Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: H21B

Datum:
27.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Skřítek 1:15000, Klepáčov 1:10000
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R1, Šrámek Jaromír - R1
JURY:
Kolínová Kristýna, Ondráček Radim, Venhoda Milan
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s teplotou kolem 12°C. Zdravotní služba v cíli ošetřila několik drobných poranění.

Na základě protestů Tomáše Křivdy CHC9901 a Matěje Kafky SJI9903 proti jejich diskvalifikaci za brzké oražení Check Time byla svolána jury. Členové jury podle přílohy Pravidel (A.II.2. Povinností závodníka ve startovním prostoru (případně před ním) je provést vymazání dat čipu v mazací jednotce a kontrolu jejich vymazání v kontrolní jednotce.) rozhodli, že diskvalifikace se bude týkat pouze těch závodníků, kteří Check Time nemají vůbec oražen.
Podle tohoto rozhodnutí byl výše uvedeným závodníkům protest uznán a dále byla zrušena diskvalifikace závodníkům:
Procházková Marie KAM9554
Hlaváč Ondřej TBM9901
Pavlovec Jan BOR9503
H21B
13.30 km, 470 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9144
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 89:33 9883
2. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 90:47 + 1:14 9752
3. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 93:42 + 4:09 9443
4. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 95:20 + 5:47 9270
5. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 95:59 + 6:26 9201
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 96:12 + 6:39 9178
7. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 96:47 + 7:14 9116
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 97:50 + 8:17 9004
9. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 97:53 + 8:20 8999
10. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 98:05 + 8:32 8978
11. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 99:15 + 9:42 8854
12. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 99:37 + 10:04 8815
13. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 100:42 + 11:09 8700
14. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 101:16 + 11:43 8640
15. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 101:51 + 12:18 8578
16. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 102:00 + 12:27 8562
17. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 102:08 + 12:35 8548
18. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 102:39 + 13:06 8493
19. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 103:20 + 13:47 8421
20. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 105:45 + 16:12 8164
21. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 111:30 + 21:57 7554
22. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 112:06 + 22:33 7490
23. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 112:41 + 23:08 7429
24. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 114:56 + 25:23 7190
25. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 134:29 + 44:56 5115
26. Michal Krajčík 84S8704 C 137:24 + 47:51
Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team DISK
Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov DISK 0
Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové DISK 0