Výsledky závodu: Bohemia Orienteering - E4

Kategorie: H21A

Datum:
08.08.2015
Místo konání:
Stráž pod Ralskem
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Písková věž
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Kořínek Tomáš - R3, Pavlovec Jan
JURY:
Podrábská Marie, Babický Tomáš, Ptáček Pavel
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění nohy – závodník byl v prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
H21A
4.50 km, 170 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7933
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 39:09 8360
2. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 42:13 + 3:04 7771
3. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 42:45 + 3:36 7669
4. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 44:53 + 5:44 7260
5. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 46:36 + 7:27 6931
6. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 46:50 + 7:41 6886
7. Novák Dan DOK8700 C OK Doksy 47:09 + 8:00 6825
8. Kalata Michał 5629001 562 OKS WROCLAW 50:03 + 10:54
9. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 50:32 + 11:23 6177
10. Tähnas Tiit 2568000 256 JOKA 50:48 + 11:39
11. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 51:22 + 12:13 6017
12. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 51:43 + 12:34 5950
13. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 51:51 + 12:42 5924
14. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:28 + 14:19 5614
15. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 53:52 + 14:43 5538
16. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:17 + 15:08 5458
17. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 54:27 + 15:18 5426
18. Devrieux Robin 2929000 292 GL RHÓNE-ALPES 55:03 + 15:54
19. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:07 + 16:58 5106
20. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 56:26 + 17:17 5045
21. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 56:55 + 17:46 4953
22. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 57:33 + 18:24 4831
23. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:18 + 19:09 4687
24. Gędziorowski Maciej 5559001 555 KU AZS WAT WARSZAWA 59:27 + 20:18
25. Arasimavičius Justas 4718400 471 LABIRINTAS VILNIUS 61:04 + 21:55
26. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 62:54 + 23:45 3805
27. Garcia Zigor 2447500 244 COBI DURANGO 63:04 + 23:55
28. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 63:10 + 24:01 3754
29. Kerckhofs Marc 1527300 152 HAMEGATROL 65:53 + 26:44
30. Axelsson Mikael 7068600 706 OK SKOGSHJORTARNA 66:50 + 27:41
31. Stonys Daugirdas 4759000 475 OSK SAKAS 71:47 + 32:38
32. Krejčí Jiří DOB8601 C KOB Dobruška 80:03 + 40:54 517
33. Santisteban Raul 5028300 502 KOVZ EINDHOVEN 83:51 + 44:42
Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava DISK 0
Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Heidrich Hannes 3508200 350 SV ROBOTRON DRESDEN DISK
Deferme Gunther 1527000 152 HAMEGATROL DISK
Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava DNS 0