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 65:35 + 27:55
33. Smlsal Zdeněk NER 74C CZ - NER 65:39 + 27:59
34. Maděrová Michaela 74C8883 NER 67:40 + 30:00
35. Vojtík Pavel 74C8885 NER 68:11 + 30:31
36. Mašatová Zora PHK OK 99 Hradec Králové 69:32 + 31:52
37. Müller Aleš NER 74C CZ - NER 72:33 + 34:53
38. Kodejšová Alena VSP7152 C USK Praha 74:39 + 36:59
39. Kloudová Jana NER 74C CZ - NER 76:03 + 38:23
40. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 76:42 + 39:02
41. Kolská Monika NER 74C CZ - NER 78:12 + 40:32
42. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 82:14 + 44:34
43. Blechová Markéta NER 74C CZ - NER 91:04 + 53:24
44. Hladíková Andrea NER 74C CZ - NER 91:46 + 54:06
45. Kubíková Iveta NER 74C CZ - NER 95:44 + 58:04
46. Humešová Lenka NER 74C CZ - NER 96:10 + 58:30
47. Andrlová Vendula NER 74C CZ - NER 96:14 + 58:34
48. Jurgová Martina NER 9XC CZ - Neregistr 97:21 + 59:41
49. Tůmová Tereza 74C8790 NER 103:04 + 65:24
50. Tichá Pavlína NER 74C CZ - NER 130:09 + 92:29
51. Gašpar Petr NER 9XC CZ - Neregistr 156:04 + 118:24
Příkazský Jakub PHK9998 OK 99 Hradec Králové DISK
Rajn Aleš NERE 74C CZ - NER DISK
Klouda Karel NER 74C CZ - NER DISK
Čechová Jana FSP8353 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
T6
5.50 km, 300 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Jaroslav SJC7305 TJ Sportcentrum Jičín 51:35
2. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 51:52 + 0:17
3. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 52:58 + 1:23
4. Peteráč Zdeněk NER 74C CZ - NER 53:36 + 2:01
5. Obuškevič Jan SMR7000 C SK SNS Smržovka 55:30 + 3:55
6. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 55:35 + 4:00
7. Švarc Jiří NER TUR TUR - OOB TJ Turnov 59:05 + 7:30
8. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 60:32 + 8:57
9. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 63:57 + 12:22
10. Krömer Michael 11D0002 HSG TURBINE ZITTAU 64:25 + 12:50
11. Bartůněk Aleš NER 9XC CZ - Neregistr 65:17 + 13:42
12. Pešík Michal TJN7701 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:35 + 14:00
13. Hoftzel Martin NER 74C CZ - NER 65:50 + 14:15
14. Gavendová Hana NER 9XC CZ - Neregistr 66:17 + 14:42
15. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 66:35 + 15:00
16. Mareš Jan BOR8905 C OK Jiskra Nový Bor 67:55 + 16:20
17. Buriánek Vojta NER SMR SMR - SK SNS Smržovka 69:08 + 17:33
18. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 70:06 + 18:31
19. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 72:02 + 20:27
20. Beránek Petr NER 74C CZ - NER 73:03 + 21:28
21. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 73:51 + 22:16
22. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 73:57 + 22:22
23. Šimek Petr RBK8444 C SK Radioklub Blansko 74:09 + 22:34
24. Ouhrabka Jakub EKP8003 VŠTJ Ekonom Praha 76:14 + 24:39
25. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 77:05 + 25:30
25. Fortik Michal 74C3076 NER 77:05 + 25:30
27. Nedvídková Pavla DLT8251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 80:56 + 29:21
28. Nedvídek Martin DLT7501 KrOB Rozmarýn Litoměřice 80:57 + 29:22
29. Drbohlav Mirek 97C5500 No register 86:52 + 35:17
30. Ševčík Matěj NER 74C CZ - NER 94:32 + 42:57
31. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 96:14 + 44:39
32. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:42 + 48:07
33. Mellan Martin Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 99:57 + 48:22
34. Zemlerová Iva 74C1503 NER 101:10 + 49:35
35. Hejtmánková Věra TUR OOB TJ Turnov 102:02 + 50:27
36. Vomáčko Slávek 74C8886 NER 104:22 + 52:47
37. Kosíková Helena NER 74C CZ - NER 105:38 + 54:03
38. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 124:00 + 72:25
Berková Květa TJN7350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Hrouda Štěpán 11X8501 Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK