Výsledky závodu: Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček

Datum:
18.04.2015
Místo konání:
Parkovací plocha Automotodromu Brno, a.s.
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Pohádka máje; stav březen 2015
Ředitel závodu:
Dokoupil Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Mazal Zdeněk - R1
Stavitel tratí:
Chmelík Aleš - R2
JURY:
Ptáček Pavel, Králová Zdenka, Slezák Libor
Protokol:
Závod proběhl za chladivého proměnlivého počasí. Cílem prošlo celkem 925 závodníků. Žádný závodník nebyl zraněn ani ošetřen. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     HDR     P    
D10N
3.40 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:43
1. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 31:43 + 0:00
3. Taslerová Martina UBM0751 C MENISKOS Brno 32:11 + 0:28
4. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 33:56 + 2:13
MS Kučera Kryštof C SAK Lenora 32:55 + 1:12
MS Kala Martin C SAK Lenora 22:25 +
D10C
1.90 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 16:09
2. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 16:26 + 0:17
3. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 17:04 + 0:55
4. Ondrová Anna ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno 17:32 + 1:23
5. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:15 + 3:06
6. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 20:01 + 3:52
7. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 20:08 + 3:59
8. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 20:59 + 4:50
9. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 21:04 + 4:55
10. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 24:13 + 8:04
11. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 25:15 + 9:06
12. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 29:19 + 13:10
13. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:27 + 13:18
14. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 29:36 + 13:27
15. Matochová Adélka TZL0552 C SKOB Zlín 29:59 + 13:50
16. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 30:27 + 14:18
17. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 32:24 + 16:15
18. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 34:29 + 18:20
19. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 37:50 + 21:41
20. Burianová Julie VBM1051 C VSK Mendelu Brno 42:39 + 26:30
21. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 27:09
22. Nádeníčková Anna ABM0556 C KOB Moira Brno 47:10 + 31:01
23. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 49:04 + 32:55
Hoplíčková Eliška C SAK Lenora DISK
D12C
2.40 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 18:34
2. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 20:17 + 1:43
3. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 21:02 + 2:28
4. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 21:03 + 2:29
5. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 22:20 + 3:46
6. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:24 + 3:50
7. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 22:43 + 4:09
8. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 24:20 + 5:46
9. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 24:32 + 5:58
10. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 25:22 + 6:48
11. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:54 + 7:20
12. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 28:45 + 10:11
13. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 29:42 + 11:08
14. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:01 + 11:27
15. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:58 + 14:24
16. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 33:06 + 14:32
17. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 38:03 + 19:29
18. Mrkvičková Ema TZL0451 C SKOB Zlín 38:28 + 19:54
19. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:26 + 21:52
20. Hojgrová Tereza SSU0350 C SK Severka Šumperk 40:45 + 22:11
21. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:49 + 22:15
22. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 42:45 + 24:11
23. Gregorová Iva 56C C Neregistrovaní MM2015 55:01 + 36:27
24. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 84:31 + 65:57
D14B
3.10 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 25:08
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 26:46 + 1:38
3. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:53 + 2:45
4. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 28:38 + 3:30
5. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 29:33 + 4:25
6. Dittrichová Michaela SKM0251 B KOB Směr Kroměříž 30:46 + 5:38
6. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 30:46 + 5:38
8. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 31:53 + 6:45
9. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 32:05 + 6:57
10. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:56 + 8:48
11. Hájková Lucie AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opava 33:58 + 8:50
12. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 35:16 + 10:08
13. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 35:31 + 10:23
14. Dorota Šmelíková VBA0251 C ŠK VAZKA Bratislava 35:50 + 10:42
15. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:29 + 12:21
16. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 38:17 + 13:09
17. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:39 + 13:31
18. Králová Lucie C SAK Lenora 41:25 + 16:17
19. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 41:43 + 16:35
20. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 57:57 + 32:49
D14C
3.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 32:44
2. Mulíčková Zuzana ABM0157 B KOB Moira Brno 42:46 + 10:02
3. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 54:47 + 22:03
4. Ingrštová Štěpánka ABM0160 C KOB Moira Brno 61:11 + 28:27
D16B
4.30 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 33:31
2. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 36:59 + 3:28
3. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 37:54 + 4:23
4. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 37:56 + 4:25
5. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 39:09 + 5:38
6. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 39:25 + 5:54
7. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 39:38 + 6:07
8. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 40:12 + 6:41
9. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 40:20 + 6:49
10. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 40:22 + 6:51
11. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 41:55 + 8:24
12. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 42:40 + 9:09
13. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 43:12 + 9:41
14. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 43:26 + 9:55
15. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 43:28 + 9:57
16. Hájková Lenka AOP0050 A Přátelé orientačního běhu Opava 43:35 + 10:04
17. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 44:18 + 10:47
18. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 45:45 + 12:14
19. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 48:19 + 14:48
20. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:36 + 16:05
21. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 51:42 + 18:11
22. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 56:32 + 23:01
23. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 58:11 + 24:40
24. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 66:59 + 33:28
25. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 87:31 + 54:00
D16C
3.90 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:46
2. Bastlová Pavla ABM0061 C KOB Moira Brno 54:38 + 8:52
3. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 60:44 + 14:58
Smutná Kateřina ABM0060 C KOB Moira Brno DISK
D18B
5.00 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 40:10
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 40:16 + 0:06
3. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 41:33 + 1:23
4. Kavánková Iva TZL9753 B SKOB Zlín 42:28 + 2:18
5. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 42:37 + 2:27
6. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 46:15 + 6:05
7. Fukalová Hana AOP9850 A Přátelé orientačního běhu Opava 48:07 + 7:57
8. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 49:13 + 9:03
9. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:09 + 9:59
10. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 50:58 + 10:48
11. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 51:09 + 10:59
12. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 51:18 + 11:08
13. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 53:20 + 13:10
14. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:26 + 15:16
15. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 55:41 + 15:31
16. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 57:41 + 17:31
17. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:08 + 18:58
18. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 64:40 + 24:30
19. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 83:45 + 43:35
D18C
4.50 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 53:37
2. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:11 + 7:34
3. Drašarová Eva C SAK Lenora 67:52 + 14:15
D20B
5.60 km, 235 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4200
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hošeková Vanda ASU9696 A Magnus Orienteering 48:04 4537
2. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 49:41 + 1:37 4396
3. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 52:16 + 4:12 4170
4. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 57:10 + 9:06 3742
5. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 57:17 + 9:13 3732
6. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:06 + 11:02 3574
7. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 59:29 + 11:25 3540
8. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 59:53 + 11:49 3505
9. Pěčková Veronika SKM9651 C KOB Směr Kroměříž 66:53 + 18:49 2894
10. Mlčáková Markéta AOP9650 C Přátelé orientačního běhu Opava 81:28 + 33:24 1620
D21B
7.70 km, 285 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8330
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 53:34 8758
2. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 53:59 + 0:25 8692
3. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 54:56 + 1:22 8540
4. Müllerová Věra VAM9051 R OOB Vamberk 55:21 + 1:47 8473
5. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 57:14 + 3:40 8172
6. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:24 + 7:50 7506
7. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 63:42 + 10:08 7138
8. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:06 + 10:32 7074
9. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 64:23 + 10:49 7028
10. Hvorecká Eva VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 65:35 + 12:01 6836
11. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 65:48 + 12:14 6802
12. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 66:21 + 12:47 6714
13. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 67:15 + 13:41 6570
14. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:52 + 15:18 6311
15. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 71:24 + 17:50 5906
16. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 71:25 + 17:51 5903
17. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:33 + 17:59 5882
18. Tesařová Marcela AOP9450 R Přátelé orientačního běhu Opava 72:47 + 19:13 5685
19. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 73:40 + 20:06 5543
20. Haltof Ewa VRB9499 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 74:16 + 20:42 5447
21. Krejčíková Barbora TZL8551 C SKOB Zlín 77:17 + 23:43 4965
22. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 77:30 + 23:56 4930
23. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 79:07 + 25:33 4672
24. Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:00 + 29:26 4050
25. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 83:01 + 29:27 4048
26. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:14 + 30:40 3853
27. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:22 + 32:48 3512
28. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 87:56 + 34:22 3261
D21C
5.60 km, 235 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6247
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 43:00 6706
2. Králová Lada SSU8799 C SK Severka Šumperk 43:29 + 0:29 6635
3. Soukupová Lucie SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín 46:49 + 3:49 6148
4. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 50:05 + 7:05 5670
5. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 50:42 + 7:42 5580
6. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 51:06 + 8:06 5522
7. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 52:57 + 9:57 5251
8. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 52:58 + 9:58 5249
9. Tomešová Daniela SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín 56:01 + 13:01 4803
10. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 56:42 + 13:42 4703
11. Smětáková Ivana HLV8154 C KČT - OB Holešov 58:10 + 15:10
12. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 58:30 + 15:30 4440
13. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 59:40 + 16:40 4269
14. Hegerová Petra RBK9355 C SK Radioklub Blansko 60:01 + 17:01 4218
15. Špicarová Michaela SJC8754 C TJ Sportcentrum Jičín 60:39 + 17:39 4125
16. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 63:27 + 20:27 3716
17. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 68:19 + 25:19 3005
D21D
3.60 km, 145 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 1784
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Jana 56C9300 C Neregistrovaní MM2015 41:44
2. Volná Jitka ABM9256 C KOB Moira Brno 42:01 + 0:17 2068
3. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 48:19 + 6:35 1821
4. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 52:01 + 10:17 1677
5. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB TJ Spartak Adamov 54:17 + 12:33 1588
6. Zedníková Michaela 56C C Neregistrovaní MM2015 59:48 + 18:04
7. Dovrtělová Gabriela TZL8591 C SKOB Zlín 61:09 + 19:25
8. Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:46 + 22:02 1217
9. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 63:58 + 22:14 1210
10. Taslerová Renata UBM7651 C MENISKOS Brno 65:54 + 24:10 1134
11. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 73:21 + 31:37 843
D35B
6.10 km, 270 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 53:02
2. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 58:18 + 5:16
3. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 59:18 + 6:16
4. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 60:49 + 7:47
5. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 64:12 + 11:10
6. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 64:32 + 11:30
7. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 65:58 + 12:56
8. Kovalčíková Eva AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opava 66:36 + 13:34
9. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 68:06 + 15:04
10. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 69:37 + 16:35
11. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:45 + 17:43
12. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 78:25 + 25:23
13. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 79:44 + 26:42
14. Dziková Hana VIV7651 C GIGANT Orienteering 105:59 + 52:57
D35C
4.10 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 30:22
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 32:42 + 2:20
3. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 35:41 + 5:19
4. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 37:30 + 7:08
5. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 39:06 + 8:44
6. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 40:01 + 9:39
7. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 40:29 + 10:07
8. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 40:30 + 10:08
9. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 42:34 + 12:12
10. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:24 + 13:02
11. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 43:43 + 13:21
12. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 44:32 + 14:10
13. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 44:39 + 14:17
14. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 44:50 + 14:28
15. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 47:26 + 17:04
16. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 48:05 + 17:43
17. Vemolová Barbora UBM7751 C MENISKOS Brno 49:25 + 19:03
18. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 50:13 + 19:51
19. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:31 + 20:09
20. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 51:03 + 20:41
21. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 51:38 + 21:16
22. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 55:05 + 24:43
23. Gernertová Martina TBM7375 C KOS TJ Tesla Brno 55:09 + 24:47
24. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 55:15 + 24:53
25. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 60:45 + 30:23
26. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 60:50 + 30:28
27. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 61:47 + 31:25
28. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 61:50 + 31:28
29. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:23 + 34:01
30. Gregorová Eva 56C C Neregistrovaní MM2015 65:11 + 34:49
31. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 78:31 + 48:09
Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D40B
5.00 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 40:34
2. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 42:20 + 1:46
3. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 44:57 + 4:23
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 45:10 + 4:36
5. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 48:56 + 8:22
6. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:24 + 8:50
7. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:51 + 13:17
8. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 54:45 + 14:11
9. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:36 + 20:02
10. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 62:58 + 22:24
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 70:08 + 29:34
D45B
3.90 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:21
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 33:45 + 1:24
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:12 + 2:51
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:20 + 2:59
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 35:36 + 3:15
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 35:53 + 3:32
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:35 + 4:14
8. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 37:40 + 5:19
9. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 38:11 + 5:50
10. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 39:38 + 7:17
11. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 40:34 + 8:13
12. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 41:20 + 8:59
13. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 41:30 + 9:09
14. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:09 + 9:48
15. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 43:59 + 11:38
16. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:07 + 11:46
17. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 45:47 + 13:26
18. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 50:52 + 18:31
19. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 60:46 + 28:25
D45C
3.60 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 46:47
2. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 48:16 + 1:29
3. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 54:36 + 7:49
4. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 54:48 + 8:01
5. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 55:53 + 9:06
6. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 60:01 + 13:14
7. Končáková Katka HLV6856 C KČT - OB Holešov 61:23 + 14:36
8. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 61:43 + 14:56
9. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 63:22 + 16:35
10. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 65:14 + 18:27
11. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 72:26 + 25:39
D50B
3.60 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 35:30
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 38:24 + 2:54
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:53 + 3:23
4. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 46:35 + 11:05
5. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 50:11 + 14:41
6. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 54:40 + 19:10
7. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 57:06 + 21:36
8. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 58:18 + 22:48
9. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 61:38 + 26:08
MS Pijáková Iveta SPE0001 C KOB Sokol Pezinok 41:32 + 6:02
D55B
3.30 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 38:19
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 54:29 + 16:10
3. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 56:48 + 18:29
4. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 64:36 + 26:17
D55C
3.10 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno 29:21
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 37:53 + 8:32
3. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 41:31 + 12:10
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 44:06 + 14:45
5. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 44:54 + 15:33
6. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 48:56 + 19:35
7. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 49:41 + 20:20
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:44 + 21:23
9. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:13 + 28:52
10. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 58:17 + 28:56
MS Chmelařová Blanka 25C C péčkaři 51:26 + 22:05
D60B
3.10 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 39:03
2. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 43:38 + 4:35
D65B
2.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 43:05
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 48:14 + 5:09
3. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 71:00 + 27:55
D70B
2.40 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 29:32
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 45:59 + 16:27
H10N
3.40 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 17:52
2. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 24:21 + 6:29
3. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 25:37 + 7:45
4. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 26:17 + 8:25
5. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 30:33 + 12:41
6. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 30:55 + 13:03
7. Pastušek Tomáš C SAK Lenora 33:16 + 15:24
8. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 33:39 + 15:47
9. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 38:50 + 20:58
10. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 39:58 + 22:06
Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H10C
1.90 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 13:42
2. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 14:47 + 1:05
3. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:26 + 1:44
4. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 16:18 + 2:36
5. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 17:19 + 3:37
6. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 17:32 + 3:50
7. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 18:16 + 4:34
8. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 20:30 + 6:48
9. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:54 + 7:12
10. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 24:14 + 10:32
11. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 25:52 + 12:10
12. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:55 + 14:13
13. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 28:07 + 14:25
14. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 28:43 + 15:01
15. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:35 + 15:53
16. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 30:35 + 16:53
17. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 34:56 + 21:14
18. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 35:58 + 22:16
19. Smutný Jakub ABM0502 C KOB Moira Brno 36:13 + 22:31
20. Daniel Šmelík VBA0701 C ŠK VAZKA Bratislava 40:34 + 26:52
MS Chmelík Albert ZBM0411 C SK Žabovřesky Brno 16:16 + 2:34
H12C
3.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:57
2. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 23:14 + 0:17
3. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 25:20 + 2:23
4. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 25:35 + 2:38
5. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 26:41 + 3:44
6. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:19 + 4:22
7. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:05 + 6:08
8. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 32:55 + 9:58
9. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 33:03 + 10:06
10. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 33:06 + 10:09
11. Musil Štěpán VBM0302 C VSK Mendelu Brno 34:27 + 11:30
12. Lička Adam VBM0301 C VSK Mendelu Brno 36:00 + 13:03
13. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 36:08 + 13:11
14. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 37:32 + 14:35
15. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 38:13 + 15:16
16. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 38:51 + 15:54
17. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 39:03 + 16:06
18. Štěrbák Josef ZBM0409 C SK Žabovřesky Brno 39:42 + 16:45
19. Novosad Pavel TZL0404 C SKOB Zlín 40:03 + 17:06
20. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 40:27 + 17:30
21. Graubner Tadeáš 13C0401 C SKK Tatanka Zlín 42:48 + 19:51
22. Šemnický Jakub TZL0400 C SKOB Zlín 43:42 + 20:45
23. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 45:08 + 22:11
24. Eichler Vít TZL0401 C SKOB Zlín 46:03 + 23:06
25. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:37 + 23:40
26. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 48:19 + 25:22
27. Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 48:24 + 25:27
28. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 50:53 + 27:56
29. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 55:10 + 32:13
Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry DISK
Račanský Matěj 6YC0400 C Neregistrovaní DISK
Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov DISK
MS Dvořák Jaromír C SAK Lenora 97:36 + 74:39
MS Kala Filip+Jakub C SAK Lenora DISK
H14B
4.60 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 31:50
2. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:09 + 1:19
3. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 34:04 + 2:14
4. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 35:44 + 3:54
5. Čech Vít AOP0302 B Přátelé orientačního běhu Opava 36:37 + 4:47
6. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 37:44 + 5:54
7. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 37:50 + 6:00
8. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 38:06 + 6:16
9. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 38:27 + 6:37
10. Valík Adam AOP0301 B Přátelé orientačního běhu Opava 39:29 + 7:39
11. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:35 + 8:45
12. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 42:34 + 10:44
13. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 44:48 + 12:58
14. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 44:51 + 13:01
15. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 46:00 + 14:10
16. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 48:21 + 16:31
17. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 50:34 + 18:44
18. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 50:39 + 18:49
19. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 51:26 + 19:36
20. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:44 + 20:54
21. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 54:05 + 22:15
22. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 56:20 + 24:30
23. Václavík Radek LCE0202 B OOB TJ Slovan Luhačovice 59:52 + 28:02
24. Janík Patrik LCE0101 B OOB TJ Slovan Luhačovice 62:47 + 30:57
25. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 63:09 + 31:19
H14C
3.40 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 31:03
2. Adámek Filip ABM0101 C KOB Moira Brno 32:30 + 1:27
3. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 36:04 + 5:01
4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 41:38 + 10:35
5. Němec Ondřej VBM0102 C VSK Mendelu Brno 42:23 + 11:20
6. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 44:32 + 13:29
7. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 45:24 + 14:21
8. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 45:56 + 14:53
9. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 47:05 + 16:02
10. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 51:17 + 20:14
11. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 52:53 + 21:50
12. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 57:31 + 26:28
13. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:30 + 43:27
Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
MS Fišera Ota C SAK Lenora 33:21 + 2:18
MS Drašar Martin C SAK Lenora 62:57 + 31:54
H16B
6.10 km, 270 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 40:42
2. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 42:20 + 1:38
3. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:48 + 2:06
4. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 45:21 + 4:39
5. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 46:40 + 5:58
6. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:42 + 8:00
7. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:32 + 8:50
8. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:47 + 9:05
9. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 49:57 + 9:15
10. Panovec Kryštof OTK0001 A OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:53 + 10:11
11. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 54:13 + 13:31
12. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 54:51 + 14:09
13. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 55:33 + 14:51
14. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 56:23 + 15:41
15. Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín 58:07 + 17:25
16. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 59:15 + 18:33
17. Tesař Vojtěch AOP9900 A Přátelé orientačního běhu Opava 60:00 + 19:18
18. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 61:50 + 21:08
19. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 65:43 + 25:01
20. Říčný Vojta ZBM9903 A SK Žabovřesky Brno 65:55 + 25:13
21. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 66:01 + 25:19
22. Šeďa Šimon ABM0009 B KOB Moira Brno 66:26 + 25:44
23. Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice 68:47 + 28:05
24. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 68:57 + 28:15
25. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:37 + 28:55
26. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 72:04 + 31:22
27. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 72:23 + 31:41
28. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 73:06 + 32:24
29. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 75:01 + 34:19
30. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 76:00 + 35:18
31. Fučík Kryštof ABM0103 C KOB Moira Brno 82:21 + 41:39
32. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:17 + 43:35
33. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:42 + 45:00
Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H16C
4.50 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 44:21
2. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 45:24 + 1:03
3. Starčuk Zenon TBM9905 C KOS TJ Tesla Brno 48:09 + 3:48
4. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 53:39 + 9:18
Tureček Vojtěch 97C0000 C No register DISK
H18B
7.90 km, 280 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 46:08
2. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 48:11 + 2:03
3. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 51:08 + 5:00
4. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 53:10 + 7:02
5. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 53:29 + 7:21
6. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 55:02 + 8:54
7. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 55:12 + 9:04
8. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 56:15 + 10:07
9. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 56:30 + 10:22
10. Kašpar Jakub ASU9747 A Magnus Orienteering 61:16 + 15:08
11. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 61:55 + 15:47
12. Sedláček Ondřej HLV9732 B KČT - OB Holešov 62:28 + 16:20
13. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 66:47 + 20:39
14. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 66:58 + 20:50
15. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 67:32 + 21:24
16. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 71:44 + 25:36
17. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 72:27 + 26:19
18. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 76:15 + 30:07
19. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 76:45 + 30:37
20. Vosáhlo Jan SSU9701 B SK Severka Šumperk 95:11 + 49:03
H18C
6.10 km, 270 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS Bařina Jiří SBK8101 C KOB Start Blansko 87:12
H20B
8.50 km, 305 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 1628
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:32 1855
2. Mikula Jan SSU9609 A SK Severka Šumperk 61:05 + 6:33 1671
3. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 65:19 + 10:47 1552
4. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 74:59 + 20:27 1281
5. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 77:29 + 22:57 1211
6. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 83:02 + 28:30 1055
H21B
12.60 km, 500 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9255
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 71:51 9805
2. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 73:32 + 1:41 9584
3. Dávidík Marian SJC7702 E TJ Sportcentrum Jičín 74:17 + 2:26 9486
4. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 74:46 + 2:55 9422
5. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 74:57 + 3:06 9398
6. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 75:17 + 3:26 9354
7. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 75:35 + 3:44 9315
8. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 75:54 + 4:03 9273
9. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 76:02 + 4:11 9255
10. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 76:48 + 4:57 9155
11. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 78:03 + 6:12 8990
12. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 78:28 + 6:37 8936
13. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 79:08 + 7:17 8848
14. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 79:16 + 7:25 8830
15. Beneš Jan SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín 80:42 + 8:51 8642
16. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 80:50 + 8:59 8625
17. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 81:05 + 9:14 8592
18. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 81:17 + 9:26 8565
19. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:31 + 9:40 8535
20. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 81:41 + 9:50 8513
21. Matula Petr ADA8202 C OOB TJ Spartak Adamov 81:56 + 10:05 8480
22. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:51 + 11:00 8359
23. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 82:59 + 11:08 8342
24. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 83:14 + 11:23 8309
25. Hadač Filip AOP9301 R Přátelé orientačního běhu Opava 83:30 + 11:39 8274
26. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:39 + 12:48 8123
27. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 84:40 + 12:49 8121
27. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 84:40 + 12:49 8121
29. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 85:13 + 13:22 8048
30. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:25 + 13:34 8022
31. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 85:45 + 13:54 7978
32. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 85:49 + 13:58 7969
33. Vozda Vojtěch KSU9043 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:53 + 14:02 7961
34. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 85:56 + 14:05 7954
35. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 86:01 + 14:10 7943
36. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:44 + 14:53 7849
37. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 88:19 + 16:28 7641
38. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 88:20 + 16:29 7639
39. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 88:23 + 16:32 7632
40. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 88:53 + 17:02 7566
41. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 89:48 + 17:57 7446
42. Rossmanith Vojta AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 90:40 + 18:49 7332
43. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 91:06 + 19:15 7275
44. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:59 + 20:08 7159
45. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 92:08 + 20:17 7139
46. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 92:54 + 21:03 7038
47. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 93:03 + 21:12 7019
48. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 93:30 + 21:39 6959
49. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 94:14 + 22:23 6863
50. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 95:02 + 23:11 6758
51. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 96:27 + 24:36 6572
52. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:16 + 25:25 6464
53. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 101:20 + 29:29 5930
54. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 102:00 + 30:09 5842
55. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 102:59 + 31:08 5713
56. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 103:28 + 31:37 5649
57. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 105:06 + 33:15 5435
58. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 107:00 + 35:09 5185
59. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 109:54 + 38:03 4804
60. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 112:19 + 40:28 4486
61. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 112:50 + 40:59 4418
62. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 115:36 + 43:45 4054
63. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 121:21 + 49:30 3299
64. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 137:17 + 65:26 1204
65. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 143:12 + 71:21 426
66. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 146:23 + 74:32 8
Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21C
10.20 km, 400 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 69:44 0
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 80:37 + 10:53 0
3. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 82:17 + 12:33 0
4. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 91:49 + 22:05
5. Sýkora Petr SSU8400 C SK Severka Šumperk 125:02 + 55:18
Babišík Tomáš C SAK Lenora DISK
H21D
6.40 km, 280 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5796
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 38:18 6566
2. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 42:57 + 4:39 5900
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 44:55 + 6:37 5618
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 48:00 + 9:42 5176
5. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Havířov 52:09 + 13:51 4581
6. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 55:17 + 16:59 4132
7. Velička Jan VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 55:19 + 17:01 4127
8. Kulich Martin NNN9009 C Neregistrovaní 56:05 + 17:47
9. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 60:05 + 21:47 3444
10. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 62:20 + 24:02 3122
11. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 62:45 + 24:27 3062
12. Eliáš Jan ZBM8207 C SK Žabovřesky Brno 62:50 + 24:32 3050
13. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 65:34 + 27:16 2658
14. Pastuszek Filip TZL7731 C SKOB Zlín 73:37 + 35:19 1504
15. Vavrečka Michal JPVXX01 C Oddíl OS SK Prostějov 74:40 + 36:22
16. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:20 + 37:02 1258
17. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 77:27 + 39:09 955
18. Šarlej Marek TBM8104 C KOS TJ Tesla Brno 86:01 + 47:43
19. Vágner Vladislav SJC8602 C TJ Sportcentrum Jičín 94:22 + 56:04 0
Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko DISK 0
H35B
8.50 km, 305 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 51:29
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 53:48 + 2:19
3. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 54:31 + 3:02
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 55:34 + 4:05
5. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:56 + 8:27
6. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 61:36 + 10:07
7. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 64:30 + 13:01
8. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:54 + 13:25
9. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 66:55 + 15:26
10. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 68:40 + 17:11
11. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 69:27 + 17:58
12. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:12 + 19:43
13. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 71:55 + 20:26
14. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 72:40 + 21:11
15. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 73:42 + 22:13
16. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 73:57 + 22:28
17. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 75:03 + 23:34
18. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 75:58 + 24:29
19. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 79:16 + 27:47
20. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 81:47 + 30:18
21. Mareček Jiří ADA5901 C OOB TJ Spartak Adamov 83:28 + 31:59
22. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 86:06 + 34:37
23. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:36 + 38:07
24. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 90:56 + 39:27
25. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 97:22 + 45:53
Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering DISK
H35C
7.00 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrbák Eduard ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno 44:10
2. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:37 + 6:27
3. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 51:13 + 7:03
4. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 52:48 + 8:38
5. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 56:16 + 12:06
6. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 57:07 + 12:57
7. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 57:57 + 13:47
8. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 58:52 + 14:42
9. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 61:37 + 17:27
10. Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 62:27 + 18:17
11. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 62:31 + 18:21
12. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 63:03 + 18:53
13. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 63:08 + 18:58
14. Brosch Petr RBK C SK Radioklub Blansko 63:50 + 19:40
15. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 65:41 + 21:31
16. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 66:48 + 22:38
17. Tasler David UBM7105 C MENISKOS Brno 69:09 + 24:59
18. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:25 + 28:15
19. Novotný Tomáš 8RC7702 C žádný 73:33 + 29:23
20. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 74:00 + 29:50
21. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 74:17 + 30:07
22. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:48 + 32:38
23. Patterman Pavel C SAK Lenora 79:03 + 34:53
24. Ryšavý Miloš ZBM7607 C SK Žabovřesky Brno 83:56 + 39:46
25. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 86:44 + 42:34
26. Starčuk Zenon TBM6202 C KOS TJ Tesla Brno 87:14 + 43:04
27. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 89:47 + 45:37
28. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 92:37 + 48:27
29. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 94:44 + 50:34
30. Dušek Vladimír 7LC7400 C Spolek bloudících šneků 95:36 + 51:26
31. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 111:06 + 66:56
Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno DISK
Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Špak Zdeněk 56C0008 C Neregistrovaní MM2015 67:41 + 23:31
H40B
7.90 km, 280 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:42
2. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 59:29 + 4:47
3. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 63:17 + 8:35
4. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 64:45 + 10:03
5. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 67:18 + 12:36
6. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:32 + 12:50
7. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 67:57 + 13:15
8. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 71:43 + 17:01
9. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 72:09 + 17:27
10. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:51 + 18:09
11. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 82:27 + 27:45
12. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 86:14 + 31:32
H45B
7.10 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 47:29
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:06 + 0:37
3. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:34 + 6:05
4. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 55:42 + 8:13
5. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 56:38 + 9:09
6. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 56:46 + 9:17
7. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:19 + 10:50
8. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 59:07 + 11:38
9. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 60:06 + 12:37
10. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 63:02 + 15:33
11. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 66:06 + 18:37
12. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 70:06 + 22:37
13. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 70:11 + 22:42
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 74:07 + 26:38
15. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 76:20 + 28:51
16. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 93:58 + 46:29
17. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 95:39 + 48:10
.............................. TBM C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45C
5.40 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:27
2. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 44:50 + 0:23
3. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 47:38 + 3:11
4. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 47:51 + 3:24
5. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 53:23 + 8:56
6. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 54:44 + 10:17
7. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 61:31 + 17:04
8. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 61:35 + 17:08
9. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 61:49 + 17:22
10. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 64:53 + 20:26
11. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 66:00 + 21:33
12. Tureček Petr 97C6700 C No register 83:08 + 38:41
H50B
6.40 km, 280 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 53:34
2. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 53:43 + 0:09
3. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 54:13 + 0:39
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 55:35 + 2:01
5. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 56:39 + 3:05
6. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 57:24 + 3:50
7. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 57:25 + 3:51
8. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 58:20 + 4:46
9. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 59:17 + 5:43
10. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 60:51 + 7:17
11. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 60:52 + 7:18
12. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 61:32 + 7:58
13. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 62:45 + 9:11
14. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 62:50 + 9:16
15. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 65:23 + 11:49
16. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 67:18 + 13:44
17. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 74:17 + 20:43
Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov DISK
MS Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 63:25 + 9:51
H55B
5.40 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 36:56
2. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 37:31 + 0:35
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 42:54 + 5:58
4. Šálek Jiří C SAK Lenora 44:13 + 7:17
5. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 45:46 + 8:50
6. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 45:52 + 8:56
7. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 47:35 + 10:39
8. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 48:49 + 11:53
9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 49:19 + 12:23
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 49:29 + 12:33
11. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 49:42 + 12:46
12. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:29 + 13:33
13. Šuler Josef TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno 50:48 + 13:52
14. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 51:12 + 14:16
15. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 51:14 + 14:18
16. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 52:31 + 15:35
17. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 52:37 + 15:41
18. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 53:02 + 16:06
19. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 62:02 + 25:06
MS Piják Jaroslav SPE0002 C KOB Sokol Pezinok 42:02 + 5:06
H55C
4.10 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:41
2. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 38:11 + 2:30
3. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 40:05 + 4:24
4. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 41:11 + 5:30
5. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 44:09 + 8:28
6. Poklop Lubomír LOL5601 C OK Olomouc 46:31 + 10:50
7. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:33 + 10:52
8. Bednář Jan UOL5402 C SK UP Olomouc 46:36 + 10:55
9. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:41 + 11:00
10. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 46:59 + 11:18
11. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 48:21 + 12:40
12. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 49:28 + 13:47
13. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 54:35 + 18:54
14. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 55:28 + 19:47
15. Fráňa Pavel GBM C 58:56 + 23:15
16. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 62:18 + 26:37
17. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 62:51 + 27:10
H60B
4.50 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 42:54
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 45:10 + 2:16
3. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:30 + 6:36
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 51:17 + 8:23
5. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 64:07 + 21:13
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 64:42 + 21:48
7. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 66:12 + 23:18
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 72:36 + 29:42
H65B
4.30 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 39:05
2. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 40:07 + 1:02
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 40:31 + 1:26
4. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 40:44 + 1:39
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 42:36 + 3:31
6. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 44:17 + 5:12
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 45:32 + 6:27
8. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:02 + 10:57
9. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 51:08 + 12:03
10. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 51:38 + 12:33
11. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 51:45 + 12:40
12. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 51:48 + 12:43
13. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 56:39 + 17:34
14. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 58:41 + 19:36
15. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 60:21 + 21:16
H70B
3.90 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 43:31
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 45:16 + 1:45
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 49:07 + 5:36
4. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 49:37 + 6:06
5. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 64:02 + 20:31
6. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:46 + 22:15
HDR
3.50 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 23:52
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 24:30 + 0:38
3. Vojna Tobiáš 56C C Neregistrovaní MM2015 26:17 + 2:25
4. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 28:17 + 4:25
5. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 28:21 + 4:29
6. Milánová Viktorie C SAK Lenora 29:00 + 5:08
7. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 29:38 + 5:46
8. Mudrák Daniel C SAK Lenora 29:57 + 6:05
9. Vernerová Hana C SAK Lenora 30:08 + 6:16
10. Matyáš Folprecht 56C C Neregistrovaní MM2015 30:40 + 6:48
11. Kočí Tomáš C SAK Lenora 30:50 + 6:58
12. Graubnerová Kamila 13C0454 C SKK Tatanka Zlín 31:36 + 7:44
13. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 32:04 + 8:12
14. Jankových Eliška 56C C Neregistrovaní MM2015 32:12 + 8:20
15. Bebar Jan 56C C Neregistrovaní MM2015 32:17 + 8:25
16. Frkal Jiří SKM1111 C KOB Směr Kroměříž 32:25 + 8:33
17. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 32:47 + 8:55
18. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 32:52 + 9:00
19. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 33:14 + 9:22
20. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 33:28 + 9:36
21. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 33:50 + 9:58
22. Pilařová Klára ABM0751 C KOB Moira Brno 34:02 + 10:10
23. Matochová Anna C SAK Lenora 34:54 + 11:02
24. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 36:07 + 12:15
25. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 36:35 + 12:43
26. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 37:56 + 14:04
27. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:41 + 14:49
27. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:41 + 14:49
29. Salajka Viktor C SAK Lenora 39:56 + 16:04
30. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 40:04 + 16:12
31. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB TJ Spartak Adamov 40:21 + 16:29
32. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 40:38 + 16:46
33. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 40:50 + 16:58
34. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 41:15 + 17:23
35. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 41:34 + 17:42
36. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:42 + 18:50
37. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:44 + 18:52
38. Lička Jakub VBM0503 C VSK Mendelu Brno 43:01 + 19:09
39. Pokorní 56C C Neregistrovaní MM2015 43:06 + 19:14
40. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 43:40 + 19:48
41. Velešík David C SAK Lenora 44:07 + 20:15
42. Graubner Mikuláš 13C1010 C SKK Tatanka Zlín 44:23 + 20:31
43. Musilová Lucie VBM0651 C VSK Mendelu Brno 45:30 + 21:38
44. Chmelík Robert 56C C Neregistrovaní MM2015 45:50 + 21:58
45. Švidrnochová Nela HAV0950 C SKOB Havířov 47:13 + 23:21
46. Dušková Aneta C SAK Lenora 48:39 + 24:47
47. Kroutilová Eliška ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno 49:19 + 25:27
48. Eliášová Helena C SAK Lenora 50:40 + 26:48
49. Eliáš Jaromír C SAK Lenora 50:51 + 26:59
50. Vemola Matěj UBM0701 C MENISKOS Brno 51:55 + 28:03
51. Štábl Vít C SAK Lenora 52:35 + 28:43
52. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 53:00 + 29:08
53. Krejčiříková Zuzana C SAK Lenora 53:01 + 29:09
54. Čermáková Michaela C SAK Lenora 56:08 + 32:16
55. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 56:47 + 32:55
56. Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc 57:07 + 33:15
57. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:37 + 35:45
58. Alešová Anna ASU1077 C Magnus Orienteering 61:26 + 37:34
58. Aleš Mikuláš ASU1017 C Magnus Orienteering 61:26 + 37:34
60. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 61:42 + 37:50
61. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 63:14 + 39:22
62. Kubáň Patrik 56C0401 C Neregistrovaní MM2015 63:46 + 39:54
63. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 64:33 + 40:41
64. Malá Lucie TBM C KOS TJ Tesla Brno 67:21 + 43:29
65. Eliášová Marta ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno 75:22 + 51:30
66. Eliáš Václav ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno 75:38 + 51:46
67. Smejkalová Anna C SAK Lenora 86:15 + 62:23
68. Evstafeva Simona 56C0001 C Neregistrovaní MM2015 105:39 + 81:47
69. Štěpánková Anežka 56C0002 C Neregistrovaní MM2015 105:58 + 82:06
70. Tuček Vojtěch C SAK Lenora 113:33 + 89:41
71. Tučková Anna C SAK Lenora 113:53 + 90:01
Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Navrátil Sam C SAK Lenora DISK
P
2.90 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 19:51
2. Musil Radek C SAK Lenora 24:31 + 4:40
3. Burian Petr VBM9601 C VSK Mendelu Brno 25:18 + 5:27
4. Helán Libor 56C0006 C Neregistrovaní MM2015 25:35 + 5:44
5. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 26:40 + 6:49
6. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 26:48 + 6:57
7. Novotný Petr 56C0007 C Neregistrovaní MM2015 27:16 + 7:25
8. Doležalová Adéla 23C9550 C Neregistrovaní - Dol. 27:35 + 7:44
9. Tachovský Vít C SAK Lenora 28:38 + 8:47
10. Velešíková Monika C SAK Lenora 28:49 + 8:58
11. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 29:24 + 9:33
12. Doležalová Martina 23C9350 C Neregistrovaní - Dol. 29:26 + 9:35
13. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 29:32 + 9:41
14. Vémola Jiří C SAK Lenora 29:52 + 10:01
15. Urbánek Petr 56C0011 C Neregistrovaní MM2015 30:06 + 10:15
16. Chmelík Petr 56C C Neregistrovaní MM2015 30:11 + 10:20
17. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 31:03 + 11:12
18. Račanský Martin 6YC7400 C Neregistrovaní 31:06 + 11:15
19. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 31:18 + 11:27
20. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 32:05 + 12:14
21. Kresta Aleš 56C C Neregistrovaní MM2015 32:26 + 12:35
22. Graubnerová Martina 13C7654 C SKK Tatanka Zlín 32:41 + 12:50
23. Šichová Radka ABM8051 C KOB Moira Brno 32:45 + 12:54
24. Kříž Pavel TBM8012 C KOS TJ Tesla Brno 33:04 + 13:13
25. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 33:30 + 13:39
26. Sklenářová Radka C SAK Lenora 33:34 + 13:43
27. Staněk Mojmír UBM6701 C MENISKOS Brno 33:42 + 13:51
28. Šeďová Klára ABM7452 C KOB Moira Brno 33:56 + 14:05
29. Reisigová Anna 56C0102 C Neregistrovaní MM2015 34:04 + 14:13
30. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 34:24 + 14:33
31. Reichlová Jiřina C SAK Lenora 34:29 + 14:38
32. Obdržálek Milan 56C0013 C Neregistrovaní MM2015 34:47 + 14:56
33. Šimek Petr 56C C Neregistrovaní MM2015 34:59 + 15:08
34. Fuchsová Marcela 56C0003 C Neregistrovaní MM2015 35:12 + 15:21
35. Dosedla Pavel C SAK Lenora 35:27 + 15:36
36. Šeda Viktor ABM7601 C KOB Moira Brno 35:54 + 16:03
37. Vojnová Sofie 56C C Neregistrovaní MM2015 36:02 + 16:11
38. Pecka Lukáš C SAK Lenora 36:45 + 16:54
39. Urbánková Lenka 56C0010 C Neregistrovaní MM2015 36:57 + 17:06
40. Fuchs Jan 56C0004 C Neregistrovaní MM2015 37:08 + 17:17
41. Jiříkovský Martin 56C C Neregistrovaní MM2015 37:13 + 17:22
41. Burian Jonáš VBM9901 C VSK Mendelu Brno 37:13 + 17:22
43. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 37:33 + 17:42
44. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 38:00 + 18:09
45. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 38:02 + 18:11
46. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 38:38 + 18:47
47. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 38:39 + 18:48
48. Jirásková Dora 56C C Neregistrovaní MM2015 38:50 + 18:59
49. Toufar Jiří 56C C Neregistrovaní MM2015 39:28 + 19:37
50. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 39:47 + 19:56
51. Burian Petr VBM6502 C VSK Mendelu Brno 39:50 + 19:59
52. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 39:51 + 20:00
53. Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 39:54 + 20:03
54. Obdržálková Radmila 56C0012 C Neregistrovaní MM2015 39:59 + 20:08
55. Tachovská Kamila C SAK Lenora 40:06 + 20:15
56. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 40:20 + 20:29
57. Váchová Eliška C SAK Lenora 41:34 + 21:43
58. Finstrlová Alena C SAK Lenora 41:48 + 21:57
59. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 42:16 + 22:25
60. Matulová Lucie ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov 42:44 + 22:53
61. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 42:45 + 22:54
62. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 43:11 + 23:20
63. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 43:28 + 23:37
64. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 44:50 + 24:59
65. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 44:55 + 25:04
66. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:11 + 26:20
67. Gregor David 56C C Neregistrovaní MM2015 46:14 + 26:23
68. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 46:23 + 26:32
69. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 47:42 + 27:51
70. Vildomcová Anna 56C0005 C Neregistrovaní MM2015 47:50 + 27:59
71. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 48:22 + 28:31
72. Beránek Jiří 41C6500 C Beránci 48:55 + 29:04
73. Reisigová Jana CHT6652 C OOB SK Chrast 51:10 + 31:19
74. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 51:55 + 32:04
75. Humlíčková Pavla SBK0451 C KOB Start Blansko 54:55 + 35:04
76. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 57:53 + 38:02
77. Minaříková Dagmar 56C0101 C Neregistrovaní MM2015 58:59 + 39:08
78. Pavelková Blanka C SAK Lenora 63:22 + 43:31
79. Ebnerová Markéta 11N C Ostmarka OK 79:06 + 59:15
80. Ebner Simon 11N C Ostmarka OK 79:11 + 59:20
81. Holá Martina 4NC8850 C O sto šest 86:47 + 66:56
82. Fialová Tereza TZL9090 C SKOB Zlín 97:43 + 77:52
Michalík Ivan 56C C Neregistrovaní MM2015 DISK
Krutilová Lenka 56C0009 C Neregistrovaní MM2015 DISK