Výsledky závodu: Advanta cup - E1

Datum:
16.07.2015
Místo konání:
Teplice nad Metují
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Hošek Radim - R2
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.40 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 11:00
2. Banasiak Anna 69P0550 C MKS MOS Wroclaw 12:47 + 1:47
3. Neumann Johanna 31D0550 C SV Lengefeld 12:57 + 1:57
4. Zawada Karolina 19P0551 C Tukan Iwiny 13:52 + 2:52
5. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 15:08 + 4:08
6. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:32 + 5:32
7. Chrbolková Klára LPU5 C OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 8:04
7. Janošíková Eva VCB0552 C TJ OB České Budějovice 19:04 + 8:04
9. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 19:27 + 8:27
10. Golinowska Ola 19P0650 C Tukan Iwiny 21:11 + 10:11
11. Kowalczyk Honorata 19P0651 C Tukan Iwiny 21:29 + 10:29
12. Janošíková Marie VCB0752 C TJ OB České Budějovice 25:07 + 14:07
13. Zawada Marcelina 19P0752 C Tukan Iwiny 26:14 + 15:14
14. Szeliga Sonia 19P0750 C Tukan Iwiny 32:00 + 21:00
15. Halewicz Julia 19P0751 C Tukan Iwiny 52:33 + 41:33
D12
1.60 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Banasiak Joanna 69P0450 C MKS MOS Wroclaw 14:43
2. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 15:28 + 0:45
3. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 15:31 + 0:48
4. Šauli Kateřina VPM0456 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:39 + 0:56
5. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 16:15 + 1:32
6. Neumann Lena 31D0350 C SV Lengefeld 16:23 + 1:40
7. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 16:26 + 1:43
8. Malniece Liene 21L0350 C ZVOC 16:27 + 1:44
9. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 17:04 + 2:21
10. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 18:38 + 3:55
11. Petrásová Hana LPU3 C OK Lokomotiva Pardubice 19:26 + 4:43
12. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 19:47 + 5:04
13. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 20:00 + 5:17
14. Piecek Emilia 19P0350 C Tukan Iwiny 20:38 + 5:55
15. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 22:52 + 8:09
16. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 23:09 + 8:26
17. Lipinska Adriana 21L0351 C ZVOC 25:44 + 11:01
18. Richterová Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov 27:33 + 12:50
19. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 28:04 + 13:21
20. Kinclová Natálie LTU0350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:29 + 16:46
21. Kowalczyk Wiktoria 19P0450 C Tukan Iwiny 34:08 + 19:25
D14
1.70 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 13:07
2. Trezi?a Aija Denija 21L0250 C ZVOC 13:30 + 0:23
3. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:39 + 0:32
4. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:07 + 1:00
5. Brunere Kristine 41L0250 C OK Meridians 14:26 + 1:19
6. Suta Anna Emilija 21L0251 C ZVOC 14:41 + 1:34
7. Susek Julia 23P0150 C OK!Sport 14:54 + 1:47
8. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 15:00 + 1:53
9. Stansfield Lizzie 22G0250 C Forth Valley Orienteers 15:11 + 2:04
10. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 16:16 + 3:09
11. Nicka Klaudia 19P0150 C Tukan Iwiny 16:27 + 3:20
12. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:39 + 3:32
13. Valge Madara 21L0150 C ZVOC 16:45 + 3:38
14. Lataste Lucie 65F0250 C SKI CLUB BARR 16:48 + 3:41
15. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 17:28 + 4:21
16. Pulda Aleksandra 19P0200 C Tukan Iwiny 17:44 + 4:37
17. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 17:52 + 4:45
18. Topór Magdalena 54P0150 C UKS PATRIA MúYNNE 18:40 + 5:33
19. Kozłowska Maria 54P0151 C UKS PATRIA MúYNNE 20:14 + 7:07
20. Králová Lucie ZBM0159 B SK Žabovřesky Brno 22:04 + 8:57
Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové DISK
D16
1.70 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 15:53
2. Cych Agnieszka 33P9950 C Echo Twardogóra 16:39 + 0:46
3. Spangenberg Ann-Charlotte 46D9950 C MTV Seesen 16:47 + 0:54
4. Stansfield Clare 22G0050 C Forth Valley Orienteers 17:07 + 1:14
5. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 17:37 + 1:44
6. Alberinga Vilma 21L9950 C ZVOC 17:51 + 1:58
7. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 17:53 + 2:00
8. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 17:57 + 2:04
9. Kozłowska Wiktoria 54P9950 C UKS PATRIA MúYNNE 18:00 + 2:07
10. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 18:09 + 2:16
11. Locmele Elizabete 21L0000 C ZVOC 18:22 + 2:29
12. Rulle Arta Renate 21L0050 C ZVOC 18:32 + 2:39
13. Dawidowska Natalia 1CP9951 C UKS Siódemka Rumia 19:29 + 3:36
14. Filipczak Natalia 98P0051 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 19:36 + 3:43
15. Bielecka Aleksandra 1CP0052 C UKS Siódemka Rumia 19:38 + 3:45
16. Deptulska Maria 1CP0051 C UKS Siódemka Rumia 19:42 + 3:49
17. Ozola Sintija 21L0051 C ZVOC 20:00 + 4:07
18. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 20:09 + 4:16
19. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 20:54 + 5:01
20. Vyhnálková Marie RIC0151 B OB Říčany 21:00 + 5:07
21. Kreft Oliwia 1CP9952 C UKS Siódemka Rumia 23:19 + 7:26
22. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:39 + 7:46
23. Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice 23:45 + 7:52
24. Ragaine Ance Eva 21L0052 C ZVOC 25:38 + 9:45
25. Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 28:35 + 12:42
26. Ĺwica Katarzyna 19P0051 C Tukan Iwiny 29:24 + 13:31
Kowalska Agata 85P9951 C UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik DISK
Hennseler Meike 46D0050 C MTV Seesen DISK
D18
1.90 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wańczyk Zuzanna 98P9751 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 13:43
2. Gorczyca Maria 49P9751 C KS Hades Poznań 14:28 + 0:45
3. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 15:36 + 1:53
4. Fukalová Hana AOP9850 A Přátelé orientačního běhu Opava 15:46 + 2:03
5. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 16:34 + 2:51
6. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 16:50 + 3:07
7. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 17:03 + 3:20
8. Bugaj Katarzyna 41P9751 C WKS Wawel Kraków 17:06 + 3:23
D21A
2.10 km, 60 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8891
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müllerová Věra VAM9051 R OOB Vamberk 14:09 9146
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 14:17 + 0:08 9064
3. Cych Weronika 33P6850 C Echo Twardogóra 15:15 + 1:06
4. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 15:16 + 1:07 8464
5. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 15:28 + 1:19 8342
6. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 15:45 + 1:36 8169
7. Valdmane Liga 21L9450 C ZVOC 15:46 + 1:37
8. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 15:53 + 1:44 8088
9. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 16:08 + 1:59 7935
10. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 16:31 + 2:22 7701
11. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 16:41 + 2:32 7599
12. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 16:48 + 2:39 7528
13. Kubátová Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová Paka 16:52 + 2:43 7487
14. Vávrová Veronika ASU8598 C Magnus Orienteering 17:01 + 2:52 7396
15. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 17:08 + 2:59 7325
16. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 17:27 + 3:18 7131
17. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:50 + 3:41 6897
18. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 17:54 + 3:45 6857
19. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 17:55 + 3:46 6846
20. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 18:06 + 3:57 6735
21. Szeliga Małgorzata 19P9350 C Tukan Iwiny 18:29 + 4:20
22. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 18:39 + 4:30 6399
23. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 18:40 + 4:31 6389
24. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 19:10 + 5:01 6083
25. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 19:32 + 5:23 5860
26. Kocińska Agnieszka 39P8750 C UMKS Orkan Ostróda 19:46 + 5:37
27. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 19:47 + 5:38 5707
28. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 20:12 + 6:03 5453
29. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 20:13 + 6:04 5443
30. Makovicka Elsa 48F9450 C C.O.Colmar 21:02 + 6:53
31. Wysocka Malwina 23P8550 C OK!Sport 21:05 + 6:56
32. Makovicka Vanessa 48F8950 C C.O.Colmar 22:02 + 7:53
33. Makovicka Edwige 48F8951 C C.O.Colmar 22:51 + 8:42
34. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 27:07 + 12:58 1231
35. Sejbuk Anna 23P8551 C OK!Sport 28:22 + 14:13
Straube Hanka 31D7350 C SV Lengefeld DISK
D21B
1.80 km, 55 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5803
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 15:24 5826
2. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 15:29 + 0:05 5794
3. Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka 15:30 + 0:06 5788
4. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 15:37 + 0:13 5744
5. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 15:52 + 0:28 5650
6. Izydorczyk Urszula 88P9650 C MKS Jelenia Góra 15:59 + 0:35
7. Urbánková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov 16:14 + 0:50 5513
8. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 16:15 + 0:51 5507
9. Bednářová Michaela VAM8951 C OOB Vamberk 16:30 + 1:06 5413
10. Dobke Marika 42D8251 C OK Leipzig 16:40 + 1:16
11. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 16:43 + 1:19 5331
12. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 16:46 + 1:22 5313
13. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 16:51 + 1:27 5281
14. Filipczak Jagoda 98P9451 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 17:12 + 1:48
15. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 17:28 + 2:04 5050
16. Ĺliwczyńska Ilona 39P7850 C UMKS Orkan Ostróda 17:42 + 2:18
17. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:52 + 2:28 4900
18. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 18:10 + 2:46 4787
19. L?gate Kitija 21L8350 C ZVOC 18:16 + 2:52
20. Rozentale Eva 21L9350 C ZVOC 18:21 + 2:57
21. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 18:22 + 2:58 4712
22. Trojecka Marta 45P8350 C KU AZS WAT Warszawa 18:28 + 3:04
23. Cikhardtová Balzhima TAP8751 C KOB TRETRA Praha 20:18 + 4:54 3987
24. Wojtala Alicja 68P8750 C KS Artemis Wroclaw 20:51 + 5:27
25. Puternicka Joanna 22P8750 C Warszawa 20:59 + 5:35
26. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 21:15 + 5:51 3630
27. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:13 + 6:49 3267
D21C
1.60 km, 35 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3745
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec 14:42 3960
2. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 16:01 + 1:19 3644
3. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:04 + 1:22 3632
4. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 16:08 + 1:26 3616
5. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 16:25 + 1:43 3548
6. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:33 + 1:51 3516
7. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 16:45 + 2:03 3468
8. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 16:57 + 2:15 3420
9. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:03 + 2:21 3396
10. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 17:22 + 2:40 3320
11. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 17:39 + 2:57 3252
12. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 18:05 + 3:23 3148
13. Gottliebová Petra KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:08 + 4:26 2895
14. Masny Anna 11P8250 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 20:16 + 5:34
15. Přívozníková Pavla 4DC8650 C Báječné ženy v běhu 20:30 + 5:48
16. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 20:47 + 6:05 2499
17. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:06 + 6:24 2423
18. Rochlová Kateřina 8RC8750 C žádný 25:03 + 10:21
19. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 25:49 + 11:07 1290
20. Lindstedt Elisabeth 31S7450 C OK Ravinen 26:25 + 11:43
Ozola Inese 21L7250 C ZVOC DISK
Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř DISK 0
D35A
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abzalone Zanda 41L7450 C OK Meridians 13:15
2. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 13:22 + 0:07
3. Křivdová Lenka 2PC7250 C Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 14:21 + 1:06
4. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 14:30 + 1:15
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 15:08 + 1:53
6. Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:12 + 1:57
7. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:49 + 2:34
8. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 16:02 + 2:47
9. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 16:07 + 2:52
10. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:08 + 2:53
11. Siegerová Lucie TAP7552 C KOB TRETRA Praha 16:16 + 3:01
12. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 16:35 + 3:20
13. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 16:37 + 3:22
14. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 16:43 + 3:28
15. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:44 + 3:29
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 17:17 + 4:02
17. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 18:18 + 5:03
18. Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7451 C UKS Siódemka Rumia 19:05 + 5:50
19. Čevelová Ivana EKP7895 C VŠTJ Ekonom Praha 19:24 + 6:09
20. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 19:25 + 6:10
21. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 20:29 + 7:14
22. Deptulska Agnieszka 1CP7151 C UKS Siódemka Rumia 26:52 + 13:37
Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka DISK
D35B
1.50 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 12:22
2. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:44 + 0:22
3. Piht Ingrid 13E7650 C SK Mercury 12:45 + 0:23
4. Wysocka Joanna 69P7950 C MKS MOS Wroclaw 12:56 + 0:34
5. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 13:21 + 0:59
6. Włodarczyk Anna-Maria 88P7600 C MKS Jelenia Góra 13:29 + 1:07
7. Gorczyca Magdalena 49P7199 C KS Hades Poznań 13:56 + 1:34
8. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:02 + 1:40
9. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 14:04 + 1:42
9. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:04 + 1:42
11. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 14:28 + 2:06
12. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 14:34 + 2:12
13. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 14:59 + 2:37
14. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 15:19 + 2:57
15. Vojtíšková Erika LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice 15:39 + 3:17
16. Marszałek Maria 11P7451 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 16:03 + 3:41
17. Kumpyte Rasa 48L8051 C 16:04 + 3:42
17. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:04 + 3:42
19. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 16:52 + 4:30
20. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:21 + 4:59
21. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:28 + 5:06
22. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 17:56 + 5:34
23. Prits Heidi 16E7450 C SK Mercury 17:57 + 5:35
24. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 18:34 + 6:12
25. Spiliszewska Róża 68P7350 C KS Artemis Wroclaw 20:24 + 8:02
26. Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 21:07 + 8:45
27. Alešová Bohumila ASU7699 C Magnus Orienteering 21:24 + 9:02
28. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 22:29 + 10:07
29. Paurová Lenka LTU6452 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:30 + 10:08
30. Fredh Linda 15N7650 C M?ren OK 23:11 + 10:49
31. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 23:42 + 11:20
32. Rycerska Marzena 68P7550 C KS Artemis Wroclaw 23:49 + 11:27
33. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:46 + 13:24
34. Golinowska Ela 19P8050 C Tukan Iwiny 27:12 + 14:50
D45A
1.50 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 13:10
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 13:36 + 0:26
3. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 13:43 + 0:33
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 14:05 + 0:55
5. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 14:07 + 0:57
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:14 + 1:04
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 15:00 + 1:50
8. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 15:10 + 2:00
9. Makovicka Véronique 48F6550 C C.O.Colmar 15:25 + 2:15
10. Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec Králové 15:30 + 2:20
11. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:40 + 2:30
12. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 15:47 + 2:37
13. Ray Carola 74F6850 C OK77 16:00 + 2:50
14. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 16:05 + 2:55
15. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:52 + 3:42
16. Stansfield Josie 22G6850 C Forth Valley Orienteers 16:56 + 3:46
17. Wack Isabelle 48F6351 C C.O.Colmar 17:05 + 3:55
17. Lataste Jana 65F6650 C SKI CLUB BARR 17:05 + 3:55
19. Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín 17:14 + 4:04
20. Meyhoff Petersen Tine 1PD6450 C Herlufsholm OK 17:33 + 4:23
21. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:34 + 4:24
22. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 17:45 + 4:35
23. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 17:47 + 4:37
24. Hasalová Jana PGP6751 C SK Praga 17:53 + 4:43
25. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:45 + 5:35
26. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 18:54 + 5:44
27. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 19:12 + 6:02
28. Wańczyk Magdalena 98P6951 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 19:15 + 6:05
29. Kurzyp Anna 69P6850 C MKS MOS Wroclaw 19:23 + 6:13
30. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 19:49 + 6:39
31. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 20:01 + 6:51
32. Svitáková Ivana OLP6851 C PSK Olymp Praha 20:18 + 7:08
33. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 22:21 + 9:11
Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec DISK
D45B
1.50 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 12:47
2. Valdmane Inguna 21L6950 C ZVOC 13:08 + 0:21
3. Hilbert Sabine 12A6250 C Naturfreunde Wien 14:38 + 1:51
4. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:54 + 2:07
5. Bugaj Teresa 41P6951 C WKS Wawel Kraków 14:56 + 2:09
6. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 15:48 + 3:01
7. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:12 + 3:25
8. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:38 + 3:51
9. Dubnová Lenka LDC6651 C KOB Děčín 16:50 + 4:03
10. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:11 + 4:24
11. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 17:12 + 4:25
12. Bargiel Beata 23P6550 C OK!Sport 18:52 + 6:05
13. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 18:53 + 6:06
14. Goettmann Bernadette 48F6350 C C.O.Colmar 19:12 + 6:25
15. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 19:40 + 6:53
16. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 21:37 + 8:50
17. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:42 + 8:55
18. Androsz Katarzyna 85P6451 C UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 23:28 + 10:41
D55
1.30 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 13:50
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 16:03 + 2:13
3. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 19:15 + 5:25
4. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 19:26 + 5:36
5. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 19:38 + 5:48
6. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 21:09 + 7:19
7. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 21:22 + 7:32
8. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 22:00 + 8:10
9. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 22:36 + 8:46
10. Meyer Corinne 48F5950 C C.O.Colmar 22:39 + 8:49
11. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 24:06 + 10:16
12. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:16 + 10:26
13. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:03 + 11:13
14. Šilerová Zdena KNC5750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:55 + 16:05
15. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 34:32 + 20:42
Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín DISK
Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
D65
1.20 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frenckner Kerstin 98S4850 C Södertälje-Nykvarn 14:03
2. Oudin Marie-Reine 48F4950 C C.O.Colmar 15:29 + 1:26
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 15:32 + 1:29
4. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 16:36 + 2:33
5. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 17:45 + 3:42
6. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:52 + 3:49
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 20:55 + 6:52
8. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 21:40 + 7:37
9. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 22:44 + 8:41
H10
1.40 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 10:28
2. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 10:52 + 0:24
3. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 11:36 + 1:08
4. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:42 + 2:14
5. Pachnik Jędrzej 19P0600 C Tukan Iwiny 13:10 + 2:42
6. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:30 + 3:02
7. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 14:04 + 3:36
8. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 14:40 + 4:12
9. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:41 + 4:13
10. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 14:59 + 4:31
11. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 15:04 + 4:36
11. Kurzyp Michał 69P0500 C MKS MOS Wroclaw 15:04 + 4:36
13. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 15:12 + 4:44
14. Šmelík Daniel VBA0701 C ŠK VAZKA Bratislava 16:08 + 5:40
15. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 16:43 + 6:15
16. Połomski Dominik 19P0601 C Tukan Iwiny 17:16 + 6:48
17. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 18:01 + 7:33
18. Wollbrand Edvin 31S0500 C OK Ravinen 18:04 + 7:36
19. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:43 + 8:15
20. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 19:18 + 8:50
21. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 28:48 + 18:20
22. Dwojak Gracjan 19P0602 C Tukan Iwiny 34:15 + 23:47
23. Golinowski Piotrek 19P0900 C Tukan Iwiny 36:31 + 26:03
24. Neumann Rasmus 31D0800 C SV Lengefeld 45:03 + 34:35
Marszałek Patryk 11P0502 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
H12
1.60 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 13:08
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:15 + 0:07
3. Hennseler Theo 46D0301 C MTV Seesen 13:44 + 0:36
4. Locmelis J?kabs 21L0300 C ZVOC 13:46 + 0:38
5. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 13:48 + 0:40
6. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 13:49 + 0:41
7. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 14:12 + 1:04
8. Cych Mikołaj 33P0300 C Echo Twardogóra 14:50 + 1:42
9. Pulda Eryk 19P0500 C Tukan Iwiny 14:52 + 1:44
10. Pachnik Stanisław 19P0300 C Tukan Iwiny 15:32 + 2:24
11. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 15:44 + 2:36
12. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 16:17 + 3:09
13. Lataste Mathias 65F0400 C SKI CLUB BARR 17:06 + 3:58
14. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 18:16 + 5:08
15. Jończy Jakub 88P0300 C MKS Jelenia Góra 18:22 + 5:14
16. Novák Adam LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 18:25 + 5:17
17. Bielecki Michał 1CP0401 C UKS Siódemka Rumia 18:27 + 5:19
18. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:01 + 6:53
19. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 20:21 + 7:13
20. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:04 + 13:56
21. Lacina Jindřich LPU2 C OK Lokomotiva Pardubice 27:59 + 14:51
22. Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:25 + 18:17
23. Weber Adam PHK0401 C OK 99 Hradec Králové 35:37 + 22:29
Malinowski Jerzy 76P0301 C Rodzina z Teresina DISK
H14
1.70 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alberings Pauls 21L0100 C ZVOC 11:46
2. Heinols Maris 21L0102 C ZVOC 11:55 + 0:09
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 12:21 + 0:35
4. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 12:33 + 0:47
5. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 12:54 + 1:08
6. Visnevskis Haralds 21L0101 C ZVOC 13:20 + 1:34
7. Hyla Damian 86P0100 C PKO HARPAGAN Gdańsk 13:43 + 1:57
8. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:08 + 2:22
9. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 14:19 + 2:33
10. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 15:20 + 3:34
11. Valgis Karlis 21L0200 C ZVOC 16:01 + 4:15
12. Sikorski Marcin 47P0201 C LUKS Azymek Zdzieszowice 16:22 + 4:36
13. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:09 + 5:23
14. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:17 + 5:31
15. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 19:36 + 7:50
16. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 20:37 + 8:51
17. Močuba Václav Josef OSN0202 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:35 + 12:49
Husák Zdeněk SLA0201 B SKOB Slaný DISK
Mougeot Jacques 48F0200 C C.O.Colmar DISK
H16
1.90 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 10:58
2. Bruners Kristaps 41L9900 C OK Meridians 11:35 + 0:37
3. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 11:59 + 1:01
4. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 12:24 + 1:26
5. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 12:29 + 1:31
6. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 12:40 + 1:42
7. Pawłowicz Bruno 88P0000 C MKS Jelenia Góra 13:35 + 2:37
8. Leitlands Matiss 21L0002 C ZVOC 13:36 + 2:38
9. Ogdowski Bartek 1CP0001 C UKS Siódemka Rumia 13:58 + 3:00
10. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:00 + 3:02
11. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 14:18 + 3:20
12. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 14:22 + 3:24
13. Vimba Rudolfs Matiss 21L0001 C ZVOC 14:46 + 3:48
14. Wack Arnaud 48F9900 C C.O.Colmar 14:54 + 3:56
15. ChoroĹ Tomasz 98P0001 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 15:06 + 4:08
16. Lebiedziejewski Marcel 88P9949 C MKS Jelenia Góra 15:14 + 4:16
17. Boehringer Arthur 48F0001 C C.O.Colmar 15:17 + 4:19
18. Juhász Matěj LTU9900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:20 + 5:22
19. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:04 + 7:06
20. Poulain Jules 48F0000 C C.O.Colmar 20:08 + 9:10
21. Valgis Arturs 21L9900 C ZVOC 20:42 + 9:44
22. Filusz Patryk 85P9900 C UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 25:09 + 14:11
23. Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole 48:32 + 37:34
Żurek Grzegorz 1CP0002 C UKS Siódemka Rumia DISK
Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
H18
2.20 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hennseler Ole 46D9800 C MTV Seesen 13:39
2. Lucerski Maciej 88P9700 C MKS Jelenia Góra 14:25 + 0:46
3. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 14:31 + 0:52
4. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 14:36 + 0:57
5. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:45 + 1:06
5. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 14:45 + 1:06
7. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 15:46 + 2:07
8. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 16:37 + 2:58
9. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:04 + 4:25
10. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 18:11 + 4:32
11. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 18:18 + 4:39
12. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:13 + 5:34
13. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 20:14 + 6:35
14. Topór Michal 41P9701 C WKS Wawel Kraków 20:21 + 6:42
15. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 30:45 + 17:06
H21A
2.40 km, 70 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8913
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 13:55 9202
2. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 14:33 + 0:38 8810
3. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 14:41 + 0:46 8727
4. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 14:56 + 1:01 8572
4. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 14:56 + 1:01 8572
6. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 15:05 + 1:10 8479
7. Niewiedziała Robert 1CP9301 C UKS Siódemka Rumia 15:08 + 1:13
8. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 15:13 + 1:18
9. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 15:14 + 1:19 8386
10. Netuka Vojtěch SHK9701 A OK Slavia Hradec Králové 15:21 + 1:26 8314
11. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 15:32 + 1:37 8200
12. Hadač Filip AOP9301 R Přátelé orientačního běhu Opava 15:35 + 1:40 8169
13. Szeliga Bartosz 88P9600 C MKS Jelenia Góra 15:36 + 1:41
13. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 15:36 + 1:41 8159
15. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 1:48 8087
16. Křivda Martin CHC9501 R K.O.B. Choceň 15:45 + 1:50 8066
17. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 15:48 + 1:53 8035
17. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 15:48 + 1:53 8035
17. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 15:48 + 1:53 8035
20. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:03 + 2:08 7880
21. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 16:05 + 2:10 7860
22. Nowak Maciej 88P9601 C MKS Jelenia Góra 16:07 + 2:12
23. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 16:08 + 2:13 7829
23. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 16:08 + 2:13 7829
25. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 16:11 + 2:16 7798
26. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 16:12 + 2:17 7787
27. Szmulkowski Adam 98P9301 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 16:15 + 2:20
27. Dudek Wojciech 98P9401 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 16:15 + 2:20
29. Kalata Michał 88P8900 C MKS Jelenia Góra 16:27 + 2:32
30. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 16:35 + 2:40 7550
31. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 16:38 + 2:43 7519
32. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:40 + 2:45 7498
33. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 16:42 + 2:47 7477
33. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 16:42 + 2:47 7477
33. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 16:42 + 2:47 7477
36. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 16:44 + 2:49 7457
37. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 16:50 + 2:55 7395
38. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:59 + 3:04 7302
39. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:00 + 3:05 7292
40. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 17:14 + 3:19 7147
41. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 17:15 + 3:20 7137
42. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 17:24 + 3:29 7044
43. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 17:25 + 3:30 7033
44. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 17:28 + 3:33 7002
45. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 17:30 + 3:35 6982
46. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 17:38 + 3:43 6899
47. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 17:40 + 3:45 6878
48. Krasuski Marcin 26P7200 C Warsaw Heroes 18:08 + 4:13
49. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:11 + 4:16 6558
50. Goettmann Pierre-Aimé 48F9200 C C.O.Colmar 18:24 + 4:29
51. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 18:25 + 4:30 6414
52. Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 19:06 + 5:11 5990
53. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 19:13 + 5:18 5918
54. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 19:22 + 5:27 5825
55. Tangen Morten 15N8400 C M?ren OK 19:57 + 6:02
56. Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 20:24 + 6:29 5185
57. Drągowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 20:36 + 6:41
58. Deptulski Mateusz 1CP9501 C UKS Siódemka Rumia 20:45 + 6:50
59. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 21:30 + 7:35 4503
60. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 22:08 + 8:13 4111
Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga DISK 0
H21B
2.20 km, 70 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6658
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Madej Mateusz 19P9101 C Tukan Iwiny 13:56
2. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 14:15 + 0:19
3. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 14:26 + 0:30 6678
4. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:29 + 0:33 6655
5. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 14:31 + 0:35 6640
6. Jurga Vojtěch 46X8500 C Krutě Kruté Krůty 14:32 + 0:36
7. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 14:47 + 0:51 6517
8. Wojnowicz Marek 19P9201 C Tukan Iwiny 15:04 + 1:08
8. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 15:04 + 1:08 6387
10. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 15:20 + 1:24 6264
10. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 15:20 + 1:24 6264
12. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 15:27 + 1:31 6211
13. Goettmann Thomas 48F9500 C C.O.Colmar 15:33 + 1:37
14. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 15:34 + 1:38 6157
15. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 15:36 + 1:40 6142
16. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 1:47 6088
17. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 15:44 + 1:48 6080
18. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 16:09 + 2:13 5889
19. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:10 + 2:14 5881
20. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:14 + 2:18 5850
21. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 16:25 + 2:29 5766
22. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 16:27 + 2:31 5751
23. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 17:07 + 3:11 5444
24. Komín David PGP7405 C SK Praga 17:15 + 3:19 5383
25. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 17:17 + 3:21 5368
26. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 17:25 + 3:29 5306
27. Lužnický Jiří 69X8500 C HO Humanita 17:34 + 3:38
27. Choutka Jaroslav SOB9000 C SOBSA 17:34 + 3:38
29. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 17:51 + 3:55 5107
30. Pasek Marcin 11P9600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 17:56 + 4:00
31. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 18:01 + 4:05 5030
32. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 18:04 + 4:08 5007
33. Madej Grzegorz 19P9400 C Tukan Iwiny 18:08 + 4:12
34. Beneš Miroslav 6YC8100 C Neregistrovaní 18:12 + 4:16
35. Slivečka Jan MOV8901 C SKOB Ostrava 18:25 + 4:29 4846
35. Drhlík Petr VAM8301 C OOB Vamberk 18:25 + 4:29 4846
35. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 18:25 + 4:29 4846
38. Potchepko Dmitri LPU7621 C OK Lokomotiva Pardubice 18:42 + 4:46
38. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 18:42 + 4:46
40. Cwalina Karol NNN8349 C Neregistrovaní 18:45 + 4:49
41. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Havířov 18:51 + 4:55 4647
42. L?gats J?nis 21L8300 C ZVOC 19:15 + 5:19
43. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 19:18 + 5:22 4440
44. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 19:27 + 5:31 4371
45. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:40 + 5:44 4272
46. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:59 + 6:03 4126
47. Wieszaczewski Jacek 21P8500 C Orientop Wroclaw 21:27 + 7:31
H21C
2.10 km, 55 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2579
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 13:36 2678
2. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 13:52 + 0:16 2629
3. Duben Jan LDC8501 C KOB Děčín 14:58 + 1:22 2429
4. Štryncl Pavel 92X7702 C Jizerky 15:13 + 1:37
5. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 15:41 + 2:05 2298
6. Pešík Marek 92X8301 C Jizerky 15:42 + 2:06
7. Smištík Jaroslav LDC8900 C KOB Děčín 16:03 + 2:27 2231
8. Pešík Michal 92X7701 C Jizerky 16:21 + 2:45
9. Tejkal Jan ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov 16:38 + 3:02 2125
10. Robalds Andris 21L9402 C ZVOC 17:13 + 3:37
11. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:25 + 3:49 1982
12. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:18 + 4:42 1821
13. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 18:46 + 5:10 1736
14. Cvrček Antonín TAP9010 C KOB TRETRA Praha 19:04 + 5:28
15. Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB TRETRA Praha 19:51 + 6:15 1538
Krunčík Pavel 66C8501 C Amateri DISK
Schildknecht Thomas 48F8400 C C.O.Colmar DISK
H35A
2.30 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 13:05
2. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 14:03 + 0:58
3. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:25 + 1:20
4. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 14:26 + 1:21
5. Kvedaravicius Mindaugas 48L8001 C 14:43 + 1:38
6. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 15:59 + 2:54
7. Dalibard Nicolas 48F7400 C C.O.Colmar 16:05 + 3:00
8. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 16:10 + 3:05
9. Poulain Antoine 48F7300 C C.O.Colmar 16:19 + 3:14
10. Zsebeházy Zsolt 15H7800 C MOM 16:26 + 3:21
11. Rycerski Bogdan 68P7100 C KS Artemis Wroclaw 16:38 + 3:33
12. Golinowski Paweł 19P7900 C Tukan Iwiny 16:42 + 3:37
13. Gorczyca Jacek 97P7100 C KS Hades Poznań 17:21 + 4:16
14. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 17:22 + 4:17
15. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 17:54 + 4:49
16. Spiliszewski Piotr 68P7400 C KS Artemis Wroclaw 18:01 + 4:56
17. Janošík Radek VCB7402 C TJ OB České Budějovice 18:04 + 4:59
18. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 18:06 + 5:01
19. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 18:26 + 5:21
20. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 18:38 + 5:33
20. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 18:38 + 5:33
22. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 18:52 + 5:47
23. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 18:54 + 5:49
24. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:07 + 6:02
25. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 19:19 + 6:14
26. Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:09 + 7:04
27. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 20:10 + 7:05
28. Legallais Jean-Luc 48F6700 C C.O.Colmar 20:11 + 7:06
29. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 20:24 + 7:19
Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové DISK
MS Sędłak Krystian 23P1400 C OK!Sport 16:15 + 3:10
H35B
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piht Danilo 13E7200 C SK Mercury 12:17
2. Hennseler Martin 46D7100 C MTV Seesen 13:13 + 0:56
3. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 14:00 + 1:43
4. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:13 + 1:56
5. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 14:21 + 2:04
6. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 14:31 + 2:14
7. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:17 + 3:00
8. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 15:29 + 3:12
9. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 16:36 + 4:19
10. Saue Tanel 13E7400 C SK Mercury 16:40 + 4:23
11. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 16:57 + 4:40
12. Marszałek Waldemar 11P7301 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 17:43 + 5:26
13. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:29 + 6:12
14. Švagr Zdeněk 7AC6801 C neregistrovaný-Švagr 23:18 + 11:01
15. Pato Carlos 48F7900 C C.O.Colmar 32:42 + 20:25
H45A
2.00 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 13:56
1. Stansfield Ben 22G6800 C Forth Valley Orienteers 13:56 + 0:00
3. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 14:11 + 0:15
4. Kozłowski Jacek 54P6300 C UKS PATRIA MúYNNE 14:19 + 0:23
5. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:54 + 0:58
6. Ray Tomas 74F6500 C OK77 15:11 + 1:15
7. Bartczak Jarosław 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 15:15 + 1:19
8. Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 15:16 + 1:20
9. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 15:34 + 1:38
9. Křivda Ivan 2PC6700 C Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 15:34 + 1:38
11. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:49 + 1:53
12. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 15:56 + 2:00
13. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 16:01 + 2:05
14. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:13 + 2:17
15. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 16:16 + 2:20
15. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 16:16 + 2:20
17. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 16:27 + 2:31
18. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 16:29 + 2:33
19. Pachnik Dariusz 19P6900 C Tukan Iwiny 16:46 + 2:50
20. Lataste Pierre 65F6700 C SKI CLUB BARR 16:58 + 3:02
21. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 17:08 + 3:12
22. Knudsen Anders 1PD6500 C Herlufsholm OK 17:14 + 3:18
23. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:22 + 3:26
24. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 17:24 + 3:28
25. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 17:29 + 3:33
26. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:44 + 3:48
27. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:45 + 3:49
28. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 18:06 + 4:10
28. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 18:06 + 4:10
30. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:19 + 4:23
31. Wollbrand Per 31S6600 C OK Ravinen 18:34 + 4:38
32. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:45 + 4:49
33. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:04 + 5:08
34. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:33 + 5:37
35. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 19:45 + 5:49
36. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 19:55 + 5:59
37. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 20:33 + 6:37
38. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:42 + 6:46
39. Růžička Miloslav HCE6300 C TJ Sokol Hostivice 21:54 + 7:58
40. Deptulski Tomasz 1CP6501 C UKS Siódemka Rumia 23:15 + 9:19
41. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 26:38 + 12:42
42. Hilbert Josef 12A6900 C Naturfreunde Wien 27:48 + 13:52
Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava DISK
H45B
1.60 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:44
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 12:23 + 0:39
3. Dragowski Marek 23P6500 C OK!Sport 13:03 + 1:19
4. Wysocki Romuald 69P7000 C MKS MOS Wroclaw 13:18 + 1:34
5. Piłkowski Paweł 23P6600 C OK!Sport 13:23 + 1:39
6. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 13:26 + 1:42
7. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:38 + 1:54
8. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 14:25 + 2:41
9. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:43 + 2:59
10. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 14:47 + 3:03
11. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 14:54 + 3:10
12. Wrzesiński Krzysztof 52P6801 C September Borów 14:59 + 3:15
13. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 15:13 + 3:29
14. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 15:32 + 3:48
15. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 15:52 + 4:08
16. Konstanciak Andrzej 23P5901 C OK!Sport 16:03 + 4:19
17. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:10 + 4:26
18. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 17:01 + 5:17
19. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 17:19 + 5:35
20. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:28 + 7:44
21. Marszałek Marcin 23P7000 C OK!Sport 20:57 + 9:13
22. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 22:32 + 10:48
23. Malinowski Zbigniew 76P6800 C Rodzina z Teresina 24:50 + 13:06
24. Bruners Guntis 41L6200 C OK Meridians 25:21 + 13:37
25. Bargiel Włodzimierz 23P6401 C OK!Sport 31:16 + 19:32
H55A
1.70 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 11:19
2. Duboc Michel 48F5600 C C.O.Colmar 11:31 + 0:12
3. Chułek Aleksander 63P6001 C UKS Azymut 45 Gdynia 11:51 + 0:32
4. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 12:20 + 1:01
5. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 12:27 + 1:08
6. Mossakowski Przemek 28P6000 C UNTS Warszawa 12:32 + 1:13
7. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 12:39 + 1:20
8. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 12:47 + 1:28
9. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 13:51 + 2:32
10. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 13:56 + 2:37
11. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 14:12 + 2:53
12. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 14:24 + 3:05
13. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:33 + 3:14
14. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 14:40 + 3:21
15. Zdanowicz Jan 14P5900 C UKS Kometa Gliwice 14:56 + 3:37
16. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 15:03 + 3:44
17. Meyer Jean-Marc 48F5900 C C.O.Colmar 15:10 + 3:51
18. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 15:34 + 4:15
19. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Sokol Hostivice 15:36 + 4:17
20. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 16:08 + 4:49
21. Makovicka Libor 48F5401 C C.O.Colmar 16:12 + 4:53
22. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 16:27 + 5:08
23. Baguerey Gilles 48F5400 C C.O.Colmar 16:59 + 5:40
24. Skonieczny Andrzej 29P5701 C MKS Paulinum Jelenia Góra 17:25 + 6:06
25. Mertz André 48F5100 C C.O.Colmar 17:53 + 6:34
26. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 18:00 + 6:41
27. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 18:15 + 6:56
28. Antoni Szotek 27P5500 C ATZ Racibórz 19:44 + 8:25
29. Oudin Bernard 48F5200 C C.O.Colmar 20:05 + 8:46
30. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 22:52 + 11:33
Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha DISK
H55B
1.50 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 13:00
2. Trydzenski Henadzi 18B5500 C Peleng-Vimpel/Minsk 13:10 + 0:10
3. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 14:09 + 1:09
4. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 14:16 + 1:16
5. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:30 + 1:30
5. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 14:30 + 1:30
7. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 15:06 + 2:06
8. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 15:26 + 2:26
9. Goettmann Jean-Pierre 48F6000 C C.O.Colmar 17:01 + 4:01
10. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:10 + 4:10
11. Duben Jiří LDC5601 C KOB Děčín 17:31 + 4:31
12. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 17:37 + 4:37
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 18:59 + 5:59
14. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 19:16 + 6:16
15. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 20:47 + 7:47
16. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 23:21 + 10:21
17. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 25:19 + 12:19
Kolorenč Pavel LDC5101 C KOB Děčín DISK
H65
1.50 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:11
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 12:12 + 1:01
3. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 12:40 + 1:29
4. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 12:53 + 1:42
5. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 13:07 + 1:56
6. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 13:08 + 1:57
7. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 13:30 + 2:19
8. Kruczek Stanislaw 41P4901 C WKS Wawel Kraków 14:11 + 3:00
9. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 14:39 + 3:28
10. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 14:42 + 3:31
11. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 14:50 + 3:39
12. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:24 + 4:13
13. Bogulak Adam 88P4800 C MKS Jelenia Góra 15:27 + 4:16
14. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 15:36 + 4:25
15. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 15:51 + 4:40
16. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 16:49 + 5:38
17. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 16:52 + 5:41
18. M?rsell Lars 98S4900 C Södertälje-Nykvarn 17:04 + 5:53
19. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 17:32 + 6:21
20. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 17:38 + 6:27
21. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 17:45 + 6:34
22. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:06 + 6:55
23. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 19:21 + 8:10
24. Olausson Tommy 1FS5001 C SOK Aneby 21:28 + 10:17
Kmieciński Józef 98P4701 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki DISK
H75
1.30 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 17:01
2. Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 21:07 + 4:06
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 21:42 + 4:41
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 22:21 + 5:20
5. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 25:00 + 7:59
6. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:00 + 9:59
7. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 37:57 + 20:56
HDR
1.40 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásová Michaela LPU6 C OK Lokomotiva Pardubice 15:29
2. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 19:11 + 3:42
3. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 19:54 + 4:25
4. Mašláňovi TZL1060 C SKOB Zlín 20:14 + 4:45
5. Wysocka Michalina 69P0850 C MKS MOS Wroclaw 22:14 + 6:45
6. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 22:34 + 7:05
7. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:05 + 7:36
8. Bažata Alberto KAM0702 C SK Kamenice 23:06 + 7:37
9. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 23:17 + 7:48
10. Lacinová Monika LPU8 C OK Lokomotiva Pardubice 23:18 + 7:49
11. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:21 + 7:52
12. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 23:48 + 8:19
13. Šabatka Filip LPU0849 C OK Lokomotiva Pardubice 24:06 + 8:37
14. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 24:47 + 9:18
15. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 25:51 + 10:22
16. Bielecka Marta 1CP0651 C UKS Siódemka Rumia 26:13 + 10:44
17. Slováček Ondřej TZL0909 C SKOB Zlín 27:39 + 12:10
18. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:42 + 13:13
19. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:44 + 13:15
20. Smith Laura VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:09 + 15:40
21. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 31:44 + 16:15
22. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 31:51 + 16:22
23. Janošík Ivan VCB1002 C TJ OB České Budějovice 33:01 + 17:32
24. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 33:50 + 18:21
24. Sikora Jan 85C0700 C ProvodovJan 33:50 + 18:21
26. Aleš Mikuláš ASU1017 C Magnus Orienteering 35:40 + 20:11
27. Alešová Anna ASU1077 C Magnus Orienteering 35:52 + 20:23
28. Tejkalová Aneta ADA1050 C OOB TJ Spartak Adamov 37:14 + 21:45
29. Čevelová Adéla EKP1151 C VŠTJ Ekonom Praha 38:37 + 23:08
30. Vojtíšek Albert LPU0704 C OK Lokomotiva Pardubice 39:16 + 23:47
31. Snopek Jáchym VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:20 + 25:51
32. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:04 + 27:35
33. Połomski Wojciech 19P0800 C Tukan Iwiny 47:18 + 31:49
34. Močuba Jan Nepomuk OSN0600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:07 + 53:38
Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha DISK
Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering DISK
Marszałek Dawid 11P0700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
Kurfürstová Marie FSP1050 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
P
1.60 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Killar Lukáš LTU9901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:40
2. Killar Dominik LTU9902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:08 + 0:28
3. Poloprutská Tereza VLI9450 C Slavia Liberec orienteering 15:09 + 3:29
4. Strýček Jiří ADA5801 C OOB TJ Spartak Adamov 16:42 + 5:02
5. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 16:44 + 5:04
6. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 18:06 + 6:26
7. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 18:43 + 7:03
8. Venclová Kateřina NNN6887 C Neregistrovaní 18:47 + 7:07
9. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 20:04 + 8:24
10. Janošíková Olga VCB7552 C TJ OB České Budějovice 20:10 + 8:30
11. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 20:12 + 8:32
12. Hyjek Adam 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 21:42 + 10:02
13. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 22:41 + 11:01
14. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 23:25 + 11:45
15. Hýbl Matyáš VIP1401 C SK VIPrahlo 23:38 + 11:58
16. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 25:25 + 13:45
17. Hýbl Ondřej VIP1403 C SK VIPrahlo 26:02 + 14:22
18. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 27:29 + 15:49
19. Močubová Veronika OSN8383 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:16 + 16:36
20. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 29:37 + 17:57
21. Mróz Renata 68P7351 C KS Artemis Wroclaw 29:46 + 18:06
22. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 29:57 + 18:17
23. Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 30:08 + 18:28
24. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:43 + 19:03
25. Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 30:56 + 19:16
26. Sýkorová Eliška ROU9850 C SKOB Roudnice nad Labem 31:45 + 20:05
27. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 32:07 + 20:27
28. Hýbl Orlík VIP1400 C SK VIPrahlo 32:27 + 20:47
29. Arnold Jindřich HOR4701 C TJ Jiskra Hořice 35:00 + 23:20
30. Chloupek Radek SLP4001 C OOB Slavia Praha 37:34 + 25:54
31. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 38:35 + 26:55
32. Šabatová Jana NNN4738 C Neregistrovaní 41:11 + 29:31
33. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:27 + 32:47
34. Hýblová Veronika VIP1451 C SK VIPrahlo 49:26 + 37:46
35. Přibyl Adam LDC9100 C KOB Děčín 62:48 + 51:08
T
2.10 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Picek Štěpán TJN9601 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:21
2. Jurga Václav 46X8900 C Krutě Kruté Krůty 20:36 + 3:15
3. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 21:26 + 4:05
4. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 22:31 + 5:10
5. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 23:07 + 5:46
6. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 24:01 + 6:40
7. Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní 25:00 + 7:39
8. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 25:02 + 7:41
9. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 25:10 + 7:49
10. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:50 + 8:29
11. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 25:57 + 8:36
12. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:33 + 11:12
13. Hadačová Tereza AOP9051 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:15 + 18:54
14. Rákos Piroska 15H7750 C MOM 36:51 + 19:30
15. Vlk Jakub 8HC0600 C 39:46 + 22:25
16. Jurgová Martina 46X8800 C Krutě Kruté Krůty 40:18 + 22:57
17. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 40:47 + 23:26
18. Richter Rudolf ADA5113 C OOB TJ Spartak Adamov 55:25 + 38:04
Roll Martin ALB8449 C OOB Albrechtice nad Orlicí DISK