Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Kategorie: H21B

Datum:
06.06.2015
Místo konání:
Pekloves
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
1:10 000 a 1:15 000 (DH16-21)
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Havlík Jaroslav - R2
JURY:
Zuzánek Zdeněk, Janata Martin, Rambousek Karel
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí. Jedna závodnice byla kvůli dehydrataci převezena sanitkou do nemocnice. Nebyl podán protest.
H21B
9.40 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7305
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 83:40 8223
2. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 94:14 + 10:34 7343
3. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 95:39 + 11:59 7225
4. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 96:55 + 13:15 7119
5. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 99:47 + 16:07 6880
6. Hájek Adam KAM9202 SK Kamenice 100:26 + 16:46 6826
7. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 101:37 + 17:57 6728
8. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 102:59 + 19:19 6614
9. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 103:20 + 19:40 6585
10. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 105:34 + 21:54 6399
11. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 105:49 + 22:09 6378
12. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 107:20 + 23:40 6251
13. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 110:01 + 26:21 6028
14. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 111:42 + 28:02 5888
15. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 112:27 + 28:47 5825
16. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 112:39 + 28:59 5808
17. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 113:55 + 30:15 5703
18. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 114:38 + 30:58 5643
19. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 114:43 + 31:03 5636
20. Janas Petr PGP7106 SK Praga 115:16 + 31:36 5590
21. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 115:42 + 32:02 5554
22. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 117:02 + 33:22 5443
23. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 117:35 + 33:55 5397
24. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 119:37 + 35:57 5228
25. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 124:06 + 40:26 4855
26. Pávek Petr BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 127:12 + 43:32 4596
27. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 129:25 + 45:45 4412
28. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 135:11 + 51:31 3931
29. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 142:18 + 58:38 3338
30. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 166:24 + 82:44 1330
Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk DISK 0