Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
24.10.2015
Místo konání:
Dešná
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Nad Chrastěšovem 2015
Ředitel závodu:
Marek Martin - R3
Hlavní rozhodčí:
Kůstka Marek - R3
Stavitel tratí:
Starosta Pavel - R3
H21C
4.80 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8035
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 31:25 8405
2. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 33:41 + 2:16 7852
3. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 33:42 + 2:17 7848
4. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:23 + 2:58 7681
5. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:43 + 3:18 7600
6. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:48 + 5:23 7092
7. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 37:10 + 5:45 7002
8. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 37:45 + 6:20 6860
9. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 38:01 + 6:36 6795
10. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 38:15 + 6:50 6738
11. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:20 + 6:55 6718
12. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 38:22 + 6:57 6709
13. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 39:01 + 7:36 6551
14. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:30 + 8:05 6433
15. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 40:16 + 8:51 6246
16. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:54 + 9:29 6091
17. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 41:00 + 9:35 6067
18. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 41:20 + 9:55 5986
19. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:51 + 10:26 5860
20. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 41:55 + 10:30 5843
21. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 42:00 + 10:35 5823
22. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 42:02 + 10:37 5815
23. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:30 + 13:05 5213
24. Láznička Jan TZL9405 C SKOB Zlín 44:51 + 13:26 5128
25. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 47:12 + 15:47 4554
26. Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín 48:36 + 17:11 4213
27. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 49:11 + 17:46 4070
28. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:54 + 18:29 3896
29. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 51:51 + 20:26 3420
30. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 53:29 + 22:04 3021
31. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 55:02 + 23:37 2643
32. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 56:09 + 24:44 2371
33. Darebník Ladislav SKMXXXX C KOB Směr Kroměříž 56:32 + 25:07
34. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 57:41 + 26:16 1997
35. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:07 + 26:42 1891
36. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 62:19 + 30:54 866
37. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 74:57 + 43:32 0
38. Kovarik Michal LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:38 + 63:13