Logo

Výsledky závodu: Mezinárodní Mistrovství ČR - TempO

Datum:
18.10.2014
Místo konání:
Kunětická hora
Pořadatel:
MFP - Matfyz Praha
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Müller Robert
Hlavní rozhodčí:
Forst Libor
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš, Müller Robert
Kategorie:
A     E - Final     E - Qualif.    
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikán Lukáš MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 4:41
2. Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha 5:02 + 0:21
3. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 5:58 + 1:17
4. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 6:29 + 1:48
5. Keresteš Vid 89S0300 OK Trzin 7:33 + 2:52
6. Přibyl Luboš 47X6600 KONKORDIA Děčín 10:01 + 5:20
7. Přibyl Adam LDC9100 KOB Děčín 11:06 + 6:25
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mihaczi Zoltan 12H6700 TIPO TKE 2:25
2. Wahlgren Lennart 85S6000 Rehns BK 2:58 + 0:33
3. Stalnacke Erik 59S7700 IFK Göteborg 3:04 + 0:39
4. Waaler Lars 19N6700 Porsgrunn OL 3:17 + 0:52
5. Fredholm Martin 14S7700 OK Linné 3:36 + 1:11
6. Furucz Dušan ZAK7100 SK Netopýr Zákupy 4:05 + 1:40
7. Tenani Alessio 21I7900 G.S.Forestale 4:15 + 1:50
8. Jansson Ola 87S6600 Björklinge SOK 4:21 + 1:56
9. Kosťová Jana KVP7450 Orientační oddíl SKV Praha 4:25 + 2:00
10. Rukšans Janis 38L8500 OK Kāpa 4:29 + 2:04
11. Keresteš Krešo 89S7000 OK Trzin 4:38 + 2:13
12. Furucz Ján ZAK7201 SK Netopýr Zákupy 4:40 + 2:15
13. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 5:10 + 2:45
14. Dudík Pavel JPV5527 Oddíl OS SK Prostějov 5:19 + 2:54
15. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 5:25 + 3:00
16. Gaidelis Janis 36L5100 Stiga 5:29 + 3:04
17. Opanasenko Mykola UKR0001 5:30 + 3:05
18. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 5:39 + 3:14
19. Dokuchaev Dmitriy 26R7800 FSKI "RADOLIK" 6:12 + 3:47
20. Jovaiša Andrius 34L6300 OSK Falco 6:14 + 3:49
21. Tišljar Ivo 39H6500 OK Orion 7:04 + 4:39

E - Qualif.

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fredholm Martin 14S7700 OK Linné 1:44
2. Waaler Lars 19N6700 Porsgrunn OL 1:47 + 0:03
3. Furucz Dušan ZAK7100 SK Netopýr Zákupy 2:04 + 0:20
4. Jovaiša Andrius 34L6300 OSK Falco 2:11 + 0:27
5. Opanasenko Mykola UKR0001 2:21 + 0:37
6. Mihaczi Zoltan 12H6700 TIPO TKE 2:26 + 0:42
7. Keresteš Krešo 89S7000 OK Trzin 2:28 + 0:44
8. Tišljar Ivo 39H6500 OK Orion 2:31 + 0:47
9. Furucz Ján ZAK7201 SK Netopýr Zákupy 2:36 + 0:52
10. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 2:37 + 0:53
11. Rukšans Janis 38L8500 OK Kāpa 2:40 + 0:56
12. Tenani Alessio 21I7900 G.S.Forestale 2:46 + 1:02
13. Gaidelis Janis 36L5100 Stiga 2:52 + 1:08
14. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 2:56 + 1:12
15. Wahlgren Lennart 85S6000 Rehns BK 2:58 + 1:14
16. Jansson Ola 87S6600 Björklinge SOK 2:59 + 1:15
17. Dokuchaev Dmitriy 26R7800 FSKI "RADOLIK" 3:06 + 1:22
18. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 3:08 + 1:24
19. Stalnacke Erik 59S7700 IFK Göteborg 3:09 + 1:25
20. Kosťová Jana KVP7450 Orientační oddíl SKV Praha 3:09 + 1:25
21. Bettin Renato 22I6500 Swallows 3:12 + 1:28
22. Kobzarev Alexander 24R5200 Orienta PODA 3:13 + 1:29
23. Dudík Pavel JPV5527 Oddíl OS SK Prostějov 3:14 + 1:30
24. Kacin Emil 91S0000 OK Azimut 3:21 + 1:37
25. Kyrychenko Vitaliy UKR0002 3:25 + 1:41
26. Sandström Bosse 88S6000 Stångenäs AIS 3:29 + 1:45
27. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 3:36 + 1:52
28. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 3:36 + 1:52
29. Puhovkin Anton UKR0003 3:36 + 1:52
30. Stankevič Robertas 34L8800 OSK Falco 3:43 + 1:59
31. Fredholm Owe 14S4600 OK Linné 3:49 + 2:05
32. Doležalová Hana VRL8851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 3:53 + 2:09
33. Madella Remo 14I7100 REM Maps 4:01 + 2:17
34. Junttila Esko 62F5200 Muuramen Rasti 4:08 + 2:24
35. Oginskii Eduard 25R6800 SKO Russ 4:12 + 2:28
36. Dudík Petr ml. JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov 4:12 + 2:28
37. Lach Tomasz 63P6601 UKS Azymut 45 Gdynia 4:14 + 2:30
38. Rukšane Liga 38L8650 OK Kāpa 4:18 + 2:34
39. Socha Zbigniew 81P5400 Grillino Gliwice 4:22 + 2:38
40. Saxtorph Soren 77D7000 Ballerup OK 4:26 + 2:42
41. Waaler Martin 19N9400 Porsgrunn OL 4:31 + 2:47
42. Wysocki Andrzej 42P5100 MUKS Gliwice 4:32 + 2:48
43. Rukšans Atis 37L4800 OK Sigulda 4:35 + 2:51
44. Hůlka Bohuslav KVP7403 Orientační oddíl SKV Praha 4:41 + 2:57
45. Shmatov Pavel 27R8000 Russia National Team 4:48 + 3:04
46. Borgiel Jarosław 11P9700 UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 4:52 + 3:08
47. Lundkvist Erik 82S6200 HJS-Vansbro OK 4:52 + 3:08
48. Rukšane Zita 37L6150 OK Sigulda 4:53 + 3:09
49. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 5:01 + 3:17
50. Korchagina Olga 28R6050 Rodnik Ekaterinburg 5:10 + 3:26
51. Kurfürst Pavel FSP7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 5:12 + 3:28
52. Vovk Vladyslav UKR0005 5:22 + 3:38
53. Kurmin Agnieška 34L9850 OSK Falco 5:24 + 3:40
54. Mastela Rafal 11P7300 UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 5:29 + 3:45
55. Opanasenko Oleksandr UKR0004 5:31 + 3:47
56. Aftevik Mikael 92S7300 OK Gläntan 5:40 + 3:56
57. Mikolavičius Gintaras 34L6000 OSK Falco 5:48 + 4:04
58. Krystek Petr KVP6103 Orientační oddíl SKV Praha 5:51 + 4:07
59. Jansson Tomas 87S7500 Björklinge SOK 5:57 + 4:13
60. Fredholm Eva 14S4550 OK Linné 5:58 + 4:14
61. Karlonaite Laura 34L0150 OSK Falco 6:10 + 4:26
62. Lučný Milan KVP7100 Orientační oddíl SKV Praha 6:19 + 4:35
63. Koponen Pentti 61F3800 EsSu 6:26 + 4:42
64. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 6:28 + 4:44
65. Keresteš Mateja 89S6650 OK Trzin 6:29 + 4:45
66. Pasek Marcin 11P9600 UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 6:31 + 4:47
67. Włodarczyk Michał 21P4900 Orientop Wrocław 6:39 + 4:55
68. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 6:42 + 4:58
69. Kadlecová Jitka KVP4351 Orientační oddíl SKV Praha 6:48 + 5:04
70. Krajcarová Senta SKM6451 KOB Směr Kroměříž 6:52 + 5:08
71. Čaikovskiene Ruta 34L6050 OSK Falco 7:04 + 5:20
72. Lažinskiene Laima 35L5200 Kaunas RSK 7:08 + 5:24
73. Skonieczny Andrzej 21P5700 Orientop Wrocław 7:09 + 5:25
74. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 7:24 + 5:40
75. Gdula Jacek 21P4800 Orientop Wrocław 7:52 + 6:08
76. Špidlen Miroslav KVP6000 Orientační oddíl SKV Praha 7:56 + 6:12
77. Trocha Roman 21P6300 Orientop Wrocław 8:01 + 6:17
78. Babič Anja 89S7150 OK Trzin 8:03 + 6:19
79. Vikulina Marina 24R8950 Orienta PODA 8:08 + 6:24
80. Leontyeva Elena 28R6150 Rodnik Ekaterinburg 8:08 + 6:24
81. Dvorský Boris KVP3324 Orientační oddíl SKV Praha 8:30 + 6:46
82. Mrtková Jarmila KVP4950 Orientační oddíl SKV Praha 8:53 + 7:09
83. Mikolavičiute Gintare 34L0050 OSK Falco 9:09 + 7:25