Výsledky závodu: 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
29.11.2014
Místo konání:
Lhota pod Kosířem (Pivovar Kosíř)
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Zdráhal Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.70 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hečová Veronika UOL0455 C SK UP Olomouc 16:09
2. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 18:48 + 2:39
3. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 20:33 + 4:24
4. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 22:31 + 6:22
5. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 43:26 + 27:17
D14
2.60 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 25:36
2. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 27:40 + 2:04
3. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 30:04 + 4:28
4. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 33:27 + 7:51
5. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 34:38 + 9:02
6. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 38:41 + 13:05
7. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 39:30 + 13:54
8. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 42:57 + 17:21
9. Kovalová Barbora UOL0051 C SK UP Olomouc 43:57 + 18:21
10. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 55:33 + 29:57
D18
3.50 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 42:37
2. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 47:03 + 4:26
D19
4.90 km, 205 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 48:04
2. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 54:10 + 6:06
3. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 55:24 + 7:20
4. Galatíková Lucie SBR9550 B SKOB Bruntál 56:26 + 8:22
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 59:02 + 10:58
6. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 59:19 + 11:15
7. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 62:31 + 14:27
8. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 66:16 + 18:12
9. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 67:03 + 18:59
10. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 67:26 + 19:22
D35
4.10 km, 195 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 47:13
2. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 50:57 + 3:44
3. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 52:35 + 5:22
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 56:16 + 9:03
5. Marková Eva STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 63:27 + 16:14
6. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 65:35 + 18:22
7. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 71:25 + 24:12
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 72:46 + 25:33
Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc DISK
H10
1.70 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 14:34
2. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 18:39 + 4:05
3. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 25:50 + 11:16
4. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 31:14 + 16:40
5. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 44:35 + 30:01
H14
2.60 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 23:37
2. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 27:18 + 3:41
3. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 30:09 + 6:32
4. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 31:15 + 7:38
5. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 31:25 + 7:48
6. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 35:22 + 11:45
7. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 38:32 + 14:55
8. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 49:59 + 26:22
Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering DISK
Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov DISK
H18
4.90 km, 205 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhlíř Jakub UOL9802 C SK UP Olomouc 70:26
2. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 72:41 + 2:15
3. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 73:44 + 3:18
H19
6.60 km, 250 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 51:08
2. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 52:05 + 0:57
3. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 54:03 + 2:55
4. Štěpánek Radek PTI8937 C Sportovní klub Ptení 54:08 + 3:00
5. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 60:55 + 9:47
6. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 61:28 + 10:20
7. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 62:07 + 10:59
8. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 62:53 + 11:45
9. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 63:09 + 12:01
10. Jašek Jindřich TBM9110 C KOS TJ Tesla Brno 64:04 + 12:56
11. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 68:13 + 17:05
12. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 70:36 + 19:28
13. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 76:17 + 25:09
14. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 80:38 + 29:30
H35
5.10 km, 235 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 39:27
2. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 39:50 + 0:23
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 44:32 + 5:05
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 44:38 + 5:11
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 46:37 + 7:10
6. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 48:41 + 9:14
7. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 48:51 + 9:24
8. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 51:03 + 11:36
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 52:55 + 13:28
10. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 54:42 + 15:15
11. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 54:51 + 15:24
12. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 55:00 + 15:33
13. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 55:27 + 16:00
14. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 57:09 + 17:42
15. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 57:14 + 17:47
16. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 62:29 + 23:02
17. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 63:34 + 24:07
18. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 63:36 + 24:09
19. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 66:26 + 26:59
20. Bubla Jiří NNN C Neregistrovaní 72:15 + 32:48
21. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 72:23 + 32:56
22. Horvát Petr NNN C Neregistrovaní 88:53 + 49:26
23. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 100:35 + 61:08
24. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 113:07 + 73:40
25. Novotný Petr NNN C Neregistrovaní 121:55 + 82:28
H50
4.10 km, 195 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 45:08
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 45:54 + 0:46
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 49:29 + 4:21
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 51:09 + 6:01
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 51:16 + 6:08
6. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 53:00 + 7:52
7. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 55:50 + 10:42
8. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 56:09 + 11:01
9. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 60:29 + 15:21
10. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 62:54 + 17:46
11. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 67:10 + 22:02
12. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 68:45 + 23:37
13. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 72:43 + 27:35
14. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 74:06 + 28:58
15. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 87:06 + 41:58
16. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 88:56 + 43:48
17. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 107:39 + 62:31
HDR
1.70 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 26:30
2. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 31:32 + 5:02
3. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 32:15 + 5:45
4. Horvátová Eva NNN C Neregistrovaní 35:09 + 8:39
5. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 36:28 + 9:58
6. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 44:58 + 18:28
7. Fráňová Anežka NNN C Neregistrovaní 54:55 + 28:25
P
2.60 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 21:35
2. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 21:55 + 0:20
3. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 22:27 + 0:52
4. Martinek Pavel XXX C 23:16 + 1:41
5. Fráňa Martin NNH7802 C KVS Olomouc 30:25 + 8:50
6. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 32:26 + 10:51
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 34:12 + 12:37
8. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 34:16 + 12:41
9. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 37:22 + 15:47
10. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 38:12 + 16:37
11. Janošík Zdeněk UOL C SK UP Olomouc 38:50 + 17:15
12. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 40:21 + 18:46
13. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 41:57 + 20:22
14. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 42:23 + 20:48
15. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 42:40 + 21:05
16. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 62:11 + 40:36
17. Vévoda Antonín NNN8501 C Neregistrovaní 69:43 + 48:08