Logo

Výsledky závodu: Advanta cup - E5

Kategorie: H21A

Datum:
19.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3

H21A 5.60 km, 260 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8913

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 41:33 9152
2. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 42:24 + 0:51 8974
3. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 44:08 + 2:35 8613
4. Šmehlík Eduard SHK8702 R OK Slavia Hradec Králové 44:09 + 2:36 8609
5. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 45:24 + 3:51 8348
6. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 47:16 + 5:43 7958
7. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 48:16 + 6:43 7750
8. Dzioba Mateusz 88P9500 C MKS Jelenia Góra 48:35 + 7:02
9. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 48:54 + 7:21 7618
10. Netuka Vojtěch SHK9701 A OK Slavia Hradec Králové 49:22 + 7:49 7520
11. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:16 + 8:43 7332
12. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 50:19 + 8:46 7322
13. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 50:20 + 8:47 7318
14. Szmulkowski Adam 98P9301 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 50:55 + 9:22
15. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 50:57 + 9:24 7190
16. Hadač Filip AOP9301 R Přátelé orientačního běhu Opava 51:14 + 9:41 7130
17. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 51:16 + 9:43 7123
18. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 51:25 + 9:52 7092
19. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 51:49 + 10:16 7009
20. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:56 + 11:23 6776
21. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 53:41 + 12:08 6619
22. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 54:01 + 12:28
23. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 54:12 + 12:39 6511
24. Kalata Michał 88P8900 C MKS Jelenia Góra 54:33 + 13:00
25. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 54:43 + 13:10 6403
26. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 54:54 + 13:21 6365
27. Niewiedziała Robert 1CP9301 C UKS Siódemka Rumia 55:36 + 14:03
28. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 56:48 + 15:15 5968
29. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 56:55 + 15:22 5944
30. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 57:21 + 15:48 5853
31. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 57:31 + 15:58 5819
32. Krasuski Marcin 26P7200 C Warsaw Heroes 57:54 + 16:21
33. Křivda Martin CHC9501 R K.O.B. Choceň 57:59 + 16:26 5721
34. Dudek Wojciech 98P9401 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 58:11 + 16:38
35. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 58:52 + 17:19 5537
36. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 60:26 + 18:53 5210
37. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 61:46 + 20:13 4931
38. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 62:01 + 20:28 4879
39. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 62:41 + 21:08 4740
40. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:14 + 21:41 4625
41. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:43 + 22:10 4524
42. Goettmann Pierre-Aimé 48F9200 C C.O.Colmar 64:00 + 22:27
43. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 64:33 + 23:00 4350
44. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 65:26 + 23:53 4166
45. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 68:12 + 26:39 3588
46. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 69:28 + 27:55 3324
47. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 69:52 + 28:19 3240
48. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 70:08 + 28:35 3185
49. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:00 + 29:27 3004
50. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 72:47 + 31:14 2632
51. Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 74:03 + 32:30 2367
52. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 75:31 + 33:58 2061
53. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 75:48 + 34:15 2002
54. Drągowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 78:12 + 36:39
55. Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 78:40 + 37:07 1403
56. Tangen Morten 15N8400 C M?ren OK 87:12 + 45:39
57. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 88:27 + 46:54 0
58. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 90:41 + 49:08 0
59. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 125:14 + 83:41 0
60. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 136:02 + 94:29 0
Nowak Maciej 88P9601 C MKS Jelenia Góra DISK
Skuza Rafal 44P8502 C Indywidualny klub DISK
Deptulski Mateusz 1CP9501 C UKS Siódemka Rumia DISK
Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0