Výsledky závodu: Akademické mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
27.06.2014
Místo konání:
Liberec Harcov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Matouš - R2
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
Kategorie:
D21     H21    
D21
6.90 km, 340 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9079
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 67:39 9140
2. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 67:54 + 0:15 9106
3. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 68:46 + 1:07 8991
4. Indráková Adéla ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 69:58 + 2:19 8831
5. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 70:19 + 2:40 8784
6. Poklopová Lenka UOL8951 SK UP Olomouc 70:41 + 3:02 8735
7. Mechlová Lenka SHK9051 TJ Slavia Hradec Králové 74:06 + 6:27 8280
8. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 74:09 + 6:30 8273
9. Jakobová Adéla UOL9052 SK UP Olomouc 79:10 + 11:31 7604
10. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 79:58 + 12:19 7498
11. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 80:34 + 12:55 7418
12. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 81:53 + 14:14 7242
13. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 82:02 + 14:23 7222
14. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 83:53 + 16:14 6976
15. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 85:43 + 18:04 6731
16. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 85:56 + 18:17 6702
17. Reslová Hana SRK9352 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 88:02 + 20:23 6422
18. Soukupová Lucie 261SJC8951 ČVUT ČVUT 88:06 + 20:27
19. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 88:12 + 20:33 6400
20. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 88:45 + 21:06 6327
21. Léharová Alžběta 1251 ČVUT ČVUT 96:40 + 29:01
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 100:10 + 32:31 4805
23. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 101:45 + 34:06 4594
24. Mezníková Lucie ZBM9150 SK Žabovřesky Brno 103:01 + 35:22 4425
Moučková Andrea RBK9257 SK Radioklub Blansko DISK 0
Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko DISK 0
Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov DISK 0
Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška DISK 0
Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21
10.40 km, 505 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9454
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 81:11 9561
2. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 81:23 + 0:12 9538
3. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 83:45 + 2:34 9265
4. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 84:06 + 2:55 9225
5. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 84:13 + 3:02 9211
6. Prochazka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 85:38 + 4:27 9048
7. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 87:28 + 6:17 8837
8. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 89:51 + 8:40 8563
9. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 90:02 + 8:51 8542
10. Hadač Filip AOP9301 Přátelé orientačního běhu Opava 90:29 + 9:18 8490
11. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 91:37 + 10:26 8359
12. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 93:33 + 12:22 8137
13. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 96:41 + 15:30 7776
14. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 98:03 + 16:52 7618
15. Luštincký Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 100:08 + 18:57 7379
16. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 101:36 + 20:25 7210
17. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 101:40 + 20:29 7202
18. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 102:20 + 21:09 7125
19. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 102:53 + 21:42 7062
20. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 103:07 + 21:56 7035
21. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 104:58 + 23:47 6822
22. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 105:51 + 24:40 6720
23. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 112:10 + 30:59 5993
24. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 119:05 + 37:54 5196
25. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 121:05 + 39:54 4966
26. Rieger Pavel 271 VŠE VŠE 122:50 + 41:39
27. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 138:23 + 57:12 2974
28. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 141:19 + 60:08 2636
29. Kolorenč Pavel 1264 VŠFS VŠFS 142:11 + 61:00
30. Kalina Tomáš MU MU 146:09 + 64:58
31. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 160:48 + 79:37 393
32. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 181:20 + 100:09 0
Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov DISK 0
Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko DISK 0
Kamenický Tobiáš OSN9339 SK OS Nové Město n. M. DISK 0
Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Pinkner Adam DKP9101 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava DISK 0
Severýn Otto VLI Slavia VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor DISK 0