Výsledky závodu: Bohemia Orienteering - E1

Datum:
05.08.2015
Místo konání:
Hamr na Jezeře
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Zlatá výšina
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš - R2
JURY:
Podrábská Marie, Babický Tomáš, Ptáček Pavel
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění nohy – závodník byl v prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 16:01
2. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 16:52 + 0:51
3. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 17:47 + 1:46
4. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 19:24 + 3:23
5. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 20:32 + 4:31
6. Kučerová Amálie PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 20:34 + 4:33
7. Malard Yaëlle 2930600 293 VERVINS ORIENTATION 20:57 + 4:56
8. Kerckhofs Feike 1520500 152 HAMEGATROL 20:58 + 4:57
9. Nowak Anna 5560601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 22:17 + 6:16
10. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:26 + 8:25
11. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 25:46 + 9:45
12. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 25:58 + 9:57
13. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 26:11 + 10:10
14. Maurer Katja 6310600 631 OLC KAPREOLO 27:47 + 11:46
15. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:56 + 12:55
16. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 29:18 + 13:17
17. Holečková Kateřina ABM0553 C KOB Moira Brno 30:59 + 14:58
18. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 33:54 + 17:53
19. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:27 + 19:26
20. Golinowska Ola 5620600 562 OKS WROCLAW 52:52 + 36:51
Schlittermann Clara 3440500 344 SV WILHELMSHAGEN DISK
D12A
2.20 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poborská Eliška EKP0355 C VŠTJ Ekonom Praha 21:17
2. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 21:41 + 0:24
3. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 23:41 + 2:24
4. Hankovcová Helena KAM0350 B SK Kamenice 23:42 + 2:25
5. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 24:03 + 2:46
6. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 25:13 + 3:56
7. Pračková Ema RIC0451 C OB Říčany 28:36 + 7:19
8. Mougeot Coline 2950400 295 CO COLMAR 29:48 + 8:31
9. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 30:47 + 9:30
10. Jedličková Kristýna KAM0455 C SK Kamenice 31:17 + 10:00
11. Pesta Anna 5560300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 31:24 + 10:07
12. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 32:19 + 11:02
13. Kroniková Sylvie SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové 32:24 + 11:07
14. Maurer Nora 6310400 631 OLC KAPREOLO 32:54 + 11:37
15. Víšková Veronika KAM0452 C SK Kamenice 34:42 + 13:25
16. Nedvídková Katka RUM0451 C ZOOB Rumburk 35:26 + 14:09
17. Harms Lisa 3410400 341 DJK ADLER 07 BOTROP 39:49 + 18:32
18. Budriunaite Vaiva 4740400 474 OK AŽUOLAS 42:26 + 21:09
19. Wyder Aline 6310300 631 OLC KAPREOLO 60:55 + 39:38
Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice DISK
Martínez Marta 2460400 246 CO TOTANA DISK
D12B
1.90 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strazdina Anete anna 4530300 453 AZIMUTS OK 16:36
2. Teringlová Vendula VCB0451 C TJ OB České Budějovice 20:54 + 4:18
3. Ziemina Hanna gabriela 4530400 453 AZIMUTS OK 22:21 + 5:45
4. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 23:37 + 7:01
5. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 24:30 + 7:54
6. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 25:54 + 9:18
7. Ambrazaite Adelija 4780301 478 MARIJAMPOLES MKC 27:26 + 10:50
8. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 29:29 + 12:53
9. Room Birgit 2530400 253 OK ILVES 30:04 + 13:28
10. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 22:01
11. Balaikaite Vasare 4780300 478 MARIJAMPOLES MKC 47:27 + 30:51
D14A
2.70 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Caune Agnija 4530101 453 AZIMUTS OK 25:41
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:44 + 0:03
3. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 26:05 + 0:24
4. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 26:16 + 0:35
5. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:19 + 0:38
6. Rýdlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:25 + 0:44
7. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 26:29 + 0:48
8. Calandry Cecile 2920109 292 GL RHÓNE-ALPES 26:46 + 1:05
9. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 27:13 + 1:32
10. Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:23 + 1:42
11. Bejvlová Karolína LME0250 B SK Los Mělník 27:45 + 2:04
12. Vejražková Rozárka SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 27:54 + 2:13
13. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 28:03 + 2:22
14. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 29:14 + 3:33
15. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 29:40 + 3:59
16. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 30:03 + 4:22
17. Miklušová Tamarka 6720250 672 TJ RAPID BRATISLAVA 30:27 + 4:46
18. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 30:29 + 4:48
19. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 30:43 + 5:02
20. Galateanu Daria 5710100 571 UNEFS BUCURESTI 31:09 + 5:28
21. Rýdlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:19 + 6:38
22. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 32:52 + 7:11
23. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:54 + 7:13
24. Andersson Klara 7090200 709 OK ORION 34:45 + 9:04
25. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 35:10 + 9:29
26. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 35:12 + 9:31
27. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 35:45 + 10:04
28. Bores Henar 2480100 248 ORCA 36:16 + 10:35
29. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 36:17 + 10:36
30. Stabina Zanda 4530100 453 AZIMUTS OK 37:36 + 11:55
31. Chaloupková Hana KAM0252 B SK Kamenice 37:39 + 11:58
32. Tirlikaite Gabriele 4730200 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 38:01 + 12:20
33. Peeters Nore 1540100 154 OMEGA II 42:43 + 17:02
34. De smul Siel 1530100 153 OMEGA 48:13 + 22:32
35. Willemsens Emma 1510200 151 HERMATHENAE THEUX 52:58 + 27:17
36. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 75:39 + 49:58
Arnet Fiona 6310101 631 OLC KAPREOLO DISK
D14B
2.10 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 22:45
2. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:20 + 0:35
3. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 25:13 + 2:28
4. Wiedemayer Laura 1220100 122 ASKO AUSTRIA 26:02 + 3:17
5. Novotná Viktorka TJN0250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:34 + 3:49
6. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 27:34 + 4:49
7. Annija Sliksjane 4530200 453 AZIMUTS OK 29:21 + 6:36
8. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:07 + 10:22
9. Keller Janine 6310100 631 OLC KAPREOLO 33:14 + 10:29
10. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 34:26 + 11:41
11. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 41:52 + 19:07
12. Modlhammer Kerstin 1220101 122 ASKO AUSTRIA 51:21 + 28:36
13. Genart Amélie 2930100 293 VERVINS ORIENTATION 56:52 + 34:07
Holečková Michaela ABM0259 C KOB Moira Brno DISK
Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
Matějková Barbora SJC0156 B TJ Sportcentrum Jičín DNS
D16A
3.20 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 25:10
2. Kalinina Nika 5910000 591 OMEGA MOSCOW 27:14 + 2:04
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 27:15 + 2:05
4. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 30:11 + 5:01
5. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 30:58 + 5:48
6. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 31:22 + 6:12
7. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 31:56 + 6:46
8. Le gland Louise 2929924 292 GL RHÓNE-ALPES 31:58 + 6:48
9. Miklušová Terezka 6729950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 32:45 + 7:35
10. Andersson Kajsa 7090000 709 OK ORION 33:04 + 7:54
11. Dudoignon Marine 2920014 292 GL RHÓNE-ALPES 33:46 + 8:36
12. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 34:31 + 9:21
13. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 35:39 + 10:29
14. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 36:10 + 11:00
15. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 37:09 + 11:59
16. Skopane Elina 4530000 453 AZIMUTS OK 37:59 + 12:49
17. Bonora Lise 2929907 292 GL RHÓNE-ALPES 38:00 + 12:50
18. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 38:12 + 13:02
19. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 38:39 + 13:29
20. Galateanu Adela 5719900 571 UNEFS BUCURESTI 39:09 + 13:59
21. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:21 + 15:11
22. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 43:12 + 18:02
23. Corbin Marianne 2920011 292 GL RHÓNE-ALPES 46:30 + 21:20
24. Deferme Lies 1529900 152 HAMEGATROL 48:11 + 23:01
25. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:34 + 25:24
26. Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice 52:31 + 27:21
27. Vorverk Marine 2929936 292 GL RHÓNE-ALPES 56:59 + 31:49
Kováříková Marie KAM0050 A SK Kamenice DISK
Fraňková Alexandra N039850 N03 NEREG. OK LESAPÁNI DISK
Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering DNS
D16B
2.60 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín 30:24
2. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 30:28 + 0:04
3. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 30:55 + 0:31
4. Auerműllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 31:54 + 1:30
5. Doležalová Dorotka VPM9950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 36:34 + 6:10
6. Labroche Claire 2939900 293 VERVINS ORIENTATION 39:47 + 9:23
7. Mockaityte Aiste 4739901 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 40:52 + 10:28
8. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 41:02 + 10:38
9. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 43:20 + 12:56
10. Albrechtová Iveta KAM9950 C SK Kamenice 44:38 + 14:14
11. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 45:54 + 15:30
12. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 46:21 + 15:57
13. Fors Heidi 7150000 715 OK GRIP 46:37 + 16:13
14. Boucher Thea 2990003 299 VINCENNES 51:40 + 21:16
15. Makauskaite Viktorija 4779900 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 57:11 + 26:47
16. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 59:39 + 29:15
17. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:26 + 37:02
D18A
3.20 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 27:17
2. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 29:26 + 2:09
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 29:33 + 2:16
4. Basset Juliette 2929802 292 GL RHÓNE-ALPES 31:52 + 4:35
5. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 32:56 + 5:39
6. Kaufmanová Ivana TRI9761 A TJ TŽ Třinec 33:38 + 6:21
7. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 36:14 + 8:57
8. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 36:28 + 9:11
9. Kavalírová Jůlie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 37:27 + 10:10
10. Vuitton Marie 2929838 292 GL RHÓNE-ALPES 37:32 + 10:15
11. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 39:19 + 12:02
12. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 40:54 + 13:37
13. Corbin Emma 2929810 292 GL RHÓNE-ALPES 41:31 + 14:14
14. Dudoignon Chloe 2929813 292 GL RHÓNE-ALPES 42:16 + 14:59
15. Westin Emilie 5129800 512 PORSGRUNN OL 42:41 + 15:24
16. Flori Anais 2929818 292 GL RHÓNE-ALPES 43:22 + 16:05
17. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 43:47 + 16:30
18. Delva Lou 2929715 292 GL RHÓNE-ALPES 44:16 + 16:59
19. Fors Jonna 7159800 715 OK GRIP 47:33 + 20:16
20. Levesy Salome 2929826 292 GL RHÓNE-ALPES 49:45 + 22:28
21. Vesilind Liina 2589800 258 SK SRD 50:26 + 23:09
22. Dufour Marie 2929716 292 GL RHÓNE-ALPES 53:12 + 25:55
23. Vorverk Camille 2929845 292 GL RHÓNE-ALPES 54:38 + 27:21
24. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:34 + 44:17
D18B
2.80 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 32:57
2. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 33:48 + 0:51
3. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 33:49 + 0:52
4. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:15 + 3:18
5. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 38:40 + 5:43
6. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 39:49 + 6:52
7. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 41:33 + 8:36
8. Žuchová Daniela TJN9750 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:55 + 9:58
9. Pärnik Edith 2549800 254 OK PEKO 44:14 + 11:17
10. Stankute Tautvyde 4739800 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 51:30 + 18:33
Cepeliauskaite Ieva 4779802 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS DISK
D20A
3.40 km, 120 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7667
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 R TJ Loko Liberec 28:27 8486
2. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 31:59 + 3:32 7636
3. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 35:08 + 6:41 6878
4. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 35:56 + 7:29 6685
5. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 36:04 + 7:37 6653
6. Bores Yara 2489600 248 ORCA 36:10 + 7:43
7. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 37:11 + 8:44 6384
8. Bornard Julie 2929608 292 GL RHÓNE-ALPES 38:11 + 9:44
9. Bonora Marine 2929639 292 GL RHÓNE-ALPES 38:17 + 9:50
10. Kanko Ruut 2729501 272 KOOVEE 40:07 + 11:40
11. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 12:32 5470
12. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:47 + 17:20 4315
13. Uusitalo Amanda 2729500 272 KOOVEE 53:12 + 24:45
14. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 55:18 + 26:51 2024
15. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 62:18 + 33:51 340
Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové DNS 0
Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga DNS 0
Procházková Marie KAM9554 R SK Kamenice DNS 0
D21E
4.40 km, 150 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8252
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 35:07 8607
2. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 37:12 + 2:05 8139
3. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 37:46 + 2:39 8011
4. Skog Henna 2729400 272 KOOVEE 38:04 + 2:57
5. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 38:11 + 3:04 7917
6. Fabré Miek 1528800 152 HAMEGATROL 38:36 + 3:29
7. Geypen Kim 1528401 152 HAMEGATROL 39:05 + 3:58
8. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:09 + 4:02 7700
9. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 44:16 + 9:09 6549
10. Ruiz Esmeralda 2477400 247 SANT JOAN ALICANTE 46:20 + 11:13
11. Tesařová Marcela AOP9450 R Orientační Běh Opava 46:29 + 11:22 6051
12. Wenderickx Nancy 1527600 152 HAMEGATROL 47:28 + 12:21
13. Van de velde Liesbeth 1528300 152 HAMEGATROL 48:30 + 13:23
14. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:45 + 13:38 5541
15. Kraemer Jitka 3498700 349 OLE TEAM DRESDEN 49:19 + 14:12
16. Pluymers Helena 1528400 152 HAMEGATROL 55:53 + 20:46
Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno DNS 0
Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno DNS 0
Zebrowska Barbara 5539500 553 UNTS WARSZAWA DNS
Nilsson Jessica 7149500 714 OK TYR DNS
D21A
3.90 km, 135 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6886
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 30:25 7440
2. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 34:00 + 3:35 6694
3. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 34:49 + 4:24 6524
4. Rothweiler Maja 6318400 631 OLC KAPREOLO 39:07 + 8:42
5. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 39:46 + 9:21 5493
6. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 40:52 + 10:27 5264
7. Heidrich Elisabeth 3508800 350 SV ROBOTRON DRESDEN 41:16 + 10:51
8. Monterrat Amandine 2929151 292 GL RHÓNE-ALPES 41:47 + 11:22
9. Herremans Sofie 1558100 155 HAMOK 44:41 + 14:16
10. Westin Kjersti 5129400 PGP SK Praga 45:41 + 15:16
11. Ahlgren Samantha 7269300 726 OK ROSLAGEN 45:56 + 15:31
12. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 47:22 + 16:57 3911
13. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 51:46 + 21:21 2995
14. Minn Kadi-liis 2569100 256 JOKA 52:21 + 21:56
15. Martin Raquel 2419200 241 CODAN EXTREMADURA 52:54 + 22:29
16. Vettik Pilvi-heli 2566400 256 JOKA 53:17 + 22:52
17. Alonso Lydia 2419000 241 CODAN EXTREMADURA 55:23 + 24:58
18. Kuckert Carla 3459200 345 ESV LOK DESSAU 71:07 + 40:42
Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy DISK 0
Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:33 + 3:08 0
Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga DNS 0
D21B
3.20 km, 115 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5017
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 32:55 5267
2. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 35:24 + 2:29 4907
3. Urboniene Neringa 4758500 475 OSK SAKAS 35:26 + 2:31
4. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 35:36 + 2:41 4878
5. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 38:03 + 5:08 4523
6. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 39:56 + 7:01 4250
7. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 40:06 + 7:11 4226
8. Košková Anna LLI9550 B TJ Loko Liberec 40:33 + 7:38 4161
9. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 41:19 + 8:24 4050
10. Kolaja - Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 41:22 + 8:27 4043
11. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:55 + 9:00 3963
12. Mathe Fanni 3979400 397 TIPO OC BUDAPEST 42:11 + 9:16
13. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 42:19 + 9:24 3905
14. Magnuson Maria 7138200 713 KFUM OREBRO OK 42:56 + 10:01
15. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 43:02 + 10:07 3801
16. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 43:11 + 10:16 3780
17. Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 43:47 + 10:52 3693
17. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 43:47 + 10:52 3693
19. Krpatová Klára TJN9353 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:26 + 11:31 3599
20. Kretschmer Odette 3498701 349 OLE TEAM DRESDEN 44:36 + 11:41
21. Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 45:10 + 12:15 3492
22. Nilsson Camilla 7119200 711 OK TORFINN 45:55 + 13:00
23. Persson Karolina 7117901 711 OK TORFINN 46:52 + 13:57
24. Puternicka Joanna 5578750 557 ORIENTOP WROCLAW 47:30 + 14:35
25. Karlsson Jessica 7118200 711 OK TORFINN 48:22 + 15:27
26. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 49:40 + 16:45 2841
27. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 50:28 + 17:33 2725
28. Fromke Annegret 3498600 349 OLE TEAM DRESDEN 52:30 + 19:35
29. Křenková geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 52:38 + 19:43 2411
30. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 53:09 + 20:14 2336
31. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 53:22 + 20:27 2305
32. Ottová Tereza JES8651 C OK Rakovník 53:44 + 20:49 2252
33. Urbonaite Kristina 4759200 475 OSK SAKAS 54:00 + 21:05
34. Perez Alicia 2428100 242 AROMON PONTEVEDRA 54:21 + 21:26
35. Gorrotxategi Mireia 5028600 502 KOVZ EINDHOVEN 55:05 + 22:10
36. Gordon Diana 5559000 555 KU AZS WAT WARSZAWA 59:10 + 26:15
37. Peterson Hannah 7118400 711 OK TORFINN 64:23 + 31:28
38. Pau Isabel 2398700 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 67:46 + 34:51
39. Cimnaghi Elisabetta 4218200 421 ORICUNEO 71:11 + 38:16
40. Anušauskaité Ieva 4719100 471 LABIRINTAS VILNIUS 125:22 + 92:27
D21C
2.50 km, 90 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1996
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 33:27 2045
2. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:36 + 1:09 1978
3. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 34:51 + 1:24 1964
4. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:20 + 1:53 1936
5. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 36:23 + 2:56
6. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 36:27 + 3:00 1871
7. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 38:43 + 5:16 1739
8. Rückerová Petra LTU9252 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:02 + 5:35
9. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 41:51 + 8:24
10. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:36 + 9:09 1513
11. Rauhalammi Marja 2748200 275 MÄNTÄN SEUDUN ERÄPIRKAT 42:43 + 9:16
12. Rudolfova Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 44:10 + 10:43 1422
13. Ukleja Ewa 5568000 556 AZYMUT 45 GDYNIA 49:37 + 16:10
14. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 50:39 + 17:12 1044
15. Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 61:37 + 28:10 406
16. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 62:36 + 29:09
17. Krejbichová Julie TJP9351 C TJ Sokol Troja 64:03 + 30:36 265
18. Granum helsvig Marianne 5116800 511 KOLBOTN+SKIMT OL 82:16 + 48:49
D35A
3.00 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 C OOB TJ Kašperské Hory 29:18
2. Kheldert Elena 5917400 591 OMEGA MOSCOW 29:29 + 0:11
3. Velde Reda 4747901 474 OK AŽUOLAS 30:15 + 0:57
4. Minakova Ekaterina 5988000 598 ORIENTA MOSCOMPASS 30:51 + 1:33
5. Teringlová Martina VCB7851 C TJ OB České Budějovice 32:33 + 3:15
6. Godina Ieva 4567600 456 B3 RIGA 33:25 + 4:07
7. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:05 + 4:47
8. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 35:32 + 6:14
9. Müller Andrea 6317400 631 OLC KAPREOLO 38:56 + 9:38
10. Crettels Leslie 1518000 151 HERMATHENAE THEUX 40:46 + 11:28
11. Baláková Andrea 2017700 201 GVOC VANCOUVER 40:57 + 11:39
12. Wyder Flavia 6317700 631 OLC KAPREOLO 43:06 + 13:48
13. Willemsens-winthagen Rach 1517700 151 HERMATHENAE THEUX 46:02 + 16:44
14. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 46:45 + 17:27
15. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 49:46 + 20:28
16. Schulze Evelyn 2447800 244 COBI DURANGO 49:48 + 20:30
17. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 56:06 + 26:48
18. Figueroa Monica 2428000 242 AROMON PONTEVEDRA 57:42 + 28:24
Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha DNS
D35B
2.20 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 21:59
2. Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 24:51 + 2:52
3. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 24:54 + 2:55
4. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 25:07 + 3:08
5. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 25:21 + 3:22
6. Mougeot Odile 2957801 295 CO COLMAR 25:38 + 3:39
7. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:06 + 7:07
8. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:59 + 8:00
9. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 31:51 + 9:52
10. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 32:18 + 10:19
11. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 33:09 + 11:10
12. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 33:39 + 11:40
13. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 35:17 + 13:18
14. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 38:28 + 16:29
15. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 40:10 + 18:11
16. Zýková Martina N010200 N01 NEREG. PRAHA 12 41:38 + 19:39
17. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 42:59 + 21:00
18. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 44:24 + 22:25
Bazeliene Olga 4767700 476 RASKK SK FORTUNA DNS
D40A
2.80 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 30:14
2. Petson Valentina 5937300 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 30:53 + 0:39
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 31:17 + 1:03
4. Nowak Beata 5567300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 33:00 + 2:46
5. Mouliere Camille 2937400 293 VERVINS ORIENTATION 37:26 + 7:12
6. Mouliere Marie-hél 2937500 293 VERVINS ORIENTATION 37:53 + 7:39
7. Skerletz Noemi 3957200 395 SOPRON 38:17 + 8:03
8. Tirlikiene Ruta 4737300 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 38:59 + 8:45
9. Boehme Katja christine 3487000 348 OLG REGENSBURG 39:30 + 9:16
10. Barceló María 2467300 246 CO TOTANA 40:25 + 10:11
11. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 40:51 + 10:37
12. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 43:35 + 13:21
13. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 47:16 + 17:02
14. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 47:55 + 17:41
15. Miklušová Dagmar 6727350 672 TJ RAPID BRATISLAVA 48:37 + 18:23
16. Jacotot Claire 2967500 296 AS QUENTIGNY COURSE 49:56 + 19:42
17. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 52:25 + 22:11
18. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 54:05 + 23:51
19. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 54:58 + 24:44
20. De bie Ellen 1537300 153 OMEGA 56:10 + 25:56
21. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 57:58 + 27:44
22. Rand Larissa 5037400 503 OLIFANT 59:16 + 29:02
23. Amrouche Sandrine 2947200 294 VSAO 61:39 + 31:25
24. Harms Martina 3417100 341 DJK ADLER 07 BOTROP 80:27 + 50:13
Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice DNS
D40B
2.20 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petukiene Evandzelina 4757300 475 OSK SAKAS 23:46
2. Bogopolskaia Elena 5927400 592 UZAO-TEAM 25:00 + 1:14
3. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:34 + 2:48
4. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 27:19 + 3:33
5. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 29:40 + 5:54
6. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:01 + 6:15
7. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 30:21 + 6:35
8. Westin Lenka 5127100 512 PORSGRUNN OL 30:25 + 6:39
9. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 32:46 + 9:00
10. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 35:34 + 11:48
11. Paurová Lenka LTU7599 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:01 + 12:15
12. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 39:33 + 15:47
13. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 42:10 + 18:24
14. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:22 + 19:36
15. Kašparová Marie ZAK7250 C SK Netopýr Zákupy 44:57 + 21:11
16. Barčová Dana 6717151 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 44:59 + 21:13
17. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 45:42 + 21:56
18. Andersson Ingela 7097100 709 OK ORION 50:58 + 27:12
19. Maurer Anita 6317100 631 OLC KAPREOLO 51:31 + 27:45
20. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 51:38 + 27:52
Junkova Petra STH7451 C SK Studenec DNS
D45A
2.80 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:20
2. Wolek Ewa 5536801 553 UNTS WARSZAWA 30:47 + 1:27
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:44 + 2:24
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 31:46 + 2:26
5. Wolowczyk Mariola 5536800 553 UNTS WARSZAWA 32:39 + 3:19
6. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 32:58 + 3:38
7. Arnet Mirjam 6316801 631 OLC KAPREOLO 35:12 + 5:52
8. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 35:35 + 6:15
9. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 35:43 + 6:23
10. Tikhonova Elena 5916800 591 OMEGA MOSCOW 36:02 + 6:42
11. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 36:16 + 6:56
12. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 37:18 + 7:58
13. Hasalova Jana PGP6751 C SK Praga 37:19 + 7:59
14. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 37:21 + 8:01
15. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 37:57 + 8:37
16. Schlittermann Silke 3447000 344 SV WILHELMSHAGEN 39:32 + 10:12
17. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 40:26 + 11:06
18. Vanspauwen-piqueray Marie 1516900 151 HERMATHENAE THEUX 41:04 + 11:44
19. Dudoignon Jocelyne 2926852 292 GL RHÓNE-ALPES 41:15 + 11:55
20. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 41:19 + 11:59
21. Fors Kristina 7156800 715 OK GRIP 41:21 + 12:01
22. Palmans Kristel 1546600 154 OMEGA II 41:54 + 12:34
23. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 42:04 + 12:44
24. Karlsson Kerstin 7186800 718 MALILLA OK 42:13 + 12:53
25. Panková Martina 6726950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 44:30 + 15:10
26. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 45:58 + 16:38
27. Barillová Alena 6716951 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 49:12 + 19:52
28. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 49:18 + 19:58
29. Käding Kirsten 3476701 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 49:19 + 19:59
30. Le gland Emmanuelle 2927053 292 GL RHÓNE-ALPES 50:31 + 21:11
31. Boeck Ute 3476700 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 66:15 + 36:55
32. Teo Dóra 3966600 396 SMAFC-OSC SOPRON 99:59 + 70:39
Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Logvina Elena 2026800 202 OAKVILLE DISK
Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec DNS
Witkowska Iza 5567000 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
D45B
2.10 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drese Evi 3437000 343 OLV USLAR 26:05
2. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 26:13 + 0:08
3. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 26:43 + 0:38
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:06 + 2:01
5. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 31:27 + 5:22
6. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 33:24 + 7:19
7. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 36:11 + 10:06
8. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 37:02 + 10:57
9. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:13 + 11:08
10. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 37:50 + 11:45
11. Žandová Mária SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:55 + 11:50
12. Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka 38:47 + 12:42
13. Brázdilová Radka ODV6950 C TJ Aero Odolena Voda 39:15 + 13:10
14. Wicek Sonja 1226800 122 ASKO AUSTRIA 39:30 + 13:25
15. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 41:03 + 14:58
16. Hackl Claudia 1226400 122 ASKO AUSTRIA 41:18 + 15:13
17. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:28 + 15:23
18. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 42:01 + 15:56
19. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 16:29
20. Buchkovska Helena 7186700 718 MALILLA OK 43:15 + 17:10
21. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 43:34 + 17:29
22. Zatloukalová Eva SSU7050 SK Severka Šumperk 43:55 + 17:50
23. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 44:18 + 18:13
24. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 45:00 + 18:55
25. Nilsson Lisa 7116600 711 OK TORFINN 48:39 + 22:34
26. Loginova Anna 5970003 597 KUNTSEVO 49:37 + 23:32
27. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:05 + 26:00
28. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 57:15 + 31:10
29. Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 105:16 + 79:11
Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek DISK
Kohler Marianne 6347000 634 OLG Huttwil DISK
Krejbichová Šárka TJP6850 C TJ Sokol Troja DNS
D50A
2.70 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 29:11
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 33:17 + 4:06
3. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:02 + 4:51
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 35:07 + 5:56
5. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 38:53 + 9:42
6. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:58 + 12:47
7. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 42:10 + 12:59
8. Pedersen Eva 7066400 706 OK SKOGSHJORTARNA 42:20 + 13:09
9. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:48 + 13:37
10. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 43:56 + 14:45
11. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 44:32 + 15:21
12. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 45:16 + 16:05
13. Bikeliene Ema 4716400 471 LABIRINTAS VILNIUS 51:50 + 22:39
14. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 56:31 + 27:20
15. Nielsen Jannie NER NER Neregistrovaní 57:32 + 28:21
Zvaigzne Mudite 4546200 454 A2 RIGA DISK
D50B
2.00 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezáčková Věra KAS6551 KOB Kamenický Šenov 26:36
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 27:46 + 1:10
3. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 33:16 + 6:40
4. Fehr Yvonne 6316200 631 OLC KAPREOLO 34:24 + 7:48
5. Bergdahl Karin 7236200 723 IK UVEN 36:45 + 10:09
6. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 38:22 + 11:46
7. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:33 + 11:57
8. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:20 + 14:44
9. Couchoud Patricia 2976200 297 ORIENT EXPRESS 42 42:21 + 15:45
10. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 44:00 + 17:24
11. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 47:29 + 20:53
12. Pfister Regula 6316100 631 OLC KAPREOLO 52:07 + 25:31
13. Barrios aros Rosario 2506200 250 MONTSANT 67:23 + 40:47
14. Kühnel Radka 7246500 724 TROLLHATTANS SOK 67:59 + 41:23
15. Ágg Zsuzsa 3976200 397 TIPO OC BUDAPEST 77:19 + 50:43
Troupová Vladislava KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže DISK
Szőcs Anett 3936500 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE DISK
D55A
2.30 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erfors Agneta 7115900 711 OK TORFINN 27:37
2. Combet Annie 2926049 292 GL RHÓNE-ALPES 32:19 + 4:42
3. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 33:00 + 5:23
4. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:14 + 7:37
5. Štrossová Jiřinka DCE5650 C KOB Dobřichovice 37:40 + 10:03
6. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 38:52 + 11:15
7. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 40:13 + 12:36
8. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 41:02 + 13:25
9. Čerjaka Maija 4555900 455 CARNIKAVA 41:42 + 14:05
10. Ziegerhofer Anneliese 1215600 121 NF LINZ 42:38 + 15:01
11. Montovay Emilia 3986000 398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB 43:23 + 15:46
12. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:31 + 16:54
13. Griaznevich Elena 5965600 596 MY MOSCOW 48:24 + 20:47
14. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 56:07 + 28:30
D55B
1.90 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 26:46
2. Plüss Brigitta 6325600 632 OLG RYMENZBURG 27:18 + 0:32
3. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 27:38 + 0:52
4. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 31:17 + 4:31
5. Šilerová Zdena KNC5762 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:19 + 7:33
6. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 35:14 + 8:28
7. Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:18 + 13:32
8. Olbrycht Anna 5515600 551 OLBnO WARSZAWA 44:14 + 17:28
9. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 44:21 + 17:35
10. Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 47:51 + 21:05
11. Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 48:04 + 21:18
12. Moosberger Esther 6335600 633 OL REGIO OLTEN 62:58 + 36:12
13. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 67:10 + 40:24
14. Bach Helle 2215800 221 OK DJURS 87:55 + 61:09
Lenkei Erzsébet 3935600 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE DISK
D60
2.00 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 20:34
2. Michel Margrit 6315200 631 OLC KAPREOLO 21:11 + 0:37
3. Horváth Magda 3975200 397 TIPO OC BUDAPEST 21:33 + 0:59
4. Lindkvist Anneli 7105400 710 GUSTAVSBERGS OK 26:48 + 6:14
5. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 27:43 + 7:09
6. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 27:51 + 7:17
7. Jenei Margit 3925400 392 BOF BUDAORS 27:55 + 7:21
8. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 28:26 + 7:52
9. Hardy Jan 1015300 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 30:45 + 10:11
10. Blommen Paulette 1545200 154 OMEGA II 31:53 + 11:19
11. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 33:13 + 12:39
12. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 34:15 + 13:41
13. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 36:51 + 16:17
14. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:53 + 17:19
15. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 38:12 + 17:38
16. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 38:50 + 18:16
17. Roeling Monica 5025200 502 KOVZ EINDHOVEN 43:33 + 22:59
18. Lecoyer Annick 2935150 293 VERVINS ORIENTATION 48:43 + 28:09
19. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 54:46 + 34:12
20. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:57 + 34:23
D65
1.90 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glans Inger 7114900 711 OK TORFINN 22:03
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 28:38 + 6:35
3. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 29:47 + 7:44
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 29:51 + 7:48
5. Karlsson Marie-Louise 7204900 720 NYBRO OK 34:05 + 12:02
6. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 34:11 + 12:08
7. Gmür Annette 6314700 631 OLC KAPREOLO 36:14 + 14:11
8. Richard Nicole 2934800 293 VERVINS ORIENTATION 38:51 + 16:48
9. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 39:52 + 17:49
10. Venäläinen Kaija 2714900 271 VALKEAKOSKEN HAKA 41:11 + 19:08
11. Mueller Brigitte 1224800 122 ASKO AUSTRIA 42:31 + 20:28
12. Eismark Inger 7164900 716 OK ORINTO 68:21 + 46:18
D70
1.70 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 29:12
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 39:12 + 10:00
3. Hansen Ruth 2234500 223 OK SKAERMEN 41:17 + 12:05
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 43:01 + 13:49
5. Lexell Karin 7113700 711 OK TORFINN 46:05 + 16:53
6. Eulitz Ilse 3653900 365 OLV WEIMAR 46:09 + 16:57
7. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 49:04 + 19:52
F3
2.00 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 16:42
2. Cincibusová Jana FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:17 + 6:35
3. Mátlová Hana NER7700 NER Neregistrovaní 23:26 + 6:44
4. Víšková Alena KAM7451 C SK Kamenice 23:58 + 7:16
5. Pospíšilová Štěpánka N067652 N06 NEREG. PRAHA 7 28:36 + 11:54
6. Maurer Barbara 6316802 631 OLC KAPREOLO 28:41 + 11:59
7. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 28:47 + 12:05
8. Hungerbühler Ernst 6314901 631 OLC KAPREOLO 28:51 + 12:09
9. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 29:06 + 12:24
10. Šklíba Jaromír TJNXXXX OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:12 + 12:30
11. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 29:26 + 12:44
12. Schallberger Josef 3564300 356 TV KUSSNACHT 30:39 + 13:57
13. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 30:42 + 14:00
14. Klašková Josefína DKP9650 Oddíl OB Kotlářka 31:36 + 14:54
15. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 32:08 + 15:26
16. Boeck Thomas 3476600 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 33:13 + 16:31
17. Pfranger Bruno 6316000 631 OLC KAPREOLO 37:14 + 20:32
18. Axelsson Gunnel 7060000 706 OK SKOGSHJORTARNA 37:56 + 21:14
19. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:18 + 22:36
20. Jírová Monika ROZ8888 OK Roztoky 40:00 + 23:18
21. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 40:40 + 23:58
22. Ryakhovkaya Maria 5928300 592 UZAO-TEAM 41:11 + 24:29
23. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 42:01 + 25:19
24. Roos Ronald 5016800 501 HOC93 43:48 + 27:06
25. Serbán Ivett PVP7750 C VSS Přírodověda Praha 47:52 + 31:10
26. Stulík Jiří SHK5701 C OK Slavia Hradec Králové 48:28 + 31:46
27. Jiráňová Irena JES6751 OK Rakovník 49:41 + 32:59
28. Hinterhofer Katherine NER1969 NER Neregistrovaní 49:51 + 33:09
29. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 50:38 + 33:56
30. Jelínková Radomíra MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 50:47 + 34:05
31. Tichá Ivana KNC6250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 53:56 + 37:14
32. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 56:42 + 40:00
33. Jedličková Tereza KAM7950 C SK Kamenice 61:21 + 44:39
34. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 84:52 + 68:10
35. Reischigová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary 96:45 + 80:03
Žuchová Nikola TJN9351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
F5
3.50 km, 135 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 26:30
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 35:05 + 8:35
3. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:23 + 9:53
4. Krajčovič Martin NER NER Neregistrovaní 36:42 + 10:12
5. Lisý Ondřej ONO7100 C SKOB Ostrov 37:25 + 10:55
6. Ansorge Michael 3508700 350 SV ROBOTRON DRESDEN 37:29 + 10:59
7. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 37:58 + 11:28
8. Hovorka Zbyněk NER NER Neregistrovaní 40:51 + 14:21
9. Lejsek Martin 122 122 ASKO AUSTRIA 41:10 + 14:40
10. Pšenička Vít NER NER Neregistrovaní 43:14 + 16:44
11. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 45:27 + 18:57
12. Kerekes Agnes 4000000 400 DISZ DEBRECEN 45:47 + 19:17
13. Funda Jiří API9301 C OK Andante Písek 46:32 + 20:02
14. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 48:09 + 21:39
15. Bugár József 3925300 392 BOF BUDAORS 49:10 + 22:40
16. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 49:55 + 23:25
17. Ježková Martina SLA7350 C SKOB Slaný 51:34 + 25:04
18. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 55:43 + 29:13
19. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:38 + 30:08
20. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:06 + 30:36
21. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 57:16 + 30:46
22. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 57:46 + 31:16
23. Böhm Eduard 122 122 ASKO AUSTRIA 59:33 + 33:03
24. Schejbalová Karina NER NER Neregistrovaní 60:03 + 33:33
25. Pärnik Piret NER NER Neregistrovaní 62:45 + 36:15
26. Holeček Miroslav ABM KOB Moira Brno 64:15 + 37:45
27. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 67:44 + 41:14
28. Room Margit 2537000 259 OK RAKVERE 67:53 + 41:23
29. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 70:27 + 43:57
30. Elgh Johan 7269100 726 OK ROSLAGEN 71:53 + 45:23
31. Schejbal Vladimír NER NER Neregistrovaní 72:51 + 46:21
32. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 73:50 + 47:20
33. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:38 + 50:08
34. Hanajová Káťa SMR8451 C SK SNS Smržovka 76:57 + 50:27
35. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 77:55 + 51:25
36. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 79:02 + 52:32
37. Plánková Jana NER NER Neregistrovaní 79:24 + 52:54
38. Stryk Martin KSU7505 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:52 + 60:22
39. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:52 + 61:22
40. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 89:01 + 62:31
41. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 94:53 + 68:23
42. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:04 + 69:34
43. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 98:54 + 72:24
44. Kubičová Ivana SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec 109:35 + 83:05
45. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 114:07 + 87:37
Adria Pinyol 250 250 MONTSANT DISK
Maňák Martin PHK OK 99 Hradec Králové DNS
H10
1.80 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 14:43
2. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 15:25 + 0:42
3. Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 15:34 + 0:51
4. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:37 + 1:54
5. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:39 + 1:56
6. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 17:11 + 2:28
7. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 17:14 + 2:31
8. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 17:18 + 2:35
9. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 17:45 + 3:02
10. Kalinin Matvey 5910600 591 OMEGA MOSCOW 19:14 + 4:31
11. Godins Gustavs 4560500 456 B3 RIGA 19:23 + 4:40
12. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 21:18 + 6:35
13. Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 21:39 + 6:56
14. Mougeot Simon 2950500 295 CO COLMAR 21:45 + 7:02
15. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 21:56 + 7:13
16. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 21:58 + 7:15
17. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 22:52 + 8:09
18. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:34 + 10:51
19. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:40 + 11:57
20. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 28:09 + 13:26
21. Ježek František SLA0501 C SKOB Slaný 29:06 + 14:23
22. Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 29:37 + 14:54
23. Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 32:27 + 17:44
24. Golinowski Piotr 5620900 562 OKS WROCLAW 37:57 + 23:14
25. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 40:50 + 26:07
26. Saur Filip TJN0503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:37 + 50:54
H12A
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 16:50
2. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 18:07 + 1:17
3. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 18:14 + 1:24
4. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 18:39 + 1:49
5. Škácha Vít KAM0309 B SK Kamenice 19:10 + 2:20
6. Zabořil Ondra JEN0401 B OB Jenišovice 19:43 + 2:53
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:44 + 2:54
8. Kovářík Tomáš KAM0300 B SK Kamenice 20:19 + 3:29
9. Malard Matisse 2930300 293 VERVINS ORIENTATION 20:46 + 3:56
10. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 20:53 + 4:03
11. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 21:07 + 4:17
12. Maurer Laurin 6310401 631 OLC KAPREOLO 21:11 + 4:21
13. Kurz Ondřej VPM0503 C KOS Slavia VŠ Plzeň 21:24 + 4:34
14. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 21:38 + 4:48
15. Nowak Grzegorz 5560301 556 AZYMUT 45 GDYNIA 22:07 + 5:17
16. Chaloupka Viktor KAM0301 B SK Kamenice 22:45 + 5:55
17. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 24:01 + 7:11
18. Vanspauwen Antoine 1510300 151 HERMATHENAE THEUX 25:03 + 8:13
19. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:44 + 8:54
20. Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering 25:46 + 8:56
21. Rimkus Tautvydas 4740401 474 OK AŽUOLAS 25:55 + 9:05
22. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 27:40 + 10:50
23. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 28:34 + 11:44
24. Kohoutek Oldřich BSO0301 C KOB Baník Sokolov 29:13 + 12:23
25. Mesics Botond 3950300 395 SOPRON 29:21 + 12:31
26. Andersson Albin 7110400 711 OK TORFINN 30:51 + 14:01
27. Rapotz David 1220400 122 ASKO AUSTRIA 34:51 + 18:01
28. Jedlička Jakub KAM0404 C SK Kamenice 47:47 + 30:57
29. Willemsens Jonas 1510400 151 HERMATHENAE THEUX 60:42 + 43:52
Galateanu Andrei 5710300 571 UNEFS BUCURESTI DISK
H12B
1.90 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klavins Renars 4530401 453 AZIMUTS OK 20:16
1. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 20:16
3. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 20:17 + 0:01
4. Januskaitis Matas 4780400 478 MARIJAMPOLES MKC 21:38 + 1:22
5. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 21:59 + 1:43
6. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 24:15 + 3:59
7. Lange Jonas 3510400 351 IHW ALEX 78 BERLIN 24:49 + 4:33
8. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 33:44 + 13:28
9. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 34:28 + 14:12
10. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 43:09 + 22:53
11. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:00 + 24:44
12. Ravid Yoav 4110300 411 ISOA 47:54 + 27:38
13. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 53:20 + 33:04
Couchoud Clément 2970300 297 ORIENT EXPRESS 42 DISK
H14A
3.50 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:56
2. Velde Augusts 4740200 474 OK AŽUOLAS 27:52 + 0:56
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 28:51 + 1:55
4. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 29:15 + 2:19
5. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 29:26 + 2:30
6. Vuitton Julien 2920137 292 GL RHÓNE-ALPES 29:49 + 2:53
7. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:00 + 3:04
8. Plagnol Roman 2920129 292 GL RHÓNE-ALPES 30:21 + 3:25
9. Mougeot Jacques 2950200 295 CO COLMAR 31:18 + 4:22
10. Piličiauskas Divonis 4740100 474 OK AŽUOLAS 31:57 + 5:01
11. Andrieux Quentin 2920101 292 GL RHÓNE-ALPES 32:40 + 5:44
12. Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň 33:49 + 6:53
13. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia VŠ Plzeň 35:14 + 8:18
14. Porzycz Grzegorz 5560200 556 AZYMUT 45 GDYNIA 35:17 + 8:21
15. Gonet Victor 2920123 292 GL RHÓNE-ALPES 35:53 + 8:57
16. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 36:22 + 9:26
17. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:02 + 10:06
18. Homza Daniil 1810100 181 MINSK-MALINOVKA 37:25 + 10:29
19. Deferme Piet 1520100 152 HAMEGATROL 38:16 + 11:20
20. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 38:46 + 11:50
21. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 38:53 + 11:57
22. Benoit Dorian 2920103 292 GL RHÓNE-ALPES 39:02 + 12:06
23. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 39:41 + 12:45
24. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 39:43 + 12:47
25. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 13:47
26. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 42:06 + 15:10
27. Giner Pablo 2920122 292 GL RHÓNE-ALPES 42:29 + 15:33
28. Pesta Piotr 5560100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 43:51 + 16:55
29. Černý Jan MAS0100 C KČT Aš 44:57 + 18:01
30. Blaha Petr KAM SK Kamenice 45:48 + 18:52
31. Vanspauwen Simon 1510100 151 HERMATHENAE THEUX 46:43 + 19:47
32. Karlsson Oskar 7180200 718 MALILLA OK 46:59 + 20:03
33. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 47:19 + 20:23
34. Gillet Tibo 1540101 154 OMEGA II 49:31 + 22:35
35. Hejduk Zdeněk BSO0201 C KOB Baník Sokolov 54:15 + 27:19
36. Amrouche Romain 2940200 294 VSAO 57:26 + 30:30
H14B
2.50 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gessl Konrad 1220104 122 ASKO AUSTRIA 26:55
2. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 27:12 + 0:17
3. Hanák Jakub KRL0201 C Kometa Kralovice 29:10 + 2:15
4. Wilhelm Josef 1220103 122 ASKO AUSTRIA 30:02 + 3:07
5. Borek Zbigniew 5560201 556 AZYMUT 45 GDYNIA 32:09 + 5:14
6. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 32:59 + 6:04
7. Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové 35:44 + 8:49
8. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 36:43 + 9:48
9. Ebster Peter 1220202 122 ASKO AUSTRIA 37:15 + 10:20
10. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 39:09 + 12:14
11. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:35 + 12:40
12. Martínez Manuel 2460300 246 CO TOTANA 41:08 + 14:13
13. Sailer Dominik 1220200 122 ASKO AUSTRIA 48:08 + 21:13
14. Millgrammer Alexander 1220203 122 ASKO AUSTRIA 56:00 + 29:05
15. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:30 + 31:35
16. Albrecht Adam KAM0203 C SK Kamenice 71:54 + 44:59
17. Ebster Leon 1220201 122 ASKO AUSTRIA 73:17 + 46:22
18. Koenigstorfer Jonas 1220105 122 ASKO AUSTRIA 87:25 + 60:30
19. Tähnas Andreas 2560300 256 JOKA 121:34 + 94:39
Orniks Ronalds 4530102 453 AZIMUTS OK DISK
H16A
3.50 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roche Maxime 2929931 292 GL RHÓNE-ALPES 22:51
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 23:29 + 0:38
3. Caune Ilgvars 4539900 453 AZIMUTS OK 24:07 + 1:16
4. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:06 + 2:15
5. Coupat Sabin 2920012 292 GL RHÓNE-ALPES 25:27 + 2:36
6. Gennaro Mathis 2920020 292 GL RHÓNE-ALPES 25:30 + 2:39
7. Room Andres 2539900 253 OK ILVES 25:56 + 3:05
8. Germanavičius Pranas 4749900 474 OK AŽUOLAS 26:03 + 3:12
9. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 26:08 + 3:17
10. Thamdrup Lasse 2249900 224 COPENHAGEN-O 26:26 + 3:35
11. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:37 + 3:46
12. Vigier Leo 2929935 292 GL RHÓNE-ALPES 26:45 + 3:54
13. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:52 + 5:01
14. Kohlbacher Tomas 1220001 122 ASKO AUSTRIA 28:38 + 5:47
15. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:48 + 5:57
16. Blanc-coquand Ismael 2929905 292 GL RHÓNE-ALPES 30:27 + 7:36
17. Garon Elliot 2920019 292 GL RHÓNE-ALPES 31:11 + 8:20
18. Jankevicius Arnas 4739900 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 31:23 + 8:32
19. Tesař Vojtěch AOP9900 A Orientační Běh Opava 32:05 + 9:14
20. Amrouche Clément 2940000 294 VSAO 33:28 + 10:37
21. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 34:03 + 11:12
22. Petersen Mikkel 2240000 224 COPENHAGEN-O 34:11 + 11:20
23. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 34:37 + 11:46
24. Tronchon Martin 2920034 292 GL RHÓNE-ALPES 36:31 + 13:40
25. Mesics Matyas 3950000 395 SOPRON 38:28 + 15:37
26. Markel Samuel 1220102 122 ASKO AUSTRIA 39:03 + 16:12
27. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:58 + 18:07
28. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:15 + 18:24
29. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 55:33 + 32:42
30. Boden Ricardo 3609900 360 SSV PLANETA RADEBEUL 56:53 + 34:02
31. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 58:28 + 35:37
Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Keller Nicolas 6319900 631 OLC KAPREOLO DISK
Bazelis Romas 4769900 476 RASKK SK FORTUNA DNS
H16B
3.00 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 34:33
2. Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek 38:54 + 4:21
3. Poirson Marius 1220002 122 ASKO AUSTRIA 39:08 + 4:35
4. Strazdins Oto rainers 4530001 453 AZIMUTS OK 40:34 + 6:01
5. Semiginovský Šimon SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín 48:39 + 14:06
6. Achilles Ingo 1229900 122 ASKO AUSTRIA 50:46 + 16:13
7. Krejbich Dan TJP9901 C TJ Sokol Troja 51:31 + 16:58
8. Holly Christoph 1220000 122 ASKO AUSTRIA 57:19 + 22:46
9. Karásek Matěj SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín 58:28 + 23:55
10. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:23 + 33:50
11. Rosenbaum Onřej JES0001 C OK Rakovník 103:14 + 68:41
H18A
3.70 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dalos Máté BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 22:33
2. Roux Fleury 2929732 292 GL RHÓNE-ALPES 23:26 + 0:53
3. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 24:16 + 1:43
4. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:28 + 1:55
5. Perrin Mathieu 2929828 292 GL RHÓNE-ALPES 24:38 + 2:05
6. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 25:26 + 2:53
7. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 26:31 + 3:58
8. Masliah Raphael 2929827 292 GL RHÓNE-ALPES 26:32 + 3:59
9. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 26:37 + 4:04
10. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 26:45 + 4:12
11. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 26:52 + 4:19
12. Bonnaveira Fabien 2929706 292 GL RHÓNE-ALPES 27:00 + 4:27
13. Berguerre Damien 2929804 292 GL RHÓNE-ALPES 27:39 + 5:06
14. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 27:53 + 5:20
15. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 28:41 + 6:08
16. Wolowczyk Michal 5539700 553 UNTS WARSZAWA 28:54 + 6:21
17. Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:04 + 6:31
18. Sliksjanis Matiss 4539800 453 AZIMUTS OK 29:51 + 7:18
19. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 30:13 + 7:40
20. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:32 + 7:59
21. Guibaudo Simon 2929821 292 GL RHÓNE-ALPES 31:04 + 8:31
22. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 31:39 + 9:06
23. Janušauskas Paulius 4749700 474 OK AŽUOLAS 32:02 + 9:29
24. Tamosaitis Simonas 4739700 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 32:35 + 10:02
25. Expert Julian 2929742 292 GL RHÓNE-ALPES 32:42 + 10:09
26. Rutka Jan 5539801 553 UNTS WARSZAWA 32:48 + 10:15
27. Ferrot Loic 2929817 292 GL RHÓNE-ALPES 33:28 + 10:55
28. Deferme Miel 1529801 152 HAMEGATROL 33:48 + 11:15
29. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 34:04 + 11:31
30. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 35:45 + 13:12
31. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 35:49 + 13:16
32. Finkenstädt Till 3469700 346 OLVU GERMANY 36:01 + 13:28
33. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 36:37 + 14:04
34. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 38:02 + 15:29
35. Mossakowski Wojciech 5539800 553 UNTS WARSZAWA 38:03 + 15:30
36. Moravec Jakub KAM9702 B SK Kamenice 38:14 + 15:41
37. Drese Felix 3439800 343 OLV USLAR 38:48 + 16:15
38. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 40:23 + 17:50
39. Wyder Jonas 6319800 631 OLC KAPREOLO 40:46 + 18:13
40. Brázdil Petr PGP9707 B SK Praga 42:15 + 19:42
41. Toulier Tom 2929844 292 GL RHÓNE-ALPES 48:24 + 25:51
Martinez Pierre 2929743 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Le pennec Jean 2929725 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Bornard Nicolas 2929854 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice DNS
Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
H18B
3.20 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:41
2. Noruisis Dominykas 4779801 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 31:39 + 0:58
3. Olbrikis Lukas 4779800 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 33:16 + 2:35
4. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 35:31 + 4:50
5. Pfranger Marco 6319801 631 OLC KAPREOLO 44:57 + 14:16
6. Couchoud Arnaud 2979700 297 ORIENT EXPRESS 42 65:25 + 34:44
Szeles Daniel 3949700 394 ORVOSEGYETEM SC DISK
H20A
3.80 km, 135 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 23:39 8768
2. Perrin Arnaud 2929640 292 GL RHÓNE-ALPES 23:58 + 0:19
3. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 24:05 + 0:26 8616
4. Piotrowski Radosław 5569601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 24:06 + 0:27
5. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 25:23 + 1:44 8162
6. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 26:18 + 2:39 7842
7. Kettner Vojtěch KAM9601 E SK Kamenice 26:25 + 2:46 7801
8. Sýkora Vojta LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:32 + 2:53 7760
9. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 27:47 + 4:08 7324
10. Wolowczyk Krzysztof 5539501 553 UNTS WARSZAWA 27:56 + 4:17
11. Basset Marian 2929641 292 GL RHÓNE-ALPES 29:12 + 5:33
12. Vidziunas Paulius 4759501 475 OSK SAKAS 29:19 + 5:40
13. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 29:51 + 6:12 6602
14. Pagojus Gytautas 4759600 475 OSK SAKAS 30:19 + 6:40
15. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:09 + 8:30 5798
16. Toulier Lucas 2929633 292 GL RHÓNE-ALPES 32:59 + 9:20
17. Room Rimmo 2539600 253 OK ILVES 33:36 + 9:57
18. Gapsys Ignas 4759500 475 OSK SAKAS 34:39 + 11:00
19. Gedminas Gytis 4759502 475 OSK SAKAS 35:39 + 12:00
20. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 38:40 + 15:01 3521
21. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 17:22 2700
22. David Zlámal SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 41:22 + 17:43 2578
23. Billing Herman 7189600 718 MALILLA OK 43:19 + 19:40
24. Porzycz Zbigniew 5569600 556 AZYMUT 45 GDYNIA 49:08 + 25:29
25. Pärnik Jan henrik 2549600 254 OK PEKO 56:20 + 32:41
26. Průša Ondřej DKL9600 C KOB Kladno 94:56 + 71:17 0
Nakvosas Gytis 4749500 474 OK AŽUOLAS DISK
Eklund Oskar 7189500 718 MALILLA OK DISK
Podsiadly Mateusz 5619500 561 WKS SLASK WROCLAW DNS
H21E
5.60 km, 200 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9233
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 34:45 9443
2. Minakov Alexander 5988200 598 ORIENTA MOSCOMPASS 34:52 + 0:07
3. Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering 35:34 + 0:49 9231
4. Lysell Jesper 7258900 725 REHNS BK 36:09 + 1:24
5. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 36:22 + 1:37 9024
5. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 36:22 + 1:37 9024
7. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 37:28 + 2:43 8738
8. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 37:52 + 3:07 8634
9. Melecký Martin AOP9001 R Orientační Běh Opava 37:57 + 3:12 8613
10. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:35 + 3:50 8448
11. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 38:40 + 3:55 8426
12. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 39:17 + 4:32 8266
13. Fleurent Théo 2929001 292 GL RHÓNE-ALPES 39:27 + 4:42
14. Karlsson Erik 7219400 721 OK RAVINEN 39:34 + 4:49
15. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 39:46 + 5:01 8141
16. Ringot Mathieu 2929050 292 GL RHÓNE-ALPES 39:48 + 5:03
17. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:37 + 5:52 7920
18. Talloen Joost 1528301 152 HAMEGATROL 40:42 + 5:57
19. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 41:42 + 6:57 7639
20. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 41:46 + 7:01 7622
21. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 42:01 + 7:16 7557
22. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 42:04 + 7:19 7544
23. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 42:21 + 7:36 7470
24. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 43:56 + 9:11 7059
25. Polster Thomas ZBM9433 C SK Žabovřesky Brno 44:02 + 9:17 7033
26. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 45:16 + 10:31 6713
27. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 11:43 6401
28. Alvarez Angel 2427600 242 AROMON PONTEVEDRA 47:03 + 12:18
29. Saetalu Andres 2579500 257 SK SAUE TAMMED 47:51 + 13:06
30. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 48:48 + 14:03 5796
31. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 51:04 + 16:19 5207
32. Talloen Hans 1528101 152 HAMEGATROL 58:56 + 24:11
Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice DNS 0
Bravený Vít ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno DNS 0
H21A
4.90 km, 165 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7743
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 36:42 7756
2. Svoboda Honza SMR7901 C SK SNS Smržovka 36:45 + 0:03 7746
3. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 36:50 + 0:08 7728
4. Novák Dan DOK8700 C OK Doksy 36:53 + 0:11 7717
5. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 37:22 + 0:40 7616
6. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 37:27 + 0:45 7598
7. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 38:35 + 1:53 7359
8. Kalata Michał 5629001 562 OKS WROCLAW 38:45 + 2:03
9. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 38:46 + 2:04 7321
10. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 38:47 + 2:05 7317
11. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 38:51 + 2:09 7303
12. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 39:27 + 2:45 7177
13. Devrieux Robin 2929000 292 GL RHÓNE-ALPES 39:48 + 3:06
14. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 40:26 + 3:44 6970
14. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 40:26 + 3:44 6970
16. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 40:29 + 3:47
17. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:48 + 4:06 6892
18. Tähnas Tiit 2568000 256 JOKA 40:52 + 4:10
19. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:55 + 5:13 6657
20. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 43:00 + 6:18 6429
21. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 43:20 + 6:38 6359
22. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 43:44 + 7:02 6275
23. Heidrich Hannes 3508200 350 SV ROBOTRON DRESDEN 44:05 + 7:23
24. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 45:29 + 8:47 5906
25. Kerckhofs Marc 1527300 152 HAMEGATROL 46:50 + 10:08
26. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 49:53 + 13:11 4979
27. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:02 + 13:20 4948
28. Garcia Zigor 2447500 244 COBI DURANGO 50:34 + 13:52
29. Axelsson Mikael 7068600 706 OK SKOGSHJORTARNA 52:18 + 15:36
30. Gędziorowski Maciej 5559001 555 KU AZS WAT WARSZAWA 52:29 + 15:47
31. Krejčí Jiří DOB8601 C KOB Dobruška 55:11 + 18:29 3863
32. Arasimavičius Justas 4718400 471 LABIRINTAS VILNIUS 57:19 + 20:37
33. Stonys Daugirdas 4759000 475 OSK SAKAS 58:32 + 21:50
34. Santisteban Raul 5028300 502 KOVZ EINDHOVEN 67:28 + 30:46
35. Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka 84:35 + 47:53
Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice DISK 0
Deferme Gunther 1527000 152 HAMEGATROL DISK
Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron DNS 0
H21B
3.70 km, 135 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6690
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 25:59 6961
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 26:09 + 0:10 6919
3. Urbonas Vytautas 4758601 475 OSK SAKAS 28:52 + 2:53
4. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 29:06 + 3:07 6191
5. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 29:16 + 3:17 6149
6. Jönsson Per erik 7117900 711 OK TORFINN 30:00 + 4:01
7. Harter Camill 3589100 358 OLG ORTENAU 30:42 + 4:43
8. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 30:44 + 4:45 5787
9. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 33:28 + 7:29 5112
10. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 33:35 + 7:36 5083
11. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 33:47 + 7:48 5033
12. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 33:48 + 7:49 5029
13. Wilssens Koen 1528100 152 HAMEGATROL 34:35 + 8:36
14. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 35:15 + 9:16 4671
15. Jönsson Anders 7117600 711 OK TORFINN 35:19 + 9:20
16. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 35:34 + 9:35 4593
17. Strid Emanuel 7118300 711 OK TORFINN 36:32 + 10:33
18. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 36:38 + 10:39 4329
19. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 36:46 + 10:47 4296
20. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 36:58 + 10:59 4247
21. Eriksson Hakan 7126700 712 HASTVEDA OK 37:10 + 11:11
22. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 37:27 + 11:28 4127
23. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 37:44 + 11:45 4057
24. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 39:43 + 13:44 3567
25. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 39:50 + 13:51 3539
26. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 41:12 + 15:13 3201
27. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 41:23 + 15:24 3156
28. Schaal Jakob 3599200 359 TV KIPPENHEIM 41:40 + 15:41
29. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litvínov 41:51 + 15:52 3040
29. Schach Jonathan 3579300 357 SV VANNWELL 41:51 + 15:52
31. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 42:19 + 16:20 2925
32. Svensson Fredrik 7118500 711 OK TORFINN 44:33 + 18:34
33. Nadelstumpf Bruno 3579400 357 SV VANNWELL 44:41 + 18:42
34. Gaupsas Mantas 4758200 475 OSK SAKAS 51:23 + 25:24
35. Wieszaczewski Jacek 5578500 557 ORIENTOP WROCLAW 52:43 + 26:44
36. Bersuck Lukas 3649500 364 BIELEFELDER TG 53:49 + 27:50
37. Barrios Francisco 2418100 241 CODAN EXTREMADURA 55:43 + 29:44
38. Abrate Fabrizio 4218300 421 ORICUNEO 56:15 + 30:16
39. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 62:06 + 36:07 0
40. Madico Pol 2398400 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 62:47 + 36:48
41. Escolar Marc 2498700 249 COC CATALUNYA 69:13 + 43:14
Gelzinis Laimonas 4758700 475 OSK SAKAS DISK
Varela Francisco 2428101 242 AROMON PONTEVEDRA DISK
Jaros Mariusz 5629000 562 OKS WROCLAW DNS
H21C
3.50 km, 110 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3018
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:24 3150
2. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 34:29 + 0:05 3143
3. Belmondo Marco N079400 N07 NEREG.LA DOLCE VITA 37:10 + 2:46
4. Grupicchio Giacomo N079300 N07 NEREG.LA DOLCE VITA 38:54 + 4:30
5. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 39:01 + 4:37 2762
6. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 4:38 2761
7. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 42:51 + 8:27 2441
8. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 43:10 + 8:46 2414
9. Viitanen Juka 2748300 274 EPILAN ESA/MANTANSEUDUN 57:36 + 23:12
10. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 59:10 + 24:46 1071
11. Sukackas Mindaugas 4747900 474 OK AŽUOLAS 59:46 + 25:22
12. Duda Antonín TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:53 + 32:29 424
13. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 67:02 + 32:38 411
14. Šlajchrt Martin JES8501 OK Rakovník 82:45 + 48:21
15. Hansen Victor 3678200 367 IND. GOTTINGEN 113:32 + 79:08
Józsa Balázs 3978500 397 TIPO OC BUDAPEST DNS
H35A
4.10 km, 140 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Jacek 5567600 556 AZYMUT 45 GDYNIA 28:53
2. Sjögren Niclas 7047100 704 HANINGE SOK 30:15 + 1:22
3. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 32:05 + 3:12
4. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 33:22 + 4:29
5. Lagerwall Anders 7057900 705 OK LINNÉ 33:29 + 4:36
6. Mougeot Pierre 2957800 295 CO COLMAR 34:47 + 5:54
7. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:34 + 6:41
8. Klimeš Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 36:00 + 7:07
9. Golinowski Paweł 5627900 562 OKS WROCLAW 37:22 + 8:29
10. Dongen van Michel 5037600 503 OLIFANT 38:00 + 9:07
11. Mikluš Marián 6727200 672 TJ RAPID BRATISLAVA 38:47 + 9:54
12. Willemsens Stéphane 1517500 151 HERMATHENAE THEUX 41:10 + 12:17
13. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 42:04 + 13:11
14. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 47:07 + 18:14
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:45 + 18:52
16. Milasauskas Darius 4757600 475 OSK SAKAS 50:47 + 21:54
17. Mayeres Patrick 1517900 151 HERMATHENAE THEUX 51:03 + 22:10
18. Sandin Mats 7046800 704 HANINGE SOK 51:24 + 22:31
19. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 52:34 + 23:41
20. Huijsers Eric 7036500 703 HAMMARBY IF 54:50 + 25:57
Sjögren Henrik 7047400 704 HANINGE SOK DISK
Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja DNS
Junek Petr STH7801 C SK Studenec DNS
H35B
3.70 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rothauer Thomas 1227700 122 ASKO AUSTRIA 38:10
2. Pavlov Andrey 5957100 595 EKATERINBURG 41:22 + 3:12
3. Auermüller Vít N048000 N04 NEREG. BRNO 42:36 + 4:26
4. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 43:21 + 5:11
5. Bogopolskii Gennadii 5927700 592 UZAO-TEAM 47:09 + 8:59
6. Gevaert Marlon 1557600 155 HAMOK 47:34 + 9:24
7. Černý Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 48:52 + 10:42
8. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 53:13 + 15:03
9. Gaidars Caune 4537700 453 AZIMUTS OK 53:54 + 15:44
10. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 65:56 + 27:46
Fuhrmann Erik 2377900 237 ECOIMPRESS DISK
Marti Antonio 2377901 237 ECOIMPRESS DISK
H40A
3.80 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rimkus Mantas 4747300 474 OK AŽUOLAS 23:44
2. Perrin Eric 2926946 292 GL RHÓNE-ALPES 25:43 + 1:59
3. Johansson Magnus 2017300 201 GVOC VANCOUVER 26:33 + 2:49
4. Kalinin Oleg 5917401 591 OMEGA MOSCOW 28:52 + 5:08
5. Baracsi Gábor 3977500 397 TIPO OC BUDAPEST 30:45 + 7:01
6. Godins Martins 4567400 456 B3 RIGA 31:27 + 7:43
7. Tirlikas Audrius 4737100 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 32:18 + 8:34
8. Järve Kaupo 2527400 252 LSF PT TALLINN 32:23 + 8:39
9. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 32:28 + 8:44
10. Dudoignon Ludovic 2927148 292 GL RHÓNE-ALPES 32:38 + 8:54
11. Lange Udo 3517100 351 IHW ALEX 78 BERLIN 33:55 + 10:11
12. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 34:53 + 11:09
13. Martínez Salvador 2467000 246 CO TOTANA 35:47 + 12:03
14. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 36:23 + 12:39
15. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 37:37 + 13:53
15. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 37:37 + 13:53
17. Galateanu Horia 5717500 571 UNEFS BUCURESTI 38:39 + 14:55
18. Ravid Noam 4117200 411 ISOA 38:47 + 15:03
19. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 45:14 + 21:30
20. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 45:25 + 21:41
21. Hankovec Petr KAM7101 C SK Kamenice 47:29 + 23:45
22. Gallois Marc 2937200 293 VERVINS ORIENTATION 50:07 + 26:23
23. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 51:57 + 28:13
24. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 52:19 + 28:35
25. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 60:56 + 37:12
26. Amrouche Didier 2947100 294 VSAO 65:38 + 41:54
27. Škácha Michal KAM7102 C SK Kamenice 66:54 + 43:10
Raichmann Arthur 2527200 252 LSF PT TALLINN DNS
H40B
3.50 km, 115 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fjodorov Ain 2557200 255 MYRAKARUD 28:48
2. Tanav Tonu 2556300 255 MYRAKARUD 30:42 + 1:54
3. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 31:41 + 2:53
4. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 33:54 + 5:06
5. Pold Heigo 2556800 255 MYRAKARUD 35:53 + 7:05
6. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:26 + 7:38
7. Rutkauskas Arvydas 4747500 474 OK AŽUOLAS 38:20 + 9:32
8. Pärnik Jüri 2546500 254 OK PEKO 40:21 + 11:33
9. Zýka Vít N010100 N01 NEREG. PRAHA 12 40:42 + 11:54
10. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 41:09 + 12:21
11. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 44:42 + 15:54
12. Sulg Rünno 2527300 252 LSF PT TALLINN 44:49 + 16:01
13. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:09 + 16:21
14. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:54 + 17:06
15. Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 49:17 + 20:29
16. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 51:33 + 22:45
17. Kašpar Ludvík ZAK7200 C SK Netopýr Zákupy 51:50 + 23:02
18. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 52:41 + 23:53
19. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:21 + 24:33
20. Kovalko Kirill 5927000 592 UZAO-TEAM 53:31 + 24:43
21. Sassian Urmas 2557500 255 MYRAKARUD 58:54 + 30:06
H45A
3.50 km, 125 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 3546700 354 TURBINE NEUBRANDENBURG 25:01
2. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 25:35 + 0:34
3. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 25:59 + 0:58
4. Čerjaks Kaspars 4557000 455 CARNIKAVA 27:03 + 2:02
5. Budriunas Justas 4747000 474 OK AŽUOLAS 27:32 + 2:31
6. Marton János 3936800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 28:19 + 3:18
7. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:20 + 3:19
8. Petukas Arimantas 4756600 475 OSK SAKAS 28:37 + 3:36
9. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:03 + 4:02
10. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:04 + 4:03
11. Venäläinen Toni 2717000 271 VALKEAKOSKEN HAKA 30:14 + 5:13
12. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 30:45 + 5:44
13. Tikhonov Nikolay 5916300 591 OMEGA MOSCOW 31:24 + 6:23
14. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 31:44 + 6:43
15. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 31:46 + 6:45
16. De smul Olivier 1537000 153 OMEGA 31:47 + 6:46
17. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 32:06 + 7:05
18. Daví Albert 2496700 249 COC CATALUNYA 32:42 + 7:41
19. Kilda Arturas 4726800 472 KAUNAS INDIVIDUAL 33:44 + 8:43
20. Gillet Jean-marc 1547000 154 OMEGA II 33:45 + 8:44
21. Harms Christian 3416700 341 DJK ADLER 07 BOTROP 34:20 + 9:19
22. Farrak Holger 3447001 344 SV WILHELMSHAGEN 35:01 + 10:00
23. Vanspauwen Frank 1516700 151 HERMATHENAE THEUX 35:04 + 10:03
24. Fors Peter 7156700 715 OK GRIP 35:17 + 10:16
25. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 35:35 + 10:34
26. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:48 + 10:47
27. Bikelis Vytautas 4716100 471 LABIRINTAS VILNIUS 35:49 + 10:48
28. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 36:09 + 11:08
29. Maurer Bruno 6317000 631 OLC KAPREOLO 36:28 + 11:27
30. Nikov Zefir 1917000 191 MADARSKI KONNIK SHUMEN 36:42 + 11:41
31. Mesics Peter 3956700 395 SOPRON 36:51 + 11:50
32. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 37:04 + 12:03
33. Gaidamak Mikhail 5936900 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 37:34 + 12:33
34. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 38:15 + 13:14
35. Couchoud Philippe 2976600 297 ORIENT EXPRESS 42 39:54 + 14:53
36. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 40:26 + 15:25
37. Reisinger Holm 3607000 360 SSV PLANETA RADEBEUL 40:51 + 15:50
38. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 42:41 + 17:40
39. Kohlbacher Roland 1226600 122 ASKO AUSTRIA 44:47 + 19:46
40. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:10 + 20:09
41. Billing Johan 7186801 718 MALILLA OK 45:40 + 20:39
42. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 47:09 + 22:08
43. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:17 + 22:16
44. Jacotot Christophe 2966800 296 AS QUENTIGNY COURSE 48:14 + 23:13
45. Carron Angel 2416700 241 CODAN EXTREMADURA 48:51 + 23:50
46. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 69:38 + 44:37
Witkowski Adam 5567001 556 AZYMUT 45 GDYNIA DNS
Uljanov Ilja 5917000 591 OMEGA MOSCOW DNS
H45B
3.20 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 26:35
2. Stabins Maris 4536800 453 AZIMUTS OK 29:36 + 3:01
3. Borovikovs Juris 4517000 451 OK ARONA 31:05 + 4:30
4. Nakvosas Vidmantas 4746700 474 OK AŽUOLAS 32:46 + 6:11
5. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 33:11 + 6:36
6. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 33:39 + 7:04
7. Károlyi Gyula 3976400 397 TIPO OC BUDAPEST 34:45 + 8:10
8. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 34:52 + 8:17
9. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 35:02 + 8:27
10. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 37:17 + 10:42
11. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:05 + 11:30
12. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:15 + 11:40
13. Dankó István 3976900 397 TIPO OC BUDAPEST 42:31 + 15:56
14. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 42:49 + 16:14
14. Molnár Attila 3977000 397 TIPO OC BUDAPEST 42:49 + 16:14
16. Eisner Leo PVP7003 C VSS Přírodověda Praha 42:50 + 16:15
16. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:50 + 16:15
18. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 47:00 + 20:25
19. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 48:20 + 21:45
20. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 50:15 + 23:40
21. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 50:21 + 23:46
22. Hofman Petr LPM6500 C OK Lokomotiva Plzeň 55:34 + 28:59
23. Ebster sen. Peter 1226801 122 ASKO AUSTRIA 58:07 + 31:32
24. Keller Andreas 6316800 631 OLC KAPREOLO 72:48 + 46:13
25. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 82:37 + 56:02
H50A
3.20 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 26:30
2. Chachurski Ryszard 5556300 555 KU AZS WAT WARSZAWA 28:24 + 1:54
3. Spengler Andreas 3456100 345 ESV LOK DESSAU 28:33 + 2:03
4. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 29:23 + 2:53
5. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 30:02 + 3:32
6. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 30:22 + 3:52
7. Andersson Mats 7096400 709 OK ORION 31:54 + 5:24
8. Molnár Tibor 3966300 396 SMAFC-OSC SOPRON 32:08 + 5:38
9. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:11 + 5:41
10. Logvin Andrei 2026200 202 OAKVILLE 33:06 + 6:36
11. Szlatényi Ferenc 3966100 396 SMAFC-OSC SOPRON 33:12 + 6:42
12. Montemont Patrice 2986100 298 ORIENTALP 33:56 + 7:26
13. Šoltés František 6716202 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 34:14 + 7:44
14. Arnet Felix 6316500 631 OLC KAPREOLO 34:47 + 8:17
14. Kurz Zdeněk VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:47 + 8:17
16. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:57 + 8:27
17. Bores Nicolás 2486500 248 ORCA 36:51 + 10:21
18. Arnesen Per arne 5116100 511 KOLBOTN+SKIMT OL 37:41 + 11:11
19. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 37:51 + 11:21
20. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:54 + 11:24
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 38:28 + 11:58
22. Szeles Gabor 3946200 394 ORVOSEGYETEM SC 38:36 + 12:06
23. Boehme André 3486000 348 OLG REGENSBURG 38:41 + 12:11
24. Metelkin Alexander 4125300 412 ASA T-A 39:36 + 13:06
25. Käding Bernd 3476400 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 40:37 + 14:07
26. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 40:50 + 14:20
27. Kööhler Hans 7246300 724 TROLLHATTANS SOK 41:41 + 15:11
28. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:47 + 15:17
29. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 41:56 + 15:26
30. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 41:58 + 15:28
31. Bern Per-Göran 7186500 718 MALILLA OK 42:00 + 15:30
32. Korf Aliaksandr 1806100 180 ORION 47:51 + 21:21
33. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 47:52 + 21:22
34. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:55 + 24:25
35. Żebrowski Dariusz 5597300 559 KS OKI SPORT 55:15 + 28:45
36. Edvardsson Stefan 7116400 711 OK TORFINN 58:49 + 32:19
Bach Uffe 2215801 221 OK DJURS DISK
H50B
2.80 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 27:17
2. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 29:42 + 2:25
3. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 31:22 + 4:05
4. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 32:35 + 5:18
5. Drese Werner 3436100 343 OLV USLAR 33:26 + 6:09
6. Porzycz Jerzy 5566100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 34:38 + 7:21
7. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 35:02 + 7:45
8. Carlsson Christer 7236100 723 IK UVEN 35:51 + 8:34
9. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 36:27 + 9:10
10. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 36:59 + 9:42
11. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 10:25
12. Wehrhöfer-bersuck Dieter 3646100 364 BIELEFELDER TG 37:47 + 10:30
13. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 38:24 + 11:07
14. Dandens Viesturs 4526100 452 ALUKSNE-APE OK 39:08 + 11:51
15. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 40:16 + 12:59
16. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:12 + 13:55
17. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 41:47 + 14:30
18. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:09 + 16:52
19. Axelsson Martin 7066100 706 OK SKOGSHJORTARNA 44:26 + 17:09
20. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 45:25 + 18:08
21. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 48:50 + 21:33
22. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 50:59 + 23:42
23. Nikkari Hillar 2516300 251 SK ROCCO TEAM 52:06 + 24:49
24. Abel Aare 2516400 251 SK ROCCO TEAM 54:45 + 27:28
25. Pedersen Magnus 7066300 706 OK SKOGSHJORTARNA 69:13 + 41:56
26. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 84:23 + 57:06
Nordvik Bjorn 5116500 511 KOLBOTN+SKIMT OL DISK
Farell David 2456500 245 CO CATALUNYA DNS
H55A
3.10 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvaigzne Edmunds 4545800 454 A2 RIGA 26:08
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 26:46 + 0:38
3. Burman Ulf 7105800 710 GUSTAVSBERGS OK 28:19 + 2:11
4. Karlsson Gunnar 7186000 718 MALILLA OK 28:22 + 2:14
5. Berger Tommy 7175800 717 GAVLE OK 29:01 + 2:53
6. Westin Kjell 5125600 512 PORSGRUNN OL 29:40 + 3:32
7. Varga József 3996000 399 GOC NAGYKANIZSA 30:25 + 4:17
8. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:53 + 4:45
9. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 31:12 + 5:04
10. Kristensen Arne 2225900 222 HERLUFSHOLM OK 32:39 + 6:31
11. Terzi Pierre 2966000 296 AS QUENTIGNY COURSE 34:21 + 8:13
12. Wyder Ruedi 6315800 631 OLC KAPREOLO 36:22 + 10:14
13. Szőcs László 3935800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 37:30 + 11:22
14. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 37:36 + 11:28
15. Rogala Mirosław 5585700 558 AZS WAT WARSZAWA 38:07 + 11:59
16. Wallaert Patrick 1525700 152 HAMEGATROL 38:19 + 12:11
17. Nielsen Henrik NER NER Neregistrovaní 40:25 + 14:17
18. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 40:45 + 14:37
18. Trejtnar Pavel KUN580 TJ Sokol Kunvald 40:45 + 14:37
20. Formanko Dušanko 6725802 672 TJ RAPID BRATISLAVA 43:09 + 17:01
21. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:58 + 17:50
22. Le Calvez Jeno 2915700 291 LOIRENT INDIVIDUAL 44:05 + 17:57
23. Mazúr Janko 6725800 672 TJ RAPID BRATISLAVA 47:50 + 21:42
24. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 50:04 + 23:56
25. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:27 + 24:19
26. Čechlovský Josef CHA5900 C OK Chrastava 50:47 + 24:39
27. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:45 + 25:37
28. Vasilyev Mikhail 5966000 596 MY MOSCOW 53:57 + 27:49
29. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 60:07 + 33:59
30. Pinyol castro Benet 2505900 250 MONTSANT 96:10 + 70:02
Štubňa Janko 6725801 672 TJ RAPID BRATISLAVA DISK
Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha DISK
H55B
2.60 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eriksson Anders 7225900 722 SAVEDALENS AIK 29:18
2. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 29:43 + 0:25
3. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 31:48 + 2:30
4. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 32:09 + 2:51
5. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:06 + 4:48
6. Tamulionis Vytautas 4775901 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 38:26 + 9:08
7. Kohler Hans 6345600 634 OLG Huttwil 39:16 + 9:58
8. Hackl Karl 1225600 122 ASKO AUSTRIA 39:22 + 10:04
9. Pap László 3975600 397 TIPO OC BUDAPEST 40:00 + 10:42
10. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:48 + 13:30
11. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 43:00 + 13:42
12. Boucher Yves 2990000 299 VINCENNES 44:06 + 14:48
13. Karlsson Hans-erik 7115901 711 OK TORFINN 46:45 + 17:27
14. Lenkei Győző 3935700 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 50:36 + 21:18
15. Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 92:01 + 62:43
16. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 96:05 + 66:47
H60A
2.80 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parzewski Jerzy 5585200 558 AZS WAT WARSZAWA 25:59
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 26:46 + 0:47
3. Labanouski Anatoli 1815200 181 MINSK-MALINOVKA 28:43 + 2:44
4. Arnesson Urban 7115500 711 OK TORFINN 29:11 + 3:12
5. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 30:14 + 4:15
6. Lais Ruedi 6315300 631 OLC KAPREOLO 30:39 + 4:40
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 30:56 + 4:57
8. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 31:35 + 5:36
9. Öhlund Per 7105200 710 GUSTAVSBERGS OK 31:50 + 5:51
10. Erfors Lennart 7115300 711 OK TORFINN 32:46 + 6:47
11. Lapins Aldis 4535100 453 AZIMUTS OK 33:46 + 7:47
12. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 34:39 + 8:40
13. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 34:56 + 8:57
14. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 35:52 + 9:53
15. Vanaken Roger 1545102 154 OMEGA II 36:39 + 10:40
16. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 36:44 + 10:45
17. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 37:01 + 11:02
18. Rothweiler Heinz 6315400 631 OLC KAPREOLO 37:52 + 11:53
19. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 38:04 + 12:05
20. Huemer Meinrad 1225200 122 ASKO AUSTRIA 38:56 + 12:57
21. Elson Robert 1015200 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 39:23 + 13:24
22. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 40:18 + 14:19
23. Maroz Ivan 1825501 182 VIMPEL MINSK 41:03 + 15:04
24. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 42:20 + 16:21
25. Ottosson Torgny 7115400 711 OK TORFINN 42:21 + 16:22
26. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:44 + 16:45
27. Arasimavičius Vidimantas 4715500 471 LABIRINTAS VILNIUS 44:22 + 18:23
28. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 46:58 + 20:59
29. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 47:39 + 21:40
30. Kuckert Norbert 3455400 345 ESV LOK DESSAU 48:50 + 22:51
31. Olbrycht Janusz 5515500 551 OLBnO WARSZAWA 49:10 + 23:11
32. Petersen John 2245400 224 COPENHAGEN-O 50:31 + 24:32
33. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 56:48 + 30:49
34. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 60:06 + 34:07
35. Lecoyer Régis 2935100 293 VERVINS ORIENTATION 69:34 + 43:35
Novák Tom DOK5500 C OK Doksy DISK
Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
H60B
2.20 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Usas Gintautas 4785500 478 MARIJAMPOLES MKC 24:55
2. Breitschadel Christian 1225301 122 ASKO AUSTRIA 27:04 + 2:09
3. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 29:51 + 4:56
4. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 32:09 + 7:14
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 32:17 + 7:22
6. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 35:07 + 10:12
7. Wehrli Peter 6325400 632 OLG RYMENZBURG 36:13 + 11:18
8. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 36:40 + 11:45
9. Tridenski Genadi 1825500 182 VIMPEL MINSK 39:09 + 14:14
10. Woźniak Józef 5585100 558 AZS WAT WARSZAWA 39:22 + 14:27
11. Schutz Wolfgang 1225300 122 ASKO AUSTRIA 57:57 + 33:02
H65A
2.60 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 30:18
2. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:33 + 0:15
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 31:19 + 1:01
4. Conrad Helmut 3634000 363 USV TU DRESDEN 31:48 + 1:30
5. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 32:11 + 1:53
6. Strib Hans Christian 2254800 225 BALLERUP OK 32:12 + 1:54
7. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:19 + 4:01
8. Michalek Janusz 5605000 560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA 34:36 + 4:18
9. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 34:58 + 4:40
10. Jonsson Leif 7105000 710 GUSTAVSBERGS OK 35:23 + 5:05
11. Čípa Jiří CET500 TJ Loko Česká Třebová 35:45 + 5:27
12. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 35:56 + 5:38
13. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:08 + 5:50
14. Lukavec Miloslav TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:24 + 8:06
15. Ziegerhofer Othmar 1215000 121 NF LINZ 39:17 + 8:59
16. Aberg Lars-Ake 7194700 719 KALMAR OK 40:03 + 9:45
17. Miřijovský Přemek BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 41:08 + 10:50
18. Mueller Leo 1224900 122 ASKO AUSTRIA 43:11 + 12:53
19. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 47:24 + 17:06
20. Gmür Nick 6314900 631 OLC KAPREOLO 47:41 + 17:23
21. Intgroen Mike 5024600 502 KOVZ EINDHOVEN 48:42 + 18:24
22. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 54:02 + 23:44
Moosberger Max 6334600 633 OL REGIO OLTEN DISK
Olausson Tommy 7024900 702 SOK ANEBY DISK
Szűcs b. Levente 3935000 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE DISK
Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha DNS
H65B
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 24:50
2. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 25:15 + 0:25
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:31 + 1:41
4. Mans Öhman 7085000 708 VISBORGS OK 28:08 + 3:18
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 31:36 + 6:46
6. Fiala Miloš KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory 32:03 + 7:13
7. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 35:32 + 10:42
8. Našinec Jiří STB5003 C TJ Stadion Nový Bor 36:26 + 11:36
9. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 38:11 + 13:21
10. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 38:55 + 14:05
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 44:11 + 19:21
12. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 52:25 + 27:35
13. Magnusson Leif 7114700 711 OK TORFINN 70:57 + 46:07
H70
2.20 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:44
2. Lindblom Ingemar 7164400 716 OK ORINTO 29:46 + 3:02
3. Föllmi Stephan 6314200 631 OLC KAPREOLO 29:57 + 3:13
4. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 31:28 + 4:44
5. Karlsson Jan-Ulf 7184400 718 MALILLA OK 32:10 + 5:26