Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 11. kolo

Datum:
09.08.2014
Místo konání:
Vlkančice, okres Praha-východ
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:15000
Ředitel závodu:
Kuželová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel
Stavitel tratí:
Kužel Tomáš
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M40 Short     M50     M60     Open Long     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
7.90 km, 240 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rudolf Matej NER 77:20
2. Humlícek Tomás SBK0101 KOB Start Blansko 80:22 + 3:02
3. Schiavi Cappello Niccolo 18I0001 The national Italian 87:48 + 10:28
4. Kroc Krystof VIV0100 GIGANT Orienteering 99:42 + 22:22
5. Stáfek Ondrej SKL0401 SMS Team Kladno 159:54 + 82:34
M17
12.10 km, 420 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bessonov Jury 21R9703 Orienta SKI-O Moscow 75:15
2. Kulgavy Alexander 21R9701 Orienta SKI-O Moscow 77:41 + 2:26
3. Shchepelev Fedor 21R9705 Orienta SKI-O Moscow 79:25 + 4:10
4. Rodin Valery 21R9706 Orienta SKI-O Moscow 80:50 + 5:35
5. Lepeshenko Kirill 21R9704 Orienta SKI-O Moscow 85:18 + 10:03
6. Osti Dante 18I9701 The national Italian 92:34 + 17:19
7. Balev Jury 21R9702 Orienta SKI-O Moscow 102:25 + 27:10
8. Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný 163:18 + 88:03
9. Kaspar Frantisek SLA9800 SKOB Slaný 169:30 + 94:15
M20
18.70 km, 620 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemet Michal BOR9705 OK Jiskra Nový Bor 124:09
2. Snupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 129:13 + 5:04
3. jaroszek jakub 42P9800 MUKS Gliwice 132:46 + 8:37
4. Charvát Jan VRL9601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 134:07 + 9:58
5. Jaroszek radoslaw 42P9400 MUKS Gliwice 136:52 + 12:43
6. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 139:42 + 15:33
7. Ludvík Matyás STB9801 TJ Stadion Nový Bor 147:59 + 23:50
8. Mison Matej SMR9801 SK SNS Smržovka 148:22 + 24:13
Bettega Fabiano 18I9401 The national Italian DISK
Princ Matyás TCB9501 SK Technik České Budějovice DISK
M21E
23.60 km, 925 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sevcík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 124:33
2. Dallavalle Luca 18I9301 The national Italian 126:15 + 1:42
3. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 126:52 + 2:19
4. Pospísek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 129:29 + 4:56
5. Gritsan Ruslan 21R9301 Orienta SKI-O Moscow 129:58 + 5:25
6. Ludvík Vojtech STB9301 TJ Stadion Nový Bor 132:47 + 8:14
7. Stránsky Vojtech KPY9000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 135:04 + 10:31
8. Bouchal Jirí VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 135:46 + 11:13
9. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 136:22 + 11:49
10. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 138:33 + 14:00
11. Stepánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 139:27 + 14:54
12. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 139:30 + 14:57
13. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 139:53 + 15:20
14. Bures Pavel XBM7549 PELL’S MTBO TEAM 140:10 + 15:37
15. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 143:07 + 18:34
16. Obuskevic Jan SMR7000 SK SNS Smržovka 144:01 + 19:28
17. Kopecky Pavel VSP7800 USK Praha 144:40 + 20:07
18. Tisnovsky Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 145:28 + 20:55
19. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 145:55 + 21:22
20. Bogar Frantisek BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 146:56 + 22:23
21. Vanek Petr XHK7600 GHOST RUBENA racing team 147:18 + 22:45
22. Hora Vojtech VSP8301 USK Praha 148:56 + 24:23
23. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 152:46 + 28:13
24. Merenus Stepán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 153:24 + 28:51
25. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 154:32 + 29:59
26. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 157:24 + 32:51
27. Laciga Zdenek VSP5200 USK Praha 160:14 + 35:41
28. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 163:04 + 38:31
29. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 163:15 + 38:42
30. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 167:56 + 43:23
31. Jalovy Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 172:02 + 47:29
32. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 172:59 + 48:26
33. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 175:21 + 50:48
34. Cully Andrej VBA9501 ŠK VAZKA Bratislava 183:36 + 59:03
Stanek Tomás TSU9403 LKT 80 Šumperk DISK
Kurz Pavel EKP7408 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Medvedev Grigory 21R9302 Orienta SKI-O Moscow DISK
Turra Piero 18I9302 The national Italian DISK
Hons Misi SMR7700 SK SNS Smržovka DISK
Kapitonov Maxim 21R9303 Orienta SKI-O Moscow DISK
M21A
18.70 km, 620 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stenha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 106:02
2. Kríz Libor XHK7804 GHOST RUBENA racing team 114:28 + 8:26
3. Husák Václav XHK7702 GHOST RUBENA racing team 115:19 + 9:17
4. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 116:08 + 10:06
5. Faltejsek Lukás XPU7725 PARDUBICE BIKERS 117:18 + 11:16
6. Moravec Stepán SJI8101 OK Jihlava 121:13 + 15:11
7. Klech Richard VRB7201 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 121:27 + 15:25
8. Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka 121:32 + 15:30
9. Hanicák Tomás DMS7700 Dynamo Malá Skála 122:33 + 16:31
10. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 123:16 + 17:14
11. Bezouska Tomás DMS7601 Dynamo Malá Skála 123:48 + 17:46
12. Kazda Jirí SJC8006 TJ Sportcentrum Jičín 124:40 + 18:38
13. Rusy Tomás ZUP9300 MTBO ČZU Praha 124:43 + 18:41
14. Kolín Jan EKP7700 VŠTJ Ekonom Praha 125:07 + 19:05
15. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 127:09 + 21:07
16. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 127:29 + 21:27
17. Smahel David TBM7407 KOS TJ Tesla Brno 127:50 + 21:48
18. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 128:23 + 22:21
19. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 128:27 + 22:25
20. Johanovsky Tomás ZUP8500 MTBO ČZU Praha 130:29 + 24:27
21. Snupárek Ondrej TZL6949 SKOB Zlín 131:29 + 25:27
22. Vrany Jirí VLI7504 Slavia Liberec orienteering 134:23 + 28:21
23. Cerny Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 136:39 + 30:37
24. Kolár Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 137:31 + 31:29
25. Parízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 138:16 + 32:14
26. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 138:53 + 32:51
27. Odvody Zdenek XPU8206 PARDUBICE BIKERS 139:30 + 33:28
28. Hruska Milos ABR7501 A-team NOVO Bruntál 140:11 + 34:09
29. Bergl Tomás ZUP7800 MTBO ČZU Praha 140:14 + 34:12
30. Senk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 141:13 + 35:11
31. Putík Jirí VLI7505 Slavia Liberec orienteering 143:03 + 37:01
32. Stachon Zdenek SBK8014 KOB Start Blansko 143:05 + 37:03
33. Drobník Lukás SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín 144:40 + 38:38
34. Stáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 148:00 + 41:58
35. Svadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 153:10 + 47:08
36. Pasek Frantisek ZUP7601 MTBO ČZU Praha 155:36 + 49:34
37. Svarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 158:22 + 52:20
38. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 158:30 + 52:28
Jirácek Josef SBK8501 KOB Start Blansko DISK
Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko DISK
Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha DISK
Chmelar Lukás XHK9100 GHOST RUBENA racing team DISK
M21B
14.00 km, 425 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Karel ABR7001 A-team NOVO Bruntál 85:07
2. Jedlicka Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 86:48 + 1:41
3. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 87:04 + 1:57
4. Plíhal Tomás SJI8509 OK Jihlava 87:08 + 2:01
5. Smíd Ivo SJC7707 TJ Sportcentrum Jičín 87:09 + 2:02
6. Buchtík Ondrej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 88:36 + 3:29
7. Tomecek Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 89:05 + 3:58
8. Hlavác David JIL7501 OK Jilemnice 89:24 + 4:17
9. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 89:25 + 4:18
10. Goder Josef ZUP8201 MTBO ČZU Praha 90:51 + 5:44
11. Zák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 91:19 + 6:12
12. Humlícek Ales SBK7539 KOB Start Blansko 94:28 + 9:21
13. Vítek Jan VSP8100 USK Praha 95:04 + 9:57
14. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 95:05 + 9:58
15. Buchtík Ales XBM8201 PELL’S MTBO TEAM 95:26 + 10:19
16. Jedlicka Lukás XHK8100 GHOST RUBENA racing team 96:06 + 10:59
17. Tomes Petr SJC7531 TJ Sportcentrum Jičín 96:50 + 11:43
18. Stemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 97:10 + 12:03
19. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 97:27 + 12:20
20. Jirásek Ales XPU7601 PARDUBICE BIKERS 97:33 + 12:26
21. Cermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 99:39 + 14:32
22. Safár Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 99:51 + 14:44
23. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 101:14 + 16:07
24. Bocek Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 101:24 + 16:17
25. Sebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 101:44 + 16:37
26. Suchy Jirí SJI9201 OK Jihlava 103:33 + 18:26
27. Ancic Lubos VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 106:02 + 20:55
28. Safek Jirí SBK7621 KOB Start Blansko 106:26 + 21:19
29. Sedlák Radek XPU7501 PARDUBICE BIKERS 112:30 + 27:23
30. Komín David LME7401 SK Los Mělník 114:13 + 29:06
31. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 114:19 + 29:12
32. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 119:41 + 34:34
33. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 123:01 + 37:54
34. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 130:00 + 44:53
Codl Marek EKP8903 VŠTJ Ekonom Praha DISK
M21C
12.10 km, 420 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bilan Martin TBM8401 KOS TJ Tesla Brno 72:30
2. Havlícek Tomás KNC8700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 76:14 + 3:44
3. Havlík Ctibor SJC8105 TJ Sportcentrum Jičín 77:03 + 4:33
4. Stochel Miroslav NNN9300 Neregistrovaní 81:09 + 8:39
5. Manásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 82:41 + 10:11
6. Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 84:10 + 11:40
7. Kafka Tomás SJI8504 OK Jihlava 84:27 + 11:57
8. Vanecek Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 86:36 + 14:06
9. Bitter Ales KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 87:16 + 14:46
10. Polásek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 87:21 + 14:51
11. Hubík Martin TBM8503 KOS TJ Tesla Brno 87:48 + 15:18
12. Havluj Frantisek VSP8308 USK Praha 89:53 + 17:23
13. Sevcík Matej EKP7908 VŠTJ Ekonom Praha 90:22 + 17:52
14. Linhart Tomás TSU8540 LKT 80 Šumperk 91:58 + 19:28
15. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 92:48 + 20:18
16. Paulícek Jirí SJI7727 OK Jihlava 95:58 + 23:28
17. König Lukás SBK8001 KOB Start Blansko 99:24 + 26:54
18. Hruska Tomás ABR0001 A-team NOVO Bruntál 102:38 + 30:08
19. Popjuk Viktor 6LC7600 Radotín 104:26 + 31:56
20. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 115:44 + 43:14
Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk DISK
Cihák Pavel KNC8801 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
M40 Long
15.80 km, 660 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava 98:19
2. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 100:52 + 2:33
3. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 102:44 + 4:25
4. Hasek Ondrej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 103:38 + 5:19
5. Král Jirí TSU5941 LKT 80 Šumperk 104:34 + 6:15
6. Toloch Alexandr VIV7000 GIGANT Orienteering 105:45 + 7:26
7. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 106:57 + 8:38
8. Prusa Michal VSP7310 USK Praha 111:22 + 13:03
9. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 111:59 + 13:40
10. Náhlovsky David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 114:56 + 16:37
11. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 117:46 + 19:27
12. Novotny Petr TZL6601 SKOB Zlín 118:03 + 19:44
13. Stregl Tomás VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 123:47 + 25:28
14. Bogar Leos BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 129:38 + 31:19
15. Skoupy Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 130:25 + 32:06
16. Pazicky Ludovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 133:19 + 35:00
17. Klucár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 133:25 + 35:06
18. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 139:49 + 41:30
19. Koprnicky Kamil VPM6602 KOS Slavia VŠ Plzeň 146:49 + 48:30
20. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 157:04 + 58:45
21. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 161:34 + 63:15
22. Simek Tomás FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 172:56 + 74:37
Král Jan XBM6903 PELL’S MTBO TEAM DISK
Kamenicky Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. DISK
Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering DISK
MS Pribík Martin PGP7406 SK Praga 123:28 + 25:09
M40 Short
12.30 km, 375 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Charvát Roman VRL6501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:02
2. Bíly Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 118:54 + 27:52
M50
12.30 km, 375 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Jirí KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 74:41
2. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 77:37 + 2:56
3. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:46 + 5:05
4. Pospísek Zbynek TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 83:02 + 8:21
5. Jankó Tamás 22H5800 HSE 89:22 + 14:41
6. Pribyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 91:47 + 17:06
7. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 94:16 + 19:35
8. Flasar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 94:24 + 19:43
9. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 112:54 + 38:13
10. Havlícek Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 115:56 + 41:15
11. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 121:54 + 47:13
12. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 122:04 + 47:23
13. Simoni Giuseppe 18I6401 The national Italian 129:57 + 55:16
14. Psenicka Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 132:41 + 58:00
Stepánsky Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno DISK
M60
12.30 km, 375 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedly Petr TZL5101 SKOB Zlín 92:45
2. Müller Petr JEP4800 Jehlanka Team 105:20 + 12:35
3. Nemec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 163:41 + 70:56
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 169:28 + 76:43
Open Long
20.10 km, 620 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Císar Pavel NER DISK
Danek Roman SBK KOB Start Blansko DISK
Open Short
8.60 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopácek Jan CHT8510 OOB SK Chrast 41:03
2. Mison Pavel SMR9998 SK SNS Smržovka 46:52 + 5:49
3. Sedina Jaroslav ZUP9301 MTBO ČZU Praha 50:39 + 9:36
4. Simek Jan FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 52:43 + 11:40
5. Machová Jana NER 62:09 + 21:06
6. Kirchmann Milos PGP5503 SK Praga 64:29 + 23:26
7. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 64:44 + 23:41
8. Rychtera Ivan SMR9800 SK SNS Smržovka 64:59 + 23:56
9. Fatka Ondrej NER 67:47 + 26:44
10. Zahradnícek Petr DKP8747 Oddíl OB Kotlářka 71:16 + 30:13
11. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 71:24 + 30:21
12. Tichovská Jitka PGP6153 SK Praga 72:11 + 31:08
13. Paces Martin FSP7902 VŠTJ Stavební fakulta Praha 72:29 + 31:26
14. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 76:17 + 35:14
15. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 77:12 + 36:09
16. Oherová Michaela NER 81:59 + 40:56
17. Hejnová Aneta NER 90:51 + 49:48
18. Fatková Marcela NER 111:44 + 70:41
19. Coufal Marek NER 136:18 + 95:15
Misonová Ivana SMR9999 SK SNS Smržovka DISK
Bitter Jirí KNC5201 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
Kupcová Veroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk DISK
Vakant DISK
W14
6.90 km, 230 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Misonová Magdalena SMR0150 SK SNS Smržovka 70:10
2. Misonová Veronika SMR0050 SK SNS Smržovka 79:45 + 9:35
3. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 80:46 + 10:36
4. Horáková Katerina LDC0351 KOB Děčín 95:52 + 25:42
W17
7.90 km, 220 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedoseeva Alena 21R9707 Orienta SKI-O Moscow 52:58
2. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 56:25 + 3:27
3. Ciháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 84:34 + 31:36
W20
12.10 km, 435 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dalmolin Katia 18I9451 The national Italian 149:24
2. Simoni Francesca 18I9452 The national Italian 155:23 + 5:59
W21E
15.70 km, 625 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Nadezda TSU8889 LKT 80 Šumperk 100:21
2. Olga Vinogradova NNN9051 Neregistrovaní 102:29 + 2:08
3. Paulícková Renata SJI8057 OK Jihlava 102:34 + 2:13
4. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 102:43 + 2:22
5. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 106:23 + 6:02
6. Nováková Katerina OKP9450 SK OK 24 Praha 109:17 + 8:56
7. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 110:48 + 10:27
8. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 111:33 + 11:12
9. Brezinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 116:15 + 15:54
10. Stanková Stepánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 116:27 + 16:06
11. Repina Tatiana 21R9351 Orienta SKI-O Moscow 117:42 + 17:21
12. Tyszová Natália LDC8850 KOB Děčín 118:20 + 17:59
13. Dolezalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 119:26 + 19:05
14. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 124:42 + 24:21
15. Pajerová Ivana EKP9051 VŠTJ Ekonom Praha 133:38 + 33:17
16. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 139:24 + 39:03
17. Lamichová Martina XHK9150 GHOST RUBENA racing team 139:28 + 39:07
18. Rysavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 139:37 + 39:16
19. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 139:46 + 39:25
20. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 161:28 + 61:07
Tomecková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk DISK
Vlcková Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha DISK
W21A
12.10 km, 435 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 76:25
2. Tucková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 82:25 + 6:00
3. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 83:59 + 7:34
4. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 84:29 + 8:04
5. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 84:38 + 8:13
6. Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha 85:16 + 8:51
7. Jedlicková Zuzana XHK8150 GHOST RUBENA racing team 86:13 + 9:48
8. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 87:39 + 11:14
9. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 90:08 + 13:43
9. Kolínová Kristyna EKP8450 VŠTJ Ekonom Praha 90:08 + 13:43
11. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 90:26 + 14:01
12. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 92:01 + 15:36
13. Odvodyová Sárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 92:32 + 16:07
14. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 93:14 + 16:49
15. Parízková Verka SMR7151 SK SNS Smržovka 94:51 + 18:26
16. Ryglová Katerina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 95:43 + 19:18
17. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 96:31 + 20:06
18. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 96:33 + 20:08
19. Humlícková Katerina SBK7664 KOB Start Blansko 98:52 + 22:27
20. Rolná Janka SMR8150 SK SNS Smržovka 101:23 + 24:58
21. Jenícková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 103:06 + 26:41
22. Kasalovská Natalia VBA8554 ŠK VAZKA Bratislava 104:13 + 27:48
23. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 104:48 + 28:23
24. Danková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 105:20 + 28:55
25. Kalosová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 105:47 + 29:22
26. Horová Klára VSP8455 USK Praha 106:26 + 30:01
27. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 106:57 + 30:32
28. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 107:17 + 30:52
29. Jasková Sárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 108:18 + 31:53
30. Cecrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 109:15 + 32:50
31. Kopecká Anezka VSP8150 USK Praha 111:26 + 35:01
32. Mikanová Katerina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 113:08 + 36:43
33. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 115:25 + 39:00
34. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 116:48 + 40:23
35. Königová Jana SBK8661 KOB Start Blansko 116:52 + 40:27
36. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 118:23 + 41:58
37. Vanecková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 121:23 + 44:58
38. Michálková Alice VIV7650 GIGANT Orienteering 127:32 + 51:07
39. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 135:37 + 59:12
40. Trubáková Zuzana BLI8051 MTBO Bludný kořen 145:12 + 68:47
Hladká Jana VPM8850 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Kosíková Jitka VSP7799 USK Praha DISK
W21B
8.20 km, 225 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanajová Káta SMR8451 SK SNS Smržovka 57:43
2. Grauzelová Ludmila VBA8351 ŠK VAZKA Bratislava 58:00 + 0:17
3. Stepánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 60:13 + 2:30
4. Hanzlícková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 60:36 + 2:53
5. Siftancová Eva DMS8050 Dynamo Malá Skála 60:42 + 2:59
6. Kratschmerová Katerina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 63:28 + 5:45
7. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 63:45 + 6:02
8. Stachonová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 65:12 + 7:29
9. Kopácková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 67:42 + 9:59
10. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 69:37 + 11:54
11. Sebestová Jana ZUP7453 MTBO ČZU Praha 70:50 + 13:07
12. Silberharnová Lenka EKP9056 VŠTJ Ekonom Praha 71:30 + 13:47
13. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 71:35 + 13:52
14. Sedláková Hana XPU7852 PARDUBICE BIKERS 73:33 + 15:50
15. Jedlicková Adéla XHK8253 GHOST RUBENA racing team 78:08 + 20:25
16. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 83:11 + 25:28
17. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 85:01 + 27:18
18. Zuchová Nikola SMR9351 SK SNS Smržovka 94:48 + 37:05
W40
8.20 km, 225 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 58:05
2. Pribylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 58:59 + 0:54
3. Divilová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 62:45 + 4:40
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 69:01 + 10:56
5. Jezková Hana TUR6955 OOB TJ Turnov 74:34 + 16:29
6. Ciháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 87:33 + 29:28
7. Kasparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 93:57 + 35:52
8. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 96:59 + 38:54
Prusová Markéta VSP7256 USK Praha DISK
W50
7.90 km, 220 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 52:13
2. Perutková Ivana LCE5851 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:40 + 1:27
3. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 58:28 + 6:15
4. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 62:31 + 10:18
5. Skácelová Nadezda TSU6183 LKT 80 Šumperk 68:14 + 16:01
6. Pospísková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 69:03 + 16:50
7. Havlícková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 73:04 + 20:51
8. Flasarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 80:31 + 28:18
9. Cejková Jana JHB6152 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 95:12 + 42:59