Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 10. kolo

Datum:
06.07.2014
Místo konání:
Skelná huť
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
U Prokopa
Ředitel závodu:
Putík Jiří
Hlavní rozhodčí:
Urbaník Robert
Stavitel tratí:
Putík Jiří
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M40 Short     M50     M60     Open Family     Open Long     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
5.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš VIV0000 GIGANT Orienteering 34:12
2. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:53 + 4:41
3. Valík Adam VIV0301 GIGANT Orienteering 41:03 + 6:51
4. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko 41:10 + 6:58
5. Svoboda Vojtěch VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 42:33 + 8:21
6. Kroc Kryštof VIV0100 GIGANT Orienteering 44:30 + 10:18
M17
7.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Osti Piero 12I0009 Italy – junior team 33:17
2. Kalvaitis Nojus 32L9700 Lithunia MTBO 35:14 + 1:57
3. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:15 + 2:58
4. Petrovas Daumantas Jurgis 32L9701 Lithunia MTBO 46:01 + 12:44
Osti Dante 12I0008 Italy – junior team DISK
M20
13.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žigilejus Aidas 32L9600 Lithunia MTBO 55:54
2. Charvát Jan VRL9601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:45 + 1:51
3. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 58:57 + 3:03
4. Jaroszek radosław 42P9400 MUKS Gliwice 59:19 + 3:25
5. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 62:57 + 7:03
6. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 67:18 + 11:24
7. jaroszek jakub 42P9800 MUKS Gliwice 68:42 + 12:48
8. Skoupý Jan VIV9400 GIGANT Orienteering 69:12 + 13:18
9. Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka 71:42 + 15:48
10. Kalvaitis Danius 32L9400 Lithunia MTBO 72:47 + 16:53
11. Pompele Luca 12I0010 Italy – junior team 75:44 + 19:50
12. Hlavatý Jan BUL9800 Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 77:57 + 22:03
M21E
13.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch KPY9000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:00
2. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 47:19 + 0:19
3. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 47:33 + 0:33
4. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 47:58 + 0:58
5. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 48:07 + 1:07
6. Haselsberger Kevin 18A8900 Austria national team 48:35 + 1:35
7. DALLAVALLE Luca 12I0004 Italy – junior team 48:49 + 1:49
8. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 49:07 + 2:07
9. Niemi Pekka 31F0000 Finland - non registered 49:37 + 2:37
10. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 50:11 + 3:11
11. Waldmann Andreas 39A9400 Austria Junior Team 50:26 + 3:26
12. Saarela Samuli 31F0001 Finland - non registered 51:29 + 4:29
13. Staněk Tomáš TSU9403 LKT 80 Šumperk 51:38 + 4:38
14. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 52:21 + 5:21
15. Sommer Michael VSP7600 USK Praha 52:26 + 5:26
16. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 52:31 + 5:31
17. Maiselis Jonas 31L0001 IOSK Budakalnis 52:47 + 5:47
18. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 53:00 + 6:00
19. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 53:07 + 6:07
20. Peths Matěj ABR8501 A-team NOVO Bruntál 53:27 + 6:27
21. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 53:35 + 6:35
22. Vaněk Petr XHK7600 GHOST RUBENA racing team 53:38 + 6:38
23. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 54:04 + 7:04
24. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 55:08 + 8:08
25. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 55:13 + 8:13
26. Exler Florian 21A0000 OLT Transdanubien 55:14 + 8:14
27. Riviera Johny VAK 31F Finland - non registered 55:18 + 8:18
28. Juodisius Julius 31F0002 Finland - non registered 55:38 + 8:38
29. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 55:40 + 8:40
30. ROSSETTO Riccardo 12I0005 Italy – junior team 56:05 + 9:05
31. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 56:52 + 9:52
32. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 57:02 + 10:02
33. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 57:11 + 10:11
34. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 57:20 + 10:20
35. TURRA Piero 12I0006 Italy – junior team 57:38 + 10:38
36. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:41 + 10:41
37. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 58:17 + 11:17
38. Jiran Jan XHK7701 GHOST RUBENA racing team 58:32 + 11:32
39. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 58:34 + 11:34
40. Čully Andrej VBA9501 ŠK VAZKA Bratislava 58:52 + 11:52
41. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 58:54 + 11:54
42. Mager Holger 18D0002 Post SV Dresden 61:37 + 14:37
43. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO (GER) 61:50 + 14:50
44. Nemet Michal BOR9705 OK Jiskra Nový Bor 62:00 + 15:00
45. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 62:03 + 15:03
46. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 62:39 + 15:39
47. Kurz Pavel EKP7408 VŠTJ Ekonom Praha 62:40 + 15:40
48. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 63:23 + 16:23
49. Zilinskas Tautvydas 31L0000 IOSK Budakalnis 63:40 + 16:40
50. Obuškevič Jan SMR7000 SK SNS Smržovka 65:48 + 18:48
51. Hons Miši SMR7700 SK SNS Smržovka 66:15 + 19:15
Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha DISK
M21A
11.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husák Václav XHK7702 GHOST RUBENA racing team 47:49
2. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 48:40 + 0:51
3. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:43 + 0:54
4. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 48:51 + 1:02
5. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 49:46 + 1:57
6. Chmelař Lukáš XHK9100 GHOST RUBENA racing team 50:09 + 2:20
7. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 50:26 + 2:37
8. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 50:58 + 3:09
9. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 50:59 + 3:10
10. Ticháček Radek SJC7801 TJ Sportcentrum Jičín 51:16 + 3:27
11. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 51:49 + 4:00
11. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 51:49 + 4:00
13. Jedlička Michal XHK7309 GHOST RUBENA racing team 51:57 + 4:08
14. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 52:10 + 4:21
15. Faltejsek Lukáš XPU7725 PARDUBICE BIKERS 52:27 + 4:38
16. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 52:48 + 4:59
17. Karlík Michal VIV8000 GIGANT Orienteering 53:32 + 5:43
18. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 54:05 + 6:16
19. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 54:40 + 6:51
20. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:48 + 6:59
21. Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka 54:56 + 7:07
22. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 55:32 + 7:43
23. Stachoň Zdeněk SBK8014 KOB Start Blansko 55:57 + 8:08
24. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 55:59 + 8:10
25. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 56:09 + 8:20
26. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:26 + 8:37
27. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 56:29 + 8:40
28. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 57:24 + 9:35
29. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 58:08 + 10:19
30. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 58:16 + 10:27
31. Pašek František ZUP7601 MTBO ČZU Praha 59:03 + 11:14
32. Drobník Lukáš SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín 59:38 + 11:49
33. Kabáth David SBK8433 KOB Start Blansko 60:12 + 12:23
34. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 62:43 + 14:54
35. Netuka Martin XHK7302 GHOST RUBENA racing team 63:13 + 15:24
36. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 63:47 + 15:58
37. Šmahel David TBM7407 KOS TJ Tesla Brno 64:18 + 16:29
38. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 65:00 + 17:11
39. Švarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 65:39 + 17:50
Kolín Jan EKP7700 VŠTJ Ekonom Praha DISK
M21B
9.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 36:14
2. Jedlička Lukáš XHK8100 GHOST RUBENA racing team 37:03 + 0:49
3. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 37:04 + 0:50
4. Šmíd Ivo SJC7707 TJ Sportcentrum Jičín 37:22 + 1:08
4. Justa Pavel XHK8701 GHOST RUBENA racing team 37:22 + 1:08
6. Kovář Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 37:23 + 1:09
7. Jedlička Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 37:49 + 1:35
8. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 38:21 + 2:07
9. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S MTBO TEAM 39:05 + 2:51
9. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 39:05 + 2:51
11. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 39:07 + 2:53
12. Vítek Jan VSP8100 USK Praha 39:22 + 3:08
13. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 39:42 + 3:28
14. Šabatka Zdeněk XHK8900 GHOST RUBENA racing team 39:48 + 3:34
15. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 40:33 + 4:19
16. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 40:41 + 4:27
17. Šafář Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 41:06 + 4:52
18. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 41:10 + 4:56
19. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:19 + 5:05
20. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 41:31 + 5:17
21. Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 41:42 + 5:28
22. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 43:08 + 6:54
23. Sedlák Radek XPU7501 PARDUBICE BIKERS 43:38 + 7:24
24. Šafek Jiří SBK7621 KOB Start Blansko 45:01 + 8:47
25. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 46:10 + 9:56
26. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 46:33 + 10:19
27. Komín David LME7401 SK Los Mělník 47:43 + 11:29
28. Uhlemann Ulf 18D7900 Post SV Dresden 49:14 + 13:00
29. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 49:27 + 13:13
30. Hodoň Miroslav VIV8100 GIGANT Orienteering 49:33 + 13:19
31. Codl Marek EKP8903 VŠTJ Ekonom Praha 54:40 + 18:26
32. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 57:38 + 21:24
33. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 68:28 + 32:14
Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha DISK
Dzik Martin VIV7600 GIGANT Orienteering DISK
M21C
8.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Jakub VSP9100 USK Praha 37:34
2. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 37:50 + 0:16
3. Havlík Ctibor SJC8105 TJ Sportcentrum Jičín 38:03 + 0:29
4. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 41:33 + 3:59
5. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 41:47 + 4:13
6. Bitter Aleš KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 43:48 + 6:14
7. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 44:11 + 6:37
8. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 44:22 + 6:48
9. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 44:53 + 7:19
10. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 45:15 + 7:41
11. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 46:03 + 8:29
12. Ševčík Matěj EKP7908 VŠTJ Ekonom Praha 47:58 + 10:24
13. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 48:43 + 11:09
14. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 53:12 + 15:38
15. Preisler Leoš DMS7600 Dynamo Malá Skála 54:38 + 17:04
16. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 56:11 + 18:37
17. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 56:46 + 19:12
18. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 57:26 + 19:52
19. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 65:29 + 27:55
20. Vojtěch Richard NNN0000 Neregistrovaní 65:37 + 28:03
21. Duda Tonda SMR8701 SK SNS Smržovka 74:27 + 36:53
M40 Long
11.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr VIV7000 GIGANT Orienteering 49:40
2. Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava 51:00 + 1:20
3. Chaloupský David XHK7103 GHOST RUBENA racing team 52:02 + 2:22
4. Zrník Tomáš VIV7118 GIGANT Orienteering 53:07 + 3:27
5. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 53:49 + 4:09
6. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 54:24 + 4:44
7. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 55:28 + 5:48
8. SACCHET Daniele 12I0003 Italy – junior team 55:51 + 6:11
9. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 55:54 + 6:14
10. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 56:02 + 6:22
11. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 56:15 + 6:35
12. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S MTBO TEAM 57:15 + 7:35
13. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 58:22 + 8:42
14. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 58:23 + 8:43
15. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 58:49 + 9:09
16. Valík Luděk VIV7101 GIGANT Orienteering 58:59 + 9:19
17. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 59:03 + 9:23
18. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 59:21 + 9:41
19. Tišnovský Zdeněk TBM6620 KOS TJ Tesla Brno 60:08 + 10:28
20. Sturm Michael 72D6800 Ghost-Racing-Team 61:39 + 11:59
21. Antoš Svatopluk SJC6602 TJ Sportcentrum Jičín 61:43 + 12:03
22. Skoupý Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 62:03 + 12:23
23. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 62:31 + 12:51
24. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 62:38 + 12:58
25. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:57 + 13:17
26. Gasperotti Ivan 12I0007 Italy – junior team 63:51 + 14:11
27. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 64:48 + 15:08
28. Kazík Marian RCP6641 RC&P TEAM Bratislava 66:12 + 16:32
29. Severýn Otto 4ZC7400 HO Komorní výtah 71:50 + 22:10
30. Kozdera Petr SMR0000 SK SNS Smržovka 76:48 + 27:08
31. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 83:16 + 33:36
32. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 84:40 + 35:00
Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka DISK
Stránský Jiří KPY6300 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
M40 Short
9.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUR7410 OOB TJ Turnov 46:07
2. Charvát Roman VRL6501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:18 + 2:11
3. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 55:02 + 8:55
M50
8.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Jiří KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 40:48
2. Peths Pavel ABR5801 A-team NOVO Bruntál 44:45 + 3:57
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 45:46 + 4:58
4. Garden Rob 11Z0000 11Z New Zeeland 46:41 + 5:53
5. Štěpánský Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno 46:56 + 6:08
6. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 48:20 + 7:32
7. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 48:45 + 7:57
8. Kroupa Václav VIP6104 SK VIPrahlo 48:59 + 8:11
9. Janský Jiří LBM5805 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:15 + 9:27
9. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:15 + 9:27
11. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 50:36 + 9:48
12. Horký Milan VIP6101 SK VIPrahlo 50:40 + 9:52
13. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 52:31 + 11:43
14. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 53:56 + 13:08
15. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 54:27 + 13:39
16. Janda Luboš CHT6001 OOB SK Chrast 62:08 + 21:20
17. Havlíček Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 63:42 + 22:54
18. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 67:07 + 26:19
19. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 72:27 + 31:39
20. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 83:02 + 42:14
M60
8.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Petr JEP4800 Jehlanka Team 50:25
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 51:18 + 0:53
3. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 62:03 + 11:38
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 77:15 + 26:50
5. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 83:24 + 32:59
Open Family
4.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 36:24
2. Nedepilková Barbora NNN1234 Neregistrovaní 81:33 + 45:09
Open Long
10.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Kai NNN2144 Neregistrovaní 49:18
2. Kohout Pavel NNN0003 Neregistrovaní 53:43 + 4:25
3. Princ Matyáš TCB9501 SK Technik České Budějovice 56:06 + 6:48
4. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 60:12 + 10:54
5. Sedláčková Zuzana EKP8955 VŠTJ Ekonom Praha 77:38 + 28:20
Řízek Jaroslav NNN1233 Neregistrovaní DISK
Hnilica Robert NNN2233 Neregistrovaní DISK
Open Short
5.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoň Pavel SMR0001 SK SNS Smržovka 34:11
2. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 38:04 + 3:53
3. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 39:52 + 5:41
4. Zahradníček Petr DKP8747 Oddíl OB Kotlářka 50:23 + 16:12
5. Vávra Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice 50:46 + 16:35
6. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 52:04 + 17:53
7. Oherová Michaela NNN3333 Neregistrovaní 53:05 + 18:54
8. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 62:01 + 27:50
9. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 63:38 + 29:27
10. Hejnová Aneta NNN2143 Neregistrovaní 64:16 + 30:05
11. Betlachová Petra NNN8750 Neregistrovaní 64:38 + 30:27
12. Kratochvílová Lucie NNN0002 Neregistrovaní 70:52 + 36:41
13. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 94:10 + 59:59
Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný DISK
W14
5.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 38:22
2. Mišoňová Magdalena SMR0150 SK SNS Smržovka 39:01 + 0:39
3. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 53:49 + 15:27
4. Mišoňová Verča SMR0050 SK SNS Smržovka 117:09 + 78:47
Dziková Veronika VIV0250 GIGANT Orienteering DISK
W17
6.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michnovic Viktorija 32L9750 Lithunia MTBO 36:11
2. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:18 + 4:07
3. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 43:35 + 7:24
4. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 48:42 + 12:31
5. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 59:47 + 23:36
6. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 63:27 + 27:16
W20
7.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zaliauskaite Algirda 32L9450 Lithunia MTBO 37:14
2. Babrauskaite Patricija 32L9650 Lithunia MTBO 39:42 + 2:28
3. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 43:19 + 6:05
4. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 49:14 + 12:00
5. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 51:43 + 14:29
W21E
9.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 35:53
2. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 37:10 + 1:17
3. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 37:55 + 2:02
4. SCARAVONATI Laura 12I0051 Italy – junior team 39:40 + 3:47
5. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 40:06 + 4:13
6. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 40:40 + 4:47
7. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO (GER) 41:27 + 5:34
8. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 41:47 + 5:54
9. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 42:40 + 6:47
10. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 44:15 + 8:22
11. Arlauskiene Ramune 31L7350 IOSK Budakalnis 44:30 + 8:37
12. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 44:52 + 8:59
13. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 45:15 + 9:22
14. Engstrom Kaisa 11S0050 FK Göingarna 45:27 + 9:34
15. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 45:28 + 9:35
16. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 46:13 + 10:20
17. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 46:37 + 10:44
18. Vlčková Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 46:44 + 10:51
19. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 46:45 + 10:52
20. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 47:45 + 11:52
21. Lamichová Martina XHK9150 GHOST RUBENA racing team 48:12 + 12:19
22. Jandová Diana CHT9151 OOB SK Chrast 50:37 + 14:44
23. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 52:52 + 16:59
24. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 53:36 + 17:43
25. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 55:15 + 19:22
Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
W21A
7.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 36:37
2. Chaloupská Pavlína XHK7051 GHOST RUBENA racing team 37:00 + 0:23
3. Kolínová Kristýna EKP8450 VŠTJ Ekonom Praha 37:42 + 1:05
4. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 38:29 + 1:52
5. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 40:51 + 4:14
6. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 41:30 + 4:53
7. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 41:34 + 4:57
8. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 41:54 + 5:17
9. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 41:58 + 5:21
10. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 42:26 + 5:49
11. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 42:28 + 5:51
12. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 42:44 + 6:07
13. Jedličková Zuzana XHK8150 GHOST RUBENA racing team 43:00 + 6:23
14. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 43:03 + 6:26
15. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 43:09 + 6:32
16. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 43:54 + 7:17
17. Honnerová Blanka VPM8051 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:00 + 7:23
18. Ticháčková Magdalena SJC7962 TJ Sportcentrum Jičín 44:33 + 7:56
19. Rolná Janka SMR8150 SK SNS Smržovka 44:51 + 8:14
20. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 45:09 + 8:32
21. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 45:18 + 8:41
22. Jeníčková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 45:53 + 9:16
23. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 46:38 + 10:01
24. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 46:41 + 10:04
25. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 47:43 + 11:06
26. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 47:50 + 11:13
27. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 47:54 + 11:17
28. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 48:56 + 12:19
29. Kotačková Lenka EKP8387 VŠTJ Ekonom Praha 49:00 + 12:23
30. Čečrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 49:10 + 12:33
31. Hladká Jana VPM8850 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:21 + 12:44
32. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 49:54 + 13:17
33. Hašková Eva VPM7352 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:46 + 14:09
34. Odvodyová Dana XPU8355 PARDUBICE BIKERS 52:24 + 15:47
35. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 53:10 + 16:33
36. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 53:26 + 16:49
37. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 54:29 + 17:52
38. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 56:35 + 19:58
39. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:38 + 21:01
40. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 64:10 + 27:33
41. Jovaisiene Kira 32L0000 Lithunia MTBO 64:18 + 27:41
42. Michálková Alice VIV7650 GIGANT Orienteering 66:58 + 30:21
43. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 72:58 + 36:21
44. Karlíková Zuzana VIV8050 GIGANT Orienteering 83:23 + 46:46
W21B
7.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 42:53
2. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 42:54 + 0:01
3. Foglarová Kamila VLI Slavia Liberec orienteering 43:27 + 0:34
4. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 44:59 + 2:06
5. Mrázková Romana SJC8351 TJ Sportcentrum Jičín 45:25 + 2:32
6. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 46:15 + 3:22
7. Jedličková Adéla XHK8253 GHOST RUBENA racing team 47:46 + 4:53
8. Valíková Petra VIV7350 GIGANT Orienteering 48:09 + 5:16
9. Myšičková Marie SMR7050 SK SNS Smržovka 48:12 + 5:19
10. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 50:39 + 7:46
11. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 50:46 + 7:53
12. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 50:58 + 8:05
13. Zamrzlová Eva EKP8758 VŠTJ Ekonom Praha 51:29 + 8:36
14. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 51:36 + 8:43
15. Šiftancová Eva DMS8050 Dynamo Malá Skála 53:29 + 10:36
16. Dziková Hana VIV7651 GIGANT Orienteering 54:00 + 11:07
17. Grauzelová Ludmila VBA8351 ŠK VAZKA Bratislava 54:21 + 11:28
18. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 55:12 + 12:19
19. Kiacová Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 55:13 + 12:20
20. Sedláková Hana XPU7852 PARDUBICE BIKERS 55:37 + 12:44
21. Kvapilová Lenka TUR8151 OOB TJ Turnov 55:43 + 12:50
22. Šebestová Jana ZUP7453 MTBO ČZU Praha 58:25 + 15:32
23. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 62:19 + 19:26
24. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 62:57 + 20:04
25. Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 64:14 + 21:21
26. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 64:43 + 21:50
27. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 69:10 + 26:17
Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor DISK
W40
7.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelderman Marquita 11Z0050 11Z New Zeeland 34:15
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 37:44 + 3:29
3. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 43:19 + 9:04
4. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 43:20 + 9:05
5. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 47:07 + 12:52
6. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 52:43 + 18:28
7. Kroupová Jana VIP7052 SK VIPrahlo 54:27 + 20:12
8. Ježková Hana TUR6955 OOB TJ Turnov 55:31 + 21:16
9. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 56:36 + 22:21
Teplá Hana XHK6561 GHOST RUBENA racing team DISK
W50
6.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 35:16
2. Engstrom Annika 11S0051 FK Göingarna 36:19 + 1:03
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 36:43 + 1:27
4. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 39:47 + 4:31
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:14 + 8:58
6. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 51:58 + 16:42
7. Lukavcová Lenka SMR5450 SK SNS Smržovka 61:03 + 25:47
8. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 62:43 + 27:27
9. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 80:24 + 45:08