Výsledky závodu: Grand Prix Silesia - E5

Datum:
16.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Glonek Jakub
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D40B     D45A     D45B     D55     D60     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     TK     TL    
D10
2.30 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 21:42
2. Morávková Zuzana SRK0551 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:54 + 2:12
3. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 24:22 + 2:40
4. Pachmannová Katka NNN0551 C Neregistrovaní 26:46 + 5:04
5. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 28:24 + 6:42
6. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 31:05 + 9:23
7. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 33:05 + 11:23
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 33:57 + 12:15
9. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 36:32 + 14:50
10. Patermannova Marie NNN C Neregistrovaní 65:12 + 43:30
D10N
1.50 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 14:17
2. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:47 + 1:30
3. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 18:10 + 3:53
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 23:05 + 8:48
D12
2.20 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 22:16
2. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 22:35 + 0:19
3. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 27:16 + 5:00
4. Machová Anna LME0451 C SK Los Mělník 29:49 + 7:33
5. Kmiec Zuzanna 82P02 C UKS Traper Zlocieniec 30:37 + 8:21
6. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 30:57 + 8:41
7. Pachmannová Bára NNN0351 C Neregistrovaní 31:56 + 9:40
8. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 32:56 + 10:40
9. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 33:20 + 11:04
10. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:50 + 13:34
11. Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava 55:43 + 33:27
12. Siedczynska Natalia 1HP03 C BnO Szczecin 57:48 + 35:32
MS Novotná Anna TBM0259 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D14
3.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 23:47
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:54 + 3:07
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 27:42 + 3:55
4. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 29:32 + 5:45
5. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 29:42 + 5:55
6. Hájková Lucie AOP0350 B Orientační Běh Opava 31:40 + 7:53
7. Jarosz Malgorzata 82P C UKS Traper Zlocieniec 31:45 + 7:58
Kepinska Adrianna 1HP05 C BnO Szczecin DISK
D16
3.70 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Traubaite Judita 16L3 C Fortuna OK 35:25
1. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:25 + 0:00
3. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 38:37 + 3:12
4. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:49 + 3:24
5. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 39:10 + 3:45
6. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 39:28 + 4:03
7. Hájková Lenka AOP0050 A Orientační Běh Opava 39:32 + 4:07
8. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 41:06 + 5:41
9. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 41:45 + 6:20
10. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 41:58 + 6:33
11. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 43:24 + 7:59
12. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:33 + 14:08
D18
4.90 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 52:59
2. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 58:01 + 5:02
3. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 60:28 + 7:29
4. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 66:48 + 13:49
5. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 84:38 + 31:39
MS Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 61:14 + 8:15
D20
5.20 km, 205 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5020
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 61:15 0
D21A
5.50 km, 205 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Żebrowska Barbara 28P9551 C UNTS Warszawa 54:02
2. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 54:05 + 0:03 7777
3. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 56:59 + 2:57 7388
4. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 57:03 + 3:01 7379
5. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 58:21 + 4:19 7205
6. König Lucie AOP8851 C Orientační Běh Opava 60:35 + 6:33 6906
7. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 99:30 + 45:28 1687
8. Tichá Tereza SJH9452 R SJH Jindřichův Hradec 103:29 + 49:27 1153
Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava VZDAL 0
D21B
4.30 km, 170 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4977
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 47:50 5267
2. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 51:42 + 3:52 4888
3. Haltof Ewa VRB9499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 52:51 + 5:01 4776
4. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 53:48 + 5:58 4683
5. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 59:35 + 11:45 4116
6. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 62:48 + 14:58 3801
7. Puternicka Joanna 21P8750 C Orientop Wroclaw 69:40 + 21:50
8. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 72:05 + 24:15 2891
9. Linehan Jenna 58A8551 C Canberra Cockatoos 73:15 + 25:25
10. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 80:21 + 32:31 2081
11. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 114:22 + 66:32 0
D35A
5.00 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Traubiene Aiste 16L4 C Fortuna OK 48:27
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 51:14 + 2:47
3. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 53:10 + 4:43
4. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:17 + 10:50
5. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 60:21 + 11:54
6. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 80:37 + 32:10
7. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 86:14 + 37:47
8. Szymanska Zuzanna 53P51 C Team 360 103:40 + 55:13
9. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 177:40 + 129:13
D35B
4.30 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 46:36
2. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 47:34 + 0:58
3. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 48:53 + 2:17
4. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 49:33 + 2:57
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 51:59 + 5:23
6. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 60:10 + 13:34
7. Salichová Gabina OOP7650 C TJ Opava 69:27 + 22:51
8. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 71:28 + 24:52
9. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 73:15 + 26:39
10. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 73:46 + 27:10
D40B
4.10 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:40
2. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:06 + 3:26
3. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 51:29 + 5:49
4. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:30 + 7:50
5. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 55:11 + 9:31
6. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 57:54 + 12:14
7. Paderova Jana TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 58:54 + 13:14
8. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 61:53 + 16:13
9. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 72:07 + 26:27
10. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 83:04 + 37:24
D45A
4.20 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:36
2. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 46:05 + 1:29
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 48:11 + 3:35
4. Arbter Vera 66A6451 C NF Wien 49:16 + 4:40
5. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 50:40 + 6:04
6. Logvina Elena 5GC6851 C UKR Canada 51:34 + 6:58
7. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 53:33 + 8:57
8. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 59:45 + 15:09
9. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 60:48 + 16:12
10. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 62:41 + 18:05
11. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 67:29 + 22:53
12. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 68:29 + 23:53
13. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 76:02 + 31:26
14. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360 88:02 + 43:26
D45B
3.60 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 47:35
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 49:46 + 2:11
3. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 52:23 + 4:48
4. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 54:40 + 7:05
5. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 98:31 + 50:56
Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D55
3.00 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 40:34
2. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 49:28 + 8:54
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 64:59 + 24:25
D60
2.90 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 34:39
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 35:30 + 0:51
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 47:36 + 12:57
D65
2.50 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 43:11
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 68:42 + 25:31
H10
2.30 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 17:10
2. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 19:16 + 2:06
3. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 19:49 + 2:39
4. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 21:32 + 4:22
5. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 21:36 + 4:26
6. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 23:19 + 6:09
7. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 27:13 + 10:03
8. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 27:15 + 10:05
9. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 31:18 + 14:08
10. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:37 + 30:27
Pawlowski Leon 1HP01 C BnO Szczecin DISK
H10N
1.50 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 11:22
2. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 12:00 + 0:38
3. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 12:25 + 1:03
4. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 12:30 + 1:08
5. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 13:21 + 1:59
6. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 15:42 + 4:20
7. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 16:15 + 4:53
8. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 18:27 + 7:05
9. Salich Jonáš OOP0500 C TJ Opava 19:19 + 7:57
10. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 23:13 + 11:51
H12
2.70 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 24:52
2. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 25:38 + 0:46
3. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 26:26 + 1:34
4. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 26:30 + 1:38
5. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 26:46 + 1:54
6. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:11 + 2:19
7. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 28:56 + 4:04
8. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 29:42 + 4:50
9. Udycz Jonasz 82P03 C UKS Traper Zlocieniec 33:30 + 8:38
10. Traubas Adomas 16L2 C Fortuna OK 39:58 + 15:06
11. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 57:28 + 32:36
Czynski Milosz 1HP04 C BnO Szczecin DISK
Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha DISK
H14
3.70 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:26
2. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 28:56 + 2:30
3. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 29:14 + 2:48
4. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:51 + 4:25
5. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 31:18 + 4:52
6. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 33:02 + 6:36
7. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 33:37 + 7:11
8. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:41 + 8:15
9. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 34:43 + 8:17
10. Kostka Jiří AOP0201 B Orientační Běh Opava 39:47 + 13:21
11. Petersburski Krystian 1HP09 C BnO Szczecin 43:09 + 16:43
12. Pšenčík Jan VIC0100 B OB Vizovice 49:41 + 23:15
13. Biernat Michal 1HP08 C BnO Szczecin 51:24 + 24:58
14. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 61:15 + 34:49
15. Laszkiewicz Dominik 82P01 C UKS Traper Zlocieniec 66:34 + 40:08
16. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 78:00 + 51:34
17. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 84:37 + 58:11
18. Kurasinski Michal 1HP11 C BnO Szczecin 110:11 + 83:45
Grzegorczyk Mateusz 1HP07 C BnO Szczecin DISK
H16
5.40 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 41:17
2. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 43:50 + 2:33
3. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 45:50 + 4:33
4. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:29 + 8:12
5. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 59:31 + 18:14
6. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 62:12 + 20:55
7. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 66:31 + 25:14
8. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 68:03 + 26:46
9. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 94:33 + 53:16
Hanuš Jaroslav HOB9949 C SKOB Horní Benešov DISK
H18
6.60 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 57:46
2. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 58:42 + 0:56
3. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:17 + 9:31
4. Garstka Jakub DOB9800 C KOB Dobruška 67:40 + 9:54
5. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 70:05 + 12:19
6. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 71:38 + 13:52
7. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 72:59 + 15:13
8. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 86:08 + 28:22
9. Bajger Adam 7SC9700 C Neregistrovaní - MOV 88:39 + 30:53
10. Jochec Michal NNN9730 C Neregistrovaní 134:03 + 76:17
H21A
8.00 km, 290 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8612
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 52:40 8921
2. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 54:52 + 2:12 8575
3. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 56:21 + 3:41 8341
4. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 58:34 + 5:54 7991
5. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 58:53 + 6:13 7941
5. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 58:53 + 6:13 7941
7. Pryjma Fryderyk JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov 59:21 + 6:41 7868
8. Krajča Tomáš 58A8701 C Canberra Cockatoos 60:06 + 7:26
9. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:42 + 8:02 7655
10. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 60:43 + 8:03 7652
11. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 60:47 + 8:07 7642
12. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 62:03 + 9:23 7442
13. Sklenář Martin AOP9501 A Orientační Běh Opava 62:15 + 9:35 7411
14. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 62:33 + 9:53 7363
15. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 63:30 + 10:50 7213
16. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 67:55 + 15:15
17. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 72:17 + 19:37 5829
18. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 74:01 + 21:21 5555
19. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 74:48 + 22:08 5432
20. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 74:52 + 22:12 5421
21. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 78:03 + 25:23 4920
22. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 78:10 + 25:30 4901
23. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 82:16 + 29:36 4255
24. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 86:14 + 33:34 3630
Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Krasuski Marcin 26P7200 C orienteering.waw.pl DISK
H21B
6.40 km, 225 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7147
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 53:13 7300
2. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 54:16 + 1:03 7162
3. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 55:40 + 2:27 6978
4. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 56:54 + 3:41 6816
5. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 59:00 + 5:47 6540
6. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 61:33 + 8:20 6205
7. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 64:12 + 10:59 5857
8. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 64:34 + 11:21 5808
9. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 65:32 + 12:19 5681
10. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 65:51 + 12:38 5640
11. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 66:40 + 13:27 5532
12. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 66:41 + 13:28 5530
13. Mazan Bartlomiej 17P9001 C WKS żląsk Wroclaw 68:08 + 14:55
14. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 71:53 + 18:40 4847
15. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 74:47 + 21:34 4466
16. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 76:43 + 23:30 4212
17. Lubis Michal 66P8501 C UKS Azymut Pabianice 76:56 + 23:43
18. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 77:33 + 24:20 4102
19. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 84:39 + 31:26 3169
20. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 85:36 + 32:23 3044
21. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 85:57 + 32:44 2998
22. Šolc Radim PGP8101 C SK Praga 109:04 + 55:51 0
23. Domanski Adam 99P8100 C MMIA Wroclaw 113:14 + 60:01
Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering DISK 0
H35A
6.80 km, 245 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 50:31
2. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 51:32 + 1:01
3. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 53:44 + 3:13
4. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 61:01 + 10:30
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 63:47 + 13:16
6. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 68:38 + 18:07
7. Hajdas Przemysław 17P8000 C WKS żląsk Wroclaw 69:57 + 19:26
8. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 70:09 + 19:38
9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 75:04 + 24:33
10. Poltoratskyi Denys NNN C Neregistrovaní 78:05 + 27:34
11. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 81:57 + 31:26
H35B
5.30 km, 235 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 50:46
2. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 60:48 + 10:02
3. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:02 + 10:16
4. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 61:27 + 10:41
5. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 61:30 + 10:44
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 62:23 + 11:37
7. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:38 + 12:52
8. Tomášek Petr NNN8031 C Neregistrovaní 64:51 + 14:05
9. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 66:33 + 15:47
10. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 71:26 + 20:40
11. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 71:34 + 20:48
12. Pšenčík Radomír VIC7207 C OB Vizovice 73:48 + 23:02
13. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 84:00 + 33:14
14. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 87:47 + 37:01
15. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 106:41 + 55:55
H45A
5.60 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 43:14
2. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 46:24 + 3:10
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 50:05 + 6:51
4. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 50:13 + 6:59
5. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 50:28 + 7:14
6. Arbter Roland 66A6201 C NF Wien 51:00 + 7:46
7. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:20 + 8:06
8. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 54:33 + 11:19
9. Logvin Andrei 5GC6201 C UKR Canada 56:36 + 13:22
10. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 59:21 + 16:07
11. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 59:50 + 16:36
12. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 61:37 + 18:23
13. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 63:59 + 20:45
14. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 67:47 + 24:33
15. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:58 + 24:44
16. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 71:25 + 28:11
17. Metelkine Alexander 15I6300 C Tel Aviv University 74:42 + 31:28
18. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 75:35 + 32:21
19. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 88:19 + 45:05
Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové DISK
H45B
4.80 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 45:57
2. Dolia IEugen NNN C Neregistrovaní 46:40 + 0:43
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 49:16 + 3:19
4. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 55:38 + 9:41
5. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 56:23 + 10:26
6. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 57:25 + 11:28
7. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 58:49 + 12:52
8. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 60:21 + 14:24
9. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 63:22 + 17:25
10. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 78:56 + 32:59
11. Aare Abel 22E6501 C SK Rocco Team Estonia 84:38 + 38:41
12. Malinowski Zbigniew 76P6800 C Rodzina z Teresina 98:09 + 52:12
13. Hillar Nikkari 22E6502 C SK Rocco Team Estonia 98:37 + 52:40
MS Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 79:00 + 33:03
H55A
4.20 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 38:00
2. Guga Romuald 95P0001 C Wroclaw 39:16 + 1:16
3. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 40:11 + 2:11
4. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 42:57 + 4:57
5. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 44:08 + 6:08
6. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 44:15 + 6:15
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 44:37 + 6:37
8. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 10:35
9. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 51:57 + 13:57
10. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 63:54 + 25:54
H55B
3.80 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzenski Henadzi 18B5501 C Peleng-Vimpel/Minsk 34:35
2. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 41:54 + 7:19
3. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 42:44 + 8:09
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 47:55 + 13:20
5. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 49:56 + 15:21
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 50:47 + 16:12
7. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 57:21 + 22:46
H65
3.50 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 33:46
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 34:18 + 0:32
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:30 + 1:44
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 38:02 + 4:16
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 40:33 + 6:47
6. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 45:03 + 11:17
7. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 47:51 + 14:05
8. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 57:00 + 23:14
9. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 58:30 + 24:44
10. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 59:21 + 25:35
11. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 60:51 + 27:05
12. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 64:14 + 30:28
H70
2.80 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 33:38
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 35:02 + 1:24
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 38:24 + 4:46
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 42:19 + 8:41
5. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 48:35 + 14:57
H75
2.30 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 52:19
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 53:25 + 1:06
HDR
1.50 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš 6GC0800 C ok99 hradec kralove 14:15
2. Linhart Jakub VIV0800 C GIGANT Orienteering 15:18 + 1:03
3. Tomáškovi NNN C Neregistrovaní 15:44 + 1:29
4. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 16:44 + 2:29
4. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 16:44 + 2:29
6. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 16:51 + 2:36
7. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 17:07 + 2:52
8. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 17:15 + 3:00
9. Salichová Ivana OOP0751 C TJ Opava 17:21 + 3:06
10. Svacinkova Berenika NNN C Neregistrovaní 17:44 + 3:29
11. Traubaite Saule 16L1 C Fortuna OK 20:12 + 5:57
12. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 20:32 + 6:17
13. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 20:55 + 6:40
14. Capkova Marketa PHK C OK 99 Hradec Králové 21:21 + 7:06
15. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 21:44 + 7:29
16. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 23:17 + 9:02
17. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 24:14 + 9:59
18. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 24:15 + 10:00
18. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 24:15 + 10:00
20. Pachmannová Iva NNN0852 C Neregistrovaní 24:55 + 10:40
21. Linhart Adam VIV0801 C GIGANT Orienteering 25:09 + 10:54
22. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 26:23 + 12:08
23. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 27:58 + 13:43
24. Salek Filip NNN C Neregistrovaní 28:17 + 14:02
25. Porada Michal 73P1000 C OLBnO 29:05 + 14:50
26. Linehan Marta 58A1251 C Canberra Cockatoos 31:22 + 17:07
27. Brychlecova Alexandra MOV C SKOB Ostrava 34:13 + 19:58
28. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 39:47 + 25:32
29. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 44:43 + 30:28
TK
2.80 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 30:46
2. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 33:11 + 2:25
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 37:00 + 6:14
4. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 41:26 + 10:40
5. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 43:53 + 13:07
6. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 44:18 + 13:32
7. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 45:27 + 14:41
8. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 45:32 + 14:46
9. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 45:34 + 14:48
10. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 46:39 + 15:53
11. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:23 + 16:37
12. Svoboda Martin TBM0105 C KOS TJ Tesla Brno 47:26 + 16:40
13. Francova Jana NNN C Neregistrovaní 48:00 + 17:14
14. Siedczynski Jakub 1HP10 C BnO Szczecin 53:10 + 22:24
15. Salich Radomír OOP7600 C TJ Opava 60:51 + 30:05
Tomášková Petra NNN8271 C Neregistrovaní DISK
TL
4.60 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolowczyk Marek 28P C UNTS Warszawa 47:38
2. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 52:36 + 4:58
3. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 59:09 + 11:31
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 60:45 + 13:07
5. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 67:09 + 19:31
6. Syrový Lukáš NNN9845 C Neregistrovaní 67:21 + 19:43
7. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 74:50 + 27:12
8. Wieszaczewski Jacek 21P8500 C Orientop Wroclaw 74:52 + 27:14
9. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:19 + 27:41
10. Prokeš Tomáš NNN9999 C Neregistrovaní 75:31 + 27:53
11. Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 75:55 + 28:17
12. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 79:16 + 31:38
13. Vykydal Radek NNN C Neregistrovaní 92:14 + 44:36
14. Jirásková Dora NNN7777 C Neregistrovaní 94:59 + 47:21
15. Vackova Jana NNN7077 C Neregistrovaní 99:14 + 51:36
16. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 99:55 + 52:17
17. Kula Tadeas VAM9700 C OOB Vamberk 102:03 + 54:25