Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D21C

Datum:
08.05.2015
Místo konání:
Horní Javoří
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R2
Protokol:
Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati, 6.závod Východočeské oblasti v OB pro rok 2015 Datum: 8.května 2015 Pořadatel: Sportovní klub Lyžování a orientačního běhu Nová Paka Místo: Horní Javoří Mapa: Pecka 2015, 1:1000, E=5m, stav jaro 201ř Ředitel: Jaroslav Kalibán Hl. rozhodčí: Antoš Filip, R3 Stavitel tratí: Jiří Novák, R2 ZHODNOCENÍ ZÁVODU Závod proběhl bez podaných protestů podle časového programu vydaného v pokynech za příjemného, téměř jasného jarního počasí a teploty kolem 18°C. Zdravotní sestra ošetřila tři drobná zranění (odřenina a výrony v kotníku)a jedno vážnější zranění kolena s doporučením na vyšetření na chirurgii v nemocnici. K závodu bylo přihlášeno 925 závodníků, cílem proběhlo 880. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu. Žádáme o započtení průměru závodníků NPA. V Nové Pace, 8.května 2015 Jaroslav Kalibán Antoš Filip, R3 ředitel závodu hlavní rozhodčí
D21C
3.90 km, 150 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6359
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:13 6825
2. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 39:00 + 2:47 6352
3. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 3:12 6282
4. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 39:58 + 3:45 6188
5. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 40:42 + 4:29 6064
6. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:50 + 6:37 5702
7. Lennerová Hana LPU8952 C OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 8:56 5308
8. Matušincová Lucie PHK8152 C OK 99 Hradec Králové 45:35 + 9:22 5235
9. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 48:07 + 11:54 4805
10. Špicarová Michaela SJC8754 C TJ Sportcentrum Jičín 49:41 + 13:28 4539
11. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 52:18 + 16:05 4095
12. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 53:07 + 16:54 3956
13. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 54:26 + 18:13 3733