Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: D21E

Datum:
06.09.2015
Místo konání:
Částkov, část Maršovy Chody
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Michalec Jan - R2
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Milota Josef - R2
JURY:
Janata Martin, Netuka Jan, Wolf Daniel
D21E
4.95 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9663
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 35:51 10489
2. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 36:06 + 0:15 10420
3. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 38:15 + 2:24 9820
4. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:34 + 2:43 9732
5. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 38:48 + 2:57 9667
6. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 39:02 + 3:11 9602
7. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 39:19 + 3:28 9523
8. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 40:16 + 4:25 9258
9. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 40:17 + 4:26 9253
10. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 4:43 9174
11. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 4:52 9132
12. Jakobová Adélka PGP9056 SK Praga 40:55 + 5:04 9076
13. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 41:05 + 5:14 9030
14. Šafka Brožková Dana SJC8156 TJ Sportcentrum Jičín 41:15 + 5:24 8984
15. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 41:18 + 5:27 8970
16. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 42:28 + 6:37 8644
17. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 43:01 + 7:10 8491
18. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 7:11 8486
19. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 43:19 + 7:28 8407
20. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 7:51 8300
21. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:25 + 8:34 8101
22. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 44:39 + 8:48 8035
23. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 45:39 + 9:48 7757
24. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 46:14 + 10:23 7594
25. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 46:24 + 10:33 7547
26. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 46:46 + 10:55 7445
27. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 46:47 + 10:56 7441
28. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 47:35 + 11:44 7217
29. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 48:53 + 13:02 6855
Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov DNS 0
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DNS