Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 14. kolo

Datum:
14.09.2014
Místo konání:
Rappottenstein, sportovní hřiště
Pořadatel:
15A - OLG Ströck Wien
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M50     W14     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
4.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš VIV0000 C GIGANT Orienteering 23:25
2. Hruška Tomáš ABR0001 C A-team NOVO Bruntál 27:14 + 3:49
3. Valík Adam VIV0301 C GIGANT Orienteering 29:58 + 6:33
4. Kroc Kryštof VIV0100 C GIGANT Orienteering 42:08 + 18:43
M17
8.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikán Lukáš SKL9800 C SMS Team Kladno 110:58
M20
14.80 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šňupárek Václav TZL9548 E SKOB Zlín 99:25
2. Ludvík Matyáš STB9801 A TJ Stadion Nový Bor 120:55 + 21:30
Nemet Michal BOR9705 E OK Jiskra Nový Bor DNS
M21E
17.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 102:47
2. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 115:23 + 12:36
3. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 116:22 + 13:35
4. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 119:12 + 16:25
5. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 120:58 + 18:11
6. Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 121:27 + 18:40
7. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 121:53 + 19:06
8. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 125:45 + 22:58
9. Pucherna Eduard SMR7401 C SK SNS Smržovka 128:10 + 25:23
10. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 133:43 + 30:56
11. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia VŠ Plzeň 134:32 + 31:45
12. Merenus Štěpán EKP8401 E VŠTJ Ekonom Praha 141:48 + 39:01
13. Laciga Zdeněk VSP5200 E USK Praha 144:03 + 41:16
14. Kopecký Pavel VSP7800 E USK Praha 148:54 + 46:07
Uhrmann Petr EKP8211 E VŠTJ Ekonom Praha DISK
Anděl Robert VPM8001 E KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála DNS
M21A
15.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěňha Martin EKP7608 A VŠTJ Ekonom Praha 93:37
2. Fajtl Jaroslav VPM9001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 100:41 + 7:04
3. Johanovský Tomáš ZUP8500 A MTBO ČZU Praha 104:33 + 10:56
4. Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha 107:25 + 13:48
5. Lukavec Petr SMR7800 A SK SNS Smržovka 108:00 + 14:23
6. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 114:14 + 20:37
7. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 117:06 + 23:29
8. Švarcbach Michal KNC7001 A OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 132:29 + 38:52
9. Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 133:39 + 40:02
Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál DISK
Tománek Otakar VLI8300 A Slavia Liberec orienteering DISK
Kratochvíl Karel ABR7001 B A-team NOVO Bruntál DNS
Šenk Petr VBA8001 A ŠK VAZKA Bratislava DNS
Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS DNS
Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS DNS
M21B
12.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Goder Josef ZUP8201 A MTBO ČZU Praha 91:03
2. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 94:19 + 3:16
3. Buchtík Ondřej VLI8101 B Slavia Liberec orienteering 100:34 + 9:31
4. Žák Pavel ABR7600 B A-team NOVO Bruntál 101:47 + 10:44
5. Čermák Daniel EKP7510 B VŠTJ Ekonom Praha 103:40 + 12:37
6. Pucher Filip ZUP7404 B MTBO ČZU Praha 105:12 + 14:09
7. Boček Milan TBM9228 B KOS TJ Tesla Brno 106:39 + 15:36
8. Šebesta Petr ZUP7604 B MTBO ČZU Praha 108:04 + 17:01
9. Ančic Ľuboš VBA8101 B ŠK VAZKA Bratislava 119:38 + 28:35
10. Hodoň Miroslav VIV8100 B GIGANT Orienteering 153:36 + 62:33
Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko DNS
Václavík Jan VPM8701 B KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
M21C
8.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíček Jiří SJI7727 C OK Jihlava 78:25
2. Nedopílek David SVR7600 C TJ Švýcárna 80:56 + 2:31
3. Otoupalík Jan TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno 83:01 + 4:36
4. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 85:40 + 7:15
5. Maňásek Josef SVR7700 C TJ Švýcárna 86:33 + 8:08
M40 Long
14.80 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš VIV7118 C GIGANT Orienteering 107:39
2. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 109:59 + 2:20
3. Toloch Alexandr VIV7000 C GIGANT Orienteering 110:22 + 2:43
4. Malátek Rastislav VBA7401 E ŠK VAZKA Bratislava 112:23 + 4:44
5. Kroc Dalibor VIV7400 A GIGANT Orienteering 115:10 + 7:31
6. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 121:32 + 13:53
7. Skoupý Jan VIV7001 C GIGANT Orienteering 124:16 + 16:37
8. Pazicky Ludovit Neregistrovaní - Marešovi 152:10 + 44:31
9. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 152:44 + 45:05
Král Jan XBM6903 C PELL’S MTBO TEAM DISK
Valík Luděk VIV7101 C GIGANT Orienteering DISK
Kunz Martin VIV7100 C GIGANT Orienteering DISK
Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov DNS
Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno DNS
Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha DNS
M50
10.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peths Pavel ABR5801 C A-team NOVO Bruntál 77:42
2. Hejna Jiří KNC6200 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 80:48 + 3:06
3. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 81:57 + 4:15
4. Štěpánský Václav TBM6108 C KOS TJ Tesla Brno 87:34 + 9:52
5. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 99:53 + 22:11
6. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 105:43 + 28:01
7. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 106:01 + 28:19
Dvorsky Ilja Neregistrovaní - Marešovi DNS
Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov DNS
Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor DNS
W14
4.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikánová Máša SKL0050 C SMS Team Kladno 33:45
2. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 40:01 + 6:16
W21E
15.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 104:25
2. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 105:15 + 0:50
3. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 108:22 + 3:57
4. Prchalová Ivana SMR8754 E SK SNS Smržovka 114:15 + 9:50
5. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 117:54 + 13:29
6. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 121:06 + 16:41
7. Vlčková Iva ZUP7551 E MTBO ČZU Praha 122:54 + 18:29
8. Chromá Adéla TBM8870 E KOS TJ Tesla Brno 130:00 + 25:35
9. Pajerová Ivana EKP9051 E VŠTJ Ekonom Praha 131:48 + 27:23
10. Lamichová Martina XHK9150 C GHOST RUBENA racing team 137:52 + 33:27
W21A
10.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 83:25
2. Uhnava Marketa Neregistrovaní - Marešovi 86:01 + 2:36
3. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 92:32 + 9:07
4. Jeníčková Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 101:09 + 17:44
5. Vanková Jana OKP7750 A SK OK 24 Praha 106:29 + 23:04
6. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 106:38 + 23:13
7. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 109:06 + 25:41
8. Linhartová Martina VIV7750 A GIGANT Orienteering 114:18 + 30:53
9. Salingerová Anna ZUP7750 A MTBO ČZU Praha 129:00 + 45:35
10. Horová Klára VSP8455 A USK Praha 133:01 + 49:36
11. Michálková Alice VIV7650 A GIGANT Orienteering 168:55 + 85:30
Ouhrabková Radka EKP8151 A VŠTJ Ekonom Praha DNS
Kasalovská Natalia VBA8554 A ŠK VAZKA Bratislava DNS
Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál DNS
Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha DNS
Voráčová Naďa TSU8154 A LKT 80 Šumperk DNS
Faltejsková Jana XPU7652 A PARDUBICE BIKERS DNS
Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS DNS
W21B
7.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 66:31
2. Fremrová Jaroslava LPM7954 C OK Lokomotiva Plzeň 71:44 + 5:13
3. Kiacová Zuzana XPU8954 C PARDUBICE BIKERS 95:55 + 29:24
Valíková Petra VIV7350 C GIGANT Orienteering DISK
Kratochvílová Lucie VPM9251 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Masopustová Elis VLI8656 C Slavia Liberec orienteering DISK
W40
8.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 76:30
2. Svarchachova Jarka Neregistrovaní - Marešovi 100:21 + 23:51
3. Pelikánová Lucie SKL6950 C SMS Team Kladno 113:17 + 36:47
W50
4.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 49:51
2. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 56:50 + 6:59
3. Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 68:07 + 18:16
4. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 74:00 + 24:09
5. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 85:37 + 35:46
Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov DNS