Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H21A

Datum:
26.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Skřítek 1:15000, Klepáčov 1:10000
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R1, Šrámek Jaromír - R1
JURY:
Kolínová Kristýna, Ondráček Radim, Venhoda Milan
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s teplotou kolem 12°C. Zdravotní služba v cíli ošetřila několik drobných poranění.
H21A
10.30 km, 405 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9435
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 C OK 99 Hradec Králové 66:51 9996
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 67:26 + 0:35 9912
3. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 70:05 + 3:14 9530
4. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 73:36 + 6:45 9023
5. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 73:40 + 6:49 9014
6. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 73:45 + 6:54 9002
7. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 74:19 + 7:28 8920
8. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia VŠ Plzeň 75:08 + 8:17 8803
9. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 75:47 + 8:56 8709
10. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 75:56 + 9:05 8687
11. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 78:54 + 12:03 8260
12. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 79:04 + 12:13 8236
13. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 79:05 + 12:14 8234
14. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 79:35 + 12:44 8162
15. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 79:46 + 12:55 8135
16. Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice 80:38 + 13:47 8010
17. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 81:18 + 14:27 7914
18. Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava 83:05 + 16:14 7657
19. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 83:06 + 16:15 7655
20. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 83:22 + 16:31 7617
21. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 83:36 + 16:45 7583
21. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 83:36 + 16:45 7583
23. Baumholczer Máté 17H9201 C Hungarian Team 83:39 + 16:48
24. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:39 + 18:48 7288
25. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 85:58 + 19:07 7242
26. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 86:33 + 19:42 7158
27. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 87:53 + 21:02 6966
28. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 89:47 + 22:56 6692
29. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 95:51 + 29:00 5818
30. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 96:55 + 30:04 5665
31. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 101:32 + 34:41 5000
32. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 110:09 + 43:18 3759
33. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 111:28 + 44:37 3569
Kowalski Wojciech 1JP8201 C DISK
Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno DISK 0