Logo

Výsledky závodu: Bohemia Orienteering - E5

Kategorie: H20A

Datum:
09.08.2015
Místo konání:
Stráž pod Ralskem
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Kozí hřbet
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R2
JURY:
Podrábská Marie, Babický Tomáš, Ptáček Pavel
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí.

V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění nohy – závodník byl v prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování

H20A 7.50 km, 370 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8515

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Piotrowski Radosław 5569601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 59:06
2. Wolowczyk Krzysztof 5539501 553 UNTS WARSZAWA 59:41 + 0:35
3. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 61:44 + 2:38 8643
4. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 62:00 + 2:54 8521
5. Perrin Arnaud 2929640 292 GL RHÓNE-ALPES 62:43 + 3:37
6. Kettner Vojtěch KAM9601 E SK Kamenice 64:17 + 5:11 8131
7. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 66:59 + 7:53 7692
8. Nakvosas Gytis 4749500 474 OK AŽUOLAS 68:53 + 9:47
9. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 69:58 + 10:52 7223
10. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 70:16 + 11:10 7109
11. Sýkora Vojta LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 71:54 + 12:48 6826
12. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 72:13 + 13:07 6713
13. Gapsys Ignas 4759500 475 OSK SAKAS 77:00 + 17:54
14. Toulier Lucas 2929633 292 GL RHÓNE-ALPES 77:06 + 18:00
15. David Zlámal SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 77:31 + 18:25 5979
16. Room Rimmo 2539600 253 OK ILVES 78:00 + 18:54
17. Gedminas Gytis 4759502 475 OSK SAKAS 78:32 + 19:26
18. Pagojus Gytautas 4759600 475 OSK SAKAS 86:29 + 27:23
19. Pärnik Jan henrik 2549600 254 OK PEKO 97:28 + 38:22
20. Eklund Oskar 7189500 718 MALILLA OK 154:08 + 95:02
21. Billing Herman 7189600 718 MALILLA OK 157:38 + 98:32
Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice DISK 0