Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: H21B

Datum:
06.09.2015
Místo konání:
Částkov, část Maršovy Chody
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Michalec Jan - R2
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Milota Josef - R2
JURY:
Janata Martin, Netuka Jan, Wolf Daniel
H21B
5.12 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6741
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Špicar Petr SJC8801 TJ Sportcentrum Jičín 38:20 7307
2. Muller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 39:38 + 1:18 7070
3. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:42 + 1:22 7058
4. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 42:08 + 3:48 6615
5. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 42:16 + 3:56 6590
6. Fujáček Jan SCP7506 OK Sparta Praha 42:36 + 4:16 6530
7. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 42:45 + 4:25 6502
8. Drobník Michal SJC8709 TJ Sportcentrum Jičín 43:08 + 4:48 6433
9. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 44:56 + 6:36 6105
10. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 45:49 + 7:29 5944
11. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 46:04 + 7:44 5898
12. Prášil Ondřej SJC8401 TJ Sportcentrum Jičín 46:28 + 8:08 5825
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 46:50 + 8:30 5759
14. Navrátil Tomáš ASU8817 Magnus Orienteering 47:00 + 8:40 5728
15. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:22 + 9:02 5661
16. Srb Tomáš BOR8801 OK Jiskra Nový Bor 47:28 + 9:08 5643
17. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 47:30 + 9:10 5637
18. Kučera Tomáš STH9402 SK Studenec 47:59 + 9:39 5549
19. Falta Ondřej 33X8500 ExJil 49:03 + 10:43
20. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 49:23 + 11:03 5294
21. Nečas Tomáš TZL8801 SKOB Zlín 50:57 + 12:37 5009
22. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 52:58 + 14:38 4641
23. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:06 + 14:46 4617
24. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 55:37 + 17:17 4158
25. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 57:59 + 19:39 3727
26. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 58:07 + 19:47 3703
27. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 58:14 + 19:54 3682
28. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:56 + 21:36 3372
29. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 60:02 + 21:42 3354
30. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 61:40 + 23:20 3056
31. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 62:42 + 24:22 2868
32. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 65:32 + 27:12 2352
33. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 65:56 + 27:36 2279
34. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 72:12 + 33:52 1138
Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí DNS 0
Bořánek Petr VSP7000 USK Praha DNS 0