Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
22.03.2015
Místo konání:
Praha-Přední Kopanina
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Juliána
Ředitel závodu:
Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Sysel Ctibor - R3
Stavitel tratí:
Sysel Ondřej - R1
H21L
6.40 km, 185 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8199
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 37:11 8570
2. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 39:24 + 2:13 8103
3. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 40:15 + 3:04 7925
4. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:32 + 3:21 7865
5. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 41:10 + 3:59 7732
6. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 43:17 + 6:06 7286
7. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 43:23 + 6:12 7265
8. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 43:43 + 6:32 7195
9. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 43:49 + 6:38 7174
10. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 44:55 + 7:44 6942
11. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 45:01 + 7:50 6921
12. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 45:21 + 8:10 6851
13. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 45:27 + 8:16 6830
14. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 46:12 + 9:01 6672
15. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 46:29 + 9:18 6612
16. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 46:43 + 9:32 6563
17. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 46:57 + 9:46 6514
18. Aster Tomáš PGP9604 A SK Praga 47:27 + 10:16 6409
19. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 47:35 + 10:24 6381
20. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 47:50 + 10:39 6328
20. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:50 + 10:39 6328
22. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 47:58 + 10:47 6300
23. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 48:19 + 11:08 6226
24. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 48:39 + 11:28 6156
25. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 49:04 + 11:53 6068
26. Kopecký Pavel VSP7800 C USK Praha 49:21 + 12:10 6009
26. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 49:21 + 12:10 6009
28. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 49:28 + 12:17 5984
29. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 50:00 + 12:49 5872
30. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 50:14 + 13:03 5823
31. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 50:49 + 13:38 5700
32. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 52:26 + 15:15 5359
33. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 52:41 + 15:30 5307
34. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 52:57 + 15:46 5251
35. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 53:18 + 16:07 5177
36. Novák Libor OKP9100 C SK OK 24 Praha 53:19 + 16:08 5173
37. Hlaváč Jaroslav EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha 54:19 + 17:08 4963
38. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 55:28 + 18:17 4721
39. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 55:30 + 18:19 4714
40. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 56:24 + 19:13 4524
41. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 56:34 + 19:23 4489
42. Kolář Jakub LBE9501 C TJ Lokomotiva Beroun 57:21 + 20:10 4324
43. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:35 + 20:24 4275
44. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:37 + 20:26 4268
45. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 57:38 + 20:27 4265
46. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 57:46 + 20:35 4237
47. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:51 + 20:40 4219
48. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 58:26 + 21:15 4096
49. Koldinský Jan KPY8506 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:12 + 22:01 3935
50. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 59:23 + 22:12 3896
51. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 59:24 + 22:13 3893
52. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 60:22 + 23:11 3689
53. Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 61:15 + 24:04 3503
54. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 63:45 + 26:34 2977
55. Balkan Doruk DKP9311 C Oddíl OB Kotlářka 66:21 + 29:10 2429
56. Forejt Michal ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem 66:26 + 29:15 2412
57. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 67:12 + 30:01 2250
58. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 69:53 + 32:42 1685
59. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 70:11 + 33:00 1622
60. Lužnický Jiří 6YC8501 C 71:05 + 33:54
61. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 75:12 + 38:01 566
62. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 76:53 + 39:42 212
63. Gregoriades Zdeněk MKP5400 C SK Meteor Kačerov Praha 77:17 + 40:06 127
64. Maška Marek MKP8800 C SK Meteor Kačerov Praha 78:13 + 41:02 0
65. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 84:58 + 47:47 0
66. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 87:33 + 50:22 0
67. Šimek Jan FSP9600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 88:15 + 51:04 0
68. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 93:26 + 56:15 0
Matěj Kala 9BC9991 C DISK
Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0