Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB

Datum:
01.02.2015
Místo konání:
Vysoké nad Jizerou, běžecký areál Šachty
Pořadatel:
SZP - TJ Slovan Zdravotník Praha
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Laciga Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav
Stavitel tratí:
Pospíšil Vítek, Boudný Jan
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE    
D14
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heinemann Marit 24D0251 C SV Robotron Dresden 18:20
2. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:10 + 1:50
3. Černá Kateřina MLA0251 C MLOK Mariánské Lázně 20:39 + 2:19
4. Tokárová Regina NEJ0151 C TJ Jiskra Nejdek 21:34 + 3:14
5. Nádeníčková Pavla NEJ0150 C TJ Jiskra Nejdek 22:41 + 4:21
6. Rydlová Magdaléna TJN0251 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:43 + 4:23
7. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:45 + 6:25
8. Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 27:34 + 9:14
9. Nádeníčková Iva NEJ0350 C TJ Jiskra Nejdek 29:35 + 11:15
10. Rydlová Adéla TJN0151 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:44 + 11:24
11. Heinemann Wenke 24D0250 C SV Robotron Dresden 32:29 + 14:09
12. Häßler Clara 79D0300 C TSV Karlshorst 46:04 + 27:44
13. Čechmánková Anna PVP0450 C VSS Přírodověda Praha 74:36 + 56:16
Nosková Barbora VSP0457 C USK Praha DISK
D17
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waňková Martina VRL9951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:01
2. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 40:38 + 1:37
3. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 41:50 + 2:49
4. Szarzecová Lucie TRI9850 B TJ TŽ Třinec 42:13 + 3:12
5. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 42:31 + 3:30
6. Buchholz Pia 81D0050 C MTK Bad Harzburg 53:38 + 14:37
7. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:59 + 18:58
8. Bruková Magda TRI0054 C TJ TŽ Třinec 65:56 + 26:55
9. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:36 + 27:35
10. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:57 + 27:56
MS Lacigová Marie SZP0050 C TJ Slovan Zdravotník Praha 73:44 + 34:43
D20
5.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Kateřina TRI9750 B TJ TŽ Třinec 54:48
2. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 100:52 + 46:04
D21
5.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 E OK Chrastava 43:02
2. Doležalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:59 + 3:57
3. Plochová Dominika DKP8651 B Oddíl OB Kotlářka 48:12 + 5:10
4. Heidrich Elisabeth 24D8800 C SV Robotron Dresden 53:52 + 10:50
5. Folprechtová Kateřina TUV7454 A SOK TJ Turnov 57:43 + 14:41
6. Janovská Petra PGP7355 A SK Praga 59:17 + 16:15
7. Setinková Eva NNN905A C Neregistrovaní 65:59 + 22:57
8. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 107:28 + 64:26
Fólová Martina TJN8853 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D35
4.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:35
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 65:36 + 6:01
3. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 71:01 + 11:26
4. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 74:26 + 14:51
5. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:30 + 14:55
6. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 75:58 + 16:23
7. Skripniková Kateřina NNN7951 C Neregistrovaní 77:55 + 18:20
8. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 83:30 + 23:55
9. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 95:24 + 35:49
D45
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 B VSS Přírodověda Praha 42:05
2. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 43:48 + 1:43
3. Klinkerová Jitka LIV6450 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 44:58 + 2:53
4. Andrea Kröber 48D6500 C OL-Team Wehrsdorf 47:20 + 5:15
5. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 52:38 + 10:33
6. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 72:17 + 30:12
7. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 78:58 + 36:53
Leonhardt Annette 17D6950 C TSV Berlin DISK
D55
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:10
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 40:53 + 1:43
3. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 50:54 + 11:44
4. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 54:05 + 14:55
D65
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 49:04
DE
6.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:06
2. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 47:27 + 1:21
2. Randáková Helena VRL7452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:27 + 1:21
4. Heinemann Anne 24D7350 C SV Robotron Dresden 49:22 + 3:16
5. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 50:17 + 4:11
6. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSS Přírodověda Praha 56:56 + 10:50
7. Baldrianová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 58:41 + 12:35
8. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 62:36 + 16:30
H14
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 14:13
2. Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 15:37 + 1:24
3. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:03 + 1:50
4. Richtr Lukáš VPM0204 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:36 + 2:23
5. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:14 + 4:01
6. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 18:25 + 4:12
7. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 19:02 + 4:49
8. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:25 + 6:12
9. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 25:02 + 10:49
10. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 26:14 + 12:01
11. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 27:27 + 13:14
12. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 27:53 + 13:40
13. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 31:59 + 17:46
14. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 32:25 + 18:12
15. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 36:10 + 21:57
16. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 44:48 + 30:35
Dellinger Mikuláš NEJ0100 C TJ Jiskra Nejdek DISK
MS Nosek Daniel VSP0409 C USK Praha 36:17 + 22:04
MS Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 38:22 + 24:09
H17
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:52
2. Vystavěl Ondřej JPV9807 B Oddíl OS SK Prostějov 34:51 + 2:59
3. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 37:37 + 5:45
4. Hašek Jan VPM0001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 38:00 + 6:08
5. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:21 + 9:29
6. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 42:10 + 10:18
7. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:54 + 11:02
8. Šťastný Jiří TBM9906 B KOS TJ Tesla Brno 53:42 + 21:50
9. Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín 54:06 + 22:14
10. Šebek Petr PGP9902 C SK Praga 55:35 + 23:43
11. Bruns Matti 81D0100 C MTK Bad Harzburg 57:59 + 26:07
12. Kubát Tomáš VRL0001 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:26 + 28:34
13. Heinemann Göran 24D0000 C SV Robotron Dresden 60:41 + 28:49
14. Zieba Jakub NEJ9800 C TJ Jiskra Nejdek 63:23 + 31:31
H20
6.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41:21
2. Šňupárek Václav DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka 47:58 + 6:37
3. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 74:09 + 32:48
H21A
6.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Vojtěch PVP9400 A VSS Přírodověda Praha 45:14
2. Seidl Miroslav EKP7402 A VŠTJ Ekonom Praha 48:28 + 3:14
3. Vlček Martin TUR8702 B OOB TJ Turnov 49:35 + 4:21
4. Klaška Pavel DKP9301 A Oddíl OB Kotlářka 53:58 + 8:44
5. Klech Richard VRB7201 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 54:42 + 9:28
6. Kurz Pavel EKP7408 C VŠTJ Ekonom Praha 56:39 + 11:25
7. Gregoriades Tomáš SSP8312 B SK Stopa Praha 57:52 + 12:38
8. Kundisch Wieland 33D850A C USV TU Dresden 60:24 + 15:10
9. Heidrich Hannes 24D8200 C SV Robotron Dresden 66:34 + 21:20
10. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 77:53 + 32:39
Sedlák Radek LIV7503 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
H21B
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 38:15
2. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:29 + 8:14
3. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 46:41 + 8:26
4. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 52:16 + 14:01
5. Kurfürst Pavel LIV7400 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 56:35 + 18:20
6. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 57:08 + 18:53
7. Lepšík Petr NNN900A C Neregistrovaní 60:06 + 21:51
8. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 62:30 + 24:15
9. Vokál Vojtěch CHA7900 B OK Chrastava 71:18 + 33:03
H35
6.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 55:58
2. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:46 + 3:48
3. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 63:02 + 7:04
4. Fremder Lars 48D7700 C OL-Team Wehrsdorf 64:06 + 8:08
5. Čechmánek Vladimír PVP5802 C VSS Přírodověda Praha 67:24 + 11:26
6. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 68:08 + 12:10
7. Erlebach Josef SSP5200 C SK Stopa Praha 71:14 + 15:16
8. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 74:26 + 18:28
9. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 74:40 + 18:42
10. Lauterbach Helge 78D7600 C SSV Erfurt 02 80:28 + 24:30
11. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 82:40 + 26:42
12. Gregoriades Zdeněk SSP5400 C SK Stopa Praha 92:45 + 36:47
13. Petříček Martin SSP8000 C SK Stopa Praha 95:50 + 39:52
14. Rohl Martin 79D7200 C TSV Karlshorst 115:57 + 59:59
15. Richter Frank 79D6200 C TSV Karlshorst 116:48 + 60:50
Zakouřil Václav VSP7401 B USK Praha DISK
Průša Michal VSP7310 C USK Praha DISK
H45
6.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 55:04
1. Harald Männel 48D5500 C OL-Team Wehrsdorf 55:04 + 0:00
3. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:31 + 2:27
4. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:54 + 5:50
5. Reichl Michal SSP6400 C SK Stopa Praha 65:45 + 10:41
6. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 66:02 + 10:58
7. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 76:57 + 21:53
8. Braatz Frank 17D6200 C TSV Berlin 80:23 + 25:19
9. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 80:31 + 25:27
10. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:43 + 39:39
11. Zieba Jaroslav NEJ6500 C TJ Jiskra Nejdek 117:52 + 62:48
12. Borovička Milan LIV6104 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 121:32 + 66:28
H55
4.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 43:31
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 47:14 + 3:43
3. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 47:47 + 4:16
4. Kundisch Diethard 33D540A C USV TU Dresden 49:21 + 5:50
5. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 57:56 + 14:25
6. Dietmar Fremder 48D5600 C OL-Team Wehrsdorf 61:14 + 17:43
7. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 66:25 + 22:54
8. Neumann Zbyněk LME5300 C SK Los Mělník 80:29 + 36:58
H65
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 36:36
2. Mikan Vladimír SJC4805 C TJ Sportcentrum Jičín 39:54 + 3:18
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 40:34 + 3:58
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 40:48 + 4:12
5. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 41:02 + 4:26
6. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 46:48 + 10:12
7. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 53:38 + 17:02
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 86:05 + 49:29
H75
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 48:23
2. Attl Vladimír SSP3800 C SK Stopa Praha 51:36 + 3:13
HE
8.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouchal Jiří VPM8449 E KOS Slavia VŠ Plzeň 47:56
2. Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 50:08 + 2:12
3. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 50:13 + 2:17
4. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 50:28 + 2:32
5. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 53:30 + 5:34
6. Ondráček Radim EKP7414 E VŠTJ Ekonom Praha 58:28 + 10:32
7. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 60:56 + 13:00
8. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 62:16 + 14:20
9. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 63:48 + 15:52
10. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 64:44 + 16:48
11. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 66:28 + 18:32
12. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 66:31 + 18:35
13. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 66:46 + 18:50
14. Mareček Petr OSN6900 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:53 + 19:57
15. Heinemann Björn 24D7300 C SV Robotron Dresden 68:37 + 20:41
16. Bruns Thilo 81D6800 C MTK Bad Harzburg 73:25 + 25:29
17. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 74:41 + 26:45
18. Balej Vít TJN7903 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:03 + 29:07