Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forštová Ema | NNN0651 | C | Neregistrovaní | 20:34 | |
2. | Chramostová Julie | XZX | C | 22:55 | + 2:21 | |
3. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | C | SK Kamenice | 22:57 | + 2:23 |
4. | Redlová Barbora | SLA0650 | C | SKOB Slaný | 23:02 | + 2:28 |
5. | Fibírová Lucie | FSP0777 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 24:09 | + 3:35 |
6. | Rážová Dorota | PGP0653 | C | SK Praga | 24:51 | + 4:17 |
7. | Pastuszková Laura | VSP0654 | C | USK Praha | 27:01 | + 6:27 |
8. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | SK Kamenice | 27:31 | + 6:57 |
9. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 28:33 | + 7:59 |
10. | Bublíková Klára | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 28:40 | + 8:06 |
11. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 29:33 | + 8:59 |
12. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 30:16 | + 9:42 |
13. | Linxová Štěpánka | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 33:39 | + 13:05 |
14. | Svobodová Alžběta | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 34:09 | + 13:35 |
15. | Bestová Tereza | 37C0650 | C | Bez registrace | 34:20 | + 13:46 |
16. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 34:39 | + 14:05 |
17. | Šeborová Kačka | DKL0951 | C | KOB Kladno | 35:48 | + 15:14 |
18. | Straková Denisa | SLA0750 | C | SKOB Slaný | 37:58 | + 17:24 |
19. | Pangracová Anna | MFP0650 | C | VŠSK MFF UK Praha | 39:47 | + 19:13 |
20. | Machová Karolína | VSP0652 | C | USK Praha | 40:01 | + 19:27 |
21. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:00 | + 21:26 |
22. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 43:39 | + 23:05 |
23. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 51:32 | + 30:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Balejová Julie | KAM0551 | C | SK Kamenice | 14:21 | |
2. | Polívková Beáta | RIC0652 | C | OB Říčany | 23:42 | + 9:21 |
3. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 24:54 | + 10:33 |
4. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 25:08 | + 10:47 |
5. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | C | SKOB Slaný | 25:48 | + 11:27 |
6. | Pokorná Terezie | RIC0552 | C | OB Říčany | 27:43 | + 13:22 |
7. | Rendová Kateřina | KAM0550 | C | SK Kamenice | 28:20 | + 13:59 |
8. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 28:42 | + 14:21 |
9. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | C | KOB Kladno | 28:51 | + 14:30 |
10. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 29:55 | + 15:34 |
11. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 33:18 | + 18:57 |
12. | Koubková Tereza | DOR0651 | C | OK Dobříš | 34:06 | + 19:45 |
13. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 35:09 | + 20:48 |
14. | Čechová Klára | SLA0552 | C | SKOB Slaný | 35:50 | + 21:29 |
15. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 35:51 | + 21:30 |
16. | Jirglová Natálie | KAM0552 | C | SK Kamenice | 36:00 | + 21:39 |
17. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 36:56 | + 22:35 |
18. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | C | SK Praga | 37:09 | + 22:48 |
19. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | C | OK Dobříš | 39:46 | + 25:25 |
20. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 41:57 | + 27:36 |
21. | Mirčeva Tereza | DOR0750 | C | OK Dobříš | 42:47 | + 28:26 |
22. | Müllerová Hana | HCE0650 | C | TJ Sokol Hostivice | 49:24 | + 35:03 |
23. | Priehodová Nela | PGP0655 | C | SK Praga | 49:35 | + 35:14 |
Neuerová Anna | DOR0656 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | C | SK Kamenice | 28:32 | |
2. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 30:29 | + 1:57 |
3. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 31:00 | + 2:28 |
4. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | VŠSK MFF UK Praha | 31:15 | + 2:43 |
5. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | SK Kamenice | 31:29 | + 2:57 |
6. | Janečková Josefína | EKP0351 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 32:40 | + 4:08 |
7. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 32:54 | + 4:22 |
8. | Pelantová Martina | RIC0550 | C | OB Říčany | 34:57 | + 6:25 |
9. | Štraitová Jolana | VSP0456 | B | USK Praha | 35:43 | + 7:11 |
10. | Malečková Hana | PGP0550 | C | SK Praga | 35:50 | + 7:18 |
11. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | SK Kamenice | 35:55 | + 7:23 |
12. | Aschermannová Klára | VSP | C | USK Praha | 38:49 | + 10:17 |
13. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 40:07 | + 11:35 |
14. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | B | SKOB Slaný | 41:33 | + 13:01 |
15. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:56 | + 14:24 |
16. | Jirasová Anežka | DOR0350 | B | OK Dobříš | 43:20 | + 14:48 |
17. | Haková Michaela | PGP0451 | C | SK Praga | 45:53 | + 17:21 |
18. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 46:35 | + 18:03 |
19. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 47:56 | + 19:24 |
20. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 48:10 | + 19:38 |
21. | Vrtišková Kateřina | ZVO0351 | C | OB SK Zvole | 48:35 | + 20:03 |
22. | Lorencová Jana | DOR0454 | C | OK Dobříš | 48:57 | + 20:25 |
23. | Neubauerová Anna | DOR0456 | C | OK Dobříš | 49:09 | + 20:37 |
24. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:47 | + 21:15 |
25. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:52 | + 22:20 |
26. | Chramostová Amálie | KAM0355 | C | SK Kamenice | 52:53 | + 24:21 |
27. | Vlašaná Michaela | DOR0452 | C | OK Dobříš | 54:53 | + 26:21 |
28. | Kándlová Ema | DCE0351 | C | KOB Dobřichovice | 55:40 | + 27:08 |
29. | Štěpánková Julie | KAM0458 | C | SK Kamenice | 57:28 | + 28:56 |
30. | Jakešová Klára | RIC0454 | C | OB Říčany | 62:10 | + 33:38 |
31. | Kotenová Barbora | RIC0452 | C | OB Říčany | 62:12 | + 33:40 |
32. | Trešlová Veronika | KAM0457 | C | SK Kamenice | 63:12 | + 34:40 |
33. | Bartoňová Tereza | TAP0350 | C | KOB TRETRA Praha | 80:10 | + 51:38 |
34. | Pokorná Linda | PGP0350 | C | SK Praga | 88:24 | + 59:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semíková Lucie | KAM0250 | B | SK Kamenice | 25:33 | |
2. | Tichá Dorotea | DKP0351 | B | Oddíl OB Kotlářka | 29:14 | + 3:41 |
3. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:20 | + 5:47 |
4. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:29 | + 7:56 |
5. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 33:31 | + 7:58 |
6. | Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | 33:47 | + 8:14 |
7. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | SK Kamenice | 36:41 | + 11:08 |
8. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | C | OK Roztoky | 37:23 | + 11:50 |
9. | Rusá Vendula | DCE0150 | C | KOB Dobřichovice | 38:59 | + 13:26 |
10. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 39:18 | + 13:45 |
11. | Petriláková Anežka Rozári | 9EC0250 | C | BEZVA team | 40:24 | + 14:51 |
12. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | C | OB SK Zvole | 41:44 | + 16:11 |
13. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 41:54 | + 16:21 |
14. | Votavová Žofie | KNC0250 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 42:27 | + 16:54 |
15. | Chalupová Aneta | ROZ0250 | B | OK Roztoky | 42:38 | + 17:05 |
16. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB TRETRA Praha | 43:01 | + 17:28 |
17. | Fantová Kateřina | EKP0256 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 45:40 | + 20:07 |
18. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:27 | + 20:54 |
19. | Aschermannová Tereza | VSP | C | USK Praha | 48:01 | + 22:28 |
20. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 48:06 | + 22:33 |
21. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | C | SKOB Slaný | 55:43 | + 30:10 |
22. | Štěpánková Ema | KAM0255 | C | SK Kamenice | 58:52 | + 33:19 |
23. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 59:58 | + 34:25 |
24. | Jirglová Anna | KAM0256 | C | SK Kamenice | 63:48 | + 38:15 |
25. | Berounská Anna | VSP0256 | C | USK Praha | 70:15 | + 44:42 |
Baudyšová Anita | MFP | C | VŠSK MFF UK Praha | DISK | ||
Horychová Zuzana | DKL0150 | C | KOB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 42:04 | |
2. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 43:05 | + 1:01 |
3. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | SK Kamenice | 46:02 | + 3:58 |
4. | Šrámková Hana | RIC0051 | A | OB Říčany | 47:27 | + 5:23 |
5. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 48:38 | + 6:34 |
6. | Ježková Jitka | VSP0052 | C | USK Praha | 51:59 | + 9:55 |
7. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | SK Kamenice | 53:14 | + 11:10 |
8. | Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | 53:21 | + 11:17 |
9. | Pelikánová Máša | MFP0050 | B | VŠSK MFF UK Praha | 55:46 | + 13:42 |
10. | Formánková Anna | RIC9950 | C | OB Říčany | 58:03 | + 15:59 |
11. | Illnerová Kateřina | DKP9950 | B | Oddíl OB Kotlářka | 59:44 | + 17:40 |
12. | Kolářová Johana | PGP9952 | B | SK Praga | 67:10 | + 25:06 |
13. | Pohořalá Anna | ROU9954 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 71:49 | + 29:45 |
14. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 73:02 | + 30:58 |
15. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:16 | + 35:12 |
16. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | C | OK Roztoky | 80:34 | + 38:30 |
17. | Lišková Hana | KPY9951 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:57 | + 41:53 |
18. | Kyralová Anna | KAM0052 | C | SK Kamenice | 96:20 | + 54:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 51:49 | |
2. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 56:06 | + 4:17 |
3. | Kopecká Eliška | KNC9850 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 71:48 | + 19:59 |
4. | Nováková Adéla | OKP9750 | C | SK OK 24 Praha | 74:41 | + 22:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | PGP8658 | E | SK Praga | 59:44 | 8672 | |
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 59:47 | + 0:03 | 8665 |
3. | Jakobová Adélka | PGP9056 | R | SK Praga | 60:56 | + 1:12 | 8500 |
4. | Bochenková Ivana | SJC8952 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 62:32 | + 2:48 | 8271 |
5. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | C | SK Praga | 65:24 | + 5:40 | 7861 |
6. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 65:52 | + 6:08 | 7794 |
7. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 66:48 | + 7:04 | 7660 |
8. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 68:27 | + 8:43 | 7424 |
9. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 71:51 | + 12:07 | 6937 |
10. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 72:26 | + 12:42 | 6854 |
11. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 75:33 | + 15:49 | 6407 |
12. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 81:51 | + 22:07 | 5505 |
13. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | C | VSS Přírodověda Praha | 82:17 | + 22:33 | 5443 |
14. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 84:35 | + 24:51 | 5114 |
15. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | A | SK Kamenice | 86:31 | + 26:47 | 4837 |
16. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | SK Kamenice | 86:42 | + 26:58 | 4811 |
17. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Sokol Hostivice | 88:24 | + 28:40 | 4568 |
18. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 90:32 | + 30:48 | 4262 |
19. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | SK Kamenice | 91:33 | + 31:49 | 4116 |
20. | Smolková Kateřina | PGP8852 | C | SK Praga | 91:51 | + 32:07 | 4074 |
21. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 93:05 | + 33:21 | 3897 |
22. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 93:42 | + 33:58 | 3809 |
23. | Rusá Šárka | KAM9157 | C | SK Kamenice | 93:57 | + 34:13 | 3773 |
24. | Bolechová Anežka | LPU9051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 94:35 | + 34:51 | 3682 |
25. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 94:55 | + 35:11 | 3634 |
26. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 95:17 | + 35:33 | 3582 |
27. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 95:31 | + 35:47 | 3549 |
28. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 99:38 | + 39:54 | 2959 |
29. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 100:29 | + 40:45 | 2837 |
30. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 106:57 | + 47:13 | 1911 |
31. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 112:44 | + 53:00 | 1083 |
32. | Krupová Tereza | 6YC8751 | C | Neregistrovaní | 113:53 | + 54:09 | |
33. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 119:30 | + 59:46 | 115 |
34. | Králová Vanda | 4DC8750 | C | Báječné ženy v běhu | 128:51 | + 69:07 | |
35. | Karasová Jana | FSP6153 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 135:01 | + 75:17 | 0 |
36. | Černá Eliška | SCP9050 | C | OK Sparta Praha | 170:27 | + 110:43 | 0 |
Foglarová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Hlubučková Kristýna | KAM9551 | R | SK Kamenice | DISK | 0 | ||
Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | 0 | ||
Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | DISK | 0 | ||
Krejbichová Julie | TJP9351 | C | TJ Sokol Troja | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripniková Petra | SCP8656 | C | OK Sparta Praha | 47:39 | 4399 | |
2. | Karbanová Vendula | DKP8350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:45 | + 1:06 | 4300 |
3. | Štáfková Jitka | PGP8056 | C | SK Praga | 48:51 | + 1:12 | 4291 |
4. | Jarošová Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 51:58 | + 4:19 | 4013 |
5. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 52:11 | + 4:32 | 3993 |
6. | Širůčková Daniela | 73C7650 | C | xxx | 55:59 | + 8:20 | |
7. | Fencíková Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:03 | + 9:24 | 3558 |
8. | Stehlíková Anna | RIC9750 | C | OB Říčany | 57:39 | + 10:00 | 3504 |
9. | Filipová Zdeňka | KRP8251 | C | SK KOURA | 61:29 | + 13:50 | 3161 |
10. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB TRETRA Praha | 62:04 | + 14:25 | 3109 |
11. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 63:45 | + 16:06 | 2959 |
12. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 71:22 | + 23:43 | 2278 |
13. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:37 | + 23:58 | 2255 |
14. | Jurgová Martina | 46X8800 | C | Krutě Kruté Krůty | 76:30 | + 28:51 | |
15. | Rudolfová Jana | SJC7752 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 83:56 | + 36:17 | 1154 |
16. | Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | 84:45 | + 37:06 | 1081 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 55:31 | |
2. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 55:48 | + 0:17 |
3. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 57:44 | + 2:13 |
4. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 61:01 | + 5:30 |
5. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 61:09 | + 5:38 |
6. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | C | OK Dobříš | 62:30 | + 6:59 |
7. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 63:05 | + 7:34 |
8. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 64:07 | + 8:36 |
9. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 68:29 | + 12:58 |
10. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | C | SK Kamenice | 69:25 | + 13:54 |
11. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 70:33 | + 15:02 |
12. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | SK Kamenice | 75:32 | + 20:01 |
13. | Siegerová Lucie | TAP7552 | C | KOB TRETRA Praha | 78:15 | + 22:44 |
14. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 81:46 | + 26:15 |
15. | Forštová Jitka | PGP7558 | C | SK Praga | 82:05 | + 26:34 |
16. | Longinová Lenka | TAP7151 | C | KOB TRETRA Praha | 88:23 | + 32:52 |
17. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 88:54 | + 33:23 |
18. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 90:19 | + 34:48 |
19. | Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | 90:41 | + 35:10 |
20. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 90:50 | + 35:19 |
21. | Pospíšilová Štěpánka | 4DC7650 | C | Báječné ženy v běhu | 91:12 | + 35:41 |
22. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB TRETRA Praha | 91:43 | + 36:12 |
23. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | SK Kamenice | 94:30 | + 38:59 |
24. | Procházková Pavlína | LBE6450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 100:00 | + 44:29 |
25. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 100:04 | + 44:33 |
26. | Tichá Dagmar | DKP7250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 102:19 | + 46:48 |
27. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 109:46 | + 54:15 |
28. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 110:13 | + 54:42 |
29. | Seidlová Barbora | EKP7955 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 115:11 | + 59:40 |
30. | Martínková Kateřina | KPY7350 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 118:46 | + 63:15 |
31. | Krotilová Magdaléna | 4DC7150 | C | Báječné ženy v běhu | 124:01 | + 68:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pangrácová Jana | MFP7653 | C | VŠSK MFF UK Praha | 42:37 | |
2. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 46:04 | + 3:27 |
3. | Dobiášová Hana | ROU7451 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:14 | + 7:37 |
4. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 51:07 | + 8:30 |
5. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 51:22 | + 8:45 |
6. | Stauchová Iva | 3LC7450 | C | Lipence | 51:35 | + 8:58 |
7. | Lindová Miroslava | KNC7750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 55:47 | + 13:10 |
8. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 56:49 | + 14:12 |
9. | Lorencová Marcela | DOR7752 | C | OK Dobříš | 58:41 | + 16:04 |
10. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | C | SKOB Slaný | 59:47 | + 17:10 |
11. | Růžičková Lucie | NNN | C | Neregistrovaní | 65:33 | + 22:56 |
12. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 70:20 | + 27:43 |
13. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 71:29 | + 28:52 |
14. | Chaloupková Dana | KAM7150 | C | SK Kamenice | 73:05 | + 30:28 |
15. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | C | OK Dobříš | 73:46 | + 31:09 |
16. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 79:54 | + 37:17 |
Mirčeva Lenka | DOR7350 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Petriláková Petra | 9EC7650 | C | BEZVA team | DISK | ||
MS | Hudosová Gábina | RIC7299 | C | OB Říčany | 59:50 | + 17:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 49:00 | |
2. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 50:18 | + 1:18 |
3. | Bochenková Jana | EKP6150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:10 | + 2:10 |
4. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:01 | + 5:01 |
5. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 58:56 | + 9:56 |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 60:17 | + 11:17 |
7. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Sokol Hostivice | 61:20 | + 12:20 |
8. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:47 | + 12:47 |
8. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 61:47 | + 12:47 |
10. | Smolková Alena | PGP6450 | C | SK Praga | 63:39 | + 14:39 |
11. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 65:15 | + 16:15 |
12. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:01 | + 22:01 |
13. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 73:19 | + 24:19 |
14. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 74:41 | + 25:41 |
15. | Landovská Ivana | PGP6251 | C | SK Praga | 75:03 | + 26:03 |
16. | Kašparová Irena | SLA6852 | C | SKOB Slaný | 76:31 | + 27:31 |
17. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 76:41 | + 27:41 |
18. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 79:11 | + 30:11 |
19. | Malačková Jana | DVP6151 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 79:26 | + 30:26 |
20. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | SK Kamenice | 87:33 | + 38:33 |
21. | Kolská Monika | PGP | C | SK Praga | 95:50 | + 46:50 |
22. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 105:34 | + 56:34 |
23. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 116:19 | + 67:19 |
Šámalová Hana | OKP6151 | C | SK OK 24 Praha | DISK | ||
Petrová Martina | 6YC6850 | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Eva | KAM6550 | C | SK Kamenice | 36:28 | |
2. | Lustigová Lenka | DKP6652 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:12 | + 7:44 |
3. | Zelenková Eugenie | DKP5159 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:44 | + 10:16 |
4. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 49:59 | + 13:31 |
5. | Jeřábková Jana | OKP6150 | C | SK OK 24 Praha | 52:14 | + 15:46 |
6. | Vítková Marie | DKL7054 | C | KOB Kladno | 52:59 | + 16:31 |
7. | Šnajdarová Ivana | EKP6350 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:24 | + 17:56 |
8. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | C | PAT Praha | 55:39 | + 19:11 |
9. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 71:01 | + 34:33 |
Krejbichová Šárka | TJP6850 | C | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 53:19 | |
2. | Seifertová Marie | SBK5555 | C | KOB Start Blansko | 53:48 | + 0:29 |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 54:18 | + 0:59 |
4. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 57:04 | + 3:45 |
5. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 58:42 | + 5:23 |
6. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:09 | + 8:50 |
7. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 62:17 | + 8:58 |
8. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 64:34 | + 11:15 |
9. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 65:59 | + 12:40 |
10. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 68:51 | + 15:32 |
11. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 70:53 | + 17:34 |
12. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:18 | + 19:59 |
13. | Kujanová Martina | NNN | C | Neregistrovaní | 75:31 | + 22:12 |
14. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:11 | + 40:52 |
15. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 96:09 | + 42:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | C | KČT Slavoj Praha | 66:20 | |
2. | Dolečková Míla | TJP3650 | C | TJ Sokol Troja | 185:49 | + 119:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:16 | |
2. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 19:19 | + 0:03 |
3. | Besta Radek | 11C0800 | C | Letci v akci | 19:48 | + 0:32 |
4. | Havlák Štěpán | ROU0801 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 20:37 | + 1:21 |
5. | Janský Jan | DKP0506 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:07 | + 1:51 |
6. | Geleta Šimon | ZVO0602 | C | OB SK Zvole | 22:26 | + 3:10 |
7. | Bažata Alberto | KAM0702 | C | SK Kamenice | 22:39 | + 3:23 |
8. | Střelba Antonín | 5RC0600 | C | NNN | 22:40 | + 3:24 |
9. | Kourek Vojtěch | TAP0606 | C | KOB TRETRA Praha | 22:52 | + 3:36 |
10. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 23:44 | + 4:28 |
11. | Forsterevicz Ondřej | DOB | C | KOB Dobruška | 24:11 | + 4:55 |
12. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:37 | + 6:21 |
13. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 25:52 | + 6:36 |
14. | Bláha Šimon | SJP0700 | C | KČT Slavoj Praha | 26:21 | + 7:05 |
15. | Kándl Matěj | DCE0500 | C | KOB Dobřichovice | 27:53 | + 8:37 |
16. | Mach David | VSP0801 | C | USK Praha | 29:33 | + 10:17 |
17. | Hradil Martin | HCE0600 | C | TJ Sokol Hostivice | 31:05 | + 11:49 |
18. | Rejšek Václav | KAM0700 | C | SK Kamenice | 31:25 | + 12:09 |
19. | Moravec Michal | 52X0600 | C | SnailSquad | 31:27 | + 12:11 |
20. | Kouřil Vojta | KPY0700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 32:58 | + 13:42 |
21. | Kučera Jakub | VSP0900 | C | USK Praha | 33:33 | + 14:17 |
22. | Pop Jonáš | TAP0600 | C | KOB TRETRA Praha | 33:38 | + 14:22 |
23. | Verner Václav | TAP0702 | B | KOB TRETRA Praha | 33:57 | + 14:41 |
24. | Krumlovský Vojtěch | RIC0703 | C | OB Říčany | 35:34 | + 16:18 |
25. | Lorenc Tadeáš | 45X0600 | C | PAT Praha | 35:44 | + 16:28 |
26. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 39:42 | + 20:26 |
27. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 45:38 | + 26:22 |
28. | Geisler Richard | DKL0700 | C | KOB Kladno | 53:37 | + 34:21 |
29. | Rott Jakub | ZVO0504 | C | OB SK Zvole | 56:10 | + 36:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | C | USK Praha | 16:21 | |
2. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 16:51 | + 0:30 |
3. | Jiras Jenda | DOR0505 | C | OK Dobříš | 17:26 | + 1:05 |
4. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | C | KČT Slavoj Praha | 18:45 | + 2:24 |
5. | Havlák René | ROU0602 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 18:49 | + 2:28 |
6. | Mišoň Daniel | KAM0500 | C | SK Kamenice | 19:00 | + 2:39 |
7. | Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 19:44 | + 3:23 |
8. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 20:54 | + 4:33 |
9. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 21:28 | + 5:07 |
10. | Nemšovský Filip | VSP0500 | C | USK Praha | 21:40 | + 5:19 |
11. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 21:52 | + 5:31 |
12. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 22:54 | + 6:33 |
13. | Bláha Matyáš | SJP0500 | C | KČT Slavoj Praha | 23:06 | + 6:45 |
14. | Vrtiška Jakub | ZVO0503 | C | OB SK Zvole | 23:26 | + 7:05 |
15. | Meier David | VSP0606 | C | USK Praha | 23:32 | + 7:11 |
16. | Melišík Jan | TAP0502 | C | KOB TRETRA Praha | 23:50 | + 7:29 |
17. | Lorenc Vašík | DOR0702 | C | OK Dobříš | 24:25 | + 8:04 |
18. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 24:40 | + 8:19 |
19. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | C | SK Praga | 24:57 | + 8:36 |
20. | Heller Jiří | ROU0501 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:58 | + 8:37 |
21. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | C | OK Roztoky | 25:04 | + 8:43 |
22. | Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | 25:46 | + 9:25 |
23. | Šiler Martin | KAM0501 | C | SK Kamenice | 26:51 | + 10:30 |
24. | Cylek Ondřej | VSP0501 | C | USK Praha | 26:55 | + 10:34 |
25. | Tichý Hubert | DKP0600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:36 | + 11:15 |
26. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | C | KOB TRETRA Praha | 28:45 | + 12:24 |
27. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 28:51 | + 12:30 |
28. | Mencl Josef | VSP0602 | C | USK Praha | 31:13 | + 14:52 |
29. | Krumlovský Tomáš | RIC0507 | C | OB Říčany | 31:34 | + 15:13 |
30. | Štěňha David | EKP0701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 31:47 | + 15:26 |
31. | Jiras Antonín | DOR0701 | C | OK Dobříš | 32:09 | + 15:48 |
32. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | C | OOB SK Chrast | 32:35 | + 16:14 |
33. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:06 | + 16:45 |
34. | Čech Adam | ROZ0601 | C | OK Roztoky | 33:48 | + 17:27 |
35. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB TRETRA Praha | 36:17 | + 19:56 |
36. | Jirkovský Jan | SLA0500 | C | SKOB Slaný | 43:29 | + 27:08 |
37. | Makl Michal | RIC0509 | C | OB Říčany | 43:34 | + 27:13 |
38. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 43:48 | + 27:27 |
39. | Brettl Filip | PGP0600 | C | SK Praga | 45:17 | + 28:56 |
40. | Smolka Jakub | TAP0500 | C | KOB TRETRA Praha | 108:49 | + 92:28 |
Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 22:36 | |
2. | Škácha Vít | KAM0309 | B | SK Kamenice | 22:47 | + 0:11 |
3. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 23:13 | + 0:37 |
4. | Gajda Martin | KAM0405 | B | SK Kamenice | 24:31 | + 1:55 |
5. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | B | OK Roztoky | 26:31 | + 3:55 |
6. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 27:30 | + 4:54 |
7. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 30:23 | + 7:47 |
8. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | B | SK Kamenice | 31:40 | + 9:04 |
9. | Kyral Maxmilián | KAM0305 | B | SK Kamenice | 32:05 | + 9:29 |
10. | Kolář Matyáš | SLA0300 | C | SKOB Slaný | 32:14 | + 9:38 |
11. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 32:29 | + 9:53 |
12. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 32:56 | + 10:20 |
13. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:29 | + 10:53 |
14. | Hřivna Jakub | PGP0305 | B | SK Praga | 33:56 | + 11:20 |
15. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:23 | + 13:47 |
16. | Tůma Šimon | TAP0400 | B | KOB TRETRA Praha | 36:53 | + 14:17 |
17. | Snížek Martin | DOR0405 | C | OK Dobříš | 37:19 | + 14:43 |
18. | Hudos Václav | RIC0503 | C | OB Říčany | 39:21 | + 16:45 |
19. | Jedlička Jakub | KAM0404 | C | SK Kamenice | 39:31 | + 16:55 |
20. | Horák Pavel | VSP0301 | C | USK Praha | 41:55 | + 19:19 |
21. | Titz Adam | VSP0401 | C | USK Praha | 42:42 | + 20:06 |
22. | Snížek Ondřej | DOR0406 | C | OK Dobříš | 44:01 | + 21:25 |
23. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 44:47 | + 22:11 |
24. | Dudla Teodor | DOR0401 | C | OK Dobříš | 44:48 | + 22:12 |
25. | Rožek Vilém | RIC0301 | B | OB Říčany | 46:14 | + 23:38 |
26. | Nigrin Matouš | DOR0303 | C | OK Dobříš | 47:05 | + 24:29 |
27. | Hejsek Lukáš | KAM0400 | C | SK Kamenice | 55:11 | + 32:35 |
28. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | C | OB SK Zvole | 56:55 | + 34:19 |
29. | Černý Antonín | TAP0402 | C | KOB TRETRA Praha | 65:54 | + 43:18 |
30. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:20 | + 43:44 |
31. | Brachtl Šimon | ZVO0401 | C | OB SK Zvole | 70:10 | + 47:34 |
32. | Petrilák Matouš Nathaniel | 9EC0400 | C | BEZVA team | 83:47 | + 61:11 |
Forman Šimon | DKP0305 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Ráž Miloslav | PGP0406 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | MFP0300 | A | VŠSK MFF UK Praha | 36:41 | |
2. | Malačka Milan | DKP0210 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:11 | + 1:30 |
3. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 38:21 | + 1:40 |
4. | Škvor Adam | KAM0202 | B | SK Kamenice | 42:58 | + 6:17 |
5. | Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | 43:59 | + 7:18 |
6. | Bolehovský Michal | EKP0200 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:28 | + 8:47 |
7. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 46:38 | + 9:57 |
8. | Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | 48:27 | + 11:46 |
9. | Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | 48:29 | + 11:48 |
10. | Průša Kryštof | VSP0102 | A | USK Praha | 48:58 | + 12:17 |
11. | Forst Antonín | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | 49:11 | + 12:30 |
12. | Klaška Martin | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 49:33 | + 12:52 |
13. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | SK Kamenice | 54:01 | + 17:20 |
14. | Dudla Maxmilián | DOR0200 | C | OK Dobříš | 54:45 | + 18:04 |
15. | Lustig Adam | DKP0202 | B | Oddíl OB Kotlářka | 57:07 | + 20:26 |
16. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | B | OB SK Zvole | 57:21 | + 20:40 |
17. | Kolský Pavel | PGP0204 | B | SK Praga | 57:37 | + 20:56 |
18. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | SK Kamenice | 59:01 | + 22:20 |
19. | Postolka Jonáš | DKL0100 | C | KOB Kladno | 60:36 | + 23:55 |
20. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 60:54 | + 24:13 |
21. | Renda Michal | KAM0207 | B | SK Kamenice | 60:56 | + 24:15 |
22. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | C | OK Roztoky | 62:43 | + 26:02 |
23. | Pethö Alex | RIC0100 | C | OB Říčany | 68:42 | + 32:01 |
24. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 69:33 | + 32:52 |
25. | Švarc Antonín | DKP0203 | B | Oddíl OB Kotlářka | 70:30 | + 33:49 |
26. | Brachtl Adam | ZVO0102 | C | OB SK Zvole | 71:04 | + 34:23 |
27. | Bartoň Michal | KAM0107 | B | SK Kamenice | 75:58 | + 39:17 |
28. | Volek Jaroslav | KNC0100 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 83:26 | + 46:45 |
29. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 95:37 | + 58:56 |
30. | Vrkota Tomáš | DKL0103 | C | KOB Kladno | 96:29 | + 59:48 |
31. | Albrecht Adam | KAM0203 | C | SK Kamenice | 98:11 | + 61:30 |
Andres Martin | ROZ0103 | C | OK Roztoky | DISK | ||
Rott Jan | ZVO0202 | C | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Postolka Jáchym | DKL9900 | B | KOB Kladno | 69:06 | |
2. | Novák Josef | KPY0000 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:15 | + 4:09 |
3. | Vítek Karel | DKL9901 | B | KOB Kladno | 82:40 | + 13:34 |
4. | Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 89:36 | + 20:30 |
5. | Krejbich Daniel | TJP9901 | C | TJ Sokol Troja | 127:58 | + 58:52 |
6. | Koubek Václav | DOR9900 | C | OK Dobříš | 131:58 | + 62:52 |
7. | Rohlík Matěj | TAP0010 | C | KOB TRETRA Praha | 145:40 | + 76:34 |
Zemko Zdeněk | SLA9900 | B | SKOB Slaný | DISK | ||
Čech Richard | SLA0001 | C | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 72:59 | |
2. | Černohorský Mikuláš | RIC9800 | B | OB Říčany | 89:19 | + 16:20 |
3. | Najman Matouš | DKP9800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:51 | + 17:52 |
4. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | C | VŠSK MFF UK Praha | 106:11 | + 33:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurga Vojtěch | 46X8500 | C | Krutě Kruté Krůty | 54:01 | ||
2. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 56:17 | + 2:16 | 4787 |
3. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 61:23 | + 7:22 | 4405 |
4. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 62:30 | + 8:29 | 4321 |
5. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 64:56 | + 10:55 | 4139 |
6. | Dneboský František | 24C8000 | C | OK Vršovice | 66:24 | + 12:23 | |
7. | Jurga Václav | 46X8900 | C | Krutě Kruté Krůty | 66:25 | + 12:24 | |
8. | Fliegl Ondřej | 9XC0000 | C | Neregistr | 66:26 | + 12:25 | |
9. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 68:48 | + 14:47 | 3849 |
10. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 68:55 | + 14:54 | 3840 |
11. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:11 | + 15:10 | 3820 |
12. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | VŠSK MFF UK Praha | 70:13 | + 16:12 | 3742 |
13. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:26 | + 18:25 | 3576 |
14. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:10 | + 19:09 | 3521 |
15. | Bolech Filip | LPU8602 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:09 | + 20:08 | 3447 |
16. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 74:48 | + 20:47 | 3399 |
17. | Kutálek Jan | TAP8301 | C | KOB TRETRA Praha | 75:52 | + 21:51 | 3319 |
18. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 77:20 | + 23:19 | 3208 |
19. | Smolka Ondřej | TJP9401 | C | TJ Sokol Troja | 78:17 | + 24:16 | 3137 |
20. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 80:31 | + 26:30 | 2970 |
21. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 80:44 | + 26:43 | 2953 |
22. | Wagner Libor | DKP8511 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:39 | + 27:38 | 2885 |
23. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 85:42 | + 31:41 | 2581 |
24. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 87:18 | + 33:17 | 2461 |
25. | Malec Oldřich | SLA9400 | C | SKOB Slaný | 87:46 | + 33:45 | 2426 |
26. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | C | SK OK 24 Praha | 89:53 | + 35:52 | 2267 |
27. | Šimek Jan | FSP9600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 91:52 | + 37:51 | 2118 |
28. | Toušek Filip | ZBP7102 | C | OOB SK Zbraslav | 95:07 | + 41:06 | 1875 |
29. | Prouza Jaromír | DKP8705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:40 | + 42:39 | 1758 |
30. | Frydrych Pavel | OKP9200 | C | SK OK 24 Praha | 98:56 | + 44:55 | 1588 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 68:13 | 9033 | |
2. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | SK Kamenice | 70:28 | + 2:15 | 8749 |
3. | Skripnik Štěpán | SCP7901 | C | OK Sparta Praha | 70:55 | + 2:42 | 8692 |
4. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | SK Kamenice | 70:56 | + 2:43 | 8690 |
5. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 71:20 | + 3:07 | 8639 |
6. | Kazda Ondřej | SJC8202 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 71:33 | + 3:20 | 8612 |
7. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 74:53 | + 6:40 | 8191 |
8. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 77:31 | + 9:18 | 7858 |
9. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 77:44 | + 9:31 | 7831 |
10. | Seidl Miroslav | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 79:43 | + 11:30 | 7580 |
11. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 80:40 | + 12:27 | 7460 |
12. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 81:08 | + 12:55 | 7401 |
13. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 81:17 | + 13:04 | 7382 |
14. | Landovský Jakub | PGP9601 | A | SK Praga | 81:30 | + 13:17 | 7355 |
15. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:33 | + 15:20 | 7096 |
16. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 84:29 | + 16:16 | 6978 |
17. | Hájek Adam | KAM9202 | C | SK Kamenice | 85:16 | + 17:03 | 6879 |
18. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 86:46 | + 18:33 | 6690 |
19. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 86:53 | + 18:40 | 6675 |
20. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 87:01 | + 18:48 | 6658 |
21. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:04 | + 18:51 | 6652 |
22. | Škvor Ota | KAM9900 | A | SK Kamenice | 87:30 | + 19:17 | 6597 |
23. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 88:23 | + 20:10 | 6486 |
24. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 88:49 | + 20:36 | 6431 |
25. | Nývlt Martin | DKP8200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:49 | + 21:36 | 6305 |
26. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 89:53 | + 21:40 | 6296 |
27. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:55 | + 21:42 | 6292 |
28. | Obuškevič Jan | SMR7000 | C | SK SNS Smržovka | 90:01 | + 21:48 | 6279 |
29. | Štěňha Martin | EKP7608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 91:47 | + 23:34 | 6056 |
30. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 91:48 | + 23:35 | 6054 |
31. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 92:15 | + 24:02 | 5997 |
32. | Prášil Ondřej | SJC8401 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 93:46 | + 25:33 | 5806 |
33. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 93:55 | + 25:42 | 5787 |
34. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 95:42 | + 27:29 | 5562 |
35. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 95:50 | + 27:37 | 5545 |
36. | László David | ROZ9502 | C | OK Roztoky | 97:28 | + 29:15 | 5338 |
37. | Klusák Martin | DKP8704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:15 | + 30:02 | 5239 |
38. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 99:35 | + 31:22 | 5071 |
39. | Aster Tomáš | PGP9604 | A | SK Praga | 102:34 | + 34:21 | 4694 |
40. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 102:38 | + 34:25 | 4686 |
41. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 105:56 | + 37:43 | 4269 |
42. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB TRETRA Praha | 108:17 | + 40:04 | 3972 |
43. | Beneš Michal | TJP7800 | C | TJ Sokol Troja | 110:36 | + 42:23 | 3680 |
44. | Beneš Miroslav | 6YC8100 | C | Neregistrovaní | 111:36 | + 43:23 | |
45. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 117:08 | + 48:55 | 2854 |
46. | Kolář Jakub | LBE9501 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 122:43 | + 54:30 | 2149 |
47. | Haering Jan | LME7500 | C | SK Los Mělník | 124:37 | + 56:24 | 1909 |
48. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 130:05 | + 61:52 | 1219 |
49. | Cikhardt Jakub | TAP8706 | C | KOB TRETRA Praha | 132:02 | + 63:49 | 973 |
50. | Křížan Jiří | PVP8000 | C | VSS Přírodověda Praha | 141:15 | + 73:02 | 0 |
51. | Stránský Matěj | MFP7802 | C | VŠSK MFF UK Praha | 147:17 | + 79:04 | 0 |
Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 71:25 | |
2. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:36 | + 0:11 |
3. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 74:20 | + 2:55 |
4. | Blažek Martin | ZVO7505 | C | OB SK Zvole | 74:39 | + 3:14 |
5. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 76:28 | + 5:03 |
6. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 80:45 | + 9:20 |
7. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:47 | + 9:22 |
8. | Pompach Petr | 2GC7800 | C | 3.LF UK | 84:17 | + 12:52 |
9. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | SK Kamenice | 88:05 | + 16:40 |
10. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 88:26 | + 17:01 |
11. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:06 | + 19:41 |
12. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | C | SK Praga | 91:09 | + 19:44 |
13. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 93:20 | + 21:55 |
14. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 97:09 | + 25:44 |
15. | Ptáček Jan | PVP7200 | C | VSS Přírodověda Praha | 97:12 | + 25:47 |
16. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 102:13 | + 30:48 |
17. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 103:07 | + 31:42 |
18. | Tomášek Jakub | FSP7613 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 103:12 | + 31:47 |
19. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 106:22 | + 34:57 |
20. | Šlapánek René | ROU7904 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 109:16 | + 37:51 |
21. | Polívka Petr | RIC7401 | C | OB Říčany | 109:24 | + 37:59 |
22. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 110:53 | + 39:28 |
23. | Dudla Michal | DOR7403 | C | OK Dobříš | 115:50 | + 44:25 |
24. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | SK Kamenice | 117:43 | + 46:18 |
25. | Vítek Jiří | DKL7300 | C | KOB Kladno | 129:08 | + 57:43 |
26. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 134:01 | + 62:36 |
27. | Lorenc Václav | DOR7200 | C | OK Dobříš | 150:42 | + 79:17 |
Kándl Filip | DCE7400 | C | KOB Dobřichovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 59:53 | |
2. | Balej Jiří | KAM7201 | C | SK Kamenice | 72:17 | + 12:24 |
3. | Chaloupka Přemysl | KAM7100 | C | SK Kamenice | 81:18 | + 21:25 |
4. | Stauch Michal | 3LC7300 | C | Lipence | 95:35 | + 35:42 |
5. | Jukl Jan | PGP | C | SK Praga | 98:04 | + 38:11 |
6. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 106:03 | + 46:10 |
7. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 120:31 | + 60:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 79:22 | |
2. | Rakovec Michal | SCP6901 | C | OK Sparta Praha | 81:47 | + 2:25 |
3. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 83:14 | + 3:52 |
4. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:37 | + 4:15 |
5. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:08 | + 6:46 |
6. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 86:12 | + 6:50 |
7. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 88:27 | + 9:05 |
8. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Sokol Hostivice | 89:25 | + 10:03 |
9. | Straka Dan | NNN | C | Neregistrovaní | 89:28 | + 10:06 |
10. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB TRETRA Praha | 94:48 | + 15:26 |
11. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 94:51 | + 15:29 |
12. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 95:58 | + 16:36 |
13. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | C | OB SK Zvole | 96:37 | + 17:15 |
14. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 98:38 | + 19:16 |
15. | Liška Jindřich | KPY6700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 100:23 | + 21:01 |
16. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 100:53 | + 21:31 |
17. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | SK Kamenice | 113:22 | + 34:00 |
18. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 114:05 | + 34:43 |
19. | Malec Jaroslav | SLA6200 | C | SKOB Slaný | 123:06 | + 43:44 |
20. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 123:08 | + 43:46 |
21. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | C | SK Praga | 133:22 | + 54:00 |
22. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 137:25 | + 58:03 |
23. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 141:36 | + 62:14 |
24. | Pohnan Radek | NNN | C | Neregistrovaní | 152:31 | + 73:09 |
25. | Štětina Jiří | HCE6100 | C | TJ Sokol Hostivice | 154:26 | + 75:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláha Jan | SJP6800 | C | KČT Slavoj Praha | 47:00 | |
2. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 50:45 | + 3:45 |
3. | Aschermann David | KAM6500 | C | SK Kamenice | 60:55 | + 13:55 |
4. | Vrabec Martin | SCP6100 | C | OK Sparta Praha | 66:12 | + 19:12 |
5. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 66:59 | + 19:59 |
6. | Šnajdar Luděk | EKP6100 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 116:23 | + 69:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:42 | |
2. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 56:34 | + 2:52 |
3. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 56:47 | + 3:05 |
4. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 59:00 | + 5:18 |
5. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 59:48 | + 6:06 |
6. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 67:04 | + 13:22 |
7. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 71:44 | + 18:02 |
8. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Sokol Hostivice | 72:29 | + 18:47 |
9. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 73:25 | + 19:43 |
10. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 75:49 | + 22:07 |
11. | Wald František | FSP5300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 75:53 | + 22:11 |
12. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 77:11 | + 23:29 |
13. | Dudík Petr | DOR5500 | C | OK Dobříš | 78:53 | + 25:11 |
14. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 84:11 | + 30:29 |
15. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 87:38 | + 33:56 |
16. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 91:02 | + 37:20 |
17. | Lustig Zdeněk | DKP5601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:04 | + 44:22 |
18. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 98:25 | + 44:43 |
19. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 101:40 | + 47:58 |
20. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 119:18 | + 65:36 |
21. | Wagner Richard | DKP5202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 123:34 | + 69:52 |
Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 60:51 | |
2. | Lebduška Petr | ROU4702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 62:59 | + 2:08 |
3. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:38 | + 2:47 |
4. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 64:18 | + 3:27 |
5. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 64:33 | + 3:42 |
6. | Aschermann Michal | TEP4400 | C | Tempo Praha | 67:10 | + 6:19 |
7. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 68:27 | + 7:36 |
8. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 70:10 | + 9:19 |
9. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:17 | + 16:26 |
10. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 89:55 | + 29:04 |
11. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 95:38 | + 34:47 |
12. | Hostomský Jiří | NNN | C | Neregistrovaní | 136:01 | + 75:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 50:30 | |
2. | Semorád Miloš | SCP3300 | C | OK Sparta Praha | 63:22 | + 12:52 |
3. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | C | KČT Slavoj Praha | 77:13 | + 26:43 |
4. | Chloupek Radek | SLP4001 | C | OOB Slavia Praha | 79:09 | + 28:39 |
5. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 81:00 | + 30:30 |
6. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 91:56 | + 41:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hartmanová Anna | NNN | C | Neregistrovaní | 31:14 | |
1. | Brachtlová Klára | ZVO7151 | C | OB SK Zvole | 31:14 | + 0:00 |
3. | Kazdová Anna | NNN | C | Neregistrovaní | 35:14 | + 4:00 |
4. | Vrtišková Kateřina | ZVO7452 | C | OB SK Zvole | 42:10 | + 10:56 |
5. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 55:13 | + 23:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chládková Petra | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:08 | |
2. | Chládek Milan | NNN | C | Neregistrovaní | 31:24 | + 1:16 |
3. | Kučera Petr | DOR7700 | C | OK Dobříš | 31:54 | + 1:46 |
4. | Popová Veronika | TAP0253 | C | KOB TRETRA Praha | 32:53 | + 2:45 |
5. | Bažata Miroslava | KAM | C | SK Kamenice | 33:35 | + 3:27 |
6. | Rejšková Blanka | KAM7751 | C | SK Kamenice | 34:27 | + 4:19 |
7. | Čechová Radka | SLA7550 | C | SKOB Slaný | 35:38 | + 5:30 |
8. | Vrabcová Jindra | SCP6151 | C | OK Sparta Praha | 36:31 | + 6:23 |
9. | Josl Jan | NNN | C | Neregistrovaní | 39:56 | + 9:48 |
10. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:44 | + 11:36 |
11. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | C | KČT Slavoj Praha | 44:25 | + 14:17 |
12. | Ledinská Leona | NNN | C | Neregistrovaní | 46:02 | + 15:54 |
13. | Jirasová Jana | DOR7450 | C | OK Dobříš | 46:52 | + 16:44 |
14. | Straková Jana | SLA7251 | C | SKOB Slaný | 47:25 | + 17:17 |
15. | Lišková Hana | KPY6650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:42 | + 17:34 |
16. | Baudyš Ondřej | NNN | C | Neregistrovaní | 52:59 | + 22:51 |
17. | Pěkná Eva | ROU7550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 57:09 | + 27:01 |
Füllsack David | DOR8010 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Plch Matyáš | NNN9937 | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Hrdlička Jan | SLA0200 | C | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodná Tereza | DKP9350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:33 | |
2. | Nigrin Radek | DOR7202 | C | OK Dobříš | 33:43 | + 5:10 |
3. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | C | MTBO ČZU Praha | 35:09 | + 6:36 |
4. | Kučerová Berenika | 9JC8050 | C | neregistrovaní - Všenory | 39:14 | + 10:41 |
5. | Tachezy Ruth | DOR6451 | C | OK Dobříš | 43:23 | + 14:50 |
6. | Vaněček Jan | ZUP8003 | C | MTBO ČZU Praha | 44:32 | + 15:59 |
7. | Rendová Iva | KAM7152 | C | SK Kamenice | 46:02 | + 17:29 |
8. | Hartl Zdeněk | ODV6300 | C | TJ Aero Odolena Voda | 47:40 | + 19:07 |
9. | Kraml Martin | NNN | C | Neregistrovaní | 48:19 | + 19:46 |
10. | Renda Miroslav | KAM7106 | C | SK Kamenice | 49:04 | + 20:31 |
11. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | C | OOB SK Zbraslav | 52:18 | + 23:45 |
12. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | C | SKOB Slaný | 52:48 | + 24:15 |
13. | Votavová Renata | KNC6452 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 52:52 | + 24:19 |
14. | Jílková Radka | ZBP7751 | C | OOB SK Zbraslav | 56:00 | + 27:27 |
15. | Moravec Stanislav | 52X7200 | C | SnailSquad | 58:50 | + 30:17 |
16. | Kohout Zdeněk | DKL7200 | C | KOB Kladno | 59:20 | + 30:47 |
17. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 60:12 | + 31:39 |
18. | Čechmánková Helena | OKP6450 | C | SK OK 24 Praha | 64:01 | + 35:28 |
19. | Špinková Markéta | TJP8550 | C | TJ Sokol Troja | 65:48 | + 37:15 |
20. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 67:47 | + 39:14 |
21. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 68:45 | + 40:12 |
22. | Geislerová Dita | DKL7550 | C | KOB Kladno | 69:48 | + 41:15 |
23. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 70:08 | + 41:35 |
24. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:39 | + 45:06 |
25. | Jedličková Tereza | KAM7950 | C | SK Kamenice | 80:50 | + 52:17 |
26. | Janská Irena | DKL7151 | C | KOB Kladno | 91:26 | + 62:53 |
27. | Koubková Daniela | DOR7451 | C | OK Dobříš | 98:26 | + 69:53 |
28. | Pohnanová Iveta | NNN | C | Neregistrovaní | 117:21 | + 88:48 |
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | DISK | ||
Jírová Monika | ROZ | C | OK Roztoky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klinkerová Jitka | KAM6450 | C | SK Kamenice | 51:45 | |
2. | Brachtl Daniel | ZVO6902 | C | OB SK Zvole | 56:31 | + 4:46 |
3. | Votava Petr | KNC6602 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 56:35 | + 4:50 |
4. | Švestka Jiří | NNN | C | Neregistrovaní | 65:03 | + 13:18 |
5. | Švestka Jakub | NNN | C | Neregistrovaní | 78:34 | + 26:49 |
6. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 79:13 | + 27:28 |
7. | Švestková Jana | NNN | C | Neregistrovaní | 91:00 | + 39:15 |
8. | Klinkerová Tereza | ROZ9350 | C | OK Roztoky | 93:54 | + 42:09 |
9. | Dudíková Hana | DOR5550 | C | OK Dobříš | 102:32 | + 50:47 |
10. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | C | SK Kamenice | 110:08 | + 58:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 53:38 | |
2. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:36 | + 1:58 |
3. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 56:59 | + 3:21 |
4. | Valtr Pavel | MFP6600 | C | VŠSK MFF UK Praha | 59:49 | + 6:11 |
5. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:27 | + 10:49 |
6. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Sokol Hostivice | 81:04 | + 27:26 |
7. | Leovina Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní | 103:01 | + 49:23 |
8. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 114:25 | + 60:47 |
9. | Holec Jakub | EKP | C | VŠTJ Ekonom Praha | 125:38 | + 72:00 |
Paulová Mirka | DCE5250 | C | KOB Dobřichovice | DISK | ||
Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodná Madla | DKP9154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:17 | |
2. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 43:53 | + 1:36 |
3. | Vaculovič Radim | DCE7501 | C | KOB Dobřichovice | 49:16 | + 6:59 |
4. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 60:37 | + 18:20 |
5. | Kopáček Jiří | DOR6100 | C | OK Dobříš | 67:56 | + 25:39 |
6. | Vykuka Lukáš | NNN8900 | C | Neregistrovaní | 69:12 | + 26:55 |
7. | Pavlíková Romana | FSP8950 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 70:21 | + 28:04 |
8. | Víšková Alena | KAM | C | SK Kamenice | 77:24 | + 35:07 |
9. | Vejrychová Věra | NNN | C | Neregistrovaní | 82:01 | + 39:44 |
10. | Melišík Michael | NNN7810 | C | Neregistrovaní | 86:39 | + 44:22 |
11. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 94:30 | + 52:13 |
12. | Setínková Zuzana | DKP5753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:07 | + 55:50 |
13. | Procházková Jana | LBE | C | TJ Lokomotiva Beroun | 98:30 | + 56:13 |
14. | Kápičková Michaela | FSP9550 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 118:49 | + 76:32 |
15. | Burianová Jiřina | NNN9979 | C | Neregistrovaní | 159:34 | + 117:17 |
16. | Píšová Jitka | NNN9981 | C | Neregistrovaní | 159:45 | + 117:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kniebugl Anton | 39S6401 | C | KOBRA Bratislava | 86:17 | |
2. | Beran Jaroslav | 2CX8800 | C | 98:49 | + 12:32 | |
3. | Soukup Pavel | NNN | C | Neregistrovaní | 99:40 | + 13:23 |
4. | Lustig Matyáš | DKP9507 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:29 | + 21:12 |
4. | Plch Martin | NNN9935 | C | Neregistrovaní | 107:29 | + 21:12 |
6. | Bulíř Jiří | NNN | C | Neregistrovaní | 124:17 | + 38:00 |
7. | Haková Magda | PGP7651 | C | SK Praga | 139:08 | + 52:51 |
8. | Krejčová Denisa | NNN9860 | C | Neregistrovaní | 145:23 | + 59:06 |
9. | Johanovský Aleš | 1KC5500 | C | Klínec Freeestyle | 170:03 | + 83:46 |
10. | Bořilová Magdaléna | NNN9988 | C | Neregistrovaní | 254:57 | + 168:40 |
RaMachová Jana | VSP | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Martin | KAM6700 | C | SK Kamenice | 64:00 | |
2. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:03 | + 6:03 |
3. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 100:41 | + 36:41 |
4. | Kučerová Barbora | NNN | C | Neregistrovaní | 180:51 | + 116:51 |
5. | Procházka Honza | 2EX8600 | C | 199:25 | + 135:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Geffertová Agáta | NNN | C | Neregistrovaní | 19:54 | |
2. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | C | SK Praga | 21:27 | + 1:33 |
3. | Gregorová Alice | CTB0751 | C | SK OB Chotěboř | 22:44 | + 2:50 |
4. | Tejkl Štěpán | 81C0800 | C | Cirkus Čakovice | 24:13 | + 4:19 |
5. | Jiras František | DOR0900 | C | OK Dobříš | 24:40 | + 4:46 |
6. | Bláhová Karolína | KAM | C | SK Kamenice | 25:04 | + 5:10 |
7. | Linx Lukáš | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 28:34 | + 8:40 |
8. | Stará Bára | NNN | C | Neregistrovaní | 29:02 | + 9:08 |
9. | Stará Žofie | NNN | C | Neregistrovaní | 29:26 | + 9:32 |
10. | Stará Madla | NNN | C | Neregistrovaní | 31:37 | + 11:43 |
11. | Patuszek Lukáš | VSP | C | USK Praha | 33:40 | + 13:46 |
12. | Petriláková Amálie Rebeka | 9EC0950 | C | BEZVA team | 33:53 | + 13:59 |
13. | Foršt Bruno | NNN | C | Neregistrovaní | 34:31 | + 14:37 |
14. | Forstereviczová Julie | NNN | C | Neregistrovaní | 36:15 | + 16:21 |
15. | Procházková Anička | KPY1550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:49 | + 17:55 |
16. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | SK Kamenice | 39:03 | + 19:09 |
17. | Fibír Jakub | FSP0900 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 43:02 | + 23:08 |
18. | Seidl Marek | EKP1108 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:40 | + 24:46 |
19. | Chloupek František | NNN | C | Neregistrovaní | 46:45 | + 26:51 |
20. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 50:07 | + 30:13 |
21. | Víšková Kristýnka | NNN | C | Neregistrovaní | 55:39 | + 35:45 |
22. | Bozděch Vojta | PGP1000 | C | SK Praga | 65:51 | + 45:57 |
23. | Karban Ondřej | DKP1100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:15 | + 53:21 |
24. | Seidlová Magdalena | EKP0953 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:06 | + 55:12 |
25. | Míka Luboš | DKP1101 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:32 | + 64:38 |
Kuncová Adéla | ROZ0652 | C | OK Roztoky | DISK |