Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: D21C

Datum:
26.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Skřítek 1:15000, Klepáčov 1:10000
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R1, Šrámek Jaromír - R1
JURY:
Kolínová Kristýna, Ondráček Radim, Venhoda Milan
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s teplotou kolem 12°C. Zdravotní služba v cíli ošetřila několik drobných poranění.
D21C
6.40 km, 260 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9108
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklopová Lenka ZBM8950 C SK Žabovřesky Brno 54:55 9806
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 1:10 9612
3. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 59:46 + 4:51 8999
4. Jedličková Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 60:30 + 5:35 8877
5. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 61:17 + 6:22 8747
6. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 63:21 + 8:26 8403
7. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 65:39 + 10:44 8020
8. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 69:01 + 14:06 7460
9. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 71:33 + 16:38 7038
10. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 71:38 + 16:43 7024
11. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 72:01 + 17:06 6961
12. Mrázová Pavla AOP9350 C Přátelé orientačního běhu Opava 72:40 + 17:45 6852
13. Rusvai Katalin 17H9350 C Hungarian Team 73:06 + 18:11
14. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 74:38 + 19:43 6525
15. Fundová Eliška SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové 75:05 + 20:10 6450
16. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 75:06 + 20:11 6448
17. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 75:50 + 20:55 6325
18. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 78:36 + 23:41 5865
19. Stankiewicz Agata 1JP9451 C 80:05 + 25:10
20. Lehárová Alžběta LPU9456 A OK Lokomotiva Pardubice 81:15 + 26:20 5424
21. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 81:24 + 26:29 5399
22. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 84:51 + 29:56 4825
23. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 106:37 + 51:42 1203