Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
04.10.2015
Místo konání:
Řevnice - Lesní divadlo
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Kamenná 1:15000, E=5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R2, Zakouřil Václav - R3
D21L
7.00 km, 320 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8612
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 59:44 8672
2. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 59:47 + 0:03 8665
3. Jakobová Adélka PGP9056 R SK Praga 60:56 + 1:12 8500
4. Bochenková Ivana SJC8952 C TJ Sportcentrum Jičín 62:32 + 2:48 8271
5. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 65:24 + 5:40 7861
6. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 65:52 + 6:08 7794
7. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 66:48 + 7:04 7660
8. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 68:27 + 8:43 7424
9. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 71:51 + 12:07 6937
10. Kazdová Lenka SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín 72:26 + 12:42 6854
11. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 75:33 + 15:49 6407
12. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 81:51 + 22:07 5505
13. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 82:17 + 22:33 5443
14. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:35 + 24:51 5114
15. Zimmerová Kateřina KAM9850 A SK Kamenice 86:31 + 26:47 4837
16. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 86:42 + 26:58 4811
17. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 88:24 + 28:40 4568
18. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 90:32 + 30:48 4262
19. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 91:33 + 31:49 4116
20. Smolková Kateřina PGP8852 C SK Praga 91:51 + 32:07 4074
21. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 93:05 + 33:21 3897
22. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 93:42 + 33:58 3809
23. Rusá Šárka KAM9157 C SK Kamenice 93:57 + 34:13 3773
24. Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 94:35 + 34:51 3682
25. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 94:55 + 35:11 3634
26. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 95:17 + 35:33 3582
27. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 95:31 + 35:47 3549
28. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 99:38 + 39:54 2959
29. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:29 + 40:45 2837
30. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 106:57 + 47:13 1911
31. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 112:44 + 53:00 1083
32. Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní 113:53 + 54:09
33. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 119:30 + 59:46 115
34. Králová Vanda 4DC8750 C Báječné ženy v běhu 128:51 + 69:07
35. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 135:01 + 75:17 0
36. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 170:27 + 110:43 0
Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice DISK 0
Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov DISK 0
Krejbichová Julie TJP9351 C TJ Sokol Troja DISK 0