Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Kategorie: H21D

Datum:
20.06.2015
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD u Jáchymova
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
1:10 000, E = 5 m, velikost A4, stav červen 2015
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Fantová Libuše - R2, Ondráček Radim - R1
Protokol:
Protesty: Závodnicí Lenkou Kettnerovou HCE6450 byl podán protest proti diskvalifikace za neoražení cíle. Rozhodnutí jury: Protest se neuznává, závodník je diskvalifikován. Zranění: V průběhu závodu utrpěla závodnice Iva Knapová LPU6052 zranění nohy. Pořadatelé děkují závodníkům Janě Bukové a Vladislavu Nehasilovi za první pomoc zraněné závodnici.
H21D
5.30 km, 245 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9261
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 33:12 9890
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 34:07 + 0:55 9631
3. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 35:02 + 1:50 9373
4. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 35:36 + 2:24 9213
5. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 36:04 + 2:52 9081
6. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 36:08 + 2:56 9062
7. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 37:21 + 4:09 8719
8. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 37:41 + 4:29 8625
9. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 37:51 + 4:39 8577
10. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 37:53 + 4:41 8568
11. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 38:12 + 5:00 8479
12. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 38:31 + 5:19 8389
13. Beneš Jan SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín 38:38 + 5:26 8356
14. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 39:05 + 5:53 8229
15. Palas Jan ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno 39:41 + 6:29 8060
16. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 40:41 + 7:29 7778
17. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 41:11 + 7:59 7636
18. Klusáček Matěj ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno 41:17 + 8:05 7608
19. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 8:07 7599
20. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:22 + 8:10 7585
21. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 41:54 + 8:42 7434
22. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 41:59 + 8:47 7411
23. Kundisch Wieland 71D8500 C TU Dresden 42:21 + 9:09
24. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 42:34 + 9:22 7246
25. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 43:03 + 9:51 7109
26. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 43:09 + 9:57 7081
27. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:59 + 10:47 6846
28. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 44:16 + 11:04 6766
29. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 44:39 + 11:27 6658
30. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 45:42 + 12:30 6361
31. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 46:09 + 12:57 6234
32. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 46:23 + 13:11 6168
33. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 48:13 + 15:01 5651
34. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:50 + 15:38 5477
35. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:47 + 16:35 5209
36. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 50:31 + 17:19 5002
37. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 51:51 + 18:39 4625
38. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 52:13 + 19:01 4522