Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Kategorie: H21A

Datum:
06.06.2015
Místo konání:
Pekloves
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
1:10 000 a 1:15 000 (DH16-21)
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Havlík Jaroslav - R2
JURY:
Zuzánek Zdeněk, Janata Martin, Rambousek Karel
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí. Jedna závodnice byla kvůli dehydrataci převezena sanitkou do nemocnice. Nebyl podán protest.
H21A
11.20 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8846
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 84:28 9355
2. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 86:37 + 2:09 9125
3. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 86:41 + 2:13 9118
4. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 90:04 + 5:36 8756
5. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 92:39 + 8:11 8479
6. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 92:57 + 8:29 8447
7. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 94:09 + 9:41 8319
7. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 94:09 + 9:41 8319
9. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 94:51 + 10:23 8244
10. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 95:41 + 11:13 8154
11. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 95:46 + 11:18 8145
12. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 96:39 + 12:11 8051
13. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 97:33 + 13:05 7954
14. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 98:08 + 13:40 7892
15. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 98:12 + 13:44 7885
16. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 98:38 + 14:10 7838
17. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 UNTS Warszawa 98:51 + 14:23
18. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 101:01 + 16:33 7583
19. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 101:07 + 16:39 7573
20. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 102:34 + 18:06 7417
21. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 102:45 + 18:17 7398
22. Fibír Tomáš FSP7901 VŠTJ Stavební fakulta Praha 103:27 + 18:59 7323
23. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 107:18 + 22:50 6911
24. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 110:18 + 25:50 6589
25. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 115:59 + 31:31 5981
26. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 116:54 + 32:26 5883
27. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 118:12 + 33:44 5744
28. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 119:29 + 35:01 5606
29. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 120:42 + 36:14 5476
30. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 123:03 + 38:35 5224
31. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 124:08 + 39:40 5108
32. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 127:26 + 42:58 4755
33. Čáp Ondřej DOB7405 KOB Dobruška 127:55 + 43:27 4703
34. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 130:29 + 46:01 4428
35. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 130:57 + 46:29 4378
36. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 133:41 + 49:13 4086
37. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 138:13 + 53:45 3600
38. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 143:04 + 58:36 3081
39. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 143:30 + 59:02 3035
40. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 161:28 + 77:00 1111
41. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 168:20 + 83:52 376
Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov DISK 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK 0