Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 12. kolo

Datum:
10.08.2014
Místo konání:
Vlkančice, okres Praha-východ
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:15000
Ředitel závodu:
Kuželová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel
Stavitel tratí:
Fibír Tomáš
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M40 Short     M50     M60     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
6.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroc Krystof VIV0100 GIGANT Orienteering 49:54
2. Rudolf Matej NNN Neregistrovaní 50:23 + 0:29
3. Stáfek Ondrej SKL0401 SMS Team Kladno 57:57 + 8:03
Humlícek Tomás SBK0101 KOB Start Blansko DISK
M17
7.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bessonov Jury 21R9703 Orienta SKI-O Moscow 46:55
2. Shchepelev Fedor 21R9705 Orienta SKI-O Moscow 46:59 + 0:04
3. Kulgavy Alexander 21R9701 Orienta SKI-O Moscow 48:23 + 1:28
4. Rodin Valery 21R9706 Orienta SKI-O Moscow 53:02 + 6:07
5. Osti Dante 18I9701 The national Italian 53:31 + 6:36
6. Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný 95:36 + 48:41
7. Kaspar Frantisek SLA9800 SKOB Slaný 96:00 + 49:05
Balev Jury 21R9702 Orienta SKI-O Moscow DISK
Lepeshenko Kirill 21R9704 Orienta SKI-O Moscow DISK
M20
9.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bettega Fabiano 18I9401 The national Italian 46:28
2. Jaroszek radoslaw 42P9400 MUKS Gliwice 48:42 + 2:14
3. Snupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 49:41 + 3:13
4. Charvát Jan VRL9601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:42 + 6:14
5. Nemet Michal BOR9705 OK Jiskra Nový Bor 53:08 + 6:40
6. jaroszek jakub 42P9800 MUKS Gliwice 54:51 + 8:23
7. Mison Matej SMR9801 SK SNS Smržovka 56:17 + 9:49
8. Ludvík Matyás STB9801 TJ Stadion Nový Bor 56:37 + 10:09
9. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 58:15 + 11:47
10. Princ Matyás TCB9501 SK Technik České Budějovice 79:05 + 32:37
M21E
10.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dallavalle Luca 18I9301 The national Italian 47:13
2. Stránsky Vojtech KPY9000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:20 + 1:07
3. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 48:46 + 1:33
4. Pospísek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 48:58 + 1:45
5. Ludvík Vojtech STB9301 TJ Stadion Nový Bor 50:09 + 2:56
6. Bouchal Jirí VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:16 + 4:03
7. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 51:45 + 4:32
8. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 52:01 + 4:48
9. Gritsan Ruslan 21R9301 Orienta SKI-O Moscow 52:15 + 5:02
10. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 53:18 + 6:05
11. Tisnovsky Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 53:20 + 6:07
12. Sevcík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 53:34 + 6:21
13. Stepánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 54:04 + 6:51
14. Bogar Frantisek BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 54:56 + 7:43
15. Bures Pavel XBM7549 PELL’S MTBO TEAM 55:12 + 7:59
16. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 55:21 + 8:08
17. Turra Piero 18I9302 The national Italian 55:31 + 8:18
18. Medvedev Grigory 21R9302 Orienta SKI-O Moscow 55:41 + 8:28
19. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 56:29 + 9:16
20. Vanek Petr XHK7600 GHOST RUBENA racing team 57:14 + 10:01
21. Obuskevic Jan SMR7000 SK SNS Smržovka 57:16 + 10:03
22. Stanek Tomás TSU9403 LKT 80 Šumperk 57:21 + 10:08
23. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 57:31 + 10:18
24. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 58:27 + 11:14
25. Jalovy Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 58:48 + 11:35
26. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 58:53 + 11:40
27. Cully Andrej VBA9501 ŠK VAZKA Bratislava 59:16 + 12:03
28. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 60:36 + 13:23
29. Merenus Stepán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 62:57 + 15:44
30. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 63:19 + 16:06
31. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 63:26 + 16:13
32. Hora Vojtech VSP8301 USK Praha 63:46 + 16:33
33. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 64:32 + 17:19
34. Laciga Zdenek VSP5200 USK Praha 64:50 + 17:37
35. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:32 + 19:19
36. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 68:37 + 21:24
37. Kapitonov Maxim 21R9303 Orienta SKI-O Moscow 69:58 + 22:45
38. Kurz Pavel EKP7408 VŠTJ Ekonom Praha 70:26 + 23:13
Kopecky Pavel VSP7800 USK Praha DISK
Hons Misi SMR7700 SK SNS Smržovka DISK
M21A
9.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kríz Libor XHK7804 GHOST RUBENA racing team 43:58
2. Kazda Jirí SJC8006 TJ Sportcentrum Jičín 46:24 + 2:26
2. Husák Václav XHK7702 GHOST RUBENA racing team 46:24 + 2:26
4. Faltejsek Lukás XPU7725 PARDUBICE BIKERS 46:29 + 2:31
5. Hanicák Tomás DMS7700 Dynamo Malá Skála 46:46 + 2:48
6. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 46:53 + 2:55
7. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:08 + 3:10
8. Stenha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 47:29 + 3:31
8. Cerny Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 47:29 + 3:31
10. Klech Richard VRB7201 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 47:39 + 3:41
11. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:48 + 3:50
12. Moravec Stepán SJI8101 OK Jihlava 48:11 + 4:13
13. Johanovsky Tomás ZUP8500 MTBO ČZU Praha 48:23 + 4:25
14. Cejka Tomás JHB8203 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:29 + 5:31
15. Rusy Tomás ZUP9300 MTBO ČZU Praha 49:36 + 5:38
16. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 49:56 + 5:58
17. Hruska Milos ABR7501 A-team NOVO Bruntál 50:07 + 6:09
18. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 50:26 + 6:28
19. Kolín Jan EKP7700 VŠTJ Ekonom Praha 51:09 + 7:11
20. Bezouska Tomás DMS7601 Dynamo Malá Skála 51:21 + 7:23
21. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 51:35 + 7:37
22. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 51:56 + 7:58
23. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 52:09 + 8:11
24. Vrany Jirí VLI7504 Slavia Liberec orienteering 53:25 + 9:27
25. Odvody Zdenek XPU8206 PARDUBICE BIKERS 53:58 + 10:00
26. Stáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 54:17 + 10:19
27. Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka 54:43 + 10:45
28. Snupárek Ondrej TZL6949 SKOB Zlín 55:20 + 11:22
29. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 55:25 + 11:27
30. Senk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 56:08 + 12:10
31. Kolár Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 57:48 + 13:50
32. Pasek Frantisek ZUP7601 MTBO ČZU Praha 57:51 + 13:53
33. Stachon Zdenek SBK8014 KOB Start Blansko 58:10 + 14:12
34. Kratochvíl Karel ABR7701 A-team NOVO Bruntál 58:44 + 14:46
35. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 60:31 + 16:33
36. Putík Jirí VLI7505 Slavia Liberec orienteering 61:04 + 17:06
37. Svarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 61:48 + 17:50
38. Jirácek Josef SBK8501 KOB Start Blansko 67:57 + 23:59
Parízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka DISK
Bergl Tomás ZUP7800 MTBO ČZU Praha DISK
Drobník Lukás SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Svadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň DISK
Chmelar Lukás XHK9100 GHOST RUBENA racing team DISK
Smahel David TBM7407 KOS TJ Tesla Brno DISK
M21B
8.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plíhal Tomás SJI8509 OK Jihlava 43:14
2. Goder Josef ZUP8201 MTBO ČZU Praha 46:15 + 3:01
3. Tomes Petr SJC7531 TJ Sportcentrum Jičín 46:23 + 3:09
4. Buchtík Ondrej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 46:40 + 3:26
5. Jedlicka Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 48:02 + 4:48
6. Humlícek Ales SBK7539 KOB Start Blansko 48:58 + 5:44
7. Smíd Ivo SJC7707 TJ Sportcentrum Jičín 49:10 + 5:56
8. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 49:15 + 6:01
9. Tomecek Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 49:39 + 6:25
10. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:41 + 6:27
11. Jedlicka Lukás XHK8100 GHOST RUBENA racing team 49:42 + 6:28
12. Jirásek Ales XPU7601 PARDUBICE BIKERS 50:13 + 6:59
13. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 50:53 + 7:39
14. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 50:55 + 7:41
15. Sebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 51:22 + 8:08
16. Suchy Jirí SJI9201 OK Jihlava 52:52 + 9:38
17. Hlavác David JIL7501 OK Jilemnice 53:20 + 10:06
18. Buchtík Ales XBM8201 PELL’S MTBO TEAM 54:51 + 11:37
19. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 54:59 + 11:45
20. Cermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 56:02 + 12:48
21. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 58:30 + 15:16
22. Stemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 58:50 + 15:36
23. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 59:40 + 16:26
24. Safek Jirí SBK7621 KOB Start Blansko 60:22 + 17:08
25. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 62:13 + 18:59
26. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 67:09 + 23:55
27. Komín David LME7401 SK Los Mělník 69:54 + 26:40
28. Ancic Lubos VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 72:07 + 28:53
Bocek Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno DISK
Sedlák Radek XPU7501 PARDUBICE BIKERS DISK
M21C
7.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlícek Tomás KNC8700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:10
2. Bilan Martin TBM8401 KOS TJ Tesla Brno 47:07 + 1:57
3. Stochel Miroslav NNN9300 Neregistrovaní 48:41 + 3:31
4. Bitter Ales KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 48:43 + 3:33
5. Manásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 50:08 + 4:58
6. Kafka Tomás SJI8504 OK Jihlava 51:32 + 6:22
7. Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 51:52 + 6:42
8. Polásek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 52:54 + 7:44
9. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 54:11 + 9:01
10. Paulícek Jirí SJI7727 OK Jihlava 54:25 + 9:15
11. Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk 55:38 + 10:28
12. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 56:01 + 10:51
13. Havluj Frantisek VSP8308 USK Praha 56:39 + 11:29
14. Linhart Tomás TSU8540 LKT 80 Šumperk 58:17 + 13:07
15. Preisler Leos DMS7600 Dynamo Malá Skála 60:04 + 14:54
16. Cihák Pavel KNC8801 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 60:26 + 15:16
17. Sevcík Matej EKP7908 VŠTJ Ekonom Praha 65:29 + 20:19
18. Paces Martin FSP7902 VŠTJ Stavební fakulta Praha 66:26 + 21:16
19. Hruska Tomás ABR0001 A-team NOVO Bruntál 68:12 + 23:02
20. König Lukás SBK8001 KOB Start Blansko 70:25 + 25:15
21. Hubík Martin TBM8503 KOS TJ Tesla Brno 71:13 + 26:03
22. Vanecek Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 75:22 + 30:12
Havlík Ctibor SJC8105 TJ Sportcentrum Jičín DISK
M40 Long
9.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 54:11
2. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 54:21 + 0:10
3. Hasek Ondrej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:34 + 1:23
4. Král Jan XBM6903 PELL’S MTBO TEAM 57:29 + 3:18
5. Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava 57:42 + 3:31
6. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 58:12 + 4:01
7. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 58:24 + 4:13
8. Král Jirí TSU5941 LKT 80 Šumperk 59:08 + 4:57
9. Bogar Leos BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 59:31 + 5:20
10. Toloch Alexandr VIV7000 GIGANT Orienteering 59:36 + 5:25
11. Skoupy Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 60:40 + 6:29
12. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 62:11 + 8:00
13. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 63:22 + 9:11
14. Novotny Petr TZL6601 SKOB Zlín 64:45 + 10:34
15. Stregl Tomás VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:47 + 14:36
16. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 69:36 + 15:25
17. Prusa Michal VSP7310 USK Praha 70:05 + 15:54
18. Klucár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 71:11 + 17:00
19. Vesely Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 76:19 + 22:08
20. Koprnicky Kamil VPM6602 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:39 + 23:28
21. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 90:11 + 36:00
MS Pribík Martin PGP7406 SK Praga 66:27 + 12:16
M40 Short
8.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Charvát Roman VRL6501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:21
2. Kubícek Zdenek 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 71:06 + 15:45
3. Bíly Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:21 + 16:00
M50
7.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 47:32
2. Hejna Jirí KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 49:32 + 2:00
3. Flasar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 51:57 + 4:25
4. Pribyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 52:41 + 5:09
5. Stepánsky Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno 55:30 + 7:58
6. Jankó Tamás 22H5800 HSE 56:51 + 9:19
7. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:24 + 10:52
8. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 62:06 + 14:34
9. Havlícek Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 63:32 + 16:00
10. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 64:52 + 17:20
11. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 67:04 + 19:32
12. Simoni Giuseppe 18I6401 The national Italian 71:35 + 24:03
13. Sluka Milan JEP6000 Jehlanka Team 72:51 + 25:19
14. Psenicka Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 93:09 + 45:37
Pospísek Zbynek TBM6007 KOS TJ Tesla Brno DISK
M60
7.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedly Petr TZL5101 SKOB Zlín 54:15
2. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 71:16 + 17:01
3. Müller Petr JEP4800 Jehlanka Team 71:35 + 17:20
4. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 78:16 + 24:01
Open Short
6.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mison Pavel SMR9998 SK SNS Smržovka 38:21
2. Sedina Jaroslav ZUP9301 MTBO ČZU Praha 39:31 + 1:10
3. Kopácek Jan CHT8510 OOB SK Chrast 41:34 + 3:13
4. Nepivoda Ales NNN Neregistrovaní 47:50 + 9:29
5. Kuchar Michal NNN Neregistrovaní 50:01 + 11:40
6. Ramba Jirí NNN Neregistrovaní 54:33 + 16:12
7. Misonová Ivana SMR9999 SK SNS Smržovka 62:29 + 24:08
8. Kirchmann M. PGP5503 SK Praga 64:28 + 26:07
9. Zahradnícek Petr DKP8747 Oddíl OB Kotlářka 76:25 + 38:04
10. Fatka Ondrej NNN Neregistrovaní 78:00 + 39:39
11. Hejnová Aneta NNN Neregistrovaní 79:29 + 41:08
12. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 82:40 + 44:19
Tichovská J. PGP6153 SK Praga DISK
Vakant DISK
Rychtera Ivan SMR9800 SK SNS Smržovka DISK
Kuchar Jakub NNN Neregistrovaní DISK
W14
6.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Misonová Magdalena SMR0150 SK SNS Smržovka 39:00
2. Horáková Katerina LDC0351 KOB Děčín 64:59 + 25:59
3. Misonová Veronika SMR0050 SK SNS Smržovka 71:47 + 32:47
W17
6.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedoseeva Alena 21R9707 Orienta SKI-O Moscow 51:56
2. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 53:45 + 1:49
3. Ciháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 103:16 + 51:20
W20
7.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dalmolin Katia 18I9451 The national Italian 64:06
W21E
8.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulícková Renata SJI8057 OK Jihlava 49:06
2. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 49:45 + 0:39
3. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 53:58 + 4:52
4. Brezinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 55:54 + 6:48
4. Nováková Katerina OKP9450 SK OK 24 Praha 55:54 + 6:48
6. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 55:57 + 6:51
7. Tyszová Natália LDC8850 KOB Děčín 56:16 + 7:10
8. Repina Tatiana 21R9351 Orienta SKI-O Moscow 58:19 + 9:13
9. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 58:34 + 9:28
10. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 59:07 + 10:01
11. Tomecková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 59:16 + 10:10
12. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 59:21 + 10:15
13. Skácelová Nadezda TSU8889 LKT 80 Šumperk 59:48 + 10:42
14. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 60:58 + 11:52
15. Rysavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 62:48 + 13:42
16. Dolezalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:59 + 13:53
17. Lamichová Martina XHK9150 GHOST RUBENA racing team 63:20 + 14:14
18. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 64:54 + 15:48
19. Pajerová Ivana EKP9051 VŠTJ Ekonom Praha 69:06 + 20:00
20. Vlcková Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 69:36 + 20:30
21. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 73:37 + 24:31
22. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 82:23 + 33:17
Stanková Stepánka TSU8992 LKT 80 Šumperk DISK
Olga Vinogradova NNN9051 Neregistrovaní DISK
W21A
7.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 38:52
2. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 40:14 + 1:22
3. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 40:53 + 2:01
4. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 40:55 + 2:03
5. Parízková Verka SMR7151 SK SNS Smržovka 41:35 + 2:43
6. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 41:52 + 3:00
7. Jedlicková Zuzana XHK8150 GHOST RUBENA racing team 42:12 + 3:20
8. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 44:20 + 5:28
9. Foglarová Kamila VLI8655 Slavia Liberec orienteering 44:27 + 5:35
10. Kolínová Kristyna EKP8450 VŠTJ Ekonom Praha 44:30 + 5:38
11. Kopecká Anezka VSP8150 USK Praha 44:41 + 5:49
12. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 45:41 + 6:49
13. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 45:49 + 6:57
14. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 46:08 + 7:16
15. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 46:12 + 7:20
16. Humlícková Katerina SBK7664 KOB Start Blansko 46:30 + 7:38
17. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 46:45 + 7:53
18. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:22 + 9:30
19. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 48:48 + 9:56
20. Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha 48:52 + 10:00
21. Ryglová Katerina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 49:34 + 10:42
22. Danková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 49:39 + 10:47
23. Cecrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 49:51 + 10:59
24. Hladká Jana VPM8850 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:05 + 11:13
25. Odvodyová Sárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 50:10 + 11:18
26. Rolná Janka SMR8150 SK SNS Smržovka 51:36 + 12:44
27. Tucková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 52:16 + 13:24
28. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:49 + 13:57
29. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 53:51 + 14:59
30. Hanajová Katerina SMR8451 SK SNS Smržovka 53:57 + 15:05
31. Kosíková Jitka VSP7799 USK Praha 54:26 + 15:34
32. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 54:29 + 15:37
33. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 56:05 + 17:13
34. Horová Klára VSP8455 USK Praha 56:21 + 17:29
35. Michálková Alice VIV7650 GIGANT Orienteering 56:29 + 17:37
36. Vanecková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 56:51 + 17:59
37. Mikanová Katerina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 57:15 + 18:23
38. Jenícková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 58:07 + 19:15
39. Königová Jana SBK8661 KOB Start Blansko 58:59 + 20:07
40. Kasalovská Natalia VBA8554 ŠK VAZKA Bratislava 59:26 + 20:34
41. Trubáková Zuzana BLI8051 MTBO Bludný kořen 60:38 + 21:46
42. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 62:40 + 23:48
43. Jasková Sárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 64:44 + 25:52
44. Kalosová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 70:54 + 32:02
W21B
6.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopácková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 43:22
2. Grauzelová Ludmila VBA8351 ŠK VAZKA Bratislava 44:37 + 1:15
3. Kratschmerová Katerina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 45:11 + 1:49
4. Jedlicková Adéla XHK8253 GHOST RUBENA racing team 46:19 + 2:57
5. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 46:57 + 3:35
6. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 47:48 + 4:26
7. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 54:03 + 10:41
8. Stepánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 55:45 + 12:23
9. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 57:14 + 13:52
10. Sebestová Jana ZUP7453 MTBO ČZU Praha 57:33 + 14:11
11. Siftancová Eva DMS8050 Dynamo Malá Skála 59:18 + 15:56
12. Hanzlícková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 61:36 + 18:14
13. Zuchová Nikola SMR9351 SK SNS Smržovka 62:55 + 19:33
14. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 64:06 + 20:44
15. Sedláková Hana XPU7852 PARDUBICE BIKERS 68:30 + 25:08
16. Jakoubová Ivka SMR7450 SK SNS Smržovka 71:38 + 28:16
MS Stachonová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 58:00 + 14:38
W40
6.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pribylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 44:06
2. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 51:25 + 7:19
3. Prusová Markéta VSP7256 USK Praha 54:45 + 10:39
4. Divilová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 56:48 + 12:42
5. Ciháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 62:46 + 18:40
6. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 66:58 + 22:52
7. Kasparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 67:40 + 23:34
8. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 69:28 + 25:22
9. Jezková Hana TUR6955 OOB TJ Turnov 73:43 + 29:37
W50
6.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 44:48
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 52:59 + 8:11
3. Skácelová Nadezda TSU6183 LKT 80 Šumperk 53:31 + 8:43
4. Perutková Ivana LCE5851 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:21 + 10:33
5. Flasarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 56:47 + 11:59
6. Pospísková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 60:47 + 15:59
7. Havlícková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 68:14 + 23:26
8. Cejková Jana JHB6152 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:31 + 28:43
9. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 74:15 + 29:27
10. Lukavcová Lenka SMR5450 SK SNS Smržovka 82:03 + 37:15