Logo

Výsledky závodu: Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3)

Kategorie: H21L

Datum:
03.09.2014
Místo konání:
PRAHA 3
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Pražačka na Balkáně
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí:
Fantová Libuše
JURY:
Němečková Jarmila, Jiřištová Zuzana, Arnošt Kamil
Protokol:
Start závodu byl posunut o 23 minut dozadu z důvodu delšího roznosu kontrol.
U rankingové kategorie H21L byly vynechány postupy na kontroly 39 a 41
Na postupu ke kontrole 39 byla otevřená brána, která nebyla zakreslena v mapě.
Vzhledem k charakteru postupu na kontrolu byl průběh otevřenou bránou
výrazně rychlejší.
Kontrolu 41 někteří závodníci evidentně razili přes plot a tím získali
značnou výhodu.

H21L 3.40 km, 99 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8401

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 16:25 8740
2. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 17:18 + 0:53 8306
3. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 17:36 + 1:11 8159
4. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 17:45 + 1:20 8085
5. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 18:04 + 1:39 7929
6. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 18:11 + 1:46 7872
7. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 18:25 + 2:00 7757
8. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 18:29 + 2:04 7725
9. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 18:34 + 2:09 7684
10. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 18:37 + 2:12 7659
11. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 18:43 + 2:18 7610
12. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:48 + 2:23 7569
13. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 18:51 + 2:26 7545
14. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 2:43 7405
15. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 19:19 + 2:54 7315
16. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 19:26 + 3:01 7258
17. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 19:27 + 3:02 7250
17. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 19:27 + 3:02 7250
19. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 19:48 + 3:23 7078
20. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 19:50 + 3:25 7062
21. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 20:02 + 3:37 6963
22. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 20:03 + 3:38 6955
23. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 20:06 + 3:41 6931
24. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 20:20 + 3:55 6816
25. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 20:23 + 3:58 6792
25. Hanč Petr DOB8022 C KOB Dobruška 20:23 + 3:58 6792
27. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 20:25 + 4:00 6775
28. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:35 + 4:10 6693
29. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 20:41 + 4:16 6644
30. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 21:00 + 4:35 6489
31. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 21:01 + 4:36 6480
32. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 21:02 + 4:37 6472
33. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 21:24 + 4:59 6292
34. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 21:30 + 5:05 6243
35. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 21:34 + 5:09 6210
36. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 21:50 + 5:25 6079
37. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 22:00 + 5:35 5997
38. Sajal Martin EKP7803 C VŠTJ Ekonom Praha 22:32 + 6:07 5736
39. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 22:43 + 6:18 5646
39. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 22:43 + 6:18 5646
41. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 22:50 + 6:25 5588
42. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 22:51 + 6:26 5580
43. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 22:52 + 6:27 5572
44. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 22:57 + 6:32 5531
45. Vaňkát Honza 64C8600 C Ekonom Praha Outdoor 23:01 + 6:36
46. Jiráček Josef SBK8501 C KOB Start Blansko 23:15 + 6:50
47. Souček Tomáš PHK8202 C OK 99 Hradec Králové 23:22 + 6:57 5326
48. Prášil Ondřej SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín 23:42 + 7:17 5163
49. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 23:46 + 7:21 5130
50. Bukvai Miloš 25S8500 C Považská Bystrica 23:50 + 7:25
51. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 24:03 + 7:38 4991
52. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 24:04 + 7:39 4982
53. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 24:08 + 7:43 4950
54. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 24:59 + 8:34 4532
55. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 25:22 + 8:57 4344
56. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 25:26 + 9:01 4311
57. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 25:43 + 9:18 4172
58. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:08 + 9:43 3967
59. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 26:16 + 9:51 3902
60. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 26:38 + 10:13 3722
61. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:59 + 10:34 3550
62. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 27:04 + 10:39 3509
63. Matoušek Petr DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka 27:11 + 10:46 3452
64. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 28:04 + 11:39 3018
65. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 28:05 + 11:40 3010
66. Král Luboš PVP8400 C VSK Přírodověda 28:15 + 11:50
67. Oľhava Richard ASU8849 C Magnus Orienteering 28:16 + 11:51 2920
68. Kuběna Rudolf 9VC8700 C OK SUDOP 28:57 + 12:32
69. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 30:26 + 14:01 1855
70. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:38 + 16:13 775
71. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 32:41 + 16:16 750
72. Švácha Hynek NNN29 C Neregistrovaní 35:16 + 18:51
Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Vlach Martin PGP8605 C SK Praga DISK 0