Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Kategorie: D21B

Datum:
06.06.2015
Místo konání:
Pekloves
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
1:10 000 a 1:15 000 (DH16-21)
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Havlík Jaroslav - R2
JURY:
Zuzánek Zdeněk, Janata Martin, Rambousek Karel
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí. Jedna závodnice byla kvůli dehydrataci převezena sanitkou do nemocnice. Nebyl podán protest.
D21B
5.80 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6652
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 56:29 7049
2. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:52 + 0:23 7003
3. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 59:23 + 2:54 6701
4. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 59:49 + 3:20 6649
5. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:25 + 7:56 6096
6. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 66:54 + 10:25 5798
7. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 67:59 + 11:30 5668
8. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 68:20 + 11:51 5626
9. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 71:18 + 14:49 5269
10. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 72:47 + 16:18 5091
11. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:59 + 16:30 5067
12. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 74:28 + 17:59 4889
13. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 75:13 + 18:44 4799
14. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 79:08 + 22:39 4328
15. Daniela Širůčková SHK7650 OK Slavia Hradec Králové 79:10 + 22:41 4324
16. Klapalová Hana VAM8850 OOB Vamberk 81:23 + 24:54 4058
17. Boumová Irena VSP7751 USK Praha 82:00 + 25:31 3984
18. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Sokol Hostivice 88:20 + 31:51 3223
19. Rickmeyer Tina 71D8650 TU Dresden 88:25 + 31:56
20. Macková Lucia KAM9151 SK Kamenice 93:28 + 36:59 2606
21. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 110:23 + 53:54 573
Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0