Výsledky závodu: Bohemia Orienteering - E2

Kategorie: D21A

Datum:
06.08.2015
Místo konání:
Hamr na Jezeře
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Chrástná
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Nehasil David - R3
JURY:
Podrábská Marie, Babický Tomáš, Ptáček Pavel
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění nohy – závodník byl v prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
D21A
5.80 km, 145 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7372
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 44:31 8044
2. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 50:42 + 6:11 7113
3. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 51:44 + 7:13 6958
4. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 55:55 + 11:24 6328
5. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 57:22 + 12:51 6110
5. Heidrich Elisabeth 3508800 350 SV ROBOTRON DRESDEN 57:22 + 12:51
7. Monterrat Amandine 2929151 292 GL RHÓNE-ALPES 59:03 + 14:32
8. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 60:08 + 15:37 5694
9. Ahlgren Samantha 7269300 726 OK ROSLAGEN 60:19 + 15:48
10. Herremans Sofie 1558100 155 HAMOK 63:26 + 18:55
11. Vettik Pilvi-heli 2566400 256 JOKA 65:55 + 21:24
12. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 66:04 + 21:33 4801
13. Alonso Lydia 2419000 241 CODAN EXTREMADURA 66:18 + 21:47
14. Westin Kjersti 5129400 PGP SK Praga 67:24 + 22:53
15. Martin Raquel 2419200 241 CODAN EXTREMADURA 67:45 + 23:14
16. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 70:54 + 26:23 4073
17. Minn Kadi-liis 2569100 256 JOKA 72:28 + 27:57
18. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 72:30 + 27:59 3833
19. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 75:40 + 31:09 3356
20. Kuckert Carla 3459200 345 ESV LOK DESSAU 92:55 + 48:24
Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:46 + 7:15 0
Rothweiler Maja 6318400 631 OLC KAPREOLO DNS
Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka DNS 0