Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
26.10.2014
Místo konání:
areál střelnice Bramberk, Horní Maxov
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Bramberk 2014, stav říjen 2014, 1:10 000, e=5 m; formát A3 pro kategorie D21L, H18, H20, H21L, H35, H40, H45, H50, formát A4 pro ostatní kategorie. Autoři Josef Borůvka a Roman Horký, revize Jan Picek; tisk na laserové tiskárně, mapa nebude vodovzdorně upravena. Mapa je zpracována dle normy ISOM 2010.
Ředitel závodu:
Dejnožka Jiří
Hlavní rozhodčí:
Picek Jan - R1
Stavitel tratí:
Zuzánek Zdeněk - R2
JURY:
Wolf Daniel, Eiselt Jan, Karvánek Matouš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D21L
7.50 km, 360 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8159
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 61:55 8615
2. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 63:41 + 1:46 8395
3. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 71:08 + 9:13 7468
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 76:18 + 14:23 6825
5. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 78:23 + 16:28
6. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 81:32 + 19:37 6174
7. Volfová Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 81:36 + 19:41 6166
8. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 81:49 + 19:54 6139
9. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 82:43 + 20:48 6027
10. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 86:49 + 24:54 5517
11. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 90:19 + 28:24 5081
12. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 90:37 + 28:42 5044
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 91:11 + 29:16 4973
14. Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka 92:16 + 30:21 4839
15. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 93:34 + 31:39 4677
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 101:03 + 39:08 3746
17. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 103:11 + 41:16
18. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 124:15 + 62:20 859
19. Jeníčková Radka TAP8750 C KOB TRETRA Praha 159:05 + 97:10 0
Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov DISK 0