Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2014
Místo konání:
Ošíkov - Penzion U SEDLÁKA
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R2
Stavitel tratí:
Navrátil Václav - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.90 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 20:17
2. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 23:15 + 2:58
3. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 23:20 + 3:03
4. Hečová Veronika UOL0455 C SK UP Olomouc 23:48 + 3:31
5. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:55 + 3:38
6. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 24:13 + 3:56
7. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:44 + 7:27
8. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 27:46 + 7:29
9. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:11 + 9:54
10. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 33:43 + 13:26
D12C
2.30 km, 150 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 23:03
2. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:31 + 3:28
3. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 28:03 + 5:00
4. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 28:09 + 5:06
5. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 30:32 + 7:29
6. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 31:09 + 8:06
7. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 32:49 + 9:46
8. Raclavská Vaďka UOL0252 C SK UP Olomouc 33:16 + 10:13
9. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 35:34 + 12:31
10. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:16 + 13:13
11. Raclavská Zuzana UOL0251 C SK UP Olomouc 37:26 + 14:23
12. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 38:35 + 15:32
13. Hojgrová Tereza SSU0350 C SK Severka Šumperk 64:26 + 41:23
14. Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk 68:57 + 45:54
MS Marková Eliška ASU C Magnus Orienteering 32:12 + 9:09
D14C
2.80 km, 170 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 33:43
2. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 39:01 + 5:18
3. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:14 + 5:31
4. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 50:32 + 16:49
D16C
3.00 km, 260 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 40:01
2. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 45:50 + 5:49
3. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:43 + 8:42
4. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 50:11 + 10:10
5. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:01 + 13:00
6. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 54:09 + 14:08
7. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:29 + 15:28
8. Skoumalová Barbora UOL9851 C SK UP Olomouc 58:55 + 18:54
MS Dadáková Tereza C 81:34 + 41:33
D18C
3.10 km, 260 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 56:59
2. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 62:40 + 5:41
MS Pilcová Barbora JPV8977 C Oddíl OS SK Prostějov 79:49 + 22:50
D21C
5.20 km, 395 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7641
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 46:41 8741
2. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 58:22 + 11:41 7104
3. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 58:33 + 11:52 7078
4. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 58:42 + 12:01 7057
5. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 62:55 + 16:14 6466
6. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:53 + 17:12 6331
7. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:31 + 18:50 6102
8. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 65:53 + 19:12 6051
9. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 67:37 + 20:56 5808
10. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 68:41 + 22:00 5658
11. Vodvářková Tereza KON C KOB Konice 71:18 + 24:37
11. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 71:18 + 24:37 5292
13. Galatíková Lucie SBR9550 B SKOB Bruntál 72:24 + 25:43 5138
14. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 74:08 + 27:27 4895
15. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:44 + 30:03 4530
16. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 78:00 + 31:19 4353
17. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 80:28 + 33:47 4007
18. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 81:14 + 34:33 3900
19. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 82:39 + 35:58 3701
20. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 82:45 + 36:04 3687
21. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 89:44 + 43:03 2709
D35C
3.90 km, 260 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 45:03
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 47:16 + 2:13
3. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 51:22 + 6:19
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 54:11 + 9:08
5. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 55:16 + 10:13
6. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 55:20 + 10:17
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 56:17 + 11:14
8. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 58:01 + 12:58
9. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:43 + 16:40
10. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 63:59 + 18:56
11. Čecháčková Šárka UOL C SK UP Olomouc 66:22 + 21:19
12. Doušková Vlasta 008 C Neregistrovaní - Douškovi 66:44 + 21:41
13. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 69:25 + 24:22
14. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 70:23 + 25:20
15. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:25 + 26:22
16. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 71:48 + 26:45
17. Kroulová Markéta KSU7474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:14 + 28:11
18. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:00 + 29:57
19. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 76:16 + 31:13
20. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:28 + 32:25
21. Dziková Hana UOL C SK UP Olomouc 79:49 + 34:46
22. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 91:23 + 46:20
23. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:49 + 49:46
24. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 96:09 + 51:06
25. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 121:00 + 75:57
Čecháček Petr C DISK
Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno DISK
D45C
3.10 km, 245 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 39:49
2. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 43:44 + 3:55
3. Uchytilová Jana JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov 43:47 + 3:58
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 44:14 + 4:25
5. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 45:56 + 6:07
6. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 51:59 + 12:10
7. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 56:27 + 16:38
8. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 56:28 + 16:39
9. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 57:16 + 17:27
10. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 58:00 + 18:11
11. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 60:05 + 20:16
12. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 60:55 + 21:06
13. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 60:59 + 21:10
14. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 68:23 + 28:34
15. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 68:53 + 29:04
D55C
2.60 km, 165 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 33:03
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 39:22 + 6:19
3. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 41:53 + 8:50
4. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 46:58 + 13:55
5. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 49:09 + 16:06
Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko DISK
H10C
1.90 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 16:50
2. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:34 + 0:44
3. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 19:22 + 2:32
4. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 21:03 + 4:13
5. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:42 + 4:52
6. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 22:23 + 5:33
7. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 23:10 + 6:20
8. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:33 + 6:43
9. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 24:19 + 7:29
10. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:41 + 9:51
11. Náhončík Jakub UOL0400 C SK UP Olomouc 28:05 + 11:15
12. Hohn Matěj ASU0548 C Magnus Orienteering 28:55 + 12:05
13. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 31:22 + 14:32
14. Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk 33:08 + 16:18
15. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:04 + 27:14
16. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:02 + 31:12
MS Šudřich Tomáš KON C KOB Konice 21:21 + 4:31
H12C
2.30 km, 160 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:43
2. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 21:47 + 0:04
3. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:20 + 0:37
4. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 23:37 + 1:54
5. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 24:19 + 2:36
6. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 24:53 + 3:10
7. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 26:48 + 5:05
8. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 26:49 + 5:06
9. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:13 + 5:30
10. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 29:10 + 7:27
11. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 32:57 + 11:14
12. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 33:39 + 11:56
13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 36:34 + 14:51
14. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 37:21 + 15:38
15. Ruda Miroslav UBM0203 C MENISKOS Brno 38:08 + 16:25
16. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:50 + 19:07
17. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 42:49 + 21:06
18. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 42:56 + 21:13
19. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 46:52 + 25:09
20. Močuba Václav Josef OSN0202 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:54 + 25:11
H14C
2.90 km, 220 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 26:51
2. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:25 + 7:34
3. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:30 + 7:39
4. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 37:03 + 10:12
5. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:26 + 10:35
6. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:34 + 16:43
7. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:24 + 21:33
8. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 49:51 + 23:00
9. Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:56 + 35:05
10. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 63:53 + 37:02
11. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 67:48 + 40:57
12. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 70:28 + 43:37
13. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 73:20 + 46:29
14. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 76:22 + 49:31
15. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 80:34 + 53:43
H16C
3.20 km, 270 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 29:48
2. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 35:42 + 5:54
3. Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 39:25 + 9:37
4. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 43:49 + 14:01
5. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:25 + 18:37
6. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 63:23 + 33:35
7. Čecháček Šimon UOL9900 C SK UP Olomouc 83:21 + 53:33
8. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 90:00 + 60:12
H18C
4.30 km, 280 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 55:54
2. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 75:12 + 19:18
3. Honkyš Pavel JPV9707 B Oddíl OS SK Prostějov 80:48 + 24:54
MS Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 61:16 + 5:22
H21K
4.30 km, 280 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5091
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 41:03 5575
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 47:24 + 6:21 4862
3. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 47:38 + 6:35 4836
4. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 55:30 + 14:27 3953
5. Mikuš Oldřich PTI8204 C Sportovní klub Ptení 59:05 + 18:02 3551
6. Kvapil Ladislav ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory 80:18 + 39:15
H21C
7.70 km, 425 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8632
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 56:04 9115
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 58:29 + 2:25 8763
3. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 63:37 + 7:33 8017
4. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 64:33 + 8:29 7882
5. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:43 + 9:39 7712
6. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 65:49 + 9:45 7698
7. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 66:42 + 10:38 7569
8. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 67:32 + 11:28 7448
9. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:23 + 14:19 7034
10. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 70:34 + 14:30 7007
11. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 70:43 + 14:39 6985
12. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 71:30 + 15:26 6872
13. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 72:51 + 16:47 6675
14. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 74:25 + 18:21 6448
15. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 76:23 + 20:19 6162
16. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 77:48 + 21:44 5956
17. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 77:52 + 21:48 5946
18. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 79:18 + 23:14 5738
19. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 79:44 + 23:40 5675
20. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 79:59 + 23:55 5639
21. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 81:10 + 25:06 5467
22. Šimková Johanka UOL9355 R SK UP Olomouc 81:17 + 25:13 5450
23. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 88:28 + 32:24 4406
24. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 90:35 + 34:31 4098
25. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 93:50 + 37:46 3626
26. Kůr Jiří 005 C Neregistrovaný - Kůr 98:50 + 42:46
27. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 103:16 + 47:12 2254
28. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 108:02 + 51:58 1562
29. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 114:21 + 58:17 644
30. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 116:05 + 60:01 392
31. Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 116:20 + 60:16 355
Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno DISK 0
H35C
5.50 km, 350 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 53:22
2. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 53:34 + 0:12
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 56:07 + 2:45
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 58:40 + 5:18
5. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 59:07 + 5:45
6. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 59:39 + 6:17
7. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 61:38 + 8:16
8. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 62:23 + 9:01
9. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 62:37 + 9:15
10. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 63:18 + 9:56
11. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:27 + 10:05
12. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 64:54 + 11:32
13. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:10 + 17:48
14. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 71:11 + 17:49
15. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 72:40 + 19:18
16. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 75:23 + 22:01
17. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 78:32 + 25:10
18. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 79:13 + 25:51
19. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:43 + 27:21
20. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 83:31 + 30:09
21. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 85:14 + 31:52
22. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 86:08 + 32:46
23. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 86:22 + 33:00
24. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 86:42 + 33:20
25. Holusek Milan 006 C Neregistrovaní - Holuskovi 90:08 + 36:46
26. Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:51 + 37:29
27. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:36 + 40:14
28. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:28 + 59:06
Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H45C
4.90 km, 330 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 54:40
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 54:54 + 0:14
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 56:04 + 1:24
4. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 57:45 + 3:05
5. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 57:46 + 3:06
6. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 58:39 + 3:59
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 58:58 + 4:18
8. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 59:41 + 5:01
9. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 59:48 + 5:08
10. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 66:58 + 12:18
11. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 67:33 + 12:53
12. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 68:19 + 13:39
13. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 71:01 + 16:21
14. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 71:07 + 16:27
15. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 76:20 + 21:40
16. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 77:09 + 22:29
17. Rozsýval Alois KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:14 + 22:34
18. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 80:39 + 25:59
19. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 84:48 + 30:08
20. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 89:30 + 34:50
21. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 100:45 + 46:05
Květoň Vladimír KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H55C
3.10 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 40:52
2. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 41:31 + 0:39
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 41:38 + 0:46
4. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:00 + 2:08
5. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:40 + 2:48
6. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 45:04 + 4:12
7. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 45:18 + 4:26
8. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 48:19 + 7:27
9. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 48:41 + 7:49
10. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 49:00 + 8:08
11. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 49:46 + 8:54
12. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 51:29 + 10:37
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 58:03 + 17:11
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 58:21 + 17:29
15. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 59:16 + 18:24
16. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 60:06 + 19:14
17. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 61:09 + 20:17
18. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 62:02 + 21:10
19. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 71:52 + 31:00
20. Krajček Ivo STE5808 C SK SKI-OB Šternberk 129:24 + 88:32
MS Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 62:53 + 22:01
H65C
2.20 km, 135 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 31:34
2. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 34:45 + 3:11
3. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 35:06 + 3:32
4. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 43:24 + 11:50
5. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 49:24 + 17:50
6. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 53:32 + 21:58
7. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 53:58 + 22:24
HD10N
1.40 km, 85 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čecháček Adam UOL C SK UP Olomouc 11:23
2. Doušková Hana 008 C Neregistrovaní - Douškovi 12:28 + 1:05
3. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 13:55 + 2:32
4. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 14:25 + 3:02
5. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 15:07 + 3:44
6. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 16:31 + 5:08
7. Stehlík Karel KON0444 C KOB Konice 16:41 + 5:18
8. Linhartová Thea Natáli 004 C Neregistrovaní - Linhartovi 17:01 + 5:38
9. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 17:10 + 5:47
10. Radslavská Lenka C 18:26 + 7:03
11. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:52 + 9:29
HDR
2.00 km, 180 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikuš Matěj PTI C Sportovní klub Ptení 26:37
2. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 28:06 + 1:29
3. Greschner Adam C 29:55 + 3:18
4. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:36 + 4:59
5. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 32:09 + 5:32
6. Šudřichová Nela KON C KOB Konice 34:16 + 7:39
7. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 36:43 + 10:06
8. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:49 + 10:12
9. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 38:07 + 11:30
10. Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:37 + 15:00
11. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 43:39 + 17:02
12. Kuchař Filip C 45:39 + 19:02
13. Tříska David PTI C Sportovní klub Ptení 46:16 + 19:39
14. Míček Lukáš SBR0801 C SKOB Bruntál 47:54 + 21:17
15. Kuchař Jan C 48:44 + 22:07
16. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 49:09 + 22:32
17. Čechovská Tereza JPV6117 C Oddíl OS SK Prostějov 54:30 + 27:53
18. Kubeš David PLU C TJ Sokol Plumlov 56:35 + 29:58
19. Nešporová Viktorka TZL C SKOB Zlín 57:25 + 30:48
20. Kozohorský Jiří ADA7501 C OOB TJ Spartak Adamov 61:55 + 35:18
21. Wichterle Daniel JPV C Oddíl OS SK Prostějov 71:04 + 44:27
22. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 72:09 + 45:32
23. Binar Vít C 76:43 + 50:06
24. Vlachová Radka PTI C Sportovní klub Ptení 96:17 + 69:40
P
3.10 km, 195 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 38:23
2. Marková Eva STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 40:55 + 2:32
3. Fráňa Martin NNH7802 C KVS Olomouc 47:44 + 9:21
4. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 49:08 + 10:45
5. Fráňová Petra C 50:09 + 11:46
6. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 51:30 + 13:07
7. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 54:28 + 16:05
8. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 55:07 + 16:44
9. Navrátil Petr 7QC0000 C Slavonín 55:54 + 17:31
10. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:56 + 18:33
11. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:02 + 18:39
12. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 57:06 + 18:43
13. Tichá Yvona 007 C Neregistrovaní - Tichá 57:24 + 19:01
14. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 57:58 + 19:35
15. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:02 + 22:39
16. Kotrle Kamil UOL C SK UP Olomouc 62:53 + 24:30
17. Linhartová Milena 004 C Neregistrovaní - Linhartovi 65:16 + 26:53
18. Doušek Ivo 008 C Neregistrovaní - Douškovi 65:29 + 27:06
19. Radslavský Vladislav C 66:16 + 27:53
20. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 68:00 + 29:37
21. Honkyš Petr 25C6100 C péčkaři 71:20 + 32:57
22. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:57 + 36:34
23. Fráňa Petr C 75:22 + 36:59
24. Benešová Petra KON C KOB Konice 76:22 + 37:59
25. Holusková Margita 006 C Neregistrovaní - Holuskovi 83:00 + 44:37
Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc DISK
T
2.80 km, 195 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušek Václav PTI7619 C Sportovní klub Ptení 34:46
2. Arleth Martin KON C KOB Konice 40:10 + 5:24
3. Černoch Petr PLU7200 C TJ Sokol Plumlov 44:12 + 9:26
4. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 49:35 + 14:49
5. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:09 + 15:23
6. Novotný Petr 009 C Neregistrovaní - Novotní 50:18 + 15:32
7. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 52:17 + 17:31
8. Hobzová Kateřina KON C KOB Konice 53:15 + 18:29
9. Uhrovič Blahoslav PTI8448 C Sportovní klub Ptení 55:02 + 20:16
10. Růžičková Eva KON8550 C KOB Konice 55:41 + 20:55
11. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 59:38 + 24:52
12. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 59:49 + 25:03
13. Rudová Hana UBM7252 C MENISKOS Brno 63:11 + 28:25
14. Vaculová Jana OOL8050 C SK Haná orienteering 91:58 + 57:12