Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Kategorie: H21A

Datum:
20.06.2015
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD u Jáchymova
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
1:10 000, E = 5 m, velikost A4, stav červen 2015
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Fantová Libuše - R2, Ondráček Radim - R1
Protokol:
Protesty: Závodnicí Lenkou Kettnerovou HCE6450 byl podán protest proti diskvalifikace za neoražení cíle. Rozhodnutí jury: Protest se neuznává, závodník je diskvalifikován. Zranění: V průběhu závodu utrpěla závodnice Iva Knapová LPU6052 zranění nohy. Pořadatelé děkují závodníkům Janě Bukové a Vladislavu Nehasilovi za první pomoc zraněné závodnici.
H21A
5.40 km, 235 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9423
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 34:15 10264
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 36:47 + 2:32 9573
3. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 36:49 + 2:34 9564
4. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 36:53 + 2:38 9546
5. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 37:01 + 2:46 9510
6. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 37:02 + 2:47 9505
7. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 37:51 + 3:36 9282
8. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 38:03 + 3:48 9228
9. Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering 39:26 + 5:11 8851
10. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 39:28 + 5:13 8842
11. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 39:46 + 5:31 8760
11. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 39:46 + 5:31 8760
13. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 39:48 + 5:33 8751
14. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 40:02 + 5:47 8687
15. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 6:04 8610
16. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 40:54 + 6:39 8451
17. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 41:10 + 6:55 8378
18. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 41:25 + 7:10 8310
19. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:43 + 7:28 8228
20. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:55 + 7:40 8174
21. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 42:14 + 7:59 8087
22. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 42:15 + 8:00 8083
23. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 42:22 + 8:07 8051
24. Puech Matthieu NNN1307 C Neregistrovaní 42:37 + 8:22
25. Jedlička Michal SHK7309 R OK Slavia Hradec Králové 43:09 + 8:54 7838
26. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 43:39 + 9:24 7701
27. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 9:28 7683
28. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 43:46 + 9:31 7669
29. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 44:04 + 9:49 7588
30. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:23 + 10:08 7501
31. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 11:05 7242
32. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 11:08 7229
33. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 46:22 + 12:07 6961
34. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:08 + 12:53 6752
35. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 47:31 + 13:16 6647
36. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 49:07 + 14:52 6211
37. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 49:12 + 14:57 6188