Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
Řevnice - Lesní divadlo
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Kamenná 1:10000, E=5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R2, Zakouřil Václav - R3

D21L 3.00 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8434

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Ivana SJC8952 C TJ Sportcentrum Jičín 21:08 8627
2. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 21:49 + 0:41 8360
3. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 21:56 + 0:48 8315
4. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 23:04 + 1:56 7873
5. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 23:49 + 2:41 7580
6. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 23:55 + 2:47 7541
7. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 24:20 + 3:12 7379
8. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 24:49 + 3:41 7190
9. Procházková Marie KAM9554 R SK Kamenice 25:00 + 3:52 7119
10. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 25:42 + 4:34 6846
11. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 26:40 + 5:32 6469
12. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 26:56 + 5:48 6365
13. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 27:37 + 6:29 6099
14. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 27:45 + 6:37 6047
15. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 28:01 + 6:53 5943
16. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 28:15 + 7:07 5852
17. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 28:17 + 7:09 5839
18. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:24 + 7:16 5793
19. Smolková Kateřina PGP8852 C SK Praga 28:33 + 7:25 5735
20. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 29:02 + 7:54 5546
21. Kazdová Lenka SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín 29:06 + 7:58 5520
22. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 29:12 + 8:04 5481
23. Hrstková Vladěna ZBM8787 R SK Žabovřesky Brno 29:18 + 8:10 5442
24. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 30:41 + 9:33 4903
25. Zimmerová Kateřina KAM9850 A SK Kamenice 31:17 + 10:09 4669
26. Končáková Klára LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:19 + 10:11
27. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 31:20 + 10:12 4649
28. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 31:38 + 10:30 4532
29. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 31:44 + 10:36 4493
30. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 32:09 + 11:01 4331
31. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 32:12 + 11:04 4311
32. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 32:39 + 11:31 4136
33. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 33:37 + 12:29 3759
34. Skripniková Petra SCP8656 C OK Sparta Praha 33:47 + 12:39 3694
35. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 34:19 + 13:11 3486
36. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 35:21 + 14:13 3083
37. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:26 + 14:18 3050
38. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 35:40 + 14:32 2959
39. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 36:01 + 14:53 2823
40. Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 36:41 + 15:33 2563
41. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 36:57 + 15:49 2459
42. Rusá Šárka KAM9157 C SK Kamenice 37:53 + 16:45 2095
43. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 37:58 + 16:50 2062
44. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 38:07 + 16:59 2004
45. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:55 + 17:47 1692
46. Darmovzalová Lenka PGP7951 C SK Praga 39:52 + 18:44 1322
47. Filipová Zdeňka KRP8251 C SK KOURA 42:06 + 20:58 451
48. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 42:08 + 21:00 438
49. Cikhardtová Balzhima TAP8751 C KOB TRETRA Praha 42:23 + 21:15 340
50. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 43:31 + 22:23 0
51. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 44:30 + 23:22 0
52. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:01 + 26:53 0
53. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:14 + 27:06 0
54. Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 51:36 + 30:28 0
55. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 52:20 + 31:12 0
56. Matějková Hana DKP8954 C Oddíl OB Kotlářka 57:37 + 36:29 0
57. Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní 58:25 + 37:17
58. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 67:36 + 46:28 0
59. Králová Vanda 4DC8750 C Báječné ženy v běhu 69:05 + 47:57
60. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 81:46 + 60:38 0