Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E2

Kategorie: H21A

Datum:
16.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Kazdová Lenka - R3
H21A
1.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9196
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 15:43 9513
2. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 16:33 + 0:50 9042
3. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 0:51 9033
4. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 16:38 + 0:55 8995
5. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 17:02 + 1:19 8769
6. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 17:50 + 2:07 8317
7. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 17:56 + 2:13 8261
8. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 18:20 + 2:37 8035
9. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 18:23 + 2:40 8006
10. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 18:39 + 2:56 7856
11. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 18:48 + 3:05 7771
12. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 18:56 + 3:13 7696
13. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 19:05 + 3:22 7611
14. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 19:09 + 3:26 7573
15. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 19:18 + 3:35 7488
16. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 19:22 + 3:39 7451
17. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 20:03 + 4:20 7065
18. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 20:22 + 4:39 6886
19. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 20:28 + 4:45 6829
20. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 20:39 + 4:56 6726
21. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 20:53 + 5:10 6594
22. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 20:56 + 5:13 6566
23. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:05 + 5:22 6481
24. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 22:17 + 6:34 5803
25. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 22:25 + 6:42 5728
26. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 22:34 + 6:51 5643
27. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 22:41 + 6:58 5577
28. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 22:51 + 7:08 5483
29. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 22:59 + 7:16 5408
30. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 23:21 + 7:38 5200
31. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 23:22 + 7:39 5191
32. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 23:23 + 7:40 5182
33. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:34 + 7:51 5078
34. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:37 + 7:54 5050
35. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 23:48 + 8:05 4946
36. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 23:57 + 8:14 4862
37. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 24:06 + 8:23 4777
38. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 26:08 + 10:25 3628
39. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 26:23 + 10:40 3487
40. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 26:24 + 10:41 3477
41. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 28:21 + 12:38 2376
42. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:08 + 14:25 1368
43. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 30:42 + 14:59 1048
44. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 32:38 + 16:55 0
45. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 38:07 + 22:24 0
Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava DISK 0
Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kazda Ondřej SJC TJ Sportcentrum Jičín DISK
Žaloudek Petr SJC8309 TJ Sportcentrum Jičín 17:04 + 1:21 0
Kovář Mirek SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín 22:50 + 7:07 0