Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: D21A

Datum:
26.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Skřítek 1:15000, Klepáčov 1:10000
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R1, Šrámek Jaromír - R1
JURY:
Kolínová Kristýna, Ondráček Radim, Venhoda Milan
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s teplotou kolem 12°C. Zdravotní služba v cíli ošetřila několik drobných poranění.
D21A
6.30 km, 270 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9002
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 55:52 9615
2. Šafka Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 57:33 + 1:41 9341
3. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 58:50 + 2:58 9131
4. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 58:52 + 3:00 9126
5. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 59:36 + 3:44 9006
6. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:38 + 3:46 9001
7. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 61:36 + 5:44 8680
8. Macinská Jana AOP8666 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:44 + 6:52 8496
9. Wisniewska Hanna 1JP9051 C 63:15 + 7:23
10. Novotná Barbora SHK8658 C TJ Slavia Hradec Králové 66:07 + 10:15 7944
11. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 67:47 + 11:55 7672
12. Dittrichová Petra KON8787 R KOB Konice 68:57 + 13:05 7482
13. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 71:39 + 15:47 7042
14. Mádlová Věra ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno 72:17 + 16:25 6938
15. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:24 + 16:32 6919
16. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 73:24 + 17:32 6756
17. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:51 + 17:59 6683
18. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 73:57 + 18:05 6667
19. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové 81:19 + 25:27 5465
20. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:09 + 26:17 5329
21. Kohlová Zuzana KPY8852 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:50 + 27:58 5055
22. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 92:03 + 36:11 3715