Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
11.04.2015
Místo konání:
Dolní Radechová
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Popílek 1:10000
Ředitel závodu:
Slavík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Macek Martin
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk
H21C
8.90 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7287
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 56:42 7455
2. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 58:20 + 1:38 7250
3. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 59:04 + 2:22 7158
4. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 60:41 + 3:59 6955
5. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 61:17 + 4:35 6879
6. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:21 + 4:39 6871
7. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:06 + 7:24 6526
8. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 64:25 + 7:43 6486
9. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 66:07 + 9:25 6272
10. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 66:55 + 10:13 6172
11. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:51 + 11:09 6055
12. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 68:20 + 11:38 5994
13. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 68:23 + 11:41 5988
14. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 68:24 + 11:42 5986
15. Pyra Bartłomiej 17P7900 WKS Śląsk Wrocław 69:08 + 12:26
16. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 69:14 + 12:32 5881
17. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:15 + 12:33 5879
18. Burdych Tomáš BRM8201 C Sokol Burdych 69:36 + 12:54 5835
19. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 71:04 + 14:22 5651
20. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 71:21 + 14:39 5615
21. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 71:43 + 15:01 5569
22. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:47 + 17:05 5310
22. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 73:47 + 17:05 5310
24. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:00 + 17:18 5282
25. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 74:38 + 17:56 5203
26. Majasow Kostiantyn 17P8300 WKS Śląsk Wrocław 75:09 + 18:27
27. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 76:06 + 19:24 5019
28. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 76:07 + 19:25 5017
29. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 76:58 + 20:16 4910
30. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 78:44 + 22:02 4688
31. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 79:44 + 23:02 4562
32. Komín David PGP7405 C SK Praga 80:17 + 23:35 4493
33. Teresinski Jaroslaw 17P8101 WKS Śląsk Wrocław 80:29 + 23:47
34. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 80:35 + 23:53 4456
35. Lisowski Przemyslaw 68P8701 KS Artemis Wrocław 81:32 + 24:50
36. Ježdík Václav ZAM9605 C OB T.J. Sokol Žamberk 88:16 + 31:34 3491
37. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 89:30 + 32:48 3336
38. Krunčík Pavel 66C8501 Amateri 91:11 + 34:29
39. Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 92:22 + 35:40 2976
40. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 95:59 + 39:17 2522
41. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 97:14 + 40:32 2365