Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO - 15. kolo

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Autokemp Mostek
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Mapa:
m 1 : 15 000, e 5 m, ISMTBOM 2010, 08/2014
Ředitel závodu:
Hlaváč David
Hlavní rozhodčí:
Kolín Jan
Stavitel tratí:
Tihon Michal
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M40 Short     M50     M60     Open Long     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
5.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 38:11
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:28 + 7:17
3. Kroc Kryštof VIV0100 GIGANT Orienteering 52:23 + 14:12
M17
6.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka 46:41
2. Vávra Martin HOR0000 TJ Jiskra Hořice 49:58 + 3:17
3. Zikmund Zdeněk SJC9703 TJ Sportcentrum Jičín 60:04 + 13:23
4. Pelikán Lukáš SKL9800 SMS Team Kladno 60:55 + 14:14
5. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 64:02 + 17:21
6. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 70:26 + 23:45
7. Kuchař Jakub ZUP9909 MTBO ČZU Praha 73:12 + 26:31
8. Háp Ondřej XHK9702 GHOST RUBENA racing team 79:33 + 32:52
M20
9.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemet Michal BOR9705 OK Jiskra Nový Bor 48:28
2. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 51:01 + 2:33
3. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 53:27 + 4:59
4. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 53:40 + 5:12
5. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 54:42 + 6:14
6. Skoupý Jan VIV9400 GIGANT Orienteering 57:27 + 8:59
7. Charvát Jan VRL9601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:29 + 9:01
8. Preininger Kryštof DOB9601 KOB Dobruška 75:01 + 26:33
M21E
11.10 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dallavalle Luca ITA ITA 52:52
2. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 53:13 + 0:21
3. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 53:20 + 0:28
4. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 55:21 + 2:29
5. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 55:22 + 2:30
6. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 55:42 + 2:50
7. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 57:13 + 4:21
8. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 58:04 + 5:12
9. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 58:18 + 5:26
10. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 59:00 + 6:08
11. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 60:24 + 7:32
12. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 60:28 + 7:36
13. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 60:41 + 7:49
14. Wojtynek Sebastian POL POL 60:45 + 7:53
15. Peths Matěj ABR8501 A-team NOVO Bruntál 60:48 + 7:56
15. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 60:48 + 7:56
17. Obuškevič Jan SMR7000 SK SNS Smržovka 61:40 + 8:48
18. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 62:12 + 9:20
19. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 62:25 + 9:33
20. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:14 + 10:22
21. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 64:03 + 11:11
22. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 64:17 + 11:25
23. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:56 + 12:04
24. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 65:05 + 12:13
25. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 65:11 + 12:19
26. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:36 + 12:44
27. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 68:00 + 15:08
28. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 68:11 + 15:19
29. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 69:27 + 16:35
30. Jiran Jan XHK7701 GHOST RUBENA racing team 70:27 + 17:35
31. Galter Cristian ITA ITA 73:41 + 20:49
Vaněk Petr XHK7600 GHOST RUBENA racing team DISK
Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno DISK
M21A
9.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 49:06
2. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:35 + 1:29
3. Ticháček Radek SJC7801 TJ Sportcentrum Jičín 50:53 + 1:47
4. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 51:39 + 2:33
5. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 52:10 + 3:04
6. Faltejsek Lukáš XPU7725 PARDUBICE BIKERS 52:30 + 3:24
7. Kazda Jiří SJC8006 TJ Sportcentrum Jičín 52:39 + 3:33
8. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 53:21 + 4:15
9. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 53:27 + 4:21
10. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 53:32 + 4:26
11. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 53:45 + 4:39
12. Goder Josef ZUP8201 MTBO ČZU Praha 53:55 + 4:49
13. Bezouška Tomáš DMS7601 Dynamo Malá Skála 54:16 + 5:10
14. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 54:36 + 5:30
15. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 54:41 + 5:35
16. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 55:40 + 6:34
17. Zicha Jiří TZL7733 SKOB Zlín 56:14 + 7:08
18. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 56:33 + 7:27
19. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 56:45 + 7:39
20. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 57:03 + 7:57
21. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 57:09 + 8:03
22. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 57:37 + 8:31
23. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 58:39 + 9:33
24. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 58:59 + 9:53
25. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 59:06 + 10:00
26. Kratochvíl Karel ABR7001 A-team NOVO Bruntál 59:08 + 10:02
27. Kabáth David SBK8433 KOB Start Blansko 59:41 + 10:35
28. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 59:49 + 10:43
29. Medlík Jan TSU8246 LKT 80 Šumperk 61:46 + 12:40
30. Šenk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 62:04 + 12:58
31. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 63:06 + 14:00
32. Drobník Lukáš SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín 63:14 + 14:08
33. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 63:49 + 14:43
34. Švarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 64:51 + 15:45
35. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 66:46 + 17:40
36. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 66:51 + 17:45
M21B
8.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 48:56
2. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 49:36 + 0:40
3. Tomeš Petr SJC7531 TJ Sportcentrum Jičín 50:33 + 1:37
4. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 50:48 + 1:52
5. Jedlička Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 51:01 + 2:05
6. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 51:50 + 2:54
7. Jedlička Lukáš XHK8100 GHOST RUBENA racing team 52:22 + 3:26
8. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 53:03 + 4:07
9. Gebas Miroslav XBM8102 PELL’S MTBO TEAM 53:39 + 4:43
10. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:49 + 4:53
11. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 55:22 + 6:26
12. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 55:31 + 6:35
13. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 56:25 + 7:29
14. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 56:38 + 7:42
15. Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 58:54 + 9:58
16. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 59:21 + 10:25
17. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 59:56 + 11:00
18. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 60:13 + 11:17
19. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 60:41 + 11:45
20. Šafář Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 61:39 + 12:43
21. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 62:53 + 13:57
22. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S MTBO TEAM 63:24 + 14:28
23. Dzik Martin VIV7600 GIGANT Orienteering 63:52 + 14:56
24. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 65:18 + 16:22
25. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 65:22 + 16:26
26. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 65:33 + 16:37
27. Komín David LME7401 SK Los Mělník 68:32 + 19:36
28. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 69:44 + 20:48
29. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 70:01 + 21:05
30. Ouhrabka Jakub EKP8003 VŠTJ Ekonom Praha 70:05 + 21:09
31. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 71:14 + 22:18
Havlíček Tomáš KNC8700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
M21C
7.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 45:42
2. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 52:41 + 6:59
3. Bitter Aleš KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 53:32 + 7:50
4. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 54:24 + 8:42
5. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 55:14 + 9:32
6. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 57:07 + 11:25
7. Preisler Leoš DMS7600 Dynamo Malá Skála 57:46 + 12:04
8. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 59:45 + 14:03
9. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 62:40 + 16:58
10. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 62:52 + 17:10
11. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 70:09 + 24:27
12. Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk 72:25 + 26:43
13. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB Start Blansko 78:25 + 32:43
14. Šrom Michal XPU8515 PARDUBICE BIKERS 111:39 + 65:57
Tomeš Radim TZL7849 SKOB Zlín DISK
M40 Long
9.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 45:43
2. Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava 46:28 + 0:45
3. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 47:23 + 1:40
4. Toloch Alexandr VIV7000 GIGANT Orienteering 48:01 + 2:18
5. Zrník Tomáš VIV7118 GIGANT Orienteering 48:40 + 2:57
6. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 49:42 + 3:59
7. Sacchet Daniele ITA ITA 49:53 + 4:10
8. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 51:20 + 5:37
9. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 51:41 + 5:58
10. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S MTBO TEAM 54:04 + 8:21
11. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:53 + 9:10
12. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 55:13 + 9:30
13. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 55:14 + 9:31
14. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 56:05 + 10:22
15. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 57:52 + 12:09
16. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 68:49 + 23:06
17. Kadaník Libor XHK7204 GHOST RUBENA racing team 69:54 + 24:11
Antoš Svatopluk SJC6602 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Skoupý Jan VIV7001 GIGANT Orienteering DISK
Háp Pavel XHK7101 GHOST RUBENA racing team DISK
Král Jan XBM6903 PELL’S MTBO TEAM DISK
Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha DISK
M40 Short
7.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šembera Jiří VIP6901 SK VIPrahlo 81:15
M50
7.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 45:49
1. Hejna Jiří KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:49
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 45:53 + 0:04
4. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 46:22 + 0:33
5. Kroupa Václav VIP6104 SK VIPrahlo 47:47 + 1:58
6. Peths Pavel ABR5801 A-team NOVO Bruntál 48:03 + 2:14
7. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 51:43 + 5:54
8. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 52:54 + 7:05
9. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 54:10 + 8:21
10. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 54:56 + 9:07
11. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 59:02 + 13:13
12. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 60:26 + 14:37
13. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 61:27 + 15:38
14. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 79:07 + 33:18
Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS DISK
M60
7.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 51:03
2. Müller Petr JEP4800 Jehlanka Team 56:30 + 5:27
3. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 62:14 + 11:11
Open Long
10.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karkoš Petr Neregistrovaní - Marešovi 54:00
2. Kohout Pavel NER4 NER 57:23 + 3:23
3. Rychtářová Martina NER2 NER 85:30 + 31:30
4. Doležal Josef NER2 NER 117:41 + 63:41
5. Gebauer Lubomír Neregistrovaní - Marešovi 130:07 + 76:07
Kobera David NER2 NER DISK
Open Short
4.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 28:27
2. Pilný Jiří VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:27 + 3:00
3. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 31:57 + 3:30
4. Háp Petr NER5 NER 33:47 + 5:20
5. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 36:57 + 8:30
6. Mišoňová Ivana Neregistrovaní - Marešovi 38:13 + 9:46
7. Hejnová Aneta Neregistrovaní - Marešovi 41:15 + 12:48
8. Oherová Michaela Neregistrovaní - Marešovi 41:25 + 12:58
9. Žuchová Daniela Neregistrovaní - Marešovi 43:09 + 14:42
10. Nový Jakub NER1 NER 44:01 + 15:34
11. Rychtera Ivan SMR9800 SK SNS Smržovka 54:51 + 26:24
12. Jalová Martina Neregistrovaní - Marešovi 78:46 + 50:19
Láner Roman Neregistrovaní - Marešovi DISK
W14
4.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:20
2. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:20 + 7:00
W17
5.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoňová Magdalena SMR0150 SK SNS Smržovka 34:55
2. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 38:02 + 3:07
3. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 41:59 + 7:04
Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS DISK
W20
7.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 52:46
2. Šmejcová Anna SJC9552 TJ Sportcentrum Jičín 87:00 + 34:14
W21E
7.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 37:24
2. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 39:33 + 2:09
3. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 40:39 + 3:15
4. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 42:16 + 4:52
5. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 42:42 + 5:18
6. Tyszová Natália LDC8850 KOB Děčín 43:16 + 5:52
7. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 43:53 + 6:29
8. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 45:20 + 7:56
9. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 45:36 + 8:12
10. Kaminska Anna POL POL 45:44 + 8:20
11. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 45:46 + 8:22
12. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 46:02 + 8:38
13. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 47:09 + 9:45
14. Vlčková Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 47:38 + 10:14
15. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 47:48 + 10:24
16. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 48:48 + 11:24
17. Pajerová Ivana EKP9051 VŠTJ Ekonom Praha 49:04 + 11:40
18. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 49:10 + 11:46
19. Lamichová Martina XHK9150 GHOST RUBENA racing team 49:40 + 12:16
20. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 51:42 + 14:18
21. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 52:02 + 14:38
22. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 53:05 + 15:41
23. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 54:04 + 16:40
Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha DISK
W21A
7.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 43:02
2. Hančíková Barbora TZL8853 SKOB Zlín 43:45 + 0:43
3. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 46:01 + 2:59
4. Jedličková Zuzana XHK8150 GHOST RUBENA racing team 47:24 + 4:22
5. Ticháčková Magdalena SJC7962 TJ Sportcentrum Jičín 47:28 + 4:26
6. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 48:12 + 5:10
7. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 49:07 + 6:05
8. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 49:14 + 6:12
9. Honnerová Blanka VPM8051 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:53 + 6:51
10. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 50:04 + 7:02
11. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 50:27 + 7:25
12. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 51:42 + 8:40
13. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:07 + 9:05
14. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 52:11 + 9:09
15. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:22 + 9:20
16. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 52:24 + 9:22
17. Kasalovská Natalia VBA8554 ŠK VAZKA Bratislava 52:42 + 9:40
18. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 53:02 + 10:00
19. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 54:06 + 11:04
20. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 54:35 + 11:33
21. Lánerová Leona ABR7752 A-team NOVO Bruntál 54:53 + 11:51
22. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 55:05 + 12:03
23. Jeníčková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 56:18 + 13:16
24. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 58:41 + 15:39
24. Čečrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 58:41 + 15:39
26. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 59:30 + 16:28
27. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 60:11 + 17:09
28. Michálková Alice VIV7650 GIGANT Orienteering 60:26 + 17:24
29. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 60:38 + 17:36
30. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 60:40 + 17:38
31. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 63:40 + 20:38
32. Žandová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 65:41 + 22:39
33. Linhartová Martina VIV7750 GIGANT Orienteering 67:44 + 24:42
34. Borufková Lenka SMR8450 SK SNS Smržovka 70:11 + 27:09
35. Trubáková Zuzana BLI8051 MTBO Bludný kořen 70:31 + 27:29
36. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 75:33 + 32:31
37. Horová Klára VSP8455 USK Praha 77:06 + 34:04
Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko DISK
W21B
6.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kiacová Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 42:02
2. Bílková Petra NER5 NER 44:17 + 2:15
3. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 44:23 + 2:21
4. Jedličková Adéla XHK8253 GHOST RUBENA racing team 45:00 + 2:58
5. Jiřištová Zuzana NER1 NER 45:35 + 3:33
6. Zamrzlová Eva EKP8758 VŠTJ Ekonom Praha 46:09 + 4:07
7. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 47:02 + 5:00
8. Tomešová Daniela SJC8451 TJ Sportcentrum Jičín 47:36 + 5:34
9. Knížková Anna XPU8457 PARDUBICE BIKERS 48:21 + 6:19
10. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 48:29 + 6:27
11. Žuchová Nikola SMR9351 SK SNS Smržovka 52:58 + 10:56
12. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 53:04 + 11:02
13. Grauzelová Ludmila VBA8351 ŠK VAZKA Bratislava 54:15 + 12:13
14. Šiftancová Eva DMS8050 Dynamo Malá Skála 54:47 + 12:45
15. Šebestová Jana ZUP7453 MTBO ČZU Praha 54:48 + 12:46
16. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB Start Blansko 55:58 + 13:56
17. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 57:07 + 15:05
18. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 57:50 + 15:48
19. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 58:06 + 16:04
20. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 59:59 + 17:57
21. Dziková Hana VIV7651 GIGANT Orienteering 61:05 + 19:03
Sikorová Michaela Neregistrovaní - Marešovi DISK
W40
6.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 39:31
2. Divilová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 42:27 + 2:56
3. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 42:45 + 3:14
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 46:28 + 6:57
5. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 46:55 + 7:24
6. Myšičková Marie SMR7050 SK SNS Smržovka 48:23 + 8:52
7. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 50:28 + 10:57
8. Kroupová Jana VIP7052 SK VIPrahlo 58:26 + 18:55
9. Ježková Hana TUR6955 OOB TJ Turnov 60:47 + 21:16
10. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 61:42 + 22:11
11. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 66:44 + 27:13
12. Hančíková Michaela TZL6559 SKOB Zlín 71:39 + 32:08
W50
5.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 38:12
2. Skácelová Naděžda TSU6183 LKT 80 Šumperk 39:31 + 1:19
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 41:37 + 3:25
4. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 45:54 + 7:42
5. Perůtková Ivana LCE5851 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:24 + 10:12
6. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 53:59 + 15:47
7. Lukavcová Lenka SMR5450 SK SNS Smržovka 60:25 + 22:13
8. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 88:55 + 50:43
Medlíková Míla TSU5895 LKT 80 Šumperk DISK