Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H20B

Datum:
26.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Skřítek 1:15000, Klepáčov 1:10000
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R1, Šrámek Jaromír - R1
JURY:
Kolínová Kristýna, Ondráček Radim, Venhoda Milan
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s teplotou kolem 12°C. Zdravotní služba v cíli ošetřila několik drobných poranění.
H20B
7.50 km, 265 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8432
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dzioba Mateusz PHK9500 A OK 99 Hradec Králové 56:28 9006
2. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 57:47 + 1:19 8807
3. Horák Patrik TUR9502 A OOB TJ Turnov 59:51 + 3:23 8495
4. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 62:25 + 5:57 8107
5. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 62:38 + 6:10 8074
6. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 62:39 + 6:11 8071
7. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 64:14 + 7:46 7832
8. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 64:26 + 7:58 7802
9. Sklenář Martin AOP9501 C Přátelé orientačního běhu Opava 64:38 + 8:10 7772
10. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 66:05 + 9:37 7553
11. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 66:54 + 10:26 7429
12. Hraboš Matěj ASU9547 B Magnus Orienteering 67:20 + 10:52 7364
13. Deml Tomáš LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice 71:49 + 15:21 6686
14. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 73:54 + 17:26 6372
15. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 75:42 + 19:14 6100
16. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 76:09 + 19:41 6032
17. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 78:56 + 22:28 5611
18. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 84:40 + 28:12 4745
19. Janáč Vašek TAP9602 B KOB TRETRA Praha 97:19 + 40:51 2833
20. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 111:15 + 54:47 728
Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice DISK 0