Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 18:01 | ||
2. | Černá Kateřina | MLA0251 | MLOK Mariánské Lázně | 18:14 | + 0:13 | |
3. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 18:28 | + 0:27 | |
4. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:12 | + 2:11 | |
5. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:16 | + 5:15 | |
6. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 23:34 | + 5:33 | |
7. | Čechmánková Anna | PVP0450 | VSS Přírodověda Praha | 28:45 | + 10:44 | |
8. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 30:22 | + 12:21 | |
9. | Hlaváčová Lucie | Neregistrovaní - Marešovi | 34:56 | + 16:55 | ||
Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilcová Sabina | JPV9898 | Oddíl OS SK Prostějov | 22:36 | ||
2. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 23:12 | + 0:36 | |
3. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 24:18 | + 1:42 | |
4. | Buchholz Pia | Neregistrovaní - Marešovi | 26:44 | + 4:08 | ||
5. | Auerműllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | 26:53 | + 4:17 | |
6. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:00 | + 6:24 | |
7. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 31:07 | + 8:31 | |
8. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 31:18 | + 8:42 | |
9. | Kolářová Johana | PGP9952 | SK Praga | 32:14 | + 9:38 | |
10. | Machová Marie | LME0050 | SK Los Mělník | 38:31 | + 15:55 | |
Szarzecová Lucie | TRI9850 | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvátová Hana | SSU9794 | SK Severka Šumperk | 20:45 | ||
2. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:47 | + 0:02 | |
3. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 27:19 | + 6:34 | |
4. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 59:43 | + 38:58 | |
Hlubučková Kristýna | KAM9551 | SK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 18:44 | ||
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 21:17 | + 2:33 | |
3. | Horová Magda | SZP5450 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 22:18 | + 3:34 | |
4. | Dlouhá Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 22:42 | + 3:58 | |
5. | Foglarová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 23:07 | + 4:23 | |
6. | Tomešová Daniela | SJC8451 | TJ Sportcentrum Jičín | 23:16 | + 4:32 | |
7. | Bořánková Karolína | SZP9550 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 23:29 | + 4:45 | |
8. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 25:41 | + 6:57 | |
9. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:46 | + 7:02 | |
10. | Košťálová Petra | DKP8256 | Oddíl OB Kotlářka | 26:05 | + 7:21 | |
11. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 27:21 | + 8:37 | |
12. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 27:24 | + 8:40 | |
13. | Buchholz Tanja | Neregistrovaní - Marešovi | 29:00 | + 10:16 | ||
14. | Chmelíková Tereza | SZP8750 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 33:35 | + 14:51 | |
15. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 36:33 | + 17:49 | |
16. | Horová Klára | SZP8484 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 37:10 | + 18:26 | |
17. | Regalová Kristina | LME8250 | SK Los Mělník | 44:55 | + 26:11 | |
Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schönfel Ute | 58D0051 | SV TU Ilmenau | 22:23 | ||
2. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 24:09 | + 1:46 | |
3. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 24:40 | + 2:17 | |
4. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 25:28 | + 3:05 | |
5. | Smolková Alena | SSP6450 | SK Stopa Praha | 32:14 | + 9:51 | |
6. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 32:37 | + 10:14 | |
7. | Kolářová Michaela | PGP7351 | SK Praga | 33:51 | + 11:28 | |
Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSS Přírodověda Praha | 20:11 | ||
2. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:47 | + 6:36 | |
3. | Malkowa Elena | 18D0051 | Post SV Dresden | 27:04 | + 6:53 | |
4. | Tröße Renate | 58D0052 | SV TU Ilmenau | 27:09 | + 6:58 | |
5. | Bochenková Jana | EKP6150 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:29 | + 8:18 | |
6. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 28:48 | + 8:37 | |
7. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:56 | + 16:45 | |
8. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 40:43 | + 20:32 | |
9. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 41:36 | + 21:25 | |
10. | Weingard Elvira | 44D0052 | OLV Steinberg | 44:08 | + 23:57 | |
11. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 63:01 | + 42:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:43 | ||
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 25:32 | + 2:49 | |
3. | Lacigová Ivana | SZP5950 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 28:07 | + 5:24 | |
4. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 29:28 | + 6:45 | |
5. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 33:11 | + 10:28 | |
6. | Nováková Pavla | DOK5950 | OK Doksy | 42:15 | + 19:32 | |
Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | SK Stopa Praha | 27:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:25 | ||
2. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 15:49 | + 0:24 | |
3. | Šimková Johanka | SHK9355 | OK Slavia Hradec Králové | 16:06 | + 0:41 | |
4. | Mechlová Lenka | SHK9051 | OK Slavia Hradec Králové | 18:28 | + 3:03 | |
5. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 19:21 | + 3:56 | |
6. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 19:57 | + 4:32 | |
7. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 20:10 | + 4:45 | |
8. | Košárková Iva | Neregistrovaní - Marešovi | 22:21 | + 6:56 | ||
9. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 22:58 | + 7:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 14:24 | ||
2. | Mareček Šimon | OSN0201 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:51 | + 1:27 | |
3. | Milán Tomáš | TBM0111 | KOS TJ Tesla Brno | 17:39 | + 3:15 | |
4. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 19:04 | + 4:40 | |
5. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 19:24 | + 5:00 | |
6. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:59 | + 5:35 | |
7. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 20:46 | + 6:22 | |
8. | Lustig Adam | DKP0202 | Oddíl OB Kotlářka | 22:38 | + 8:14 | |
9. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:53 | + 8:29 | |
10. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 23:41 | + 9:17 | |
11. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 24:50 | + 10:26 | |
12. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:52 | + 10:28 | |
13. | Kovář Ondřej | Neregistrovaní - Marešovi | 26:27 | + 12:03 | ||
14. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 33:26 | + 19:02 | |
15. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:29 | + 19:05 | |
16. | Čechmánek Václav | PVP0600 | VSS Přírodověda Praha | 37:05 | + 22:41 | |
17. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 52:15 | + 37:51 | |
Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | DISK | |||
Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | |||
Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Procinger Jakub | VRL9999 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 25:01 | ||
2. | Cienciala Jan | TRI9801 | TJ TŽ Třinec | 25:41 | + 0:40 | |
3. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | KOS TJ Tesla Brno | 26:03 | + 1:02 | |
4. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 26:48 | + 1:47 | |
5. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:23 | + 3:22 | |
6. | Kašpar Petr | SSU9911 | SK Severka Šumperk | 31:14 | + 6:13 | |
7. | Šebek Petr | PGP9902 | SK Praga | 33:35 | + 8:34 | |
8. | Doležal Vít | SJC9802 | TJ Sportcentrum Jičín | 35:34 | + 10:33 | |
9. | Šťastný Jiří | TBM9906 | KOS TJ Tesla Brno | 38:51 | + 13:50 | |
10. | Neumann Jindřich | PVP9900 | VSS Přírodověda Praha | 40:49 | + 15:48 | |
11. | Buchholz Tom | Neregistrovaní - Marešovi | 41:20 | + 16:19 | ||
12. | Bruns Jussi | Neregistrovaní - Marešovi | 43:44 | + 18:43 | ||
13. | Borovička Tomáš | LIV9800 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 52:10 | + 27:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 20:28 | ||
2. | Šňupárek Václav | DKP9500 | Oddíl OB Kotlářka | 21:34 | + 1:06 | |
3. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 29:05 | + 8:37 | |
4. | Werner Michal | PGP9705 | SK Praga | 32:46 | + 12:18 | |
5. | Lustig Matyáš | DKP9507 | Oddíl OB Kotlářka | 32:56 | + 12:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | VSS Přírodověda Praha | 16:26 | ||
2. | Seidl Miroslav | EKP7402 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:37 | + 1:11 | |
3. | Neumann Tomáš | PVP8900 | VSS Přírodověda Praha | 18:34 | + 2:08 | |
4. | Boudný Jan | SZP7401 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 19:04 | + 2:38 | |
5. | Kettner Lukáš | DCE9400 | KOB Dobřichovice | 19:59 | + 3:33 | |
6. | Kettner Vojtěch | NNN9999 | Neregistrovaní | 20:00 | + 3:34 | |
7. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 20:27 | + 4:01 | |
8. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 21:34 | + 5:08 | |
9. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 24:05 | + 7:39 | |
10. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 26:12 | + 9:46 | |
11. | Kolář Tomáš | PGP7104 | SK Praga | 26:31 | + 10:05 | |
12. | Čáp Ondřej | DOB7405 | KOB Dobruška | 27:06 | + 10:40 | |
13. | Tojnar Jan | LIV6701 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 32:22 | + 15:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 22:52 | ||
2. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 23:47 | + 0:55 | |
3. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 25:31 | + 2:39 | |
4. | Sedlák Radek | LIV7503 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 26:04 | + 3:12 | |
5. | Kurfürst Pavel | LIV7400 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 32:13 | + 9:21 | |
6. | Křížan Jiří | PVP8000 | VSS Přírodověda Praha | 35:29 | + 12:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeš Petr | SJC7531 | TJ Sportcentrum Jičín | 21:46 | ||
2. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 22:00 | + 0:14 | |
3. | Bruns Thilo | Neregistrovaní - Marešovi | 22:41 | + 0:55 | ||
4. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 22:51 | + 1:05 | |
5. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 25:49 | + 4:03 | |
6. | Buchholz Sven | Neregistrovaní - Marešovi | 26:07 | + 4:21 | ||
7. | Hora Vladimír | SZP5100 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 28:11 | + 6:25 | |
8. | Groß Sebastian | 95D0001 | SV Wissenschaft Quedlinburg | 29:22 | + 7:36 | |
9. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 29:35 | + 7:49 | |
10. | Petříček Martin | SSP8000 | SK Stopa Praha | 37:19 | + 15:33 | |
Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 24:51 | ||
2. | Ni Vadim | 44D0001 | OLV Steinberg | 26:15 | + 1:24 | |
3. | Čechmánek Vladimír | PVP5802 | VSS Přírodověda Praha | 26:18 | + 1:27 | |
4. | Reichl Michal | SSP6400 | SK Stopa Praha | 27:28 | + 2:37 | |
5. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | SK Severka Šumperk | 28:54 | + 4:03 | |
6. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 30:12 | + 5:21 | |
7. | Helling Roger | 96D0001 | MTV Bamberg | 31:56 | + 7:05 | |
8. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 35:28 | + 10:37 | |
9. | Borovička Milan | LIV6104 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 43:11 | + 18:20 | |
Šimek Roman | UOL6503 | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 19:21 | ||
2. | Tröße Lutz | 58D0001 | SV TU Ilmenau | 25:07 | + 5:46 | |
3. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:17 | + 6:56 | |
4. | Gregoriades Zdeněk | SSP5400 | SK Stopa Praha | 30:04 | + 10:43 | |
5. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 53:39 | + 34:18 | |
Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koč Zdeněk | SSP4700 | SK Stopa Praha | 28:30 | ||
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 31:20 | + 2:50 | |
3. | Nosál Stanislav | SSP4600 | SK Stopa Praha | 37:31 | + 9:01 | |
4. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 41:22 | + 12:52 | |
Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | SSP3800 | SK Stopa Praha | 42:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Radek | SZP8200 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 18:51 | ||
2. | Horvát Petr | SSU9442 | SK Severka Šumperk | 19:03 | + 0:12 | |
3. | Horyna Roman | SZP7600 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 19:08 | + 0:17 | |
4. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 19:10 | + 0:19 | |
5. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 19:42 | + 0:51 | |
6. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 20:14 | + 1:23 | |
7. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 21:06 | + 2:15 | |
8. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 21:27 | + 2:36 | |
9. | Mareček Petr | OSN6900 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:48 | + 3:57 | |
10. | Hora Vojtěch | SZP8300 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 23:10 | + 4:19 | |
11. | Kolín Jan | JIL7701 | OK Jilemnice | 23:13 | + 4:22 | |
12. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 23:24 | + 4:33 | |
13. | Šťastný Jiří | TBM7137 | KOS TJ Tesla Brno | 23:33 | + 4:42 | |
14. | Čech Jan | LIV7900 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 25:29 | + 6:38 | |
15. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 25:46 | + 6:55 | |
16. | Bořánek Petr | SZP7000 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 26:08 | + 7:17 | |
17. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 28:04 | + 9:13 | |
Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolínová Kristýna | Neregistrovaní - Marešovi | 25:21 | |||
2. | Dítko Jan | Neregistrovaní - Marešovi | 29:50 | + 4:29 | ||
3. | Dítková Jitka | Neregistrovaní - Marešovi | 31:53 | + 6:32 |